Tümünü Görmek İçin Tıkla

Deniz Park Event Hall

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 350 350

Kapasiteler

Hakkında

Deniz Park Event Hall Hakkında

İzmir Karşıyaka konumunda bulunan Deniz Park Event Hall, nişan ve söz organizasyonuyla beraber diğer etkinlikler için de aranan bir mekan oluyor. Söz ve nişan etkinliğini açık veya kapalı alanda planlayan mekan, açık alandaki deniz manzarasıyla da güzel bir ambiyans yaratıyor. Mekanın açık veya kapalı salonda gerçekleştirebileceğiniz nişan ve söz fiyatları ise başlangıç olarak 350 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Deniz Park Event Hall manzarasıyla öne çıkan mekan, söz etkinliği için organizasyon sorumlusuyla beraber planlama yapıyor. Kapalı salonunu 550 kişiye açabilen mekan, açık alanda da maksimum 550 kişiyi ağırlayabiliyor. Kişisel araçlarıyla gelen konuklara yönelik ise otopark hizmeti açılıyor. Mekan, nişan ve söz organizasyonunuz için açılıp kapanabilen çatı teraslı alanıyla unutulmaz bir nişan etkinliğine önayak oluyor. İsteğinize ve mevsim koşullarına bağlı olarak şık ve modern dekorasyonlu kapalı salonu da tercih edebiliyorsunuz. Masa süsleme ve organizasyonun genel planlaması için de mekanla iletişim halinde uygulamaya geçilebiliyor. Mekan, asıl restoran hizmetiyle ön planda olduğu için organizasyonuz için özel ve nefis yemekleri de hazırlamaktan geri durmuyor. Düğün ve diğer özel günlerinizde bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Deniz Park Event Hall Nişan ve Söz Fiyatları

Söz ve nişan etkinliği dışındaki pek çok etkinliğe de açık olan mekan; çoğunlukla yemekli veya kokteylli hizmet sunuyor. Mekanın verdiği yemekli nişan ve söz fiyatları 350 TL'den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise 200 TL’den başlıyor. Fiyatlar, etkinlik kapsamında istediğiniz hizmetlere ve dışarıdan getirebileceğiniz organizasyon uygulamalarına göre değişebiliyor. Ayrıntılı ve güncel fiyat bilgisi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla telefonda iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Esasen bir restoran hizmeti sunan Deniz Pak Event Hall, türlü organizasyonlara da kapılarını açıyor. Düğün, nişan, nikah sonrası yemek ve davetler için mekanla iletişime geçilebiliyor. Etkinliklerde özel menüler sunan mekan, çocuklara ve vejetaryenlere ayrı bir menü hazırlıyor. Ayrıca yemekli nişan organizasyonunda önceden menü tadımı ve değişikliği yapılabiliyor. Etkinliklerin olmazsa olması canlı müzik yayını da mekan tarafından karşılanıyor. Müziğin devam etmesi ve organizasyonun ışık ihtiyacı için de sahne sistemleri önceden kontrol ediliyor. Etkinliğin kayıt altına alınması için ise dışarıdan fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan Deniz Park, valeli otopark hizmetini kişisel araçlarıyla gelen davetlilere sunuyor. Bostanlı Vapur İskelesinin karşısında yer alan mekana, Üçkuyular-Bostanlı vapuruyla da gelebilirsiniz. Otobüsle gelmek isterseniz ise 290, 423, 428 veya 547 numaralı hatları tercih edebilirsiniz. Adres: Bostanlı Vapur İskelesi, Hasan Ali Yücel Blv. No:39, 35590 Karşıyaka.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Deniz Park Event Hall Söz, Nişan Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Deniz Park Event Hall Söz, Nişan Mekanları fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 350 TL

 • Deniz Park Event Hall kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Deniz Park Event Hall açık alan kapasitesi 350 - 550 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 350 - 550 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 350 - 550 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

 • AK
  A**** K****

  Deniz kenarında merkezi konumda kaliteli bir davet mekanı.

 • TB
  T**** B****

  Kapalı alanda 400 kişilik bir davet verdik oldukça ferahtı, pisti çok geniş ve mekan oldukça temiz

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%