Tümünü Görmek İçin Tıkla

Gupse Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Gupse Düğün Salonu

Mutlu davetlere kusursuz organizasyonlar yakışır! Gupse Düğün Salonu ekibi olarak sizlere tarifsiz şıklıkta zengin içerikli bir düğün sunuyoruz. İster açık ister kapalı alanımızı tercih ederek organizasyon fikirlerinizi genişletiyoruz. Hayallerinizi kısıtlamadan her fikre açık organizasyon ekibimiz ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Evlenmeye karar verdiğinizde, en aşk dolu cevabın ardından artık gerisini Gupse Düğün Salonu halledecek! Kışın kapalı alanımız yazın ise açık alanımızda kokteyl ve kır düğünü konseptleri ile unutulmayacak anılara birlikte imza atacağız. Mutlulukların detaylarda saklı olduğunu biliyoruz. Bu detaylar ile ince ince ilgilenerek davetin bütününde size masalları kıskandıracak bir gece yaşatıyoruz. Bu benzersiz deneyime canlı müziğimiz de eklenince ortaya tadına doyulmaz bir ziyafet çıkıyor.

Gupse Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Yemekli ve kokteyl kapasitemiz 400 ile 500, açık ve kapalı alan kapasitemiz ise 200 ile 300 kişi arasındadır. Geniş bir kartelada birçok hizmet sunan ekibimiz bu davetlerin her birine titizlik ile hazırlanmaktadır. Kalabalık davetli gruplarınız veya genç dost meclisleriniz için her isteğe uygun cevaplar veren alanımızda, hizmette de sınır tanınmayacak! Salonumuza kuş bakışı bir açıdan baktığınızda hayranlık uyandıracak bir düzen sizleri bekliyor olacak. Masa servisi ve sunum konusunda uzman ekibimiz geniş aralıklar ile açık ve kapalı salonlarımızda düzen alacaklar. Kokteyl ve açık alanda bir düğün tercih edecekseniz yemyeşil çimenler üzerine kokteyl masalarımız konumlandırılacak; üzerleri beyaz kumaşlarla kaplanarak şık bir organizasyona başlanacak. Ekibimizde bulunan Gupse ailesine özel barmenimizin elinden çıkacak tarifleri gizli kokteyllerimiz damaklarınızı şenlendirecek ve tarif konusunda da oldukça merak uyandıracak. Kokteyl listesinden seçeceğiniz kokteyller masaları süslerken bunlara ek ikramlarımız ve kuruyemişlerimiz de masalarda yerlerini alacak. Salona giriş anında kırmızı halı sizi karşılayacak ve emsalsiz gecenin ilk sinyallerini alacaksınız. Organizasyon ayrıntılarının tüm hâkimiyeti sizde olacak ve salona teşrif eden konuklarınız zevkinizin gücüne tanık olacak. Güzel bir ilkbahar veya yaz gününde duvağınızın ahenk içerisinde uçuşacağı tüm ışıkların üzerinizde olacağı bir davet gecesi yaşayacaksınız. Kapalı alanımızda davet gerçekleştirmek isteyen konuklar ise yine harika sürprizler ile karşılaşacaklar. Düğün dansı sırasında projeksiyon gösterileri, lazer şovları ve içinde bulundurduğu tüm imkanlar ile yaz kış fark etmeksizin aşkınızı sevenleriniz ile paylaşacaksınız!

Gupse Düğün Salonu Nerededir? Gupse Düğün Salonuna Nasıl Gidilir?

Ankara’da Çankaya bölgesinde bulunan salonumuza özel araçla ulaşmak isterseniz D200 karayolu, Doğukent Caddesi veya Nato Yolu Caddesi üzerinden farklı alternatifler ile rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız Numune Hastanesi veya Opera’dan kalkan otobüsler ile aktarma vasıtasıyla rahat bir ulaşım sağlayabilirler. Çankaya yakınlarındansa daha da kolay bir şekilde ulaşım sağlayacaklardır. Bizlere ulaşmak bu kadar kolayken ne duruyorsunuz! Gelin kocaman bir ekip ile birlikte ışıklı gecenizi tasarlayalım. Sizlerin farklı fikirleri ile geniş bir bakış açısı oluşturalım ve mutluluğa giden yolu en güzel şekilde süsleyelim!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • Ö****

    Bizim için bu şahane düğünü organize eden Gupse Düğün Salonu çalışanlarının emeklerine sağlık. Bizi çok mutlu ettiniz, Allah da sizi mutlu etsin.

Konum

Yaşamkent Mahallesi, Gupse Cafe-Bistro& Kahvaltı-Kebap Evi, 3250. Caddesi, Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%