Filtreler

Yaka

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

12 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
After Party İçin Eğlence Mekanları
Boutique Event Davet Salonu

Boutique Event Davet Salonu

5.0 (2)
İstanbul, Beylikdüzü
70 Maks. Kişi • 90 ₺ Başlangıç Fiyatı
Balıklı Davet Gemisi

Balıklı Davet Gemisi

5.0 (7)
İstanbul, Sarıyer
350 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Seyr-i Göl Mira Wedding

Seyr-i Göl Mira Wedding

5.0 (2)
İstanbul, Avcılar
600 Maks. Kişi • 22000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güncel Organizasyon

Güncel Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Fatih
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leb-i Derya

Leb-i Derya

5.0 (1)
İstanbul, Beyoğlu
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Love'nta Garden

Love'nta Garden

5.0 (2)
İstanbul, Tuzla
1500 Maks. Kişi • 170 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fasıl Restaurant

Fasıl Restaurant

5.0 (1)
İstanbul, Kadıköy
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Peyote Nevizade

Peyote Nevizade

5.0 (1)
İstanbul, Beyoğlu
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sky Lounge

Sky Lounge

5.0 (5)
İstanbul, Fatih
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çimen  Garden Event

Çimen Garden Event

5.0 (2)
İstanbul, Eyüp
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Suare İstanbul

Suare İstanbul

4.9 (24)
İstanbul, Beyoğlu
250 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
More & More Kuşdili

More & More Kuşdili

5.0 (1)
İstanbul, Kadıköy
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Çiftler düğün ve davet organizasyonlarından sonra sevdikleri ile kutlama yapmak için soluğu eğlence mekanlarında alıyor. After party organizasyonunuzu İstanbul'da planlayan çiftlerdenseniz oldukça şanslısınız. Mekan çeşitliliği açısından oldukça zengin olan şehirde sabahın ilk ışıklarına dek eğlenebilirsiniz. İstanbul after party için eğlence mekanları fiyatları kişi başı ortalama 250 - 500 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İstanbul After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları

İstanbul after party için eğlence mekanları fiyatları bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Mekan fiyatlarını etkileyen faktörler arasında mekanın büyüklüğü, hizmet içeriği, kapasitesi ve menü çeşidi yer alıyor. 200 - 250 TL’den başlayan after party fiyatları kişi sayısına göre 1.000 5.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İstanbul Otelde Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Avrupa ve Anadolu Yakası sınırları içerisinde bulunan birbirinden güzel otellerde bekarlığa veda partisi düzenleme şansınız bulunuyor.

Avrupa Yakası'nda Crowne Plaza İstanbul Florya ve Hilton İstanbul Maslak farklı tasarımlarının yanı sıra hizmet içerikleriyle de dikkat çekiyor. Bu bölgedeki otellerin bekarlığa veda partisi fiyatları minimum 200 TL, maksimum 750 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Anadolu Yakası'nda ise Hilton Inn İstanbul ümraniye, Ataşehir Palace Otel ve Wyndham Grand İstanbul öne çıkan mekanlar oluyor. Anadolu Yakası otellerinin bekarlığa veda partisi fiyatları da ortalama 250 - 400 TL arasında seyrediyor.

Clarion Golden Horn Hotel

Beyoğlu konumunda bulunan Clarion Golden Horn Hotel, sunduğu hizmetlerle İstanbul after party için eğlence mekanları arasında üst sıralara yerleşiyor. Şık mekan tasarımına Haliç manzarası da eklenen mekan, çiftlere unutulmaz bir gece vadediyor. 200 kişilik kapasite sunan mekan kokteyl ve yemekli menü, alkollü - alkolsüz içecek servisi ile hizmet sunuyor.

Teknede After Party & Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

İstanbul’un masmavi sularında dalga seslerinin eşlik ettiği, gün batımının resmedildiği bekarlığa veda partilerine ne dersiniz? Tekne konsepti, İstanbul eğlence mekanı arayışındaki çiftlere farklı bir seçenek oluyor. Avrupa Yakası'nda teknede parti fiyatları kişi başı 150 - 300 TL; Anadolu Yakası'nda ise 150 - 350 TL arasında değişiyor.

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon ve Beyaz Martı Davet Gemisi Avrupa Yakası'nda en iyi alternatiflerini oluşturuyor. Naz Tekne Organizasyon ise geniş hizmet yelpazesiyle Anadolu Yakası'nın dikkat çeken tekneleri arasında yer alıyor.

Denden Denizcilik

Boğaz boyunca hizmet veren Denden Denizcilik, teknesindeki şık davet alanı ve hizmetleriyle beğeni topluyor. Bekarlığa veda partisini teknede yapmak isteyenler için Duru Denizcilik ekibi boğazın masmavi sularında eşsiz bir organizasyonu garantiliyor.

