İzmir Düğün Yemeği için Catering Firmaları

(2 sonuç)

İzmir
Düğün Firmaları
Düğün Yemeği için Catering Firmaları
Fuego Organizasyon
53
1

Fuego Organizasyon

5.0
(1)
İzmir, Buca
500başlangıç fiyatı
Pastacı Kız Catering & Yemek Atölyesi
51

Pastacı Kız Catering & Yemek Atölyesi

5.0
(3)
İzmir, Bayraklı
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

İzmir catering firmaları başta düğün organizasyonları olmak üzere sünnet düğünü ve toplantı gibi organizasyonlarda yemek hizmeti sunuyor. Yemekli düğün davetlerine özel fix menü seçeneği sunan firmalar, dilerseniz kişiye özel ve a la carte menü hazırlayabiliyor. İzmir'de düğün yemeği için catering firmaları fiyatları ortalama 500 TL'den başlıyor. Ayrıntılı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir Düğün İçin Catering Firmaları Fiyatları

İzmir düğün yemeği firmaları fiyatları seçilen menünün içeriği, porsiyonları ve kişi sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Catering firmaları, yemek sunumu ve servis hizmeti de sağlıyor. Talebiniz halinde geleneksel veya kişiye özel menüler hazırlanabiliyor.

Şehrin en çok tercih edilen catering firmalarının başlangıç fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Limon Catering

500 TL

750 TL

Biltur Catering

600 TL

1000 TL

Cici Catering

500 TL

750 TL

Enginar Catering

750 TL

1500 TL

Aqua Marin Maydanoz Catering

600 TL

1000 TL

Ege Catering

550 TL

1100 TL

Fuar Catering

600 TL

1250 TL

Bta Catering

450 TL

1100 TL

Firuz Catering

500 TL

800 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir'in En İyi Düğün Yemeği ve Catering Firmaları

En iyi İzmir düğün yemeği firmaları arasında; Biltur Catering, Sofra Catering, Ege Catering, Rocca Catering gibi isimler bulunuyor. Bu firmalar, kendi özel mutfaklarında birbirinden lezzetli menüler hazırlıyor. Hazır menü ve yerinde üretim yapabilen firmalar ile en az 1 ay önceden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Butik Catering

Butik Catering’i özel günlerinizde profesyonel hizmetler için tercih edebilirsiniz. Firma catering hizmetinin yanında servis elemanı ve masa süsleme hizmeti de veriyor. Butik Catering, ISO uygunluk belgeleri ile güvenilir hizmet sunuyor.

Firma, dışarıda yemek hizmeti, yerinde yemek pişirme ve paket servis hizmeti de sunuyor. Butik Catering'in düğün yemeği fiyatları menülere göre değişmekle birlikte ortalama 500 TL'den başlıyor.

Myna Catering

Myna Catering, İzmir'in en iyi düğün yemeği firmaları arasında yer alıyor. Düğün konseptinize uygun menü seçenekleri sunan Myna ayrıca sünnet yemeği ve kurumsal organizasyonlar gibi etkinlikler için de hizmet verebiliyor. Ekip yemekli menülere ek olarak kokteyl ve ikramlı menüler de hazırlayabiliyor.

Firmanın 2000 TL'den başlayan catering fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki butonumuzdan teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Limon Catering

Limon Catering düğün gününüzde yemek servisi ve masa dekorasyonu gibi hizmetler sunuyor. Etkinliğiniz esnasında sunulmak üzere sizinle birlikte seçilen menüler, konuklara hızlı ve hoş bir sunumla servis ediliyor.

İzmir düğün için catering firmaları arasında adını duyurmuş olan Limon Catering tüm özel gün ve davetlerinizde hizmet verebiliyor. 500 TL'den başlayan cazip fiyatları ile lezzetli menüleri ile unutulmaz bir organizasyon vadediyor.

Fuego Organizasyon

Uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren Fuego Organizasyon, alanında adını duyurmuş başarılı firmalardan biri olarak öne çıkıyor. Şirket düğün yemeği menüsü dışında; mekan düzeni, servis personeli gibi ek hizmetler de veriyor.

Düğün, sünnet gibi organizasyonların dışında doğum günü, nişan, fuar ve kongre gibi davetlerde de hizmet verebiliyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel 500 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunan firmayla aşağıdaki butonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Catering Firmaları Hizmetleri

İzmir düğün için catering firmalarının sunduğu hizmetler; menünün seçimi, planlanması, ürünlerin satın alınması, hazırlanması ve servis edilmesi süreçlerini kapsar. Menü seçimini firmalar daha önceden belirleyebilir ya da menüler kişiye özel olarak da tasarlanabilir.

Klasik menülerin yanı sıra dünya mutfağı menüleri sunan catering firmaları da bulunuyor. Menü içeriği organizasyon türüne, yerine ve saatine göre değişiklik gösterebiliyor.

Düğün Yemeği Menüleri

Catering firmaları ile düğününüze özel menüler oluşturabilirsiniz. Menü belirlenmeden önce, düğününüzün yemekli mi yoksa kokteylli mi olacağına karar vermeniz gerekir.

Yemekli menüler set menü ve açık büfe olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kokteyl menüler ise daha aperatif olarak tüketilebilecek yiyecekleri kapsıyor. Set menü, düğünlerde sıklıkla tercih ediliyor. Bu menüler başlangıç, ara sıcak, salata, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor.

özel Menü Seçenekleri

İzmir catering firmalarından özel menü hizmeti alabilirsiniz. Bu menüleri, zevklerinize göre tasarlayabileceğiniz gibi; diyabet, gluten vb. özel durumları gözeterek de hazırlatabilirsiniz.

İzmir'de catering hizmetlerini de içinde barındıran birçok düğün organizasyon firması bulunuyor. Dilerseniz yemek firmaları ile doğrudan anlaşabilir ya da organizasyon firmaları aracılığıyla bu hizmeti alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü İçin Catering Hizmetleri

Sünnet düğünü organizasyonlarında genellikle set menü ve açık büfe tercih ediliyor. Ayrıca birçok catering firması, konsepte uygun dekorasyon hizmeti de sunuyor. 500 TL'den başlayan uygun fiyatları ile bu hizmetin tercih edilirliği giderek yaygınlaşıyor.

Sünnet düğünü organizasyonlarınızda bir sünnet organizasyon firması ile çalışmak işlerinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Sünnet tahtı kiralama, mekan süsleme, ekipman temini ve animasyon gibi hizmetleri ile öne çıkan İzmir sünnet organizasyon firmalarından 1000 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'deki catering ve düğün yemeği anlaşması yapılacak firmalar hakkındaki detaylara buradan bakabilirsiniz.

İzmir'de Yemekli Düğünler İçin Anlaşabileceğiniz Catering Firmaları

  • Major Catering
  • Rocca Catering
  • Maestro Catering
  • Limon Catering
  • Enginar Catering

Yemekli Düğün ve Catering Firmalarının Fiyatları Ne Kadar?

Yemekli düzende gerçekleştirilmesi düşünülen düğünler için catering firmalarının fiyat aralığı değişiyor. Kişi sayısına göre net fiyat belirleniyor. Ortalama düğün yemeği fiyatları 1.000 - 2.000 TL civarında başlıyor.

Bu yazımızda İzmir'de bulunan catering firmalarının fiyatlarını ve hizmetlerini inceledik. Organizasyonlarda tercih edilen menülere değindik. Siz de yemekli bir düğün organizasyonu planlıyorsanız DüğünBuketi.com'da şehrinizin en iyi catering firmalarını bulabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilir, hayalinizdeki daveti planlayabilirsiniz.