Tümünü Görmek İçin Tıkla

Villa Kore Çeşme Otel

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Villa Kore Otel Eşsiz Bir Düğün Deneyimi

1975 yılında ilk kez kurulan Villa Kore Otel, adını, kendisinin oluşmasına sebep olan ticaret ağından almıştır. Kurulduğu yıllar içerisinde Ege Bölgesi içerisinde üretilen tütünü Güney Kore’ye ihraç eden aile, inşa ettikleri bu tesise Villa Kore adını vermişlerdir. Geçen yıllar içerisinde değişime uğrayan ve içerisine bir de otel inşa edilen villa, bugün Villa Kore Otel olarak faaliyet göstermektedir. Düğünlerini daha sıcak, samimi ortamda rahat şekilde gerçekleştirmek isteyen çiftlerin gözdesi olan Villa Kore Otel, evlilik arifesindeki çiftlere hizmet vermektedir. Güzel İzmir’in nadide Ilıca bölgesinde bulunan otel, çeşitli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Kına, düğün, nişan, sünnet düğünü, doğum günü partileri ve çeşitli toplantılar gibi pek çok etkinliğinizde, uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Sizler de Villa Kore Otel sayesinde şehirlerin gürültü ve kargaşasından uzaklaşabilir, doğa ile iç içe eşsiz bir düğün merasimi gerçekleştirebilirsiniz.

Ege Denizi Kokusuyla Muhteşem Düğün

Son yıllarda çiftler tarafından çoğunlukla açık alanlarda yapılan düğünler tercih edilmektedir. İnsanlar, koskoca şehirlerin içerisinde dar alanlarda hayat yaşamaktan yorulmaktadır. Villa Kore Otel, bu noktada sizlerin huzuru için çalışmaktadır. Şehirlerin yoğunluğundan ve stresinden dostlarınız ile uzaklaşacağınız mükemmel bir gece, Villa Kore Otel bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Sizler de Villa Kore Otel’in sahip olduğu açık alan sayesinde, Ege Denizi ile komşu olacak, misafirlerinizi büyüleme imkânı yakalayacaksınız. Çeşitli sayılarda misafir katılımı ile gerçekleştirebileceğiniz etkinlikler hem sizler için hem de misafirleriniz için unutulmaz bir deneyim olacaktır. Organizasyon gerçekleştireceğiniz misafirlerinizle birlikte aynı zamanda konaklama imkânının da olması, bu eşsiz gecenin ertesi gün de devam edebileceğiniz müjdecisi olmaktadır. Ilıca bölgesinin en özel işletmelerinden bir tanesi olan Villa Kore Otel, bu önemli özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyatlar

Villa Kore Otel’in eşsiz ortamı içerisinde, her bütçeye uygun düğün seçenekleri mevcuttur. Düğüne katılacak kişi sayısı, misafirlerin konaklama yapıp yapmayacağı, düğün yemeği gibi detaylar fiyatı etkilemektedir. Misafirlere sunulacak olan menü içeriği, düğün fotoğrafçısı talebi gibi farklı detaylar ile düğün merasiminizin fiyatını düzenlemek mümkün olmaktadır. Bu sebepten dolayı bu çeşitli ölçüler dahilinde belirlemeler yaparak, bütçenize uygun bir fiyat teklifi almanız mümkün olacaktır. Sizler de Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile Villa Kore Otel bünyesinde gerçekleştireceğiniz eşsiz organizasyonunuz için fiyat teklifleri alabilirsiniz. Belirteceğiniz çeşitli detaylar ile düğün etkinliğinizin, bütçenize uygun şekilde organize edilmesini şimdiden planlayabilirsiniz.

Her Misafiriniz Kendisini Özel Hissedecek

Yaşadığımız hayat stresi içerisinde muhakkak ki her birimiz, zaman zaman yoruluyoruz. Villa Kore Otel, şehre yakın ve şehirden bir o kadar da uzak çehresi ile sizleri karşılıyor. Sahip olduğu uzman personel sayesinde düğününüze katılacak olan her misafirin, tüm detaylarıyla planlanmış bir organizasyon geçirmesini hedefliyor. Sizler ve misafirleriniz, alanında uzman personelin profesyonel dokunuşları sayesinde tüm organizasyonunuz boyunca kendisini özel hissedecek. Yaşayacakları gecenin eşsizliği, hem sizlerin düğün etkinliğinizin unutulmaz olmasını sağlayacak, hem de misafirlerinize de bu özel bölgede rahatlığı, huzuru hissettirecek. Villa Kore Otel sayesinde dostlarınız ile birlikte yıllar boyunca hatırlayıp gülümseyeceğiniz, huzur duyacağınız hafızalar biriktireceksiniz. Konaklamalı veya konaklamasız düğün seçenekleri sunan Villa Kore Otel, sizlere mükemmelliği yaşatmak için faaliyet göstermektedir. Bu noktada, Villa Kore Otel’e nasıl gidilir sorusu da burada etkinlik gerçekleştirecek kişiler için merak edilen konulardan olmaktadır. İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan otel, 5060 Sk. No:17 de konumlanmıştır. Buraya özel aracıyla gelecekler, İzmir’den Çeşme yolunu takip ederek ulaşabilirler. Toplu taşıma kullanacak kişiler ise Çeşme’ye hareket eden otobüslere binip, buradan minibüsle Ilıca’ya geçerek ulaşım sağlayabilmektedirler.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • SA
    S**** & A****

    Otelde deniz kenarında rüya gibi bir düğün oldu ve herkes mutlu ve mesut oldu… Bizde buradan teşekkür etmek istedik…

Konum

5060 Sokak No:17 Yıldız Burnu / Ilıca Çeşme / İzmir - TÜRKİYE

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%