Güzelbahçe Davet Alanları ve 2024 Fiyatları

(4 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Güzelbahçe
Mariages Event & More
4

Mariages Event & More

İzmir, Güzelbahçe
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Locca Garden
7

Locca Garden

İzmir, Güzelbahçe
750kapasite
150başlangıç fiyatı
Şehzade Köşkü
6

Şehzade Köşkü

İzmir, Güzelbahçe
1,500kapasite
80başlangıç fiyatı
Pamira Garden
6

Pamira Garden

İzmir, Güzelbahçe
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Güzelbahçe davet alanları, şık ve zarif atmosferleri ile öne çıkıyor. Havuz başı alanı, kır alanı ve kapalı alanı ile birbirinden güzel düğün hazırlıkları gerçekleştirebiliyor. Harika deniz manzarası ile mekanların havası değişiyor. Güzelbahçe davet alanları fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında seyrediyor.

Güzelbahçe Davet Alanları ve Fiyatları

İzmir’de düğün için en çok tercih edilen ilçeleri arasında yer alan Güzelbahçe, farklı konseptlere sahip düğün salonları ile pek çok seçenek sunuyor. İzmir Güzelbahçe davet alanları fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında yer alıyor. Davet fiyatlarına seçilen menüler, düğün günü ve talep edilen hizmetler etki ediyor.

İzmir Güzelbahçe davet alanları ve fiyatları şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Yelki çiftlik

80 TL

150 TL

Şehzade Köşkü

50 TL

100 TL

Gözde Wedding House

30 TL

80 TL

Pamira Garden Wedding Event

80 TL

100 TL

Gürleyen Hotel Düğün & Davet Organizasyon

30 TL

50 TL

Şamdan Kır Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Kalinka Garden

10 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Yelki çiftlik

Zeytin ağaçları arasında bulunan Yelki çiftlik, ahşap masa ve sandalye düzeni ile hizmet veriyor. 750 kişilik açık alanı, organizasyon sorumluları ile çiftlerin ortak kararı sonucu hazırlanıyor. Beyaz sandalyeler ve yuvarlak masa düzeni ile hizmet verebilen davet alanı, dikdörtgen masa etrafında kahverengi sandalyeler ile düğün hazırlığı yapıyor.

Masalar üzerinde kullanılan çiçekler, ışıklandırmalar ve suplalar ise mekanla bütünlük sağlıyor. Mekanın 300 kişilik kapalı alanı kış düğünü isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor.

Yelki çiftlik’te yalnızca düğün değil nişan, söz, doğum günü ve daha pek çok davette verilebiliyor. Mekanın davet fiyatları 80 TL ile 150 TL arasında seyrediyor. Fiyatlar, davet günü ve menü seçeneklerine göre farklılık gösterebiliyor.

Şehzade Köşkü

İzmir Güzelbahçe davet alanları arasından 1.500 kişilik geniş kır alanı ile Şehzade Köşkü dikkat çekiyor. Merdivenlerinden inerek ilk dansınızı gerçekleştireceğiniz piste ilerlediğiniz mekan, volkan şovları ile görsel şölen yaşatıyor. Profesyonel çalışma ekibi çiftler ile görüşüyor ve düğün için tüm detayları özenle hazırlıyor.

Mekan orkestrası ve müzik hizmeti ile kulaklarınızın pasını silmeyi ihmal etmiyor. Usta aşçıları ile hazırlanan lezzetli menüleri ise damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Mekanın ayrıca 100 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Şehzade Düğün & Davet fiyatları 50 - 100 TL arasında belirleniyor.

Gözde Wedding House

Güzelbahçe ilçesinde havuz başı düğün mekanı arayan çiftler Gözde Wedding House ile görüşüyor. 750 kişilik havuz başı mekanı ve 750 kişilik kır alanı birbirinden güzel düğün konseptleri ile çiftleri karşılıyor. Köprüden geçilerek ulaşılan havuzun ortasındaki sahnede çiftler ilk danslarını gerçekleştirebildiği gibi nikah töreni için de bu alanı tercih edebiliyor.

Kaliteli ses ve sahne ekipmanlarına profesyonel orkestra da eklenince dillere destan bir düğün Gözde Wedding House ile kaçınılmaz oluyor. Davet alanı, masaların üzerine konulan mum ve çiçekten gelin ve damadın fotoğraflarının olduğu köşeye kadar her şeyi düşünüyor.

Mekana kişisel aracı ile gelmek isteyen misafirleri ise 250 araçlık otopark karşılıyor. Gözde Wedding House'da davet fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında seyrediyor.

Pamira Garden Wedding Event

Pamira Garden Wedding Event, 1.000 kişilik davet alanı ile hizmet veriyor. Organizasyon sorumluları bulunan mekan çiftler ile yaptığı görüşme sonucu düğünün konseptine uygun şekilde hazırlık sağlıyor. Yuvarlak masalar ile mekan düzenlemesi sağlanabildiği gibi kilise nikahı düzeninde ya da kokteyl tarzı düzenleme de gerçekleştirilebiliyor.

üzeri açılıp kapanabilen tavanı ile 650 kişilik kapalı alan, kış düğünü isteyen çiftler için hazırlanabilirken diğer mevsimlerde ise olası hava koşullarına karşı hazır bekliyor. Davet alanı, düğününüze dair tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve hazırlık yapıyor. Mekanın davet fiyatları ise 80 - 100 TL arasında seyrediyor.

