Tümünü Görmek İçin Tıkla

Alize Tatil Köyü

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Alize Tatil Köyü

Yeşil ve mavinin binlerce eşsiz tonu arasında aşkınızı bir gece değil ömrünüz boyunca ölümsüzleştirmek için Alize Tatil Köyü size adeta rüya gibi bir gece sunacak! Aşk ve mutluluğun sevdiğinizle ömür boyu dilden dile konuşulacak bir efsaneye dönüşmesi için çıktığınız yolda Foça sizlere tatil beldesi olduğu kadar eşsiz bir düğün mekânı olarak kapılarını açacak. Cömertçe mavisini gecenize ortak ederken gökte asılı yıldızlarından onlarcasını da aşkınızın üzerine serecek. Doğanın aşk karşısındaki hizmetlerine karşılık Alize Tatil Köyü profesyonel ekibi ve yılları aşkın tecrübesiyle düğününüzde hangi tasarımları görmek isterseniz tasarlayacak ve sizi cevapsız bırakacağı hiçbir soru olmayacak.

Alize Tatil Köyü Olarak Kaç Kişilik Hizmet Kapasitemiz Var?

500 kişiye kadar hizmet veren tatil köyümüz havuz başı mekânı ve kapalı salonuyla hizmetinizde olacak. Havuz başında yapılacak organizasyonların hepsinde kesinlikle havuzumuz genişlik ve görkemine yakışır şekilde süslenecek. Nilüfer çiçekleri, orkideler, zambaklarla muazzam bir görsel şölen yaşanırken masalarınızda doğanın ve sizin görkeminize uygun hazırlanacak. Organizasyon ekibimizle karar verdiğiniz gibi beyaz tüller masalara giydirilecek ve isteğe bağlı olarak rengârenk balonlar davet alanının her yerini kaplayacak. Düğünlerin olmazsa olmazı beyaz çiçekler ve zarif süslemeler giriş takında yansıtılıp gelin yolundan kuğu gibi süzülerek konuklarınızın arasına ulaşmanız sağlanacak. Tabi tüm bunlar olurken Alize ailesi etkinlik akışını çok önceden belirlemiş olacak ve gecenizde hiçbir aksiliğe yer verilmeyecek.

Alize Tatil Köyünde Hangi Etkinlikler Gerçekleştirilir Ve Hangi Hizmetler Sunulur?

  • Düğün
  • Nişan
  • Parti
  • Doğum günü gibi etkinliklerinizin tamamında Alize Tatil Köyü olarak birbirinden uygun fiyat seçenekleriyle yanınızda oluyoruz. Düğün sahipleri dilerlerse düğünlerinden sonra özel balayı süitimizde de ikamet edebilecek ve bu konaklama her etkinliğimiz için geçerli olacaktır.
Etkinliklerimizde verdiğimiz hizmetler ise manzaranın mükemmelliğine ve sizin bize duyduğunuz güvene yakışır şekilde kapalı alanımızda; yüksek tavan ve kolonsuz pist alanı, orkestramız için özel sahne, yemekli/ yemeksiz veya kokteyl tercihleri, özel ikramlar ve geniş bir organizasyon ekibi eşliğinde şık tasarımlarla yıllarca konuşulacak bir gecenin başkahramanı olmanız şeklinde sayılabilir. Açık alanımızda da ışık gösterileri, konfetiler, her iki alanımızda da tüm gece kamera kaydı ve fotoğraf albümü, özel davet pastası, ikramlar şeklindedir. Tabi ki her hizmetimizi fiyat dâhilinde daha da genişletebilir ve konseptinize uyarlayabilirsiniz.

Alize Tatil Köyü Nerededir? Alize Tatil Köyüne Nasıl Gidilir?

Kusursuzluk ve şıklığın davetlerinize en güzel yansıması olarak gördüğümüz Alize Tatil Köyüne dilerseniz özel aracınız veya taksiyle dilerseniz de toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. İzmir merkeze 55 kilometre ve Karşıyaka’ya 46 kilometre olan mükemmel tatil ve düğün mekânımıza ana yoldan rahatlıkla ulaşacak ve İzmir-Yeni Foça dolmuşlarıyla da toplu taşımanın rahatlığından faydalanarak ulaşım sağlamış olacaksınız.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • DS
    D**** & S****

    Düğünümde, bizden çok heyecanlanıp, mutlu olan bu tesis ve yöneticileri ve çalışanlarına çok teşekkürler, bizi çok mesut ettiniz, herkese öneririz…

Konum

Cumhuriyet Mahallesi, Alize Tatil Köyü, Foça/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%