Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

6 sonuç
Ankara
Diğer Davet Mekanları
After Party İçin Eğlence Mekanları
Villa Event İncek

Villa Event İncek

5.0 (4)
Ankara, Gölbaşı
250 Maks. Kişi • 275 ₺ Başlangıç Fiyatı
Komşu Restoran

Komşu Restoran

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
400 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Neff Restaurant

Neff Restaurant

5.0 (1)
Ankara, Keçiören
50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Meşrep Plaza

Meşrep Plaza

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
80 ₺ Başlangıç Fiyatı
The Soul Pub

The Soul Pub

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
İncek Arena

İncek Arena

5.0 (2)
Ankara, Gölbaşı
1500 Maks. Kişi • 230 ₺ Başlangıç Fiyatı

Nikah, düğün, mezuniyet fark etmeksizin her özel gün iyi bir kutlamayı hak ediyor. Ankara after party için eğlence mekanları bu kutlamaların altından başarıyla kalkıyor. Meyhane ve restaurant gibi mekanlar arasından seçim yapmak için katılımcı sayısını ve kutlamanın konseptini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Kişi başı 30 TL'den başlayan nikahtan sonra eğlence fiyatları hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara’da Düğün After Party Fiyatları Ne Kadar?

Ankara after party mekanları fiyatlarını belirlemek için öncelikle düğün partisinin konseptine ve katılımcı sayısına karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra ise alkollü, alkolsüz, yemekli, kokteyl organizasyon seçenekleri arasından seçim yapmalısınız. Ankara’da kokteyl ve alkolsüz düğün after party fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Bu fiyat, yemek ve alkolün dahil olmasıyla artış gösterebiliyor.

Ankara'nın önde gelen düğünden sonra eğlence mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Meşrep çayyolu 30 TL 50 TL
Meva Garden 30 TL 50 TL
Ferahna Cafe 50 TL 100 TL
Ataköşk Hotel 50 TL 80 TL
Demonti Otel Ankara 30 TL 50 TL
Fiz Meyhane 50 TL 100 TL

En Popüler Ankara Kutlama & Eğlence Mekanları

Ankara after party, kutlama ve after party mekanları düğün sonrası eğlence ve mezuniyet eğlencesi gibi çok sayıda organizasyon türüne ev sahipliği yapıyor. Bu organizasyonlarda canlı müzik ve fasıl ekipleri büyük ilgi çekiyor. Siz de farklı tarzda müzik yapan restaurant ve meyhaneler arasından kendinize en uygun mekanı seçebilirsiniz.

Ankara'nın en çok tercih edilen eğlence mekanlarını sizler için inceledik.

Meşrep çayyolu

Meşrep çayyolu yeni nesil meyhane havasında bir eğlence mekanı olarak öne çıkıyor. Meyhane, 150 kişilik butik salonu ve bahçesiyle yaz kış her mevsimde eğlencelerinize ortak oluyor. Daha kalabalık bir parti için meyhanenin 600 kişilik bir de kapalı alanı bulunuyor. Bekarlığa veda ederken lezzete de düşkün olanlar için mekanda çok sayıda ana yemek ve meze seçeneği bulunuyor.

After party organizasyonlarının olmazsa olmazı müzik Meşrep çayyolu’nda unutulmuyor. Geniş sahne led ışıklarla aydınlatılırken sahnede son teknoloji bir ses sistemi de yer alıyor. Gece boyunca kulakların pasını silecek müzik grubu ve solistleriyle Meşrep, keyifli bir kutlama olmasını amaçlıyor. Bekarlığa veda, düğün sonrası kutlama gibi çok sayıda eğlence düzenleyen mekanın fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Meva Garden

Meva Garden Ankara çubuk’ta oldukça geniş bir bahçe üzerine kurulu yapısıyla beğeni topluyor. Kır düğünü gibi geniş katılımlı etkinliklere de olanak tanıyan mekan after party alanı ile de hizmet veriyor. Kokteyl ve yemekli düğün sonrası eğlenceler için ideal olan Meva Garden, kapalı alanında 200 kişiye varan partiler düzenleyebiliyor. Açık alanı ise 1000 kişiyi ağırlayabiliyor.

Ankara after party mekanları arasından teknolojik olanakları ile sıyrılan Meva Garden, sahnede gelişmiş ses ve sahne sistemleri kullanıyor. Dansa ve müziğe doyacağınız kutlamalardan geriye fotoğraflar kalsın diye mekanda anlaşmalı bir fotoğrafçı da bulunuyor. Eğlenirken aklınız araçlarınızda kalmasın diye vale hizmeti sunan mekan kapılarını kişi başı 30 TL’den açıyor.

Ferahna Cafe

Ferahna Cafe renkli tasarımı ile bohem after party ve nikah sonrası eğlence organizasyonları için ideal mekanlar arasında yer alıyor. Mekanın 100 kişilik küçük bir kafe olması, sadece en yakınlarınızla eğlenceye doyacağınız anlamına geliyor. Keyifli danslarınıza sahne olacak kafe, mavi led ışıklarla aydınlatılıyor.

