Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 500
Her Şey Dahil 4.000

Hakkında

Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL Hakkında

Düğün, nişan, kına ve nikah gibi özel, özel olduğu kadar geriye döndürülemeyecek anlarında gelin ve damatların kendilerini huzurlu ve rahat hissetmeleri için buradayım. Öncülük ettiğim Shelfy Photography Karşıyaka ile sizleri düğün, nişan, kına ve nikah törenlerinizde gizli fiyatlardan arındırılmış seviyeli fotoğrafçılık ile buluşturmak istiyorum. Bu özel gününüzde, işin maddi tarafından çok ilkeleri ile hareket eden, tercih etmekte pişmanlık duymayacağınız bir düğün fotoğrafçısı arıyorsanız benimle Düğün Buketi'nin kurumsallığı altında iletişim kurabilirsiniz. 500 TL'den başlayan düğün çekimi fiyatları ile indirimlerden yararlanmak için hemen iletişime geçin!

Hamiyet BOZYEL Shelfy Photography Özellikleri

Çalışmalarımın büyük bir kısmını resmi İnstagram hesabım olan @shelfydugun'den takip edebilirsiniz. İzmir'in yanı sıra başta Manisa, Aydın olmak üzere çevre illere de aldığım özel davetler üzerine çekime gitmekteyim. Kurucusu olduğum Shelfy Photography'i farklı kılan özellik, kurum maliyetlerini minimumda tutan ve bu sayede düğün fotoğraf paketlerini 500 TL'den başlayan fiyatlara çekerek düğün fotoğrafını bir lüks olmaktan çıkaran fotoğraf stüdyosu olmasıdır. Shelfy Photograpy, Düğün Buketi'ne özel indirim fırsatları da sunmaktadır. Ben ve uzman ekibim, gelin ve damat adayları ile güçlü iletişim kurmaya özen göstermekteyiz. Zira temel amacımız, siz değerli çiftlerime kendinizi özel hissedeceğiniz fotoğraf kareleri teslim etmektir. Bu konuda söylemlerimden ziyade kurumsal instagram hesabım olan @shelfydugun'ü ziyaret edip, bizatihi düğün fotoğraflarının gerçek sahiplerinin yaptıkları özel yorumlara göz atabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dış mekan fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün slaytı hazırlanması, düğün klibi, konsept çekim, kına gecesi, nişan çekimi, İç mekan, trashday ve stüdyo çekimleri (kore çekimi), save the date ve bekarlığa veda partisi çekimleri yapılabiliyor. Hamiyet BOZYEL - Shelfy Photograpy olarak verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Hamile, doğum ve yenidoğan fotoğrafçılığı konusundaki fotoğraflarıma instagram @shelfybebek sayfamdan ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğrafını çektiğim üyelerimi, Karşıyaka ilçesindeki Shelfy Baby Stüdyo'mda özel indirimlerin beklediğini ifade etmek isterim.

Shelfy Photography Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı, başlangıç ve her şey dahil sistemle sunduğu fiyatları ile de dikkat çekiyor. Dış çekim fiyatları 500 TL'den başlayarak 4.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Ek hizmetler, çekim günü ve çekim türleri gibi detaylar ile fiyatlarda değişiklik görülebiliyor. Detaylı bilgi almak ve fotoğrafçı ekiple iletişime geçebilmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Çekim Nerde Olacak?

Dış mekana neresi olacağına birlikte karar verebiliriz. Tabi Shelfy Photography olarak sizden daha çok düğün çekimine katıldığımı bilmelisiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyesi

Gelin ve damat adaylarına mümkünse düğün harici bir günde dış mekan çekimi yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Bu şekilde bir planlamayı tavsiye etmemin nedeni, düğün gününde yaşanacak stresten uzak olmak, daha çok zaman kullanmak ve alternatif mekanları değerlendirmektir. Ayrıca dış çekim için hazırlanırken tercih edeceğiniz gelinlik, damatlık, makyaj ve saçınız ya da türban tasarımınız önemli olduğunu bu konuda her zaman bilgilerimi aktarmaya hazır olduğumu belirtmek isterim.

Ne Zaman Rezervasyon Yapmalıyım? Fotoğraf Günü Almalıyım?

Çalışma sistemimiz, tarihi ilk gelen müşteriye rezerve etmektir. Örneğin; 1 Temmuz tarihi için rezervasyon yaptırmak istiyorsunuz. Bu tarihte çekimimiz yok ise bu tarihi istediğiniz zaman rezerve edebilirsiniz.

Poz Verme Hakkında

İnsanlar düğünlerinde asil ve mutlu görünmek isterler. Bu yüzden düğün çekimlerini yaparken ben ve ekibimin temel prensibi; bakıldığında bir duygusu olan fotoğraflar çekmektir. Size önerimiz çekim sırasında doğal olun, gerçekte nasıl bir ifadeye sahipseniz bize onu gösterin ve kendinizi fotoğrafçınızın uzmanlığına bırakın.

Fotoğraf Çekimi Sonrası

Tarzımız gereği hiç bir şekilde fotoğraflara retouch yapmamaktayız. Buna mukabil kendi geliştirmiş olduğumuz renk ve tonlara göre düğün gününü ve ruhunu da göz önüne bulundurarak fotoğrafları edit işleminden geçirmekteyiz.

Hamiyet BOZYEL - Shelfy Photography Nerededir?

Shelfy Photography İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. İmbatlı Mahallesi'nde konumlanan stüdyomuz, şehrin dört bir yanına hizmet verebilir. Açık adresi ise şöyle; İmbatlı Mah. 6075. Sk. No:6 D:45 35575 Karşıyaka / İzmir (Medikal Park Hastanesi Arkası). Çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmayı unutmayın!

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, stüdyo çekimleri (kore çekimi), bekarlığa veda partisi çekimleri, dış mekan fotoğraf çekimi hizmetleri verilmektedir.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Çekim yapılan mekanlar için dış mekan yerine yapacağımız değerlendirme ile birlikte karar verebiliriz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Çalışma sistemimiz, tarihi ilk gelen müşteriye rezerve etmektir. Örneğin 1 Temmuz tarihi için rezervasyon yaptırmak istiyorsunuz. Bu tarihte çekimimiz yok ise bu tarihi istediğiniz zaman rezerve edebilirsiniz

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip hizmetleri verilmektedir.

 • Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Shelfy Photography Hamiyet BOZYEL Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 500 TL, her şey dahil paket 4000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%