Tümünü Görmek İçin Tıkla

ASEM Dekor Organizasyon

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

ASEM Dekor Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya konumundaki ASEM Dekor Organizasyon, mezuniyet partisi organizasyonu için de sizi yalnız bırakmıyor. Birbirinden farklı organizasyonlarda görev alan firma, organizasyon sürecinde aynı titizliği göstererek özel bir gün etkinliği yaratıyor. Mezuniyet ve balo organizasyonu planlayarak ise mezunların en anlamlı günlerine, keyifli bir gün etkinliği armağan ediyor. Firmanın isteklerinize özel olarak gerçekleştirdiği mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Çankaya’da yer alan ASEM Dekor Organizasyon, mezuniyet partisi konseptine özel olarak mekan için süsleme ve gerekli hizmetleri sunma sorumluluğunu üstleniyor. Özel gününüze uygun olan bir mekan seçerek tüm organizasyon hizmetlerini sıralayan firma, kır bahçesi, havuz başı ya fa kapalı salon tercihlerinde bulunuyor. Taleplerinize göre mezuniyet partiniz ya da balonuz için eğlence alternatifleri de hazırlanıyor. Yine süsleme ve pankart gibi ürün ve dekorasyon ekipmanları için de firmanın geniş içerikli hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Düğün, nişan ve diğer özel günlerinizde bu firma ile çalışabilirsiniz.

ASEM Dekor Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Fiyatları

Profesyonel bir organizasyon geçmişine sahip firma, her bir organizasyon için başlangıç ve her şey dahil paket sunuyor. Nasıl bir organizasyon düşündüğünüzü bağlı olarak uygun paket seçilebiliyor. Firmanın başlangıç paketindeki mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları 2000 TL’den başlarken her şey dahil paketi ise 2500 TL olarak belirleniyor. Firmanın kampanyalı ve fırsat içeren paketlerinden yararlanmak ve detaylı fiyat bilgisine ulaşmak için Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

ASEM Organizasyon, etkinlikler için aklınızdaki planı yerine getiriyor. Organizasyonun gerekli hizmetlerini tespit ederek güzel ve keyifli bir organizasyon süreci geçirmenizi hedefliyor. Mekanı ve alanı konsepte uygun olarak süsleyen firma, masa düzeni ve servisi konularına da gereken özeni gösteriyor. Ayrıca parti ya da balo için düşündüğünüz menü ya da kokteyl istekleri de karşılanıyor. Arkadaşlarınızla gününüzü şenlendirecek canlı müzik ya da dj performansı da mekandaki yerini alıyor. Birlikte geçirdiğiniz güzel anları belgeleyecek fotoğraf-video ekibi de istek fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz bir anıya dönüştürüyor. Firma, yalnızca Ankara’yla sınırlı kalmayıp şehir dışındaki illere de geniş hizmetlerini sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşım açısından rahat bir konuma sahip olan firmaya, kişisel araçlarınızla gelebilirsiniz. Toplu taşıma aracıyla gelme olanağınız varsa ise 145-2 veya 145-7 numaralı otobüs hatlarıyla firmaya ulaşabilirsiniz. Adres: Karapınar, 1184. Sokak, Çankaya/Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Düğün pastası
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
 • Fide / çIçek
 • Kişiye özgü süsleme tasarımı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Demo masa.

 • ASEM Dekor Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  ASEM Dekor Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 2000 TL, her şey dahil paket 2500 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • KD
  K**** D****

  Dj eşliğinde mezuniyet kutlamamızı yaptık ve aşırı eğlendik. Sema Hanım ve Mehmet Beye çok teşekkür ederiz.

 • SK
  S**** K****

  En heyecanlı olduğumuz mezuniyet günümüzde bizi yalnız bırakmayıp heyecanımıza ortak oldukları için teşekkür ederiz.

Konum

Karapınar, 1184. Sokak, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%