Bursa Davet Alanları ve 2024 Fiyatları

(16 sonuç)

Bursa
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Botanik Garden
6

Botanik Garden

Bursa, Osmangazi
3,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Mütevelli Çiftliği
9

Mütevelli Çiftliği

Bursa, Mudanya
200kapasite
150başlangıç fiyatı
Saloon Kervan
8

Saloon Kervan

Bursa, Yıldırım
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Banquet Palas
12

Banquet Palas

Bursa, Nilüfer
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Armoni Salonları
4

Armoni Salonları

Bursa, Osmangazi
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Ata Park Balo Davet
13

Ata Park Balo Davet

Bursa, Nilüfer
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Altın Gala Düğün Davet Organizasyon
7

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon

Bursa, Nilüfer
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Gold Salon
7

Gold Salon

Bursa, Nilüfer
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Kırcı Hotel
7

Kırcı Hotel

Bursa, Osmangazi
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Batı Palas
7

Batı Palas

Bursa, Nilüfer
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Villa Verde
19

Villa Verde

Bursa, Mudanya
650kapasite
750başlangıç fiyatı
Merinos Davet
10

Merinos Davet

Bursa, Osmangazi
3,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Bursa davet alanları, kaliteli hizmet standartları olan mekanlardan oluşuyor. Açık ve kapalı alanlara ek olarak havuz başı ve kır bahçesi gibi alternatifler sunan mekanlar, her organizasyon türüne ev sahipliği yapabiliyor. Uygun davet fiyatları ile de her bütçeye hitap eden seçenekler sunuluyor.

Bursa Davet Alanları ve Fiyatları

Hayatınızın en özel günlerinde Bursa'da bir düğün ve davet mekanı arayışındaysanız, birbirinden cazip seçenekleri inceleyebilirsiniz. Geniş kapasiteli davet salonları ile sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. 30 - 50 TL aralığında başlayan davet fiyatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Bursa davet alanları ve fiyatları aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde yer alıyor:

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Podyum Davet 100 TL 150 TL
Grand Arena Davet 30 TL 80 TL
Karya Davet 50 TL 100 TL
Nilüfer Davet Salonu 100 TL 300 TL
Ramada Davet Bursa 50 TL 150 TL
Atapark Balo & Davet 50 TL 80 TL
Deluxe Bursa Düğün ve Etkinlik Salonu 50 TL 200 TL
Botanik Garden 50 TL 100 TL
Muhibbi Davet 80 TL 100 TL
Salon S 30 TL 50 TL

*Ortalama başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alabilirsiniz.

Podyum Davet

Nilüfer ilçesinde konumlanan Podyum Davet, panoramik manzarasıyla misafirlerini büyülüyor. Düğün salonunda her türlü davete ev sahipliği yapıyor. 1.000 kişiye kadar davetli listenizi geniş tutmanıza olanak tanıyor.

Açık hava alanı da bulunmasıyla güzel havalarda düğününüze daha dinamik ve canlı bir atmosferi dahil ediyor. Kolonsuz salan ve teras gibi ek mekan özellikleriyle de konforlu ve ferah bir ortamda sizleri ağırlıyor.

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, menüde değişiklik seçeneği gibi olanaklarıyla da gecenizin en iyi şekilde sonuçlanmasına vesile oluyor. Davet fiyatları için belirliği aralık ise 100 - 150 TL oluyor.

Grand Arena Davet

Sadece kapalı alanı bulunan Grand Arena Davet, 750 kişilik davetler için kapılarını açıyor. Mekan dekorasyonu konusunda profesyonel bir iş ortaya koyan mekan, şehir merkezinde yer alıyor. Şehir manzarasının seyrine doyamayacağınız tesiste davetlere özel organizasyon sorumlusu atanıyor.

500 araç kapasiteli otopark alanı davetlilerinizi ve sizi park derdinden kurtarıyor. Birçok alanda kusursuz hizmetin temellerini atan salon, organizasyon sonunda mutlu ayrılmanızı sağlıyor. Fiyatlar ise 30 - 80 TL aralığında seyrediyor.

Karya Davet

Beyaz ve kahverengi renklerinin eşsiz uyumunu gözler önüne seren Karya Davet, dekorasyonuyla göz dolduruyor. Yenilikçi ve modern bir mekan tasarımı ile çiftlerin odağı haline geliyor. Açık alandaki gelin tagı ve çiçek süslemeleriyle masallara konu olacak düğünler gerçekleştiriyor.

Açık alanında 100 - 200 kişilik davetler düzenlenirken kapalı salonda 400 - 500 kişiye kadar kapasite artışı görülüyor. Açık alanda sunduğu nikah düzenindeki sandalye dekoruyla nikah ve nişan merasimleri için öncelikli adres haline geliyor. Mekanda davet fiyatları 50 - 100 TL'den başlıyor.

Nilüfer Davet Salonu

İsmini bulunduğu ilçeden alan Nilüfer Davet Salonu, geniş kapasiteli ve yüksek tavanlı mekanında sizleri ağırlıyor. Bursa'daki çiftlerin en çok tercih ettiği düğün mekanı olarak adını duyurmasıyla popülerliğini koruyor. Açılır kapanır tavan ve cam özelliği ile dış mekan ve iç mekan sınırlarını ortadan kaldırıyor.

Vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sayesinde kapsayıcı ve her davetliye uygun lezzetler hazırlıyor. Davetinizin istediğiniz gibi seyretmesi için sayısız hizmeti en kaliteli şekilde sizlere sunuyor. Kişi başı organizasyon fiyatları ise 100 TL'den başlıyor.

