Tümünü Görmek İçin Tıkla

CeviZade Wedding & Event

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

CeviZade Wedding & Event, İzmir Buca'nın en sevilen nişan mekanları arasında yer alıyor. Kaynaklar bölgesinde konumlanan mekan, açık ve kapalı alan seçenekleri ve deneyimli organizasyon ekibiyle hizmet veriyor. Kişi başı 200 TL'den başlayan avantajlı fiyatlardan yararlanamak ve sana özel kampanyaları öğrenmek için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Özellikler & Olanaklar

CeviZade Wedding & Event, açık ve kapalı konsepti ile hizmet veren iki farklı davet alanı sunuyor. Mekanın açık alanında 700, kapalı alanında ise 200 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Kır bahçesinde nişan planlayan çiftler çim alan üzerine kurulu alanı değerlendirebiliyor. Bu alanda yuvarlak masalar ve napolyon sandalyelerde oturma düzeni hazırlanıyor. Geniş dans pisti özel ışıklandırmalar ile aydınlatılıyor. Gelin yolu çiçeklerle süslenerek sahne girişine kadar gidiyor. Çiftin masası özel gazebo ve tüller ile süsleniyor. Davetli masalarında supla ve şamdanlar kullanılıyor. Kişi sayısına göre özel oturma düzeni yapılabiliyor.

CeviZade Wedding & Event, sunduğu olanaklar ile de beğeni topluyor. Mekanda yemekli ve kokteyl menüler eşliğinde nişan organizasyonu düzenlenebiliyor. Davet öncesi menü tadım ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor. Nişan organizasyon planlaması için mekanın etkinlik sorumlusu bulunuyor. Cevizade'nin deneyimli organizasyon ekibiyle süslemeden çalınacak şarkılara kadar geniş bir alanda planlama yapabilirsin. Talebine göre konsept süsleme hizmetinden yararlanabilirsin. Mekanın sunduğu diğer olanaklar arasında ise hazırlık odası, after party organizasyonu, ses sahne sistemleri ve vale hizmeti bulunuyor.

CeviZade Wedding & Event Nişan Fiyatları

Mekanda kokteyl düzeninde nişan fiyatları kişi başı 200 TL'den başlıyor. Yemekli nişan davetlerinde ise fiyatlar hafta içi kişi başı 250 TL, hafta sonu 320 TL oluyor. DüğünBuketi.com'a özel indirim ve kampanyaları öğrenmek için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir?

CeviZade Wedding İzmir'in Buca ilçesinin Kaynaklar bölgesinde hizmet veriyor. Mekana dolmuş ve Eshot seferleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Özel aracınla da rahatça gidebileceğin mekanın açık adresi şöyle;

29 Ekim Mah. Atatürk Cad. No: 130 Kaynaklar - Buca / İzmir.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • CeviZade Wedding & Event Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

    CeviZade Wedding & Event Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 320 TL

  • CeviZade Wedding & Event kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    CeviZade Wedding & Event açık alan kapasitesi 650 - 700 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

29 ekim mah Atatürk cad. No 130 kaynaklar buca

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%