Avrupa Yakası Davet Alanları

(141 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Avrupa Yakası
Salon Armoni
11
9

Salon Armoni

5.0
(22)
İstanbul, Avcılar
Öne çıkan
750kapasite
80başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Çamlık Garden Tarabya
116
1

Çamlık Garden Tarabya

4.9
(21)
İstanbul, Sarıyer
Öne çıkan
350kapasite
275başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Legacy Ottoman Hotel
23

Legacy Ottoman Hotel

5.0
(2)
İstanbul, Fatih
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Portaxe
37

Portaxe

5.0
(54)
İstanbul, Sarıyer
1,500kapasite
3000başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al
Konistan Davet
31
6

Konistan Davet

5.0
(4)
İstanbul, Başakşehir
1,500kapasite
130başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Grand Gala VIP

İstanbul, Esenyurt
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Cent Koleji Sosyal Tesisleri

İstanbul, Sarıyer
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Revan Garden

İstanbul, Küçükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Teras212

İstanbul, Beşiktaş
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Güzelbahçe Balo

İstanbul, Büyükçekmece
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Antik Garden

İstanbul, Avcılar
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

Tepe Majeur / Bizim Tepe

İstanbul, Beşiktaş
0kapasite
0başlangıç fiyatı
Ücretsiz Teklif Al

İstanbul Avrupa Yakası davet alanları, fiyatları konusunda size birçok ayrıcalık sunuyor. Davetli sayınıza uygun mekanlar, konseptinize de uyum sağlayan davet alanları ile hizmet veriyor. Düğün, kına gecesi, sünnet düğünü gibi pek çok davetinizi düzenleyebileceğiniz mekanların fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Davet alanları hakkında daha detaylı olanak ve fiyat bilgisi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Avrupa Yakası Davet Alanları ve Fiyatları

Avrupa Yakası davet alanları, iş toplantıları, nişan, söz, kına gecesi ve kurumsal etkinlikler için tercih edilebiliyor. Kişi başı 50 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatları ile öne çıkan mekanlar, talep ettiğiniz hizmete göre farklı teklifler sunabiliyor. Yemekli ve kokteyl düzende gerçekleştirilecek davetler için 100 ile 3000 kişi kapasiteli hizmetler veriliyor.

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Beşiktaş

200 TL

300 TL

Beyoğlu

80 TL

100 TL

Esenyurt

10 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Beşiktaş’ın En İyi Davet Alanları

Düğün organizasyonlarında Beşiktaş’ın en iyi davet salonları arasında yer alan Divan Vodafone Park tercih ediliyor. 500 ile 1000 kişi arasında değişen açık ve kapalı davet alanları ile hizmet veriyor.

Deniz manzarası, mekan süslemesi ve üstün hizmet kalitesiyle unutulmaz bir gece yaşamanız hedefleniyor. Divan Vodafone Park, yemekli ve kokteylli kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatları ile kapılarını açıyor.

Beyoğlu'nun Butik Nikah ve Davet Salonları

Samimi bir atmosferde davet vermek isteyen çiftler son zamanlarda butik nikah ve davet salonlarını daha çok tercih ediyor. Beyoğlu’nda 100 kişi ve daha fazla misafir ağırlayabileceğiniz birçok davet alanı bulunuyor.

360 İstanbul, Beyoğlu manzarası ve hizmet kalitesiyle Avrupa Yakası davet alanları arasından en çok tercih edilen mekanlardan biri oluyor. Kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatları ile kokteylli ve yemekli davet seçenekleri sunuyor.

Esenyurt'ta Uygun Fiyatlı Davet Alanları

Konumu ve uygun fiyatları ile Esenyurt’ta birbirinden güzel davet alanları bulunuyor. Esenyurt’ta tercih edebileceğiniz mekanlar arasında Grand Gala VIP dikkat çekiyor. 750 kişi ağırlayabilecek davet alanı bulunuyor. Zarif mimarisi ile göz kamaştıran bu mekan çiftler arasında rağbet görüyor. Grand Gala VIP davet fiyatları kişi başı 10 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın En Güzel Davet Alanları

İstanbul Avrupa Yakası, davet organizasyonlarında büyüleyici manzaralara sahip davet alanlarını bir arada barındırıyor. Konseptini belirleyen çiftler düğünleri için en iyi davet salonunu bu bölgeden tercih edebiliyor. Açık hava, yemekli, yemeksiz ve organizasyon taleplerinize göre fiyatlar değişiyor.