Ramada Davet Bursa

Ramada by Wyndham Otel bünyesinde davet alanı, şehirdeki birçok çift tarafından tavsiye ediliyor. Otel şıklığı ve konforunu birleştirerek sunan tesis; düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Kokteyl ve yemekli düzende hizmet sunmasıyla farklı alternatifleri de değerlendirme fırsatı doğuruyor. 2.000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Şehir manzaralı davet alanında eğlence ve servis hizmeti 24:00'a kadar devam ediyor. Düğün fiyatları ortalama 100 TL'den başlıyor.

Atapark Balo & Davet

Aynı anda birden fazla düğün ve davetin düzenlenebildiği Atapark Balo & Davet, salonlarıyla büyüleyici bir atmosferi sizinle buluşturuyor. Işık, ses ve sahne hizmetlerinin son teknolojiye uyumlu olmasıyla gece boyunca kaliteli bir ortamda eğlence devam ediyor.

Menü tadımı yapmanıza olanak sunmasıyla dilerseniz menüde değişiklik de yapabilirsiniz. Böylece misafirlerinize kendi istediğiniz lezzetler sunuluyor. 50 TL'den başlayan davet fiyatları sunulan mekanda fotoğrafçı, catering ve organizasyon hizmetlerini kendi anlaştığınız firmalardan alabilirsiniz.

Deluxe Bursa Davet ve Etkinlik Salonu

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı sunan Deluxe Bursa, şehir merkezinde konumlanıyor. Bursa'nın gözde mekanları arasında yer almasıyla çiftlerin uğrak noktası oluyor. Beyaz masa örtülü ve şeffaf tiffany sandalyelerle dekorasyonu tamamlanan salonu gibi gold ve beyaz rengin kullanıldığı ayrı bir kapalı alanı daha bulunuyor.

Lüks ve şık görünümüyle davet alanları kategorisinde adını duyuran tesis, 750 kişiye kadar davetli ağırlarken, otoparkında 1.000 araçlık yer açıyor. Bir tarafında şehir bir tarafında da orman manzarası sunan etkinlik salonunun fiyatları 50 - 200 TL arasında değişiyor.

Botanik Garden

Kır bahçesi ve havuz başı konseptlerini bir araya getiren Botanik Garden, Bursa'da yenilik arayan çiftler için ideal. Osmangazi ilçesinde yer alan mekan, çiçek süslemeleri ve dekor hazırlığı ile kır bahçesinde unutulmaz düğün ve davetlerin altına imzasını atıyor.

3.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilmesi ile kabalık ve geniş çaplı organizasyonlar düzenlenebiliyor. Gelin yolu, gelin tagı ve mekan süsleme gibi özellikleriyle davete en uygun çalışmalar yapılıyor. Yemekli organizasyon fiyatları 50 - 100 TL, kokteyl fiyatları ise 50 - 80 TL aralığında seyrediyor.

Muhibbi Davet

Boydan boya camla çevrili bir davet alanı sunan Muhibbi Davet, akşamları ışıltı bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Şehir merkezinde, orman içerisinde yer almasıyla şehir gürültüsünden uzakta merkezi bir lokasyon avantajı bulunuyor.

Dere, orman, doğa manzarasını doğrudan görme şansınızın olduğu alanda 300 kişi ağırlanabiliyor. Açık davet alanı da bulunuyor. Yaz ve bahar aylarında açık havanın tadını çıkararak organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Muhibbi Davet fiyatları 80 - 100 TL arasında başlıyor.

Salon S

çeşitli özel gün ve davetler için tercih edilen Salon S, Nilüfer ilçesinde kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Lüks detaylar barındıran geniş davet alanı, düğünler için adeta biçilmiş kaftan. çiftlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan mekanda 750 misafiriniz eşit imkanlarla ağırlanıyor.

Jeneratör bulunan mekanda düğün ve diğer davetler kesintisiz bir şekilde geceye kadar devam ediyor. Etkinlik sorumlusu bulunması sayesinde organizasyonlarınızdaki tüm ihtiyaçlar tamamlanıyor. Salon S'de davet fiyatları yemekli düzende 30 TL'den başlıyor.

En Güzel Bursa Davet ve Düğün Salonları

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yer alan düğün salonları, şehrin en güzel mekanları arasında yer alıyor. Birbirinden cazip olanaklar ve uygun fiyat aralıkları ile çiftleri bekleyen tesisler, açık ve kapalı alan seçenekleriyle de beğeni topluyor.

Merinos Davet ve Grand Sofia Düğün & Davet, 1.000 - 3.000 kişiye kadar davetli ağırlamaları ile kalabalık düğünlerin vazgeçilmez adresleri arasına giriyor. Video ve fotoğraf çekimi, catering hizmeti gibi ayrıcalıklı olanaklarla özel gününüz eşsiz bir noktaya taşınıyor. Mekanların yemekli düğün fiyatları ise 30 - 50 TL arasında başlangıç veriyor.

Bahçe Davet mekanı da salon düğünü tercih edecekler için güzel bir alternatif. 150 araç kapasiteli otoparkı, çocuklara özel menü seçeneği ve şık dekorasyon hazırlığı ile kapılarını açıyor. Yemeksiz paket fiyatları 5.000 TL'den başlıyor.

Bursa davet alanları, mevsim fark etmeksizin çiftlerin özel günlerine eşlik ediyor. Açık hava ve salon alternatifleri ile geniş kitlelere ulaşmayı başaran yerler, tüm özel günler için uygunluk gösteriyor. Mekanların size özel fiyat tekliflerini değerlendirmek isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilir veya DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.