Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yeşeren Kalem

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1
Her Şey Dahil 2

Hakkında

Yeşeren Kalem Hakkında

Düğün davetiyeleriniz bir çiçeğe dönüşsün ve hayat bulsun ister miydiniz? Yeşeren Kalem tam olarak bunu yapıyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan firma, üzerlerinde isimleriniz ve düğün tarihinizin yazdığı kalemler üretiyor ve kalem bitmeye yaklaştığı zaman onu toprağa ekebiliyorsunuz. Fiyatları, davetiye başına yaklaşık 2 TL civarında değişiyor.

Özellikleri

Yeşeren Kalem, davetiyelerinize isterseniz çiçek tohumları isterseniz de sebze tohumları ekliyor. Kalemler kullanıldıktan sonra hemen toprağa ekilebiliyor. Çiftler davetiyelerinde dilediği görselleri ve renkli tasarımları seçebiliyor. Çiçeğiniz 7 - 14 gün arasında filizleniyor ve büyümeye başlıyor. Çiçek çeşitleri; kadife çiçeği, fesleğen, zinya çiçeği, akşamsefası, kahkaha çiçeği, mor reyhan, sarmaşık ve latin çiçeği olmak üzere farklılık gösteriyor. İsteyenler sebze tohumları da seçebiliyor. Sebze çeşitleri; Turp, roka, marul, semizotu, salatalık, yeşil biber olarak değişiyor. Karışık tohumlar da seçebilirsiniz. Kalemler hem davetiye olarak hem de düğün, nişan ve kınalarınızda sevdiklerinize dağıtacağınız hediyeler olarak kullanılabiliyor.

Sunulan İmkanlar

Davetiyenizi görmeden yaptırmak istemezseniz Yeşeren Kalem, çiftlerin isteği doğrultusunda numune paketler gönderebiliyor. İstediğiniz yazıları, isimlerinizi ve tarihi ilettiğiniz zaman ön tasarım hazırlayıp size ulaştırıyor. Böylece karar verme aşaması kolaylaşmış oluyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat yapılıyor. Düğün davetiyesi modelleri; ekonomik, büyük kartlı ve ek kart bağlı model olarak 3’e ayrılıyor. Davetiye kartınızın üzerine istediğiniz figürler ekleniyor. Tercihinize göre kahverengi kartlar ya da beyaz kartlar kullanılıyor. İsterseniz davetiyeleriniz kapalı kutu şeklinde hazırlanıyor. Her davetiye modelinin içeriğinde özel baskılı yeşeren kalem, davetiye bilgilerinizin yazılı olduğu kartlar ve seçtiğiniz süslemeler bulunuyor. Sevdikleriniz için davetiyeniz güzel bir anı haline geliyor ve bir bitkiye yaşam vererek davetlilerinizin evine hep sizi hatırlatacak bir renk katmış oluyor.

Yeşeren Kalem Davetiye Fiyatları

Birbirinden farklı bitki seçeneği ve tasarım modeli bulunuyor. Davetiye modeli fiyatları çiftlerin taleplerine göre değişiklik göstermekle birlikte standart olarak yaklaşık 2 TL’den başlıyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek ve fiyat bilgisi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir?

Yeşeren Kalem, Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Türkiye’nin her yerine teslimat sağlanıyor. Adres: Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye basımı
 • Davetiye tasarımı
 • Doğum günü davetiyesi
 • Düğün davetiyesi
 • Kına gecesi davetiyesi
 • Nişan ve söz davetiyesi
 • Sünnet düğünü davetiyesi
 • Adrese teslim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Genellikle doğa teması kullanılıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet hediyeleri, kına ve nişan hediyeleri, doğum günü ve karne hediyeleri.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 haftadan az.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm Türkiye'ye teslimat sağlanıyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Davetiyelerine karar vermeden önce çiftler, numune paketi talep edebiliyor ve tasarımları da görmüş oluyor.

 • Yeşeren Kalem Düğün Davetiyesi fiyatları ne kadardır?

  Yeşeren Kalem Düğün Davetiyesi fiyatları başlangıç paketi 1 TL, her şey dahil paket 2 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%