Hotel Bosnalı

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 500 500

Kapasiteler

Hakkında

Hotel Bosnalı Adana Hakkında

19. yüzyılda Bosnalı Salih Efendi tarafından malikane olarak inşa edilen ve günümüzde Halil Avcı'nın özenle restore ettiği Hotel Bosnalı, Adana'nın Tepebağ semtinde, Seyhan Nehri'nin huzurlu kıyısında yer alıyor. Tarihi dokuya sahip bu eşsiz konak, kına gecesi gibi özel günlerinizde sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyor. Ahşap işçiliğinin ön plana çıktığı salonumuzda, eski zamanlardan kalan duvar tablolarıyla süslediğimiz mekanımızda geleneksel Türk gecelerini yeniden canlandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Misafirlerimizi lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyor, kına töreniniz süresince unutulmaz anlar yaşamanız için her detayı düşünüyoruz. Hotel Bosnalı, gecenizi özel kılmak ve konuklarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatmak için sizleri bekliyor.

Otelimizin Özellikleri

Hotel Bosnalı, 19. yüzyılın sonlarında inşa edilmiş ve günümüzde siz değerli misafirlerimiz için özenle restore edilmiştir. Tarihi atmosferiyle ön plana çıkan otelimiz, modern konforu eskiye saygı çerçevesinde sizlere sunmaktadır. Ahşap kaplamalar, tarihi tablolar ve sıcak bir atmosfer, özel günlerinizde aradığınız huzuru ve sıcaklığı sağlamak için buradadır.

Özel Günler İçin İdeal Mekan

Kına gecelerinden bekarlığa veda partilerine kadar her türlü özel etkinliğiniz için eşsiz bir mekan arayışındaysanız, Hotel Bosnalı doğru adresiniz. Özel günlerinizde, her bir detayın mükemmel olmasını sağlayacak profesyonel ekibimizle, size ve konuklarınıza unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Geceniz boyunca sürecek eğlencenin yanı sıra, duygusal anlarınızda da sizinleyiz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Aksesuar Kiralama
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Hotel Bosnalı, Adana'nın en eski semtlerinden biri olan Tepebağ'da, Seyhan Nehri'nin kıyısında yer almaktadır. Gerek tarihi yapısı gerekse doğal güzellikleriyle eşsiz bir manzaraya ve konuma sahiptir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Kına müziği, Kına töreni

 • Aldığınız Covid 19 önlemleri nelerdir?

  Hotel Bosnalı, mekan girişinde ateş ölçümü yapıyor, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi sunuyor, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni sağlıyor, maskeli ve eldivenli servis personeli, el dezenfektanı, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı sunmaktadır.

 • Hotel Bosnalı Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Hotel Bosnalı Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 500 TL

 • Hotel Bosnalı kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Hotel Bosnalı kapalı alan kapasitesi 50 - 75 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%