Gürleyen Hotel Düğün & Davet Organizasyon

Düğün günü rahat bir şekilde hazırlanmak ve düğün sonrası konaklamak isteyen çiftler Gürleyen Hotel Düğün & Davet Organizasyon ile çalışıyor. Düğün hikayesi çekmek isteyen çiftler tarafından hazırlıklarını yapabileceği harika bir atmosfer yaratıyor. 1.500 kişilik açık alanı ise çimler üzerinde hazırlanan masalar ve havuz başı mekanı ile hizmet veriyor.

Organizasyon sorumluları hangi alanın ağırlıklı kullanılacağı ve istenilen düğün konsepti konusunda çiftlerle görüşüyor. Sonrasında ortak karar ile mekan süslemesi gerçekleştiriliyor. Kokteyl düzeni ya da yemekli masa düzeni fark etmeksizin titiz bir hazırlık aşaması gerçekleştiriliyor.

Havuz başı alanında yapılacak 250 kişilik düğün ya da after party organizasyonu için ayrı konsept oluşturulabiliyor. 60 kişilik kapalı alan ise minimal davetlere ev sahipliği yapıyor. Gürleyen Otel'de davet fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında seyrediyor.

Şamdan Kır Düğün Salonu

Yuvarlak, dikdörtgen masa düzeni ve kilise nikahı düzeni ile hayalinizdeki düğün konseptini Şamdan Kır Düğün Salonu karşılıyor. Organizasyon sorumluları 1.000 kişilik kır alanını büyük bir özen ile hazırlıyor. Kırmızıdan mora her renge boyanabilen mekana doğanın yeşili ve mavisi eşlik ediyor.

İsteyen çiftlere tamamen ahşap ve doğal bir mekan düzenlemesi de sağlanabiliyor. Samanlar üzerinde yer alan çiftlerin fotoğrafları, salıncaklı fotoğraf çekimi köşeleri ve kırmızı halı ile ulaşılabilen dans pisti ile İzmir Güzelbahçe davet alanları arasında farkını ortaya koyuyor. Mekanın davet fiyatları ise 10 - 50 TL arasında değişiyor.

Kalinka Garden

Yemyeşil bir alanda ağaçların altında unutulmaz bir düğün organizasyonu Kalinka Garden ile sağlanabiliyor. 750 kişilik kır alanı ve 100 kişilik kapalı alanı ile konsept düğün alanları hazırlayabiliyor. Şık ve zarif ışıklandırma sistemleri ve masa üzeri aksesuarlar doğa ile uyum içerisinde dizayn ediliyor. Organizasyon sorumluları mekan renkleri ve düzenlemesi konusunda çiftlerle birlikte hareket ediyor.

Görsel şovlara önem veren mekana dileyen çiftler güvercin uçurarak girebilirken, gecenin ilerleyen saatlerinde dans ekibi ile misafirlere gösteriler gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca lezzetli menülere sahip Güzelbahçe davet alanı çiftlere menü tadımı ve menülerde değişiklik imkanı da sunuyor. Kalinka Garden davet fiyatları 10 - 50 TL arasında yer alıyor.

İzmir After Party için Eğlence Mekanları

Düğün sonrası eğlenceye doyamayan çiftler için İzmir after party mekanları gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet veriyor. Alkollü ve alkolsüz eğlencenin her türlüsünü bulabileceğiniz mekanlarda fasıl, canlı müzik ve daha fazlası bulunuyor. Alsancak’ta yer alan Meyhane Sisim iki katlı alanı ile deniz manzarasının tadını çıkarmak isteyen çiftleri bekliyor.

Urla ilçesinde yer alan Sultanlar Vadisi ise 2.000 kişiye kadar misafiri 50 TL’den başlayan fiyatları ile ağırlayabiliyor. Mekanın 500 kişilik kapalı alanı da bulunuyor.

Narlıdere ilçesinde bulunan Swiss Event ise 250 kişilik kapalı alanı ile hizmet veriyor. Dans ekibi ile eğlenceli bir gece geçireceğiniz mekanın 75 araçlık otoparkı da bulunuyor. Swiss Event'ta after party fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Güzelbahçe davet alanları ile ilgili en çok sorulan soruların cevaplarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Davet Alanı Fiyatları Ne Kadar?

Güzelbahçe davet alanı fiyatları 80 - 150 TL aralığında oluyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini değerlendirebiliyorsunuz. Konuk sayınıza göre DüğünBuketi.com indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Güzelbahçe Davet Alanları Hangileri?

En şık Güzelbahçe davet alanları listesi şu şekilde;

  • Locca Garden 
  • Pamira Garden
  • Mariages Event & More 
  • Gözde Wedding House
  • Şehzade Köşkü

Güzelbahçe Davet Alanlarında Hangi Organizasyonlar Düzenlenebiliyor?

Güzelbahçe davet alanlarında düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni, açılışlar, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

İzmir Güzelbahçe davet alanları, atmosferi ve kolay ulaşım imkanları ile çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Kır düğünü, havuz başı alanı ya da kış düğünü için tercih edilebilecek kapalı davet alanları ilçede yer alıyor. Davet alanları hakkında detaylı bilgi için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.