İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları ve 2024 Fiyatları

(93 sonuç)
İzmir
Düğün Firmaları
Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları
Art Photography Sıddık Gedik
6
Art Photography Sıddık Gedik
İzmir, Konak
1500başlangıç fiyatı
Stüdyo Alkım
91
Stüdyo Alkım
5.0
(2)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Tiff Medya
79
Tiff Medya
4.8
(10)
İzmir, Buca
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Nilay İşlek
7
Nilay İşlek
İzmir, Konak
2000başlangıç fiyatı
Pelin Sarıkaya Photography
8
Pelin Sarıkaya Photography
İzmir, Buca
1500başlangıç fiyatı
Agora Fotoğraf
6
Agora Fotoğraf
İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Işıl Photography / Mehmet Irgaç
9
Işıl Photography / Mehmet Irgaç
İzmir, Ödemiş
1000başlangıç fiyatı
Metin Tunç Photography
8
Metin Tunç Photography
İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Stüdyo Elit
205
Stüdyo Elit
5.0
(7)
İzmir, Karabağlar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek
7
Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek
İzmir, Bornova
1000başlangıç fiyatı
Sonsuzadek
17
Sonsuzadek
4.9
(7)
İzmir, Konak
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Murat Aydoğan
8
Murat Aydoğan
İzmir, Buca
2000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün fotoğrafçısı seçimi, çiftlerin düğün planlama süreçlerinde dikkat etmesi gereken konuların başında yer alıyor. Her bölgede olduğu gibi İzmir’de yaşayan çiftler de düğün fotoğrafçısı fiyatları, dış çekim mekanları, düğün hikayesi çekimleri ve pozlarına dair araştırmalarına düğün tarihinden çok önce başlamış oluyor.İzmir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı paket fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Dış çekim & Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir

İzmir düğün fotoğrafçılarının başlangıç paket fiyatları ortalama olarak 1.000 TL, her şey dahil fiyatlar ise ortalama olarak 2.500 TL civarında seyrediyor. İzmir aynı zamanda dış çekime uygun mekanları ile de öne çıkıyor. Bu yerlerden bazılarına Efes, Bergama, Urla, Karşıyaka, çeşme, Alaçatı, İnciraltı gibi bölgeler örnek verilebilir.

Düğün planlama sürecinin en kritik adımlarından olan fotoğrafçı masrafı, çiftlerin bütçe planlarken öncelikli gider kalemlerinin başında yer alıyor. Bu yazımızda, İzmir’de hizmet veren bazı fotoğrafçıların, başlangıç ve her şey dahil paket fiyatlarını sizler için listeledik.

Fotoğrafçı

Başlangıç Paketleri*

Her Şey Dahil Paketler*

Volkan Aktoprak

1.000 TL

3.000 TL

25 Wedding

3.000 TL

5.000 TL

Yedi̇nci̇ Sanat Prodüksi̇yon

1.000 TL

1.500 TL

Tunca Fine Art Photography

1.000 TL

2.500 TL

Erssell Pv

1.000 TL

3.000 TL

Buğra Kasapbaş

1.000 TL

2.500 TL

Kadi̇r Adigüzel Photography

1.500 TL

2.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatları için teklif alınız.

En İyi İzmir Dış çekim & Düğün Fotoğrafçıları

Düğün fotoğrafçısı seçmeden önce, fotoğrafçının portfolyosunu incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede sahip olacağınız fotoğraflar ve videolar, hayal ettiğiniz güzellikte ve tarzınıza en uygun şekilde olacaktır. İzmir’in en romantik yerlerinden; Tarihi Havagazı Fabrikası, Teos Antik Kenti gibi yerlerde çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

çekimlerde birlikte çalışacağınız fotoğrafçıya henüz karar veremediyseniz, şehrin iyi en fotoğraf sanatçılarını sizler için derledik.

Volkan Aktoprak

Volkan Aktoprak, İzmir düğün fotoğrafçıları arasında uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Fotoğrafçının hizmetleri arasında; düğün fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, dış çekim, video, düğün klibi, katalog çekimi, save the date çekimi, konsept çekim, trashday çekimi ve stüdyo fotoğraf çekimi gibi seçenekler bulunuyor.

Firma 1000 TL'den başlayan uygun fiyatlarıyla ayrıcalıklı bir seçim deneyimi sunuyor.

25 Wedding

25 Wedding çiftlerin tercihleri doğrultusunda hem iç mekan hem de dış mekan çekimleri gerçekleştiriyor. Firma, müşterilerine düğün belgeseli, dış çekim, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nikah ve nişan pozları çekimi hizmetlerini sunuyor.

25 Wedding dış çekim fiyatları 3000 TL'den başlıyor. Fiyatlar aldığınız hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Yedinci Sanat Prodüksiyon

Yedinci Sanat Prodüksiyon, İzmir'in en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından biri olarak öne çıkıyor. Müşterilerin isteklerine göre program hazırlayabilen firma İzmir dış çekim mekanlarında katalog, nişan, save the date ve trashday çekim hizmetlerini sunuyor.

Firmanın çekim fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. çekim paketlerinize düğün hikayesi eklemek isterseniz 2000 TL'den başlayan fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Tunca Fine Art Photography

Tunca Fine Art Photography; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, drone çekimi gibi hizmetler sunuyor. Ayrıca firma, çiftlerin isteklerine göre stüdyo çekimi de gerçekleştirebiliyor. Firma İzmir'in dört bir yanında hizmet verebiliyor. Dış çekim mekanına karar veremeyen çiftler için ise danışmanlık hizmeti sunuyor.

