Tümünü Görmek İçin Tıkla

Hasan Vardar La Photographie D'art

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 3.000
Her Şey Dahil 5.000

Hakkında

Hasan Vardar La Photographie D’art Hakkında

Fotoğraf çekmeye olan tutkusuyla ve profesyonel bir şekilde çekmiş olduğu dış çekim ve düğün fotoğrafları ile adından söz ettiren Hasan Vardar, İzmir - Bayraklı ilçesinde bulunuyor. En harika günlerinizden biri olan düğün gününüzde sona doğru yaklaşırken Hasan Vardar La Photographie D’art yanınızda. 3.000 TL’den başlayacak fiyatları ile harika dış mekân düğün fotoğraflarının ortaya çıkmasını istiyorsanız bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçmek için teklif al formumuzu doldurabilirsiniz.

Çekim Türleri ve Çekim Hizmetleri

Dış mekan ve düğün fotoğraf çekimi deyince ilk akla gelenlerden olan Hasan Vardar La Photographie D’art ile rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor. Kendinizi deyim yerindeyse masallar diyarında gibi hissettirecek arzunuza göre değişen dış mekan konseptleri, katalog çekimleri ile dönüp her baktığınızda âdeta o anları tekrar yaşadığınızı hissediyorsunuz. Siz çiftlere sunduğu hizmet kalitesiyle en özel save the date fotoğraf ve video çekimleri, düğün hikâyesi, düğün belgeseli, stüdyo fotoğraf çekimi, konsept ve katalog çekim seçenekleriyle evlenmek isteyen çiftlerle buluşuyor.2018 yılından bu yana Hasan Vardar düğün fotoğrafçısı olarak sizlerin tercih listesinde yer alıyor.

Hasan Vardar La Photographie D’art Düğün Fiyatları

Hasan Vardar Photographie’den almak istediğiniz çekim hizmetine göre değişmekle beraber standart paket fiyatı minimum 3.000 TL, her şey dahil paket fiyatı 5.000 TL’den başlayan fiyatla sizleri bekliyor. Ayrıca Hasan Vardar Düğün Fotoğrafçısı sizlere sürpriz indirimler sunuyor. Siz de bu indirimlerden yararlanarak, masalsı çekiminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Detaylı fiyatları öğrenebilmek için hemen şimdi ücretsiz bir şekilde teklif alın.

Olanaklar

Ödüllü fotoğrafçı Hasan Vardar ile yaptığınız dış mekân düğün çekimini sonuna kadar hissediyorsunuz. Çeşitli sergiler, sanatsal faaliyetlere, yeni atölyelere ev sahipliği yapan Hasan Vardar Düğün Fotoğrafçısı çiftler için tamamen el yapımı, ISO 9001 kalite belgeli düğün fotoğrafı albümleri hazırlamaktadır. Sadece yurtiçi değil Londra ve Kıbrıs ‘da da dış mekân fotoğraf çekimi alanında ünü yayılıyor Hasan Vardar La Photographie D’art’ın. Estetik fotoğraf kareleriyle inanılmaz güzel dekorlarıyla büyüleniyorsunuz. Dış mekân düğün fotoğraflarında tercih ettiğinize asla pişman olmuyorsunuz. İletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız Hasan Vardar Photographie, zevkinize uygun bir mekân yaratıyor sizler için. Her ânınız ölümsüzleşiyor Hasan Vardar ‘ın fotoğraf makinesiyle.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı ilçesinde bulunan Hasan Vardar Düğün Fotoğrafçısı oldukça merkezi bir mevkiye sahiptir. Ulaşımı otobüs ve metro hattı ile sağlayabilirsiniz. Açık adres şöyledir; Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı Folkart Towers B Kule No: 39 Kat: 34 No:3408 – 35220 Bayraklı / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Konsept çekim
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Save the date, konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikâyesi gibi özellikler her şey dahil paket ile sunuluyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  İsteğe göre değişmekle beraber, ormanın derinliklerinde, denizin maviliğinde veya altın sarısı buğdayların arasında capcanlı bir çekim sizleri bekliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Çeşitli sergiler, güzel sanatlar, yeni atölye çekimleri gibi farklı hizmetler mevcut.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  6 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Yaklaşık olarak 3 - 4 hafta içinde tüm istekleriniz albüm halinde sizlere sunulacaktır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir, Londra, Kıbrıs ve arzu edilen her yerde hizmet bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Save the date, video çekimi ve tamamen el yapımı düğün fotoğrafı albümü size sunulan ilave avantajlardan.

 • Hasan Vardar La Photographie D'art Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Hasan Vardar La Photographie D'art Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%