Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ebru Şancı Bridal

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 5.000
Her Şey Dahil 7.000

Hakkında

Ebru Şancı Bridal Hakkında

Ebru Şancı Bridal, kumaş kalitesiyle ve sunduğu gelinlik modelleriyle İstanbul Şişli ilçesinde konumlanıyor. Kişiye özel olarak dikim hizmeti ile gelin adayları beğendikleri modellerle hayallerindeki düğüne bir adım daha yaklaşmış oluyor. Gelinlerin rüyalarını gerçekleştirme fırsatını sunarak tasarım gelinlikleriyle ilgi çekiyor. Modern tasarım detaylarına sahip gelinliklerini beğeniye sunan moda evinde gelinlik fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

Sunulan Olanaklar

Ebru Şancı Bridal, sunduğu olanaklar nedeniyle birçok gelin adayı tarafından tercih ediliyor. Gelin adayları en mutlu günlerinden biri olan düğün günü için beğendikleri modellere 1 - 3 prova arasında değişim gösteren bir süreçten sonra sahip olabiliyor. Gelin adayları için aynı zamanda özel dikim, hazır model gelinlikler, abiye ve nişanlık hizmetleri sunan firma yüksek ilgi ve beğeni topluyor. Yaptığı çalışmalar sayesinde sadece düğünlerde değil nişan ve söz organizasyonları gibi özel gün ve davetlerde yardımınıza koşuyor. Gelin adaylarının moda evinde nişanlık, abiye ve hazır model gelinliklere ulaşabilmesi sayesinde firmanın popülaritesi artıyor. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü düğün günlerinde gelinler en özel ve en güzel gelinlik modellerine sahip olduktan sonra duvaklarıyla gelinliklerini tamamlayabiliyor.

Ek Hizmetleri

Ebru Şancı Bridal, düğün gününde rüyaları gerçekleşen gelinler için unutulmaz tasarımlara ek olarak duvak ile gelinliği tamamlamak için hizmet sunuyor. Hafta sonu ve hafta içi hizmet veren moda evinde modern ve gown tarz gelinliklerin tasarımı yapılıyor. Gelin adayları seçtikleri modele ve ürüne 2 haftalık teslim süreci sonunda kavuşabiliyor. Bu nedenle gelin adayları 2 haftalık teslim sürecini göz önünde bulundurarak firmadan randevu alıyor.

Ebru Şancı Bridal Gelinlik Fiyatları

Moda evinde gelinlik modelleri için 5.000 TL - 7.000 TL arasında değişen fiyat seçenekleri sunuluyor. Standart hizmet paketinin fiyatları 5.000 TL, her şey dahil hizmet fiyatları ise 7.000 TL'den başlıyor. Alınan hizmetlere göre değişen fiyatlar üzerinden size özel teklifleri öğrenmek isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ebru Şancı Moda Evi, İstanbul Şişli’de gelinlik modellerini beğeniye sunuyor. Evlilik yolunda ilerleyen gelinler moda evine toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlayabiliyor. M2 metro hattı ile firmaya gidilebildiği gibi 256, 30A, 30M, 46T, 54E ve DT1 otobüs hatlarıyla da gidilebiliyor. Adres: Halaskargazi, Rumeli Cd. No:15, 34371 Şişli / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Hazır kalıp model
 • Kişiye özel dikim
 • Kişiye özel aksesuar tasarımı
 • Özel dikim abiye
 • Özel nişanlık tasarımı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel dikim hizmeti veriliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Duvak ve aksesuar seçenekleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta önceden iletişime geçilmeli.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 hafta teslim ediliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firma İstanbul'da bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Özel dikim, hazır model, abiye ve nişanlık hizmetleri veriyor. Hafta sonu hizmet seçeneği de bulunuyor.

 • Ebru Şancı Bridal Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları ne kadardır?

  Ebru Şancı Bridal Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları başlangıç paketi 5000 TL, her şey dahil paket 7000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%