İstanbul Avrupa Yakası en iyi davet alanları denilince akıllara Mira Palas, Olimpik Düğün Tesisleri, Sevgi ve Barış Teknesi geliyor. Yazımızı okumaya devam edip bu mekanlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Mira Palas

Mira Palas, Avrupa Yakası davet alanları arasında en çok tercih edilen mekanlardan oluyor. 1000 ile 1500 kişi kapasiteli açık ve kapalı davet alanları ile hizmet veriyor. 750 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Mira Palas, deniz kıyısındaki konumunu mekan süslemeleri ile gösterişli hale getiriyor. Fiyatları kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Olimpik Düğün Tesisleri

Olimpik Düğün Tesisleri’nde her mevsim tercih edebileceğiniz açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Kapalı davet alanı 400 ile 500 kişi, açık davet alanı ise 750 ile 1000 kişiye hizmet veriyor. Olimpik Düğün Tesisleri mekan süslemesi, şık supla ve şamdan seçenekleri ile hayalinizdeki düğünü yapmanıza imkan tanıyor. Kokteylli fiyatları kişi başı 10 TL’den, yemekli davet fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Sevgi ve Barış Teknesi

Sevgi ve Barış Teknesi, 2016 yılı itibariyle Sarıyer Belediyesi’ne bağlı olarak Avrupa Yakası'nda hizmet vermeye devam ediyor. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi davetlerinizde tercih edebileceğiniz teknenin kapasitesi 200 kişi olarak belirleniyor. Kokteyl ya da yemekli olarak hizmet veren tekneyi düğünlerinde farklılık arayan çiftler tercih ediyor. Fiyatları ise kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Avrupa Yakası Açık ve Kapalı Davet Alanları

Avrupa Yakası’nda hizmet veren mekanlar açık ve kapalı davet alanlarında 100 ile 3000 kişilik kapasite seçeneğiyle kolaylık sağlıyor. İstanbul, konumunun avantajı ile sizlere birçok açık hava davet alanı sunuyor.

Geniş çaplı ve kalabalık davetler için de kapalı salonlarıyla dikkat çeken mekanlar, Avrupa Yakası genelinde sizi bekliyor. Davet alanlarının kişi başı fiyatları ise 30 TL ile 200 TL arasında değişiyor.

Boğaz Kır Organizasyon

Boğaz Kır Organizasyon, 750 ile 1000 kişi arasında değişiklik gösteren açık ve kapalı davet alanları ile öne çıkıyor. Tercih ettiğiniz alanda hayallerinizdeki süslemeler ile muhteşem bir davet planlamış oluyorsunuz.

Boğaz Kır Organizasyon ekibi üstün hizmet kalitesi, konaklama, gelin odası ve organizasyon danışmalığı ile birçok ayrıntıyı düşünüyor. DJ ve müzik grubu ile düğün sonuna kadar eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Mekan, kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatları ile hizmet veriyor.

Grand Life Garden

Avrupa Yakası davet alanları içinden tercih edebileceğiniz Grand Life Graden, Avcılar’da bulunuyor. Açık hava davet alanı 300 ile 1000 kişi arasında konuk ağırlayabiliyor. 700 kişilik kır bahçesi alanı da bulunuyor.

Tercih ettiğiniz açık alanda düğün, nişan, balo gibi birçok organizasyonu düzenlenebiliyor. Terası, çim zemini, çocuk eğlence alanı gibi birçok mekan özelliği bulunuyor. Mekan süsleme ve dekorasyon detayları ile Grand Life Garden hayallerinizdeki düğüne ev sahipliği yapıyor. Fiyatları kişi başı 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Beylikbahçe Düğün Davet

Beylikbahçe Düğün Davet, eşsiz manzarası ve etkileyici mimarisi ile Avrupa Yakası devlet mekanları arasındaki yerini koruyor. Açık davet alanı 500 kişiden 750 kişiye kadar misafir ağırlayabilecek bir kapasite sunuyor. Gazebo, gelin tagı, supla ve şamdanlarla mekan süslemesi dikkat çekici hale geliyor. Fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Hürrem Davet

Hürrem Davet, şehir manzaralı ve 200 ile 300 kişi kapasiteli kapalı davet alanında sizi ağırlıyor. Etkinlik sorumlusu, karşılama hostesi, DJ ve müzik grubu gibi hizmetler sunarak daha konforlu bir gece geçirmenizi hedefliyor. Kişi başı 30 TL’den başlayan kokteyl ve 50 TL’den başlayan yemekli davet fiyatları ile hizmet veriyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sunuyor.

Violet Balo ve Davet Beylikdüzü

özellikle kına geceleri için tercih edilen Violet Balo ve Davet, çiftler tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Masa ve şamdan seçenekleri, kına için ekstra süslemeleri ile dikkat çekiyor. Nedime ekibi, rengarenk kına kemeri ve davul şovu gibi çeşitli hizmetler sunuyor. Fiyatları ise hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu 50 TL olarak değişiyor.

Avrupa Yakası'ndaki Düğün ve Davet Organizasyon Firmaları

Söz, nişan, kına gecesi, düğün, balo ve tüm özel günlerinizi organizasyon firmaları ile kolaylaştırma şansınız bulunuyor. Organizasyon firmalarıyla çalışmak çiftler için bir ayrıcalık oluyor. En çok tercih edilen organizasyon firmalarından biri olan Er Organizasyon, 5.000 TL ile 7.000 TL arasında değişen fiyatları ile hizmet sunuyor. Renkli konseptler ile hayalinizdeki daveti düzenlemenize yardımcı oluyor.

Diğer dikkat çeken firma ise MBM Davet Organizasyon oluyor. 2.500 TL’den başlayan başlangıç paketi ve 5000 TL fiyatı ile her şey dahil paketi size sunuyor. Hayalinizdeki konsepti gerçekleştirmenize destek olan firma, masa düzenlemeden ikramlıklara kadar detaylı bir hazırlık yapıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası davet alanları hakkında en çok sorulan soruları burada bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası davet alanlarının fiyatları ne kadar?

Davet alanları fiyatları seçilen mekan ve organizasyon türüne göre minimum 50 - 75 TL'den başlıyor. Yemekli menülerde ise 100 - 150 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor. Davetli sayısı arttıkça fiyatlarda artış görülebiliyor.

En iyi Avrupa Yakası davet alanları hangileri?

 • Gönül Davet 4. Levent
 • Yıldız Hisar Davet
 • çamlık Garden
 • Laviva Garden
 • Casamento
 • Eski Büyükdere İskelesi
 • Armonia Ada
 • Portaxe
 • Poolside Bahçeşehir
 • Kervansaray Davet
 • Alvina Davet ve Balo Salonu
 • Mihver Davet Evi
 • Salon Armoni
 • Kaddeh Fulya
 • Wedding Palace Kuyumcukent
 • Gönül Davet çamlık.

Avrupa Yakası davet alanlarında hangi organizasyonlar düzenlenebiliyor?

Düğün, sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve söz, mezuniyet partisi, baby shower, doğum günü, özel davetler ve kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor. Mekanların çoğu ortalama 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Avrupa Yakası davet alanları, düğün gecenizden kınaya, nişan merasiminizden iş toplantılarına kadar tüm özel günlerinizde yanınızda yer alıyor. Davetlerinizi uygun fiyatlarla düzenleyebileceğiniz birçok alternatif arasından sizin için en doğrusuna karar verebilirsiniz. Davet alanları ve organizasyon detayları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.