Tunca Photography ile 1000 TL'den başlayan fiyatlarla dış çekim ve düğün çekimi yaptırabilirsiniz.

Erssell PV

İzmir’in en başarılı düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Ersell PV; çiftlerin talep ettikleri mekanlara ve pozlara uygun çekim gerçekleştiriyor. Bu firma düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün fotoğraflarına dair geniş hizmet yelpazesi ile beğeni topluyor. çiftlere özel fotoğraf albüm tasarımı da yapabilen firmadan 1000 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Buğra Kasapbaş

Buğra Kasapbaş, düğün fotoğraf hizmetleri için çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Firma çiftlere öncelikli olarak danışmanlık hizmeti sağlıyor. çekim konsepti belirlendikten sonra tercih ettiğiniz bir yerde dış çekim yapılıyor. Dilerseniz stüdyo çekimi hizmeti de veren Buğra Kasapbaş 1000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile beğeni topluyor.

Kadir Adıgüzel Photography

İzmir’de hizmet veren Kadir Adıgüzel Photography, çiftlere özel konsept düğün fotoğraf çekimi hizmeti sunuyor. Firma; iç mekan, dış mekan ve stüdyo çekimleri gerçekleştiriyor. Kadir Adıgüzel Photography, çiftlere düğün konseptleri ve fikirleri doğrultusunda; düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekimi, kuaför çekimi ve stüdyo çekimi gibi birçok hizmet sunuyor.

Firmanın çekim fiyatları 1500 TL'den başlıyor.

İzmir Dış çekim & Düğün Fotoğrafçısı Hizmet Paketleri

İzmir dış çekim fotoğrafçıları ortalama 1000 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Her şey dahil paket fiyatları ortalama olarak 2500 TL civarında seyrediyor. Bu paketler içerisinde drone ile çekim, düğün belgeseli, fotoğraf albümü, farklı günlerde ve daha uzun saatlerde çekim yapma imkanı bulunuyor.

Düğün fotoğrafçıları konsept çekim konusunda da harikalar yaratıyor. Trashday ve save the date gibi konseptleri başarıyla gerçekleştiren fotoğrafçılarla benzersiz çekimlere imza atabilirsiniz.

Nikah çekimleri

Nikah çekimleri, çiftlerin hayatlarını birleştirdikleri anı ölümsüzleştirdiği için en kıymetli ve özel çekim türleri arasında yer alıyor. Nikah çekimleri, genellikle düğün fotoğrafçısı tarafından iç mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Açık havada nikah organizasyonu planlayan çiftlerdenseniz yine İzmirli düğün fotoğrafçılarından hizmet alabilirsiniz.

Trash The Dress çekimi

Trash the dress çekimi, son yıllarda İzmirli çiftler tarafından çokça tercih ediliyor. Dinamik ve orijinal düğün fotoğrafları isteyen çiftler genellikle elbiselerinin kirlenmesini ve lekelenmesini umursamadan bu çekimleri gerçekleştiriyor.

Trash the dress Türkçe'ye çevrildiğinde “Elbiseyi çöpe atmak” anlamına geliyor. Bu çekim türü kelimenin tam anlamıyla bazen renklere bulanmış, bazen de suda ıslanmış gelinlik ve damatlıklarla isminin hakkını sonuna kadar veriyor.

Save The Date

Save the date çekimi, İzmir düğün fotoğrafçılarından son yıllarda çokça talep edilen ve popüler çekim türlerinden biridir. Bu çekim türü, çiftlerin evlilik tarihi belli olduktan sonra bu tarihi sevdiklerine duyurma yöntemi olarak ifade edilebilir.

Bu çekim, çiftlerin tarzlarına uygun olarak seçtikleri mekanlar ve pozlarla düğün hikayelerini sevdikleriyle paylaşma fırsatı sunuyor. Gün geçtikçe popülerliğini arttıran save the date çekimi, İzmir dış çekim fotoğrafçı tarafından en çok yapılan çekimler arasında yer alıyor.

Düğün Video çekimi

çiftlerin en mutlu günlerinde her anın kayıt altına alınmasını sağlayan bu çekim türü, geçmişte olduğu gibi günümüzde de popülerliğini koruyor.. Düğünlerinde bu çekim türünü tercih eden çiftler, yıllar sonra bile düğün videoları açıldığında o günlerini tekrar yaşayabilme şansına sahip oluyor. Bu nedenle her bölgede olduğu gibi İzmir’de de düğün fotoğrafçılarına çiftlerden en çok bu çekim türüne yönelik talep geliyor.

Düğün video çekim fiyatları ortalama 750 TL'den başlıyor. çekimin yapılacağı süreye göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

Düğün Hikayesi

Bu çekim türü, çiftlerin düğün günlerinde hazırlık anlarından başlayarak dış çekim süreçlerini de içerecek şekilde düğün sonuna kadar tüm günü kapsamaktadır. Düğün hikayesi, çiftlerin en mutlu günlerinde yaşamış oldukları heyecanı, romantik ve güzel anların hepsini kayıt altına alır. Bu nedenle çiftler tarafından tercih edilmektedir.

Düğün hikayesinin uzunluğu, görüntüleri, fon müziği ve diğer tüm detayları çiftler tarafından tarzlarına uygun biçimde düzenlenebilme imkanına sahiptir. İzmir dış çekim ve düğün fