Tümünü Görmek İçin Tıkla

Körfez Teknede Düğün

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Körfez Teknede Düğün

Teknede düğün yapmak kulağa hoş gelse de çoğu çift zor olduğunu düşünerek bu plandan kaçınır. Oysaki bir düğünün en romantik hali olduğu rahatlıkla söylenebilir. Mavilerin üzerinde, gökyüzü ve denizin ortasında, gece yıldızların ışığında gündüz güneşin parıltısında yarına ait bir yola çıkmak muhteşem bir seçim olacaktır. Özellikle deniz tutkusundan vaz geçemeyenler için tekne düğünü tutkuların aşkları ile birleştirebilecekleri bir organizasyon haline gelecektir. Körfez Teknede Düğün ile teknenin kapasitesini konuk sayınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Ayrıntılar İle Güzelleştirin

Teknede düğün yapacaksanız ayrıntıları buna göre düzenleyebilirsiniz. Nikah şekerleri ya da misafirlerinize dağıtacağınız hediyeleri balıklardan, deniz kızlarından, deniz kabuklarından seçebilirsiniz. Konu İzmir olunca antik figürler ve Ege’nin göz alıcı çiçekleri de seçenekleriniz arasına girer. Denizin maviliği hemen hemen bütün renkler ile mükemmel bir uyum gösterir. Gelinliğinizi muhtemelen beyaz tonlarda seçtiğinizi düşünerek damatlık için de güzel bir gece mavisinin tekne üzerinde yapacağınız düğüne çok yakışacağını söyleyebiliriz. Eğer düğün gündüz saatleri için planlanmışsa daha açık renkleri de kullanabilirsiniz. Süsleme konusunda ise oldukça şanslı sayılırsınız. Birkaç basit detay ve renkli ampüller ile hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Körfez Teknede Düğün 'ün tekneleri ile hayalinizdeki düğüne ulaşmak artık zor değil!

Konuk Sayısına Göre Fiyatlandırma

Sizin için Körfez Teknede Düğün 'deki en uygun tekneyi belirlerken davetinize katılacak konuk sayısını netleştirmiş olun. Sayıya göre tekne büyüklüğüne karar verilir, düğün paketi fiyatları da konuk sayısına oranla şekillenir. Kına paketi de dahil etmek isterseniz iki paketi birleştirerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Yemekli düğün menüsü için Ege’nin lezzetlerini öne çıkartabilir, dilerseniz sadece kokteyl tarzı bir davet verebilirsiniz. Catering çoğunlukla tekneler tarafından karşılanır. Diğer ayrıntılar için ise bir firma ile çalışabilirsiniz.

Hangi Tarihler Daha Uygun

Düğün veya diğer organizasyonlarınız için tekne seçmişseniz dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tarih olmalıdır. Bahar ve yaz mevsimleri bu tarz seçimler için en uygunudur. Tam tarihi belirlemeden önce hava durumu ve bölgenin genel yağış istatistiklerine göz gezdirebilirsiniz. Yağışlı havalarda da fırtına olmadıktan sonra tekne organizasyonu yapmanın bir sakıncası yoktur, tabi yağmuru seviyorsanız. Deniz üzerinde olacağınız için hafif sallantıları düşünerek daha düz ayakkabılar seçmek isteyebilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız yüksek topuklularla da tekne üzerinde rahat bir şekilde eğlenebilirsiniz.

Tekne’ye Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Körfez Teknede Düğün 'de yapacağınız tekne düğünleri veya organizasyonları için tekneler sizi belirlenen iskeleler alacaklardır. Konuklarınızın dağılımına ve iskeleye ulaşım yakınlığınıza göre iskele tercihi yapabilirsiniz. İzmir kıyılarında kullanabileceğiniz iskele sayısı oldukça fazla olduğu için bu konuda da avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz. Dilerseniz konuklarınızı iki farklı iskeleye da yönlendirebilirsiniz. Tekne rotanız ise size bağlı olarak belirlenir. Dilerseniz çok sevdiğiniz bir koyda demir atabilir, dilerseniz organizasyon süresince koy koy gezebilirsiniz ya da her ikisini birden tercih edebilirsiniz.

Her Türlü Organizasyon İçin Tekne Seçebilirsiniz

Tekne ve düğün kelimeleri yan yana geldiğinde insanın içini dolduran bir his oluşturur. Ancak tekne organizasyonlarını sadece düğün ile sınırlı tutmak da büyük haksızlık olacaktır. Dileyenler nişan törenlerini veya sünnet düğünlerini de denizde tamamlayabilirler. Kına gecesi için de hoş bir alternatif olacaktır. Mezuniyet balosu ve bayi toplantısı da teknede düzenlenebilir. Körfez Teknede Düğün ile her etkinliğiniz için bir tekne mümkün! Hele ki İzmir gibi denizinin ve kıyılarının ünü dünyaya yayılmış bir şehri tercih etmişseniz son derece şanslısınız demektir. Bazen karşınıza çıkacak manzaralar gözleriniz alamayacağınız kadar güzel olacak. Bundan dolayı da profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Suyun ışığı yansıtma etkisi düşünüldüğünde çekimlerin fotoğraf konusunda bilgili ve yetenekli ellere teslim edilmesi en iyi sonucu almanız için önemli bir noktadır. Körfez Teknede Düğün hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • FH
    F**** & H****

    Deniz kenarında yaşamanın avantajını düğün gününde yaşamayıp ne zaman yaşayacağız diye düşünerek düğünümüzü bu harika teknede yaptık ve her şey mükemmeldi, ağzımız açık kaldı…

Konum

Mahmut Esat Bozkurt Cad. No:2/3 Alsancak İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%