Tümünü Görmek İçin Tıkla

İlk Kare Fotoğrafçılık

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

En güzel anılarınızın hep en güzel kalmasını isteriz değil mi? Dönüp geri anılarımızı tazelemek istediğimizde aynı canlılıkla gözümüzün önünde olmasını... O zaman bunu sağlayacak en önemli etkenin geçmişte çektirdiğimiz fotoğraflar olduğunu hatırlayalım. Güzel anılarımızı aynı canlılıkla saklamanın; en güzel, en değerli anılarımızı ölümsüzleştirmek için fotoğraflara daha fazla değer vermenin vakti geldi de geçiyor bile... Şimdi en değerli anılarınızı ölümsüz kılmak istiyorsanız, İlk Kare Fotoğrafçılık ile tanışın! Düğün günü mü yoksa düğünden önce mi fotoğraf çektirilmeli, açık alan çekim mi yoksa kapalı alan mı, düğün videosu nedir nasıl olmalı, profesyonel düğün fotoğrafçısı fiyatları, düğün fotoğraf çekimi mekanları ve düğün hikayesi gibi aradığınız bütün sorularınızın cevabını, İzmir'in en iyi düğün fotoğrafçılarından olan İlk Kare Fotoğrafçılık’ tan alabileceksiniz. En güzel karenize doğru ilk adımınızı, hem de hiç zaman kaybetmeden İlk Kare Fotoğrafçılık ile atın. Düğün gününüzü ve fotoğraflarınızı İlk Kare Fotoğrafçılık’ a emanet edin ve harika fotoğraflar çıkarmasına izin verin. Siz nerede istiyorsanız İlk Kare Fotoğrafçılık orada.

Düğün Fotoğrafı Çekimleri Tavsiyeleri

 • Fotoğrafçınızı bir ay öncesinden ayarlayın ve fotoğraf çekim tarihinizi belirleyin.
 • Düğün fotoğrafları için yapılacak çekimlerde artık alternatif zaman seçilebilmekte. Öncelikle ne istediğinize karar verin. Mesela, düğün gününde mi fotoğraf çektireceksiniz yoksa düğünden önce mi?
 • Aynı gün başka bir gelin ve damada randevu vermemesine özen gösterin.
 • Çekimlerinizi gerçekleştirmek istediğiniz mekâna karar verin. Fotoğraf konseptiniz için fikirler seçin, sahilde mi yoksa Alaçatı gibi butik bir mekân da mı?
 • Fotoğraf çekimi sırasında ne tür bir aksesuar kullanmak istersiniz veya ne tür aksesuarlar fotoğrafçı tarafından temin ediliyor, bilgi alın.
 • Fiyata dâhil olan paketin ayrıntılarına dikkat edin!
 • Daha önceden belirlediğiniz pozlar var mı, yoksa fotoğrafçınıza mı güveneceksiniz? Bunu netleştirin.
 • Seçeceğiniz fotoğrafçıların bakış açısına dikkat edin, önceden çekilmiş albüm ve fotoğrafları inceleyin. Büyük ihtimal sizin fotoğraflarınız da öncekilerin benzeri olacaktır.
 • Albümü yıllar sonra elinize aldığınızda hala kaliteli duracağından emin olun.
 • Fotoğrafçının enerjisine dikkat edin! Sizin düğün stresinizi alarak eğlenceli bir ortama da sürükleyebilir daha fazla strese de sokabilir.
 • Sahte fotoğrafçı sitelerine ve takipçilerine dikkat!
Fotoğrafçınız İlk Kare Fotoğrafçılık bütün sorularınıza samimiyet ile cevap vererek aklınızdaki bütün soruları cevaplayacaktır. Yılların verdiği tecrübe ile sizlere doğru karar vermenizde yardımcı olacaktır. Güzel olan, İlk Kare Fotoğrafçılık ekibinin enerjisi, sizi içinde bulunduğunuz düğün stresi ve yorgunluktan çekip çıkaracak olması. Ekibin enerjisi ile günün ilk saatlerinden düğününüzün son saatlerine kadar, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile her anınızı sizinle paylaşacak; sizi enerji ve motive olmuş bir şekilde düğününüze hazırlayacaktır. Piyasada çok fazla fotoğrafçı mevcut. Üniversite öğrencileri, fotoğraf kulübü üyeleri, hobi olarak bunu yapan herkes düğün fotoğrafçılığına soyunmuş durumda. Sosyal medya kullanarak tanıtım yapan bu kişiler düğün fotoğrafçılığının fiyat aralığını da etkiliyor. Düşük fiyat aralığı ile çalışan bu kişileri, gerçekten bu işin hakkını veren fotoğrafçılardan ayırt etmek son derece zor. Fotoğrafçı seçerken, şartlarınız da mümkün ise fiyatı baz alarak fotoğrafçı seçmemeye özen gösterin. Ömrünüz de bir kere çektireceğiniz fotoğraflarınızı riske atmayın. İlk Kare Fotoğrafçılık sizi bu endişelere kaptırmadan, istediğiniz her şeyi önünüze sunmaya hazır.

İlk Kare Fotoğrafçılık Detayları

 • Ne kadar önce görüşülmeli?:  Yaz dönemi yoğunluğuna sıkışmamak için 1 ay öncesinden tarihinizi netleştirmeli ve rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.
 • Hizmet İçeriği: Şehir dışı, yurt dışı, dış mekân, kapalı mekân (stüdyo) çekimi, orijinal kopya teslim.
 • Çekim Türleri: İlk Kare Fotoğrafçılık düğün, nişan, sünnet, kına gecesi,  parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, baby shower, doğum günü kutlamaları, parti, davet ve organizasyonlarda her zaman sizin yanınızda.
 
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • EB
  E**** & B****

  Deneyim, başarılı iletişim ve büyüleyici fotoğraflar… Düğün fotoğraflarınızda kesinlikle işinizi şansa bırakmayın…

Konum

Gazi Osman Paşa Blv. No:7 Konak İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%