Yemekli after party ve nikah eğlenceleri için kafe adeta bir restaurant gibi hizmet veriyor. Dileyenler hazır menüler arasından seçim yaparken, isteyenler kendi damak zevklerine göre menüyü şekillendirebiliyor. Ankara Altındağ’da merkezi bir konumda bulunan Ferahna Cafe’nin başlangıç fiyatları 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Ataköşk Hotel

çukurambar’da bulunan Ataköşk Hotel konaklamalı Ankara after party mekanları arasında yer alıyor. 1000 kişilik kapalı davet alanıyla otel, lüks ve konforlu eğlenceler için tercih ediliyor. Otel, özel tasarlanmış akustik salonuyla müzik konusunda oldukça başarılı. İsterseniz otelin anlaşmalı müzisyenleriyle çalışabiliyor, isterseniz dışarıdan canlı müzik ekibi ile anlaşabiliyorsunuz.

Salon; menü, dekorasyon ve repertuar hazırlarken organizasyon sahibinin taleplerini son derece önemsiyor. After party sonrasında araç kullanmak istemeyen misafirleriniz için otelin doksan kişilik konaklama imkanı da bulunuyor. Ataköşk Hotel’de after party fiyatları ise kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor.

Demonti Otel Ankara

Demonti Otel Ankara zarif tasarımı ve şık dekorasyonu ile öne çıkıyor. 400 kişi kapasiteli salonda iklimlendirme sistemleri kullanıyor. Otelde ses ve ışık sistemleri, LED ışıklar ve hareketli çekim ekipmanları gibi detaylar kullanıyor. Parti boyunca ise bu görüntüler dev ekrana yansıtılıyor.

Bu teknoloji canlı müzik ve orkestranın da oldukça işine yarıyor. Sanatçılardan çıkan melodiler salonun her yerinden aynı netlik ve temizlikte duyuluyor. Tüm bunların sorunsuz gerçekleşmesi için size özel organizasyon sorumlusu hizmet veriyor. Demonti Otel Ankara'da after party fiyatları hafta içi fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Fiz Meyhane

Fiz Meyhane, alkollü Ankara after party mekanları arasında yer alıyor. Açılır kapanır tavanıyla meyhane, ağaçlar altında unutulmaz kutlama ve organizasyonlara şahit oluyor. Yeni hayatınızın ilk yemeğinin özel olduğunu bilen meyhane, adeta bir restaurant kadar çok yemek ve meze seçeneği sunuyor. Bu yemek ve mezeler ikram edilmeden önce organizasyon sahibi tarafından mutlaka tadılıyor.

Fiz Meyhane, canlı müzik ve fasıl eğlencesi konusunda da usta isimlerle çalışıyor. Canlı müzik esnasında çalınacak şarkılar için mekanın organizasyon sorumlusu ile konuşmanız yeterli oluyor. Aynı sorumlu, masa düzeni dahil her konuda sizlere yardımcı olarak kalabalık ve butik grupları en iyi şekilde ağırlıyor. Fiz Meyhane’de eğlenceye doyduğunuz bir kutlamanın bedeli kişi başı minimum 50 TL'den başlıyor.

Ankara Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Son zamanlarda birçok çift sade bir nikah sonrası en yakınları ile birlikte olabileceği bir nikah sonrası yemek organizasyonu düzenliyor. Ankara’da çok sayıda kafe, restaurant, bar ve meyhane, en iyi menüleriyle bu tip organizasyonların altından başarıyla kalkıyor. Ankara Etimesgut’ta bulunan Gölsesi, havuzbaşı nikah yemeği için iyi bir seçenek oluyor. Tercihini tarihi mekanlardan kullananlar ise Hatipoğlu Konağı ile Ankara’yı yukarılardan izleyebiliyor.

Klasikten uzaklaşmak isteyenler için Quick China çayyolu, nikah yemeğinde sizleri çin mutfağına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Türk mutfağından asla şaşmam diyenlerse Ayıntap İnci Restaurant, Hacı Arif Bey Restaurant, çadır Kebap Restaurant arasından gönül rahatlığıyla seçim yapabiliyor. Bu mekanların tamamında yemek öncesi menüde tadım ve değişiklik gerçekleştirilebiliyor.

Ankara nikah sonrası yemek mekanları fiyatları mekana ve sunulacak menülere göre değişebiliyor. Alkollü organizasyonlar için daha yüksek bütçeler gerekirken, alkolsüz organizasyonlar çok daha ekonomik olabiliyor. Her bütçeye ve her konsepte uyan Ankara nikah sonrası yemek fiyatları hafta içi kişi başı 50 TL, hafta sonu ise 80 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'da after party eğlenceleri için en popüler mekanlar ve merak edilenler bu bölümde yer alıyor.

Ankara'da After Party Eğlencesi Nerede Yapılır?

Ankara'nın en popüler after party mekanları listesi;

  • Villa Event İncek
  • İncek Arena
  • Meşrep Plaza
  • Neff Restaurant
  • Fiz Meyhane

Ankara'da After Party Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Ankara'da after party fiyatları kişi başı ortalama 100 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerine göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kokteyl menü seçenekleri, alkollü ve alkolsüz içecek seçimlerinize göre fiyatlar 50 TL'ye kadar inebiliyor.

After Party Organizasyonlarında Neler Yapılır?

Ankara'daki after party organizasyonları yemekli ve kokteyl menülü ikramlar, müzik eşliğinde gerçekleşiyor. Dj performansı, tercih ettiğiniz mekanın davet alanına göre dans eğlenceleri ile kutlama yapabiliyorsunuz.

Ankara after party ve eğlence mekanları gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans ve müzik imkanı sunuyor. Bekarlığa vedanızı ya da düğününüzü kutlayabileceğiniz bu mekanların fiyatları olanaklarına göre değişiklik gösteriyor. Siz de kendinize en uygun after party mekanını bulmak için DüğünBuketi.com destek ekibiyle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Loader
0
%