Açık ve kapalı alanında 100 kişilik kapasitesi bulunan teknenin kokteyl veya yemekli menü seçenekleri bulunuyor. Teknede yemekli parti ise 300 - 400 TL arasında seyrediyor. 

Bekarlığa Veda Organizasyonları İçin Meyhaneler ve Fiyatları

İstanbul’da alkollü ve alkolsüz bekarlığa veda organizasyonu hizmeti sunan pek çok meyhane bulunuyor. Mor Meyhane Ataşehir, Bizbize Fasıl ve Ataşehir Mey gibi alternatiflerin bulunduğu Anadolu Yakası mekanlarında fiyatlar 200 TL’den başlayarak 500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Elmadağ Meyhanesi, Galata Meyhanesi Restaurant, Efendim Meze Meyhane, Leb-i Derya mekanlarıyla öne çıkan Avrupa Yakası'nda ise fiyatların 50 -100 TL bandında olduğunu söyleyebiliriz.

Anason Fasıl

üsküdar'da bulunan Anason Fasıl modern dekorasyonuyla beğeni topluyor. Tavandan sarkan farklı kesim ampul detayları ortama şıklık katıyor. Anason'da davet fiyatları hafta içi 200 TL, hafta sonu 300 TL civarında seyrediyor.

Meze çeşitleri, fiks menüsü ve alkollü - alkolsüz içecek servisiyle lezzet şöleni yaşatıyor. Fasıl ekibi sayesinde de eğlenceli bir gece vadediyor. 

İstanbul'un En İyi After Party Mekanları

İstanbul'da bekarlığa veda ve after party yerleri her zevk ve beklentiyi karşılayacak şekilde çeşitleniyor. Bu kapsamda karaoke eşliğinde barda bekarlığa veda, havuz başında after party, otellerin spa hizmeti eşliğinde tatil gibi bekarlığa veda alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Yatta canlı müzik ve DJ eşliğinde after party organizasyonu oldukça rağbet gören bir konsept oluyor.

Avrupa Yakası Bekarlığa Veda ve After Party Mekanları

Avrupa Yakası bekarlığa veda ve after party mekanları açık, kapalı, kır bahçesi, havuz başı gibi farklı davet alanlarında hizmet veriyor. Butik organizasyonlardan kalabalık partilere kadar tüm konseptlerinize uygun kapasitede mekan bulmanız oldukça kolay oluyor.

After party fiyatları ortalama olarak 200 - 400 TL arasında seyrediyor. Sizin için en güzel mekan alternatiflerini derledik.

Spicy İstinye

Sarıyer konumunda bulunan Spicy İstinye, kır alanı ve kapalı salonuyla hayranlık uyandırıyor. Dekorasyonda yemyeşil çim üzerinde ahşap beyaz malzemelerin kullanılması doğal ve ferah bir atmosfer yaratıyor. 400 kişilik kapalı salonu veya 1000 kişi kapasiteli kır bahçesinde DJ eşliğinde eğlenceli bir after party organize edebilirsiniz.

Mekan kokteyl ve yemekli menü seçeneklerini beğeninize sunuyor. Hafta içi 200 TL’den başlayan kokteyl fiyatları, hafta sonu 150 TL civarında seyrediyor. Yemekli eğlenceler ise 150 TL’den başlayarak 200 TL’ye kadar çıkabiliyor. 

Alaçatı Kafası Pera

Alaçatı Kafası Pera, Beyoğlu lokasyonunda kapalı davet alanı olarak hizmet veriyor. Kokteyl fiyatları 200 - 300 TL, yemekli eğlenceler ise 300 - 500 TL arasında düzenlenebiliyor.

Tavandan sarkan çiçek detayları, deniz manzarasıyla birleşince açık hava hissiyatı yaratıyor. 250 kişilik kapasitesiyle sıcak mekanda butik eğlenceler düzenleyebilirsiniz.

Boğaztepe Restaurant

Sarıyer'de bulunan Boğaztepe Restaurant, misafirlerine benzersiz bir boğaz manzarası sunuyor. Mekan dekorasyonu ve geniş dans pisti ile dikkat çekiyor. Aynalı suplalar, çiçek aranjmanları ve gazebo örnekleriyle kişiye özel konsept hazırlayan Boğaztepe ekibi, samimi yaklaşımlarıyla da kalpleri kazanıyor.

Açık ve kapalı alanda 250 - 500 kişi kapasitesi sunan mekanın ayrıca 100 araçlık da otoparkı bulunuyor. Kokteyl veya yemekli menü seçeneği sunulan mekanda hafta içi ve hafta sonu 150 - 200 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlenebiliyor.

Çimen Garden Event

Eyüp Kemerburgaz konumunda bulunan çimen Garden Event, kır bahçesi alanıyla kendine hayran bırakıyor. İstanbul eğlence mekanları kategorisinde faaliyet gösteren mekan, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Rustik bir yapıya sahip olan mekan nikah sonrası after party veya bekarlığa veda mekanı rolünü üstlenebiliyor. 750 kişilik çimen Garden'da kokteyl fiyatları 200 - 250 TL, yemekli menü fiyatları ise 300 TL arasında değişiyor.

Anadolu Yakası After Party İçin Eğlence Mekanları

Anadolu Yakası bekarlığa veda ve after party mekanları hem farklı dekorasyonları hem de kaliteli hizmetleriyle yoğun ilgi görüyor. More & More Kuşdili ve Fasıl Restaurant beğeneceğiniz eğlence mekanları arasında yer alıyor. After party için ortalama fiyatlar kişi başı 200 - 450 TL arasında değişiyor.

Hizmet içeriği açısından dikkat çeken en güzel mekanlardan bazılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Muamma

Muamma, şık tasarımı, güler yüzlü personeli ve zengin menüleriyle Ataşehir'de oldukça talep görüyor. 250 kişi kapasiteli mekan, tüm özel günlerinize ek olarak after party konsepti için de değerlendirilebiliyor. Mekanın kokteyl fiyatları 200 TL'den, yemekli eğlenceler ise 300 TL'den başlıyor.

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir, özellikle havuz başı alanıyla after party ve bekarlığa veda konseptinde ilgi görüyor. Taç Spor Kulübü organizasyon hizmetini titizlikle gerçekleştiriyor. Davet fiyatları yemekli veya kokteyl tercihinize göre 200 TL' den başlayarak 350 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Beyaz masalarda kullanılan deniz fenerleri ve hasır suplalar mekanın dekorasyon detaylarını oluşturuyor. Havuz ortasında baş harflerinizden oluşan balonların kullanımı da fotoğraflarda hoş bir görüntü yakalamanıza olanak sağlıyor.

Sakine Hanım Köşkü

üsküdar'da hizmet veren Sakine Hanım Köşkü'nün 500 kişilik açık ve kapalı iki ayrı davet alanı bulunuyor. İstanbul after party mekanları arasına giren köşk birbirinden farklı konseptleriyle beğeni kazanıyor. After party eğlencesi fiyatları kişi başı 200 - 250 TL arasında seyrediyor.

Enorme Jardin

Enorme Jardin, Beykoz Polonezköy'de bekarlığa veda ve after party organizasyonları için kapılarını açıyor. Mekanın 1000 kişilik kapalı alanı ve kır bahçesi bulunuyor. Şahane bir doğa manzarası sunan Enorme'de yemekli ve kokteyl davetler 150 - 200 TL'den başlıyor. Dilerseniz yemeksiz şekilde de 60 TL fiyatlandırmayla eğlence düzenleyebilirsiniz.

çiçek aranjmanları, hasır suplalar, ahşap ve beyaz uyumu mekanın dekorasyonunda şıklık katıyor. 

İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Nikah davetinizden sonra kutlamanızı dostlarınızla bir yemek eşliğinde yapmak isterseniz birbirinden şık restoran ve davet alanlarını tercih edebilirsiniz. Fix, standart veya a la carte menülerden dilediğinizi tercih edebilir, organizasyon desteği alarak gecenizin planlamanızı yapabilirsiniz. İstanbul nikah sonrası yemek mekanları fiyatları ise kişi başı 150 - 300 TL'den başlıyor.

Bu yazımızda İstanbul after party için eğlence mekanları konumlarını, hizmetlerini ve fiyatlarını inceledik. Kusursuz bir eğlence gerçekleştirmek için organizasyon firmalarından da teklif almayı es geçmeyin. After party mekanları hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışma hattını arayabilir veya ‘’ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • İstanbul düğün after party nerede yapılır?

    Mekan tercihi burada tamamen çiftlere kalmıştır. Canlı müzik eşliğinde davet düzenlemek isteyen çiftler tercihini restoran, cafe ve barlardan yana kullanabilir. İstanbul'da after party etkinliğinizi dilerseniz teknelerde de yapabilirsiniz.
  • İstanbul düğün after party fiyatları ne kadar?

    İçkili mekanlarda after party fiyatları menü içeriğine göre kişi başı ortalama 500 - 1.000 TL'den başlıyor. Fix menülerde daha uygun fiyat seçenekleri bulunuyor.
Loader
0
%