Karşıyaka Davet Alanları ve 2024 Fiyatları

(3 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Davet Alanları
Karşıyaka
Gondol Cafe Restoran
4

Gondol Cafe Restoran

İzmir, Karşıyaka
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Kent A.Ş Restaurant
5

Kent A.Ş Restaurant

İzmir, Karşıyaka
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
46
4

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)

5.0
(3)
İzmir, Karşıyaka
450kapasite
120başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan davet alanları, açık ve kapalı salonları ile alternatif oluşturuyor. Düzenlenmek istenen organizasyon türüne göre menüleri için belirlenen fiyatları değişim gösterebiliyor. Mekanlar süsleme, dekorasyon ve sunduğu olanakları ile beğeni kazanıyor. Mekanların yemekli davetler için belirlediği fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Mekanlar hakkında daha detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Karşıyaka Davet Alanları ve Fiyatları Ne Kadardır?

İzmir Karşıyaka davet alanları, sunduğu olanakları ile dikkat çekiyor. Süsleme, dekorasyon ve menü seçenekleri ile hayalinizdeki daveti vermenize yardımcı oluyor. Açık ve kapalı davet alanları ile istenilen kapasitede davetin verilmesini sağlıyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneklerinin bulunduğu mekanlar kişi başı 30 - 130 TL arasında değişen davet fiyatları sunuyor. Yemekli menüleri için belirlediği fiyatları hafta sonu ve hafta içi değişim gösterebiliyor.

İlçedeki mekanlar ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Ve Hotels Karşıyaka

130 TL

130 TL

Mavra Joy

80 TL

100 TL

Kuzguni Sanat Cafe

85 TL

100 TL

Fratelli La Bufala

30 TL

50 TL

Kent A.Ş Restaurant

50 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ve Hotels Karşıyaka

Hayalini kurduğunuz daveti verebilmeniz için Ve Hotels Karşıyaka hizmet veriyor. Şehir merkezinde yer alan mekan, açık ve kapalı davet alanı ile dikkat çekiyor. Yuvarlak masalarına eklediği supla, şamdan ve çiçek süslemeleri ile beğeni topluyor. Şık ve modern tasarımı ile her etkinlik için uygun olan hizmetlerini sunuyor.

Yüksek tavanı olan mekan kapalı ve açık davet alanı ile her davet türü için uygunluk gösteriyor. After party organizasyonu ile en eğlenceli anlarınızı yaşamanıza yardımcı oluyor. Kapalı davet alanı için 320 kişilik, açık davet alanı için 450 kişilik kapasiteyi belirliyor.

Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinin sunulduğu mekanda fiyatlar menü seçimine göre değişiyor. Eğer yemekli bir davet planlanıyorsa fiyatları 130 TL'den başlıyor.

Mavra Joy

En küçük detayına kadar düşündüğünüz davetler için Mavra Joy, kaliteli personelleri ile hizmet sunuyor. Samimi ve modern tasarımı ile dikkat çeken mekan, en özel daveti vermenize yardımcı oluyor. Masalarına şamdan ekleyen Mayra, aynı zamanda mekan giydirme seçeneklerini sunuyor. Şık bir dekorasyon eşliğinde en özel günlerinizde yanınızda oluyor.

Açık ve kapalı davet alanına ev sahipliği yapan mekan, şehir manzarası eşliğinde etkinlik düzenlemenize yardımcı oluyor. Menü seçenekleri oldukça geniş olan yerde karşılama kokteyli ve alkollü menüler bulunuyor. Mekan giydirme ile pek çok davet için uygun bir atmosfer sağlıyor. Yemekli davetlerde hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL olan fiyatları belirliyor.

Kuzguni Sanat Cafe

Kuzguni Cafe, Karşıyaka’da yer alan davet mekanları arasında adını duyurmayı başarıyor. Modern süsleme ve dekorasyonları, ışıklandırma sistemleri ile beğeni topluyor. Ahşap masalarına eklediği supla, şamdan ve çiçekler ile göz kamaştıran bir dekorasyon sunuyor. Tüm davetler için tecrübeli servis elemanları bulunuyor.

Açık davet alanında 100 kişilik kapasite seçeneği sunuyor. Hem geniş hem butik bir etkinlik düzenlemek isteyen kişilerin hayranlığını kazanıyor. Kapalı alanda da 100 kişiye hizmet verebiliyor. Kokteyl menü seçeneklerinin yanı sıra yemekli menü seçeneklerini sunuyor. Kişi başı ortalama olarak değişen davet fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu ise 50 TL oluyor.

Fratelli La Bufala

Karşıyaka davet alanları arasında en çok tercih edilen Fratelli La Bufala, pek çok hizmeti sunuyor. Deniz manzarası eşliğinde düzenlenmek istenen etkinliklerde after party alanı alternatif oluşturuyor. Modern dekorasyonu ve samimi atmosferi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Canlı müzik seçeneklerinin bulunduğu mekanda her etkinliğe uygun alan bulunuyor.

Açık ve kapalı davet alanına sahip olan mekanın 300 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneklerinin sunulduğu mekanda menü tadımı ve menüde değişim yapılabiliyor. Lezzetli menülerinde değişim yapan kişiler için fiyatlandırma değişim gösterebiliyor. Mekanda davet fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Kent A.Ş Restaurant

Unutulmaz bir davet verebilmeniz için sahip olduğu manzara ile Kent A.Ş Restaurant, bir adım öne çıkmayı başarıyor. Işıklandırma ve masa süslemeleri ile göz dolduran işletme davetiniz için her ayrıntıyı düşünüyor. Bu sayede unutulmaz bir davet vermenize yardımcı oluyor. Masaya eklenebilen şamdan seçeneği ve after party alanı ile kusursuz bir davetin garantisini veriyor.

Deniz ve şehir manzarasına ev sahipliği yapan işletme, geniş davetlerde ilk tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. 2.000 kişilik açık davet alanı, 1.000 kişilik kapalı davet alanı bulunuyor. Menü tadımı ile menülerde değişim yapılabiliyor. Davet fiyatları ise 50 - 80 TL arasında seyrediyor.

İzmir’de En çok Tercih Edilen Organizasyon Firmaları

Düzenlemek istediğiniz davetin daha özel kılınmasını istiyorsanız İzmir’de bulunan organizasyon firmaları sizlere hizmet sunuyor. Davetinizi düzenleyeceğiniz mekanı süsleyip, talep ettiğiniz şekilde dekore eden firmalar bunun haricinde; sizlere istediğini gibi bir mekan dahi bulabiliyor. Gecenizin her detayıyla titizlikle ilgilenen firma sorumluları, bu günü en mutlu ve güzel şekilde sonlandırmanıza vesile oluyor.

Sevim Organizasyon

Kına gecesi için davet düzenlemek isterseniz Sevim Organizasyon sizlere yardımcı oluyor. İzmir'de sıkça tercih edilen firma, özel gecelerin vazgeçilmez adresi haline geliyor. Kına ve nedime ekibi, kına tacı, kına seti, yer minderi, bindallı ve kaftan kiralama olanakları sunuluyor.

Oryantal ve zenne şovu, testi kırma oyunu hizmetleri ile unutulmaz bir organizasyonu sizler için sağlıyor. Düğün öncesi stres atmak ve yakınlarınız ile eğlenmek için birebir olan kına gecesinin tüm detayları firma tarafından sağlanıyor. Sevim Organizasyon kına gecesi başlangıç fiyatı 1.000 TL, her şey dahil fiyatı ise 1.500 TL olarak belirliyor.

Alpha Events

Düğün davetlerinde öne çıkan organizasyon firmaları arasında Alpha Events yer alıyor. Nikah şekeri, pasta ve servis, havai fişek, dekor, gelin tagı ve süsleme hizmetlerini sunuyor. Gelin tagı hizmeti ile yeni evlenecek çiftleri kendine hayran bırakıyor. Düğün gecesinde ihtiyaç duyulacak tüm eksikleri bilen ve buna yönelik çalışan ekip, en iyi şekilde planlamasını yapıyor.

Alpha Events düğün organizasyon fiyatları başlangıç ve her şey dahil paket sistemi üzerinden değerlendiriliyor. Tüm taleplerinizi yerine getiren firmanın organizasyon fiyatları başlangıç pakette 1.000 TL, her şey dahil pakette 1.500 TL oluyor.

Duygum Wedding

Düzenlenen davetin nişan organizasyonu ve sünnet düğünü olması halinde Duygum Wedding en kaliteli hizmetlerini sağlıyor. Nişan tagı, nişan tepsisi, nişan yüzüğü kutusu, misafir hediyelikleri, nişan hatırası hediyelikleri ile unutulmaz bir davet verilmesine yardımcı oluyor.

Sünnet düğünü için sünnet arabası süsleri, sünnet tahtı kiralama, sünnet mevlidi olanakları sunuluyor. Tüm bu hizmetleri en profesyonel şekilde veren firmananın nişan organizasyonu fiyatları 1.000 - 1.500 TL arasında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Karşıyaka davet alanları hakkında merak edilen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Karşıyaka Davet Alanları Hangileri?

Karşıyaka'da kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlarla davet verebilirsiniz. En uygun fiyatlı davet mekan ise Kent A.Ş. Restaurant oluyor.

En çok Tercih Edilen Karşıyaka Davet Alanları Hangileri?

En çok tercih edilen Karşıyaka davet alanları listesi;

  • Ve Hotels Karşıyaka
  • Taypark
  • Kent A.Ş Restaurant ve Davet Alanları

Karşıyaka Davet Alanlarında Hangi Organizasyonlar Yapılıyor?

Karşıyaka davet alanlarında düğün, nişan, kına gecesi, balo, mezuniyet ve kurumsal etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Karşıyaka davet alanları, pek çok etkinlik için alternatif oluşturuyor. Nişan, sünnet düğünü, kına gecesi ve düğün organizasyonlarında değişen fiyat seçeneklerini sunuyor. Dekorasyon ve süslemeleri ile dikkat çeken mekanlar, menü seçimi ve davetli sayısına göre belirlediği fiyatları güncelliyor. Bu doğrultuda mekanlar için teklif almak, indirim seçeneklerini öğrenmek ve kampanyalar hakkında bilgi almak için ''ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.