Anadolu Yakası Davet Alanları

(92 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Anadolu Yakası
Zin D Home Dudullu Suits
54

Zin D Home Dudullu Suits

5.0
(4)
İstanbul, Ümraniye
Öne çıkan
500kapasite
175başlangıç fiyatı
New Laila
52
10

New Laila

5.0
(12)
İstanbul, Çekmeköy
700kapasite
150başlangıç fiyatı
TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesisleri
22

TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesisleri

4.8
(17)
İstanbul, Kadıköy
1,000kapasite
265başlangıç fiyatı
Nagehan Düğün Davet
9

Nagehan Düğün Davet

5.0
(3)
İstanbul, Üsküdar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Büyük Kulüp
22

Büyük Kulüp

5.0
(3)
İstanbul, Kadıköy
700kapasite
400başlangıç fiyatı
Dilruba Restaurant
10

Dilruba Restaurant

İstanbul, Üsküdar
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Şadırvan Restaurant
5

Şadırvan Restaurant

İstanbul, Kartal
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Hacegan Restaurant
8

Hacegan Restaurant

İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Ada Tesisleri Düğün Salonu
15

Ada Tesisleri Düğün Salonu

5.0
(2)
İstanbul, Pendik
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Sophia Çengelköy
17

Sophia Çengelköy

4.9
(26)
İstanbul, Üsküdar
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Aşşrom Dragos
20

Aşşrom Dragos

4.3
(3)
İstanbul, Kartal
400kapasite
50başlangıç fiyatı
Elio Sedef
18

Elio Sedef

5.0
(11)
İstanbul, Adalar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil

İstanbul Anadolu Yakası davet alanları arasında kır düğün salonları ve otelde düğün mekanları da bulunuyor. Fiyatları ortalama olarak 50 TL’den başlayan bu mekanlar hakkında yazımızın devamında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Davet Alanları ve Fiyatları

Maltepe, Beykoz ve Kadıköy ilçelerinde davet verilebilecek birçok mekan bulunuyor. Yemekli, yemeksiz, alkollü ve alkolsüz menü seçeneklerinin bulunduğu bu davet alanları arasında otantik düğün salonları ile butik kır düğün mekanları da yer alıyor. Nişan, balo ve diğer kutlama etkinlikleri için de İstanbul Anadolu Yakası davet alanları en çok tercih edilenler arasına giriyor. Otelde düğün veya havuz başı davet konsepti ile en uygun fiyatları bulabileceğiniz bu mekanlarda ortalama olarak 50 TL ile 80 TL aralığında hizmet veriliyor.

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

100 TL

150 TL

Sakine Hanım Köşkü

100 TL

150 TL

Ada Beach Wedding

100 TL

200 TL

Sophia çengelköy

50 TL

80 TL

Cemile Sultan Korusu

150 TL

250 TL

Ivory Wedding Venue

30 TL

50 TL

Elisa Davet ve Balo Salonları

30 TL

50 TL

Asmina Davet ve Balo Salonları

10 TL

30 TL

Nakkaş Suare Lili Davet Organizasyon

70 TL

150 TL

Park Night Davet ve Balo Salonları

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

En İyi Kadıköy Davet Alanları

Galatasaray Kalamış Sosyal Tesisleri, Hayal Kahvesi Caddebostan ve Zübeyde Hanım Kokteyl Salonu, Anadolu Yakası Kadıköy ilçesinin en iyi davet alanları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı tasarımları bulunan mekanlar, talepleriniz doğrultusunda dekorasyonda değişiklik yapabiliyor.

Kır bahçesi, havuz başı veya kapalı salon tarzında olan bu mekanlar, kimi zaman otelde düğün konsepti ile konaklama imkanı da sunuyor. Fiyatları 50 TL ile 80 TL aralığından hizmet vermeye başlayan en iyi Anadolu Yakası Kadıköy davet alanları, 50 - 300 kişilik farklı kapasite aralıklarında servis sunuyor.

Beykoz’un Uygun Fiyatlı Kır Bahçesi Davet Alanları

Kapalı ve açık alanları ile meşhur bir diğer Anadolu Yakası ilçesi ise Beykoz oluyor. özellikle kır bahçesi ile ünlü olan bu ilçe Kanlıca, Kavacık ve Polonezköy gibi semtlerdeki mekanları ile en uygun fırsatları sunuyor.

Ivory Wedding Venue, Salon Kayra Teras ve Liva Köşk adlı davet mekanları; kokteyl, nişan, ve balo davetlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

30 TL ile 80 TL aralığındaki başlangıç fiyatlarını bulabileceğiniz Beykoz davet alanları, geniş hizmet kapasiteleri ile aynı anda 500 kişilik bir organizasyon imkanı sunuyor. Kır düğünü, havuz başı davetler ve açık hava organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz mekanlar, her türlü davete kapısını açıyor.

Maltepe Düğün Davet Salonları

İstanbul Anadolu Yakası düğün ve davet alanları arasında en popüler olan bir diğer ilçe ise Maltepe oluyor. Kalabalık nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olmasının yanı sıra davet alanları açısından da zengin bir lokasyon. İlçenin en iyi davet salonları arasında yer alan Beyaz Köşk Garden, kır bahçesi tarzı ile kalabalık davetlere ev sahipliği yapıyor.

Vokalist Restaurant ise en iyi davet mekanları arasında yerini alıyor. Boda Davet & Balo Salonu de yüksek tavanlı ve havadar bir alan sunuyor. Maltepe davet alanları fiyatları ise ortalama 80 TL’den başlayan yemekli hizmetlerle sizi bekliyor.

Anadolu Yakası'nın En Güzel Davet Alanları

İstanbul popülasyonunun büyük bir kısmını elinde bulunduran Anadolu Yakası, 14 tane ilçeye ev sahipliği yapıyor. Bu mekanlarda organizasyon fiyatları 30 TL - 50 TL civarında seyrediyor. Anadolu Yakası davet alanları ile kır düğünü, nişan, otel düğünü ve çeşitli balo daveti düzenlenebiliyor.

Hidiv Kasrı

Beykoz’da bulunan tarihi mekanların başında gelen Hidiv Kasrı; düğün, davet, balo, nişan, söz ve diğer tüm davetler için kapılarını aralıyor. Konuk ağırlama kapasitesi açık, kapalı, havuz başı ve kır bahçesi alanına göre değişebilen Hidiv Kasrı ile konuklara özel otopark hizmeti de veriliyor. Fiyatları 100 TL’den başlayan mekan, aynı zamanda Hidiv Korusu olarak da biliniyor.

Gül Sultan Yalısı

İstanbul Anadolu Yakası’nın bir diğer popüler mekanı ise Gül Sultan Yalısı. Geniş ölçekli davetlerin organize edilebildiği mekan üsküdar ilçesinde bulunuyor. Kına gecesi konusunda usta olan mekanın yetkilileri kişiye özel konsept hazırlığı yapıyor. Gül Sultan Yalısı davet fiyatları, yemekli ve kokteyl davetlere göre farklılık gösteriyor. Mekanda, 150 TL ile 300 TL arasında değişen fiyatlara rastlamak mümkün.

Kelebek çiftliği

Beykoz’da bulunan en iyi Anadolu Yakası davet alanları arasında Kelebek çiftliği de yer alıyor. Civarda bulunan rengarenk kelebek habitatının yoğunluğundan ötürü bu ismi taşıyor.

Kır bahçesi alanında hizmet veren mekanda üzeri açılır kapanır çadır sistemi mevcut. Yaklaşık olarak 50 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları sunan Kelebek çiftliği ile kokteyl davetler veya yemekli organizasyonlar düzenlenebiliyor.

İstanbul Anadolu Yakası Otelde Düğün Mekanları ve Fiyatları

Otel düğünü gerçekleştirmeyi düşünen çiftler için Anadolu Yakası bölgesinde pek çok alternatif mevcut. Geniş kapasitesi ile şehir dışından gelen konuklarınız için konaklama ve otopark hizmeti veriliyor.

Otelin getirdiği kurumsal hizmet anlayışı profesyonellikle harmanlanıyor ve ortaya muhteşem davetler çıkıyor. Uygun fiyat politikası benimseyen çoğu Anadolu Yakası otelleri, ortalama olarak 80 TL’den başlayan fiyatları ile sizi karşılıyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina

Kadıköy Fenerbahçe bölgesinde bulunan otel, kapalı alanı ile 750 kişilik, açık alanı ile 500 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyor. Menü içeriğinde şahsa özel değişiklik yapma imkanı sunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış, fotoğraf ve video çekimi imkanı sunuyor.

Mezuniyet ve balo mekanları, kına gecesi, luxury wedding, konferans ve toplantı salonları gibi farklı davetlere ev sahipliği yapan Wyndham Grand İstanbul Kalamış, 150 TL’den başlayan fiyatları hizmet veriyor.

Dedeman Bostancı İstanbul

Kapalı ve üzeri açık alanları ile yıl boyu kesintisiz hizmet veren mekan, ortalama 500 davetliye ev sahipliği yapıyor. Ataşehir ilçesinde konumlanan Dedeman Bostancı İstanbul Hotel, en çok tercih edilen Anadolu Yakası otelde düğün salonları arasında yerini koruyor. Kokteylli, yemekli veya yemeksiz davetlerin gerçekleştirilebileceği mekanda, başlangıç fiyatları 150 TL ile 200 TL aralığında seyrediyor.

The Grand Mira Hotel

Anadolu Yakası Kartal davet alanları arasında geniş konuk ağırlama kapasitesi ve uygun fiyatları ile bilinen The Grand Mira Hotel, aynı zamanda The Grand Mira Business Hotel olarak da biliniyor. Yemekli fiyatları 80 TL’den başlayan otelde kokteyl fiyatları 50 TL civarında seyrediyor.

Anadolu Yakası’nın Uygun Fiyatlı Davetiye Firmaları

Gerçekleştirilecek davet öncesinde duyuru yapmak en önemli aşamalardan biri. Son dönemde ortaya çıkan farklı düğün davetiyesi modelleri bu konuda en kolay yoldan yardımınıza yetişiyor. İnternet yoluyla davetiye göndermek veya davet edilecek kişi adına bağış yapmak revaçta olan alternatiflerden sadece birkaçı.

Düğün LCV

İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veren Düğün LCV, en özel davetiyeleri sizin adınıza hazırlıyor. Tasarımını yaptığı davetiyelerle geniş kitlelere hitap eden firma, sadece Anadolu Yakası’na değil, farklı birçok lokasyona hizmet veriyor. Düğün LCV davetiye fiyatları tanesi 1 TL olacak şekilde ayarlanıyor.

Tohumlu Kalem

çok güzel bir felsefeden ortaya çıkan bu düşünce, toprağa konulan davetiyelerin canlanmasına vesile oluyor ve kağıt israfının büyük ölçüde önüne geçiliyor. Tohumlu Kalem davetiye firması tarafından ortaya çıkan bu düşünce, çoğu davet için sıklıkla tercih ediliyor. Tohumlu Kalem davetiye fiyatları da ortalama olarak 1 TL civarında. Tohum cinsine göre farklı fiyatlar söz konusu olabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası davet alanları hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası'dan düğün davet fiyatları ne kadardan başlıyor?

Anadolu Yakası davet alanlarının fiyatları yemeksiz düzende kişi başı ortalama 50 - 70 TL'den başlıyor. Yemekli davetlerde ise minimum 100 TL'den açılıp, seçilen menülere ve davet alanlarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Anadolu Yakası'nın en iyi davet alanları hangileri?

 • Aşkın Davet & Balo
 • Sophia çengelköy
 • Sancak Palas
 • çavuşbaşı Kasrı
 • ZinD Home Dudullu
 • çamlıca Köşkü
 • Bella Star Balo Davet
 • Elisa Davet & Balo
 • Sophia Teras
 • Balcoon Bosphorus
 • Besa Albatros
 • Svadba çamlıca.

Anadolu Yakası davet alanlarında hangi etkinlikler düzenlenebiliyor?

Düğün, kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz, mezuniyet partisi, doğum günü, kurumsal etkinlik ve baby shower partileri gibi farklı organizasyon türlerini davet alanlarında düzenleyebilirsiniz. 20 kişiden 3000 kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası davet alanları, kır düğünü, kına gecesi, otelde düğün, sosyal tesis ve tarihi mekanlar olarak karşınıza çıkıyor. Butik nişan ve balo davetlerine ev sahipliği yapan Anadolu Yakası davet alanları, fiyatları ve menü içerikleri ile oldukça uygun teklifler sunuyor. DüğünBuketi.com destek hattı ile iletişime geçerek tüm mekanlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.