Tümünü Görmek İçin Tıkla

ASEM Dekor Organizasyon

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

ASEM Dekor Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde organizasyonlara özel konseptler geliştiren ASEM Dekor Organizasyon, sünnet düğünü organizasyonu için de hizmet veriyor. Sünnet düğününde kişiye özel konsept tasarlayarak organizasyon isteklerinizi de değerlendiriyor. Firma, tasarladığı konsepte uygun olarak ek hizmetleri de ilginize sunuyor. Firmanın organizasyon için belirlediği sünnet düğünü organizasyonu fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

ASEM Dekor Organizasyon, sünnet düğünü ve hizmet verdiği diğer organizasyonlar için detaylı bir etkinlik planlamasını ele alıyor. Firma, kapsamlı etkinlik içeriklerini Ankara dışına da taşıyor. Şehir içinde ve dışında ekipman kiralama, organizasyon konsepti oluşturma, mekan süsleme gibi hizmetleriyle en iyi organizasyonu düzenlemeyi hedefliyor. Sünnet düğünü için istediğiniz mekanda organizasyonu hazırlayan firma, yemekli ya da kokteyl sunum içeren menüleri de içeriyor. Sünnet çocuğunun eğlenmesi adına da konsepte uygun olacak eğlence hizmetleri düşünülüyor. Firma düğün, evlilik teklifi ve diğer özel günlerinizde de sizin yanınızda oluyor.

ASEM Dekor Organizasyon Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Firma, organizasyon isteğiniz için başlangıç ve her şey dahil hizmet paketlerini sunuyor. Firmanın başlangıç paketini içeren sünnet düğünü fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Her şey dahil içeren sünnet düğünü hizmetinde ise 2500 TL geçerli oluyor. Firmanın kampanyaları ve organizasyon fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Detaylara özen göstererek bir organizasyon yaratan ASEM Dekor Organizasyon, farklı etkinlikleri kapsayacak şekilde hizmet veriyor. Sünnet düğünü organizasyonunda talep ve ihtiyaçları tespit eden firma, sünnet aksesuarlarını da eksik etmiyor. Sünnet tahtı, pasta, ikram ve şekerlemeler gibi gerekli hizmetleri yerine getirerek organizasyonun diğer aşamalarına geçiyor. Sünnet düğününe özel olarak süslenen mekan, sahne ve ses sistemleri açısından da hazırlanıyor. Eğlence isteklerinize yanıt vererek de sünnet çocuğunun ve konukların eğlenebileceği bir hizmet uygulanıyor. Yine özel günü belgeleyecek fotoğraf-video ekibi de en güzel kareleri yakalamak için mekan içindeki yerini alıyor. Şehir dışında da hizmetlerini sıralayan firma, nakliye ve kurulum süreci için de destek sağlıyor. Dilerseniz sadece gerekli ürün veya ekipmanları kiralayarak da firmanın hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya Karapınar Mahallesinde bulunan ASEM Dekor Organizasyon, ulaşım açısından rahatlıkla yola çıkabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Firmaya kişisel araçlarınız dışında, 145-2 veya 145-7 numaralı EGO hatlarından biriyle de ulaşabilirsiniz. Adres: Karapınar, 1184. Sokak, Çankaya/Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Düğün pastası
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
 • Fide / çIçek
 • Kişiye özgü süsleme tasarımı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Demo masa.

 • ASEM Dekor Organizasyon Sünnet Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  ASEM Dekor Organizasyon Sünnet Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • DU
  D**** U****

  Demo ürünleri ile önceden konsept ve dekorasyon seçeneklerini görme şansınız oluyor. Çok avantajlı, uygun fiyatlı bir firma kesinlikle öneririm.

 • MY
  M**** Y****

  İşlerini severek ve profesyonellikle yapan Asem Dekor ekibiyle iyi ki yollarımız kesişmiş.

Konum

Karapınar, 1184. Sokak, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%