Tümünü Görmek İçin Tıkla

CeviZade Wedding & Event

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 250 320
Kokteyl kişi başı 200 200

Kapasiteler

Hakkında

CeviZade Wedding & Event, Kaynaklar'da uygun fiyatlı ve şık bir kır düğünü mekanı arayan çiftleri bekliyor. Geniş ve şık bahçesinde başta düğün olmak üzere pek çok farklı davete ev sahipliği yapıyor. Mekanın kokteyl menü fiyatları kişi başı ortalama 200 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

CeviZade Wedding & Event, geniş bir çim alan üzerine kurulmaz bahçesi ile hizmet veriyor. Gelin damat masası, beyaz yüksek sandalyeler ve dikdörtgen geniş bir masa ile hazırlanıyor. Süslemesinde beyaz güller kullanılırken masa örtüsü olarak da beyaz tonlar tercih edilerek uyum yakalanıyor. Nikah masasındaki şıklık elbette misafir masalarına da taşınıyor. Yuvarlak masalar ve zarif sandalyeler ile oluşturulan davetli masaları üzerine kristal şamdanlar ekleniyor.

Davet türü ve talebinize göre sandalyeler renkli tüller ile süsleniyor. CeviZade'yi en şık gösteren detaylardan biri de gelin yolu oluyor. Çift taraflı yüksek sütunlu yoldan ve gelin tagı altından geçerek dans pistine adım atabilirsiniz. Geniş ve kaymaz mermerli dans pistinde tüm sevdiklerinizle dans edebilirsiniz. Mekanın ses ve ışıklandırma sistemleri ise oldukça görkemli. Lazer ve renkli ışık şovları ile geceniz unutulmaz olacak.

CeviZade Wedding & Event Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları, bölgedeki diğer mekanlara nazaran çok daha uygun aralıklarda seyrediyor. Kokteyl davetler için kişi başı ortalama 200 TL'den başlayan fiyatlar sunuluyor. Yemekli düğünlerde ise hafta içi 250 TL, hafta sonu 320 TL'den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanyalardan haberdar olmak için teklif formumuzu doldurabilir veya sayfada yer alan numarayı arayabilirsiniz.

Olanakları

CeviZade Wedding & Event, olanaklar çerçevesinde after party imkanı sağlıyor. Düğününüz veya özel gününüz sonrasında ilerleyen saatlere dek eğlenmek isterseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Gelin damat hazırlık odası sayesinde düğün öncesi son provalarınızı yapabilirsiniz. Yine düğün esnasında bir soluklanmak istediğinizde gelin damat odasına geçebilirsiniz. Orkestra hizmeti ile eğlenceli bir gecenin tadını çıkarabilirsiniz. CeviZade'de düğün öncesine yemekli menüleri tadabilirsiniz. Böylece size ve misafirlerinize en uygun lezzetleri seçebilirsiniz. Menüde değişiklik talebinde bulunabileceğiniz gibi, dışarıdan kendi istediğiniz bir catering firması ile çalışmanız da mümkün. Servis ve karşılama elemanlarının da bulunduğu mekandan memnun ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Nerededir?

CeviZade Wedding & Event, İzmir Buca'da hizmet veriyor. Kaynaklar 29 Ekim Mahallesi'nde yer alan mekana özel araç ve dolmuşlarla ulaşabilirsiniz. 250 araç kapasiteli otoparkını da kullanabilirsiniz. Açık adresi şöyle; 29 Ekim, Atatürk Cd. No:130, 35395 Buca/İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • CeviZade Wedding & Event Davet Alanları fiyatları ne kadardır?

    CeviZade Wedding & Event Davet Alanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 320 TL

  • CeviZade Wedding & Event kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    CeviZade Wedding & Event açık alan kapasitesi 650 - 700 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%