Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dora Wedding

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 3.000

Benzer Düğün Mekanları

Belma Ateş Moda Nba

5.0 (4)
İzmir, Konak
10000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Diva Sposa

İzmir, Konak
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

 Dora Wedding Hakkında

Siz kıymetli gelinlerimize özel kusursuz planlama ve üstün kaliteli işçilik sayesinde müşteri odaklı hizmet sunmaya özen gösteren Dora Wedding, hayallerinizdeki moda evi. İzmir Konak merkezde yer alan gelinlikçi, uzman ve tecrübeli bir ekip ile teknolojik malzemeleri birleştirerek en güzel gelinlik modelleri ve tasarımlarını ortaya koymakta. 1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları ve profesyonel bir hizmet Dora Moda ile sizi bekliyor.

Olanaklar

Dora Wedding’in olanak çeşitlerinden bahsetmeden olmaz. Geniş çerçeveden her imkanı bulabileceğiniz bu moda evinde, kiralama olanağından tutun özel dikim imkanına kadar her şey mevcut. En acil durumlarda ise, her bedene ve her zevke uygun hazır kalıp gelinlik modelleri burada. Peki, kiralama, özel dikim ve hazır kalıp modeller, sadece gelinliklerde mi geçerli bir koşul? Tabii ki, Dora Moda bunu da düşünmüş ve, en güze abiye, kaftan, nişanlık veya bindallı modellerinde de gelinliğe dair koşullar geçerli olmakta.

Dora Wedding Gelinlik Fiyatları

Dora Wedding, iki farklı düğün paketi sunmakta. İlk paket, çeşit çeşit kumaşlardan oluşan hazır kalıp gelinlik modelleri ile  hazırlanıyor. Başlangıç paketi olarak da bilinen bu paket, sizlere özel sadece 1.000 TL'den başlamakta. Bir de gelinlerimiz tarafından da sıklıkla tercih edilen her şey dahil paket var. Bunda ise daha kişisel ve kapsamlı olanaklar bulunmakta. Örneğin, kullanmak isteyeceğiniz duvak, buket gibi aksesuarlar dahi arzunuza göre tasarlanabilmekte. Tabi, her şey dahil paketin en gözde imkanı ise, sizlere özel gelinlik dikimi gerçekleştiriliyor olması. 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla bu pakete sahip olabilirsiniz. Dora Moda gelinlik fiyatları ve paketlerin kapsamı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklamanız yeterli.

Sunduğu Hizmetler

Özel dikim gelinlik, abiye, bindallı ve kaftan seçeneklerinde, ücretsiz prova imkanı mevcuttur. Birkaç prova sonrasında özel dikim kıyafetiniz tam istediğiniz gibi sizlere teslim edilecektir. Bu nedenle, Dora Wedding ile 2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Bu arada, unutmadan belirtelim. Dora Wedding hafta sonu bile sizlere hizmet vermekte.

Nerededir?

İzmir’in Konak ilçesinde yer alan bu firma gelinlikçi mağazalarıyla ün yapmış olan Mimar Kemalettin Caddesi'nde bulunuyor. Mağazanın konumu, otobüs, metro veya tramvay gibi bütün vasıtalarla ulaşım kolaylığı sağlamakta. Gazi Bulvarı Tramvay Durağı’na ve Çankaya Metro Durağı’na sadece birkaç metre uzaklıkta olan Dora Wedding, İzmir’in herhangi bir yerinden ulaşım için oldukça rahat bir konumda. Firmanın açık adresi ise şu şekilde belirtelim: Mimar Kemalettin Cad. No:114 Çankaya / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kaftan / bindallı kiralama
 • Dikim provası
 • Gelinlik kiralama
 • Hazır kalıp model
 • Kına kıyafeti kiralama
 • Özel konsept aksesuar tasarımı
 • Kişiye özel dikim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Çok kapsamlı olan bu pakette, özel dikim imkanından kişisel aksesuar tasarımına ve hatta ücretsiz prova olanağına kadar her şey bulunmakta.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Tecrübe edenler tarafından en çok tercih edilen konseptler, doğal, sade, kabarık veya dekolteli olarak belirtilebilir. Tabi arzu ederseniz daha farklı opsiyonlar da mevcut.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Gelinlik haricinde en güzel abiye, bindallı veya kaftanları da burada bulabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 - 2 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 - 3 hafta içinde, tam da hayallerinizdeki gibi bir gelinlik sizlerin olacak.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir genelinde bütün gelinlerimize hizmet sunulmakta.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Aksesuar tasarımları da Dora Wedding'de yapılmakta. Fikirlerinize ve zevklerinize göre kişiselleştirilmiş duvak, buket, eldiven gibi aksesuarları burada bulabilirsiniz.

 • Dora Wedding Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları ne kadardır?

  Dora Wedding Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%