Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bademli Pino Garden

0.0 (0 Yorum)
Kır bahçesi Kır bahçesi

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 500 500
Kokteyl kişi başı 250 250

Kapasiteler

Hakkında

Bademli Pino Garden Hakkında

Bursa'nın yeşillikler içindeki en özel düğün mekanlarından biri olan Bademli Pino Garden, deneyimli ekibiyle hayallerinizi süsleyen düğün ve davetlere ev sahipliği yapıyor. Eşsiz doğa manzarasına sahip kır bahçemiz ve otantik atmosferi ile dikkat çeken kapalı salonumuz olmak üzere çiftlerimize iki farklı davet alanı sunuyoruz. Böylelikle her mevsimde ve her konseptte bir organizasyon düzenlemek mümkün hâle geliyor. Kır düğünü hayal edenler için hazırladığımız ana yemekli veya kokteyl menü seçenekleriyle de unutulmaz bir geceyi garanti ediyoruz.

Benzeri Olmayan Davet Alanları

Bademli Pino Garden, içeriği ve kapasitesi açısından düşünüldüğünde, Bursa'da bulunan en seçkin mekanlardan biridir. 100 kişiye kadar ağırlayabileceğimiz doğa manzaralı kır bahçemiz, bir dans pistiyle tamamlanıyor. 50 kişiye kadar ev sahipliği yapabileceğimiz kapalı salonumuz ise açılır kapanır tavanı ve yüksek tavan detayıyla etkinliklerinize farklı bir hava katıyor.

İhtişamlı Dekorasyon Seçenekleri

Açık hava davet alanımızda bulunan ağaçlar, mekanımıza doğal bir güzellik katarken, taş zemin üzerinde şık süslemelerle dekore edilebilen bir atmosfer sunuyor. Kapalı salonumuz ise krem rengi ve tuğla duvar detaylarıyla zenginleşen otantik bir ambiyansa sahip. Her iki alanda da çiftlerimizin zevkine uygun dekorasyon seçenekleri mevcut.

Özelleştirilmiş Hizmet Anlayışı

Bademli Pino Garden olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesiyle fark yaratıyoruz. Otopark olanaklarından hazırlık odası ve konaklama seçeneklerine kadar her detayı düşündük. Catering servisi ile birlikte, çiftlerimizin tercihine göre özel menüler de hazırlayabiliyoruz. Ayrıca, çiftlerimiz için sunduğumuz erken anlaşma imkanları sayesinde daha fazla avantajdan yararlanabiliyorlar.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Hazırlık odası
 • Açılır kapanır tavan
 • Kır bahçesi
 • Doğa manzaralı
 • Yüksek tavan
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik seçeneği
 • Organizasyon danışmanlığı
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Evet, Bademli Pino Garden'da 1 açık ve 1 kapalı davet alanı bulunmaktadır. Kır bahçesi 100 kişilik, kapalı salon ise 50 kişilik düğünler için uygundur.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  24:00

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün dışında kurumsal etkinlikler, piknik, açılışlar, kına, doğum günü, parti, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

 • Bademli Pino Garden Kır Düğünü Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Bademli Pino Garden Kır Düğünü Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 250 TL, hafta içi yemekli kişi başı 500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 250 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 500 TL

 • Bademli Pino Garden kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Bademli Pino Garden kapalı alan kapasitesi 50 - 75 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%