İzmir Alyans ve Tektaş Yüzük ve 2024 Fiyatları

(4 sonuç)

İzmir
Düğün Firmaları
Alyans ve Tektaş Yüzük
Berk Kuyumculuk
9

Berk Kuyumculuk

İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Vera Luz
4

Vera Luz

5.0
(1)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Güneş By Efes Kuyumculuk
5

Güneş By Efes Kuyumculuk

İzmir, Bornova
3000başlangıç fiyatı
Abidin Kuyumculuk
5

Abidin Kuyumculuk

İzmir, Konak
3250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir alyans ve tektaş yüzük mağazaları, sürekli değişen trenleri takip ederek her sezon yepyeni modeller üretiyor. Genellikle evlilik teklifi sürecinde tercih edilen tektaşlar, evliliğin ilk adımı olarak görülüyor. Alyanslar ise sonsuz bağlılığın simgesi olarak çiftler için oldukça kıymetli bir yere sahip. İzmir'de tektaş yüzük ve alyans fiyatları markalara göre değişmekle birlikte ortalama 1.500 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

İzmir alyans yüzük fiyatları ortalama olarak 1.500 - 3.000 TL arasında değişiyor. Tektaş fiyatları ise yaklaşık olarak 1.000 TL ve 2.500 TL arasında seyrediyor. Yüzük fiyatları; taşın cinsi, yüzüğün içindeki değerli maden oranı ve işçiliğe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle yüzüğün sahip olduğu nitelik arttıkça, fiyatı da aynı oranda artıyor.

İzmir'deki alyans ve tektaş mağazalarında başlangıç fiyatları ise şöyle;

Firma - Mağaza

Minimum Fiyat*

BT Alyans

1.200 TL

Efsane Alyans

1.000 TL

Pırıltı Alyans

1.599 TL

Tarz Alyans

1.250 TL

Zen Pırlanta Alsancak

1.512 TL

Atasay Bornova

1.890 TL

Altınbaş Optimum AVM

1.850 TL

Blue Diamond Hilltown Karşıyaka

1.490 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir Kemeraltı Alyans Fiyatları

İzmir’de bulunan Kemeraltı Kuyumcular çarşısı, alyans ve tektaş piyasasının nabzını tutuyor. Kemeraltı’nda altın alyans fiyatları ortalama olarak 1.000 - 3.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Gümüş alyanslar ise yaklaşık 200 TL fiyat etiketine sahip.

İzmir’de tektaş yüzük alışverişi söz konusu olduğunda akla ilk olarak Kemeraltı çarşısı geliyor. Bu mekan, geçmişte olduğu gibi günümüzde de sıklıkla ziyaret edildiği için hala popülerliğini koruyor. çoğu mağaza online alışverişlerde de hizmet veriyor.

İzmir'in En İyi Alyans Mağazaları

İzmir’de sıklıkla tercih edilen BT Alyans, Atasay, Zen Pırlanta ve Altıntaş yüzüklerin fiyatları, değerli maden oranına ve işçiliğe göre belirleniyor. Farklı alternatifler sunan bu firmalardan istediğiniz beştaş, pırlanta, gümüş, altın ve benzeri yüzük seçeneklerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

BT Alyans

BT Alyans, İzmir alyans ve tektaş mağazaları arasında uygun fiyat seçenekleriyle sıklıkla tercih ediliyor. Gümüş ve altın kaplama alyans alışverişlerinizde tercih edebileceğiniz marka, çok sayıda model seçeneği sunuyor. Firma, çankaya’da hizmet veriyor.

1.200 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunan mağazanın; tektaş, beştaş, su yolu ve gümüş alyans modelleri beğeni topluyor.

Efsane Alyans

Kemeraltı’nda yer alan Efsane Alyans’ta çelik, platin, gümüş yüzükler başta olmak üzere birçok farklı modeli görebilir ve deneyebilirsiniz. Firmanın sunduğu modeller arasında işlemeli alyanslar göze çarpıyor. Klasik motiflerle süslenen bu alyanslar çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

1.000 TL'den başlayan cazip fiyat seçenekleri sunan mağaza Türkiye'nin her yerine gönderim yapabiliyor.

Pırıltı Alyans

Gümüş ve altın yüzüklerde her bütçeye uygun seçenekleri sunan Pırıltı Alyans, müşteriler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İzmir, Kemeraltı’nda yer alan firma; taşlı, işlemeli veya sade birçok alyans ve tektaş yüzük modeli sunuyor. Ayrıca mağazadan tektaş yüzük modelleri de temin edilebiliyor.

Mağazada ortalama 1.600 TL'den başlayan fiyatlarla birbirinden güzel yüzük modelleri bulunuyor.

Tarz Alyans

Tarz Alyans, İzmir tektaş yüzük ve alyans denilince ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor. Firma; isimli, el işi, klasik ve mineli modelleri çiftlerin beğenisine sunuyor. Ayrıca marka, renkli ve desenli yüzükleri ile dikkat çekiyor.

1.250 TL'den başlayan fiyatları ile beğeni toplayan mağaza, özel tasarım alyans hizmeti de veriyor.

İzmir'deki Tektaş Yüzük Mağazaları ve Fiyatları

İzmir tektaş yüzük fiyatları ortalama olarak 1.000 - 2.500 TL aralığında seyrediyor. Bu fiyat, çiftlerin beklentilerine göre çok daha üstlere çıkabiliyor. Her bütçeye göre farklı seçenekler sunan bu mağazalar; gümüş, platin, altın, pırlanta, elmas ve farklı madenlerden üretilen birçok seçeneği müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yüzük, ilişkiler için oldukça kıymetlidir. Bu nedenle her zevke ve her bütçeye uygun seçenekler olması oldukça önemlidir. Uzman kadroları ve birbirinden şık modelleri ile hizmet veren firmalar, model çeşitliliği açısından da zengin bir yelpaze sunuyor. Bu mağazalar belirli dönemlerde düzenledikleri kampanyalar ile çeşitli indirimler sunuyor.

Zen Pırlanta Alsancak

çok sayıda şubesi bulunan Zen Pırlanta, İzmir’de; Alsancak, Forum Bornova, Optimum AVM ve Agora AVM’de karşımıza çıkıyor. Marka, pırlanta yüzük alışverişlerinde baget, tektaş, tamtur, beştaş, tria ve renkli taş seçeneklerini çiftlere sunuyor. Pırlanta ürünleri ile öne çıkan firma; kolye, bileklik, yüzük ve küpe gibi takıların da satışını gerçekleştiriyor.

Zen Pırlanta'da yüzük fiyatları ortalama 1.500 TL'den başlıyor.

Atasay Bornova

Atasay Bornova, altın ve pırlanta ürünleriyle dikkat çekiyor. Marka, alyans modelleri arasında çift ve tamtur alyans seçeneklerini sunuyor. Firma ayrıca pırlanta ürünlerinde; tektaş, baget, beştaş, renkli taş ve coronet gibi modelleri de bulunuyor.

Atasay pırlanta yüzük fiyatları ortalama 1800 TL'den başlıyor.

Altınbaş Optimum AVM

Optimum AVM’de şubesi bulunan Altınbaş, ülkemizin önde gelen mücevherat markaları arasında yer alıyor. Firmanın İzmir’de bulunan şubeleri, alyans ve tektaş yüzük alışverişlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Altınbaş, ürün yelpazesi konusunda birçok model seçeneği sunuyor. Firma alyans seçenekleri arasında; pırlanta, altın, klasik ve beyaz altın ürünlerinin satışını yapıyor. Altınbaş pırlanta yüzüklerde ise; tektaş, baget, tria, beştaş ve tamtur seçeneklerini sunuyor. Firma ayrıca; safir, yakut ve zümrüt gibi değerli madenlerden üretilmiş yüzükler de tasarlıyor.

Blue Diamond Hilltown Karşıyaka

Blue Diamond Hilltown Karşıyaka, ürünlerinde kalite ve özgünlük garantileri ile hizmet sunuyor. Firmanın sunduğu alyans modelleri; düz, işlemeli ve taşlı olarak öne çıkıyor. Blue Diamond mağazasının sunduğu alyans modelleri ise tria, tektaş, beştaş, tamtur ve renkli taşlardan tasarlanıyor. Firmada 1000 TL'den başlaan uygun fiyatlarda modeller bulunuyor.

İzmir'in En İyi Nikah Salonları

Yüzükleriniz hazırsa sıra size en uygun nikah salonunu bulmaya geldi! İzmir'de nikah salonu kiralama fiyatları belediyeye bağlı işletmelerde ortalama 250 TL'den, özel salonlarda ise 500 TL'den başlıyor. DüğünBuketi.com'a özel indirim fırsatları sunan nikah salonları ile iletişime geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Alyans ve tektaş yüzükler hakkında merak edilen soruların cevaplarına yer verdik.

İzmir'de Alyans ve Tektaş Yüzükler İçin Tercih Edilen Markalar

  • Zen Pırlanta Alsancak
  • Blue Diamond Hilltown Karşıyaka
  • Atasay Bornova
  • Altınbaş Optimum AVM
  • BT Alyans

Alyans ve Tektaş Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İzmir'deki firmalarda ve markalarda alyans fiyatları 2.000 - 3.000 TL'den başlıyor. Tektaş yüzük fiyatları ise 5.000 TL'nin üzerinde karşınıza çıkıyor.

Bu yazımızda, İzmir tektaş yüzük mağazaları ve sundukları modeller hakkında detaylı bilgiler sunduk. Bu ürünlerin fiyatlarını inceledik. İzmir alyans yüzük markalarından ve fiyatlarından bahsettik. Sitemizde yer alan teklif al butonu ile ücretsiz teklif alabilir, güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!