Tümünü Görmek İçin Tıkla

Davetiyecim

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1
Her Şey Dahil 4

Hakkında

Davetiyecim Hakkında

Davetiyecim, Ankara'nın Çankaya ilçesinden Türkiye’nin her yerine davetiye hizmeti sağlıyor. Sancılı geçen düğün hazırlığı sürecinde işinizi kolaylaştırmayı hedefleyen marka, sizin zevkinize uygun olarak yapacakları tasarımlarıyla davetiyelerinizi en özel gününüz için hazırlıyor. Davetiyenizin zarfını da seçme olanağınız bulunuyor. Kraft, hamur, kağıt ya da pencereli şeklinde dört adet zarf modeli bulunuyor. Fiyatları 2 - 3 TL aralığından başlıyor.

Özellikleri

Davetiyecim, çiftlerin istediği konsepte göre davetiyeler hazırlıyor ve kişiselleştirmelerine olanak sağlıyor. Davetiyenizde yer almasını istediğiniz metni siz yazabilirsiniz. İsteyenler hayalindeki davet metnini yazabiliyor, sade bir yazı isteyenler ise sadece isimlerini ve düğün tarihlerini belirtiyor. Armoni, İklim Davetiye, Rengarenk, Elit Sade, Ezgi, Concept gibi pek çok farklı ve özgün davetiye modeli seçeneği bulunuyor. Sadece düğün davetiyesi değil, kına ve nişan davetiyeleri de basılıyor. Davetiyenin yanı sıra hediyelikler ve şekerler de üretiliyor.

Sunulan İmkanlar

Çiftlerin isteği doğrultusunda Davetiyecim, davetiyelerde kaligrafi de kullanılıyor. Birinci kalite kağıtlar kullanılıyor ve farklı pek çok süslemeler de davetiyelerde yerini alıyor. Verdikleri ekstra hizmetler arasında menü basımı, masa kartı basımı, chechkbox basımı ve cut - out kesim bulunuyor. Türkiye’nin her yerine teslimat imkanı da bulunuyor. Düğün davetiyesinden kına davetiyesine, nikah şekerinden kına şekerine, hediyeliklere kadar pek çok ürün üretimi yapılıyor. Davetiye modelleri düğününüzün konseptine göre değişebiliyor. Kır düğünü yapacaksanız çiçekler ve yapraklar, sahil kenarında bir düğün planladıysanız kumsal temalı tasarımlar, çift olarak sevdiğiniz belli başlı temalar varsa onlardan oluşan pek çok farklı şekilde davetiye tasarlatabilirsiniz.

Davetiyecim Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç fiyatları 1 TL, her şey dahil paketlerindeki fiyatları 4 TL’den başlıyor. Seçtiğiniz zarf modeline, konsepte ve süsleme çeşitlerine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Özcanlar Matbaa adıyla da bilinen davetiyeciye gitmek isteyenler Kazım Karabekir Caddesi’nde Aski durağından 204, 254, 268 ya da 269 numaralı otobüslerden birine biniyor ve İskitler Meslek Lisesi durağında iniyor. 7 dakika yürüdükten sonra ulaşılıyor. Adres: Zübeyde Hanım Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:87/44, Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye basımı
 • Davetiye tasarımı
 • Düğün davetiyesi
 • Kına gecesi davetiyesi
 • Nişan ve söz davetiyesi
 • Sünnet düğünü davetiyesi
 • Adrese teslim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel tasarım davetiye seçimi ve zarf seçimi.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftler düğün temalarına ve eğlence konseptlerine göre farklı modellerde davetiyeler tasarlatabiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan ve kına davetiyesi, şekerleme üretimleri bulunuyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 hafta.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm Türkiye.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  İsteğe bağlı kaligrafik tasarım bulunuyor.

 • Davetiyecim Düğün Davetiyesi fiyatları ne kadardır?

  Davetiyecim Düğün Davetiyesi fiyatları başlangıç paketi 1 TL, her şey dahil paket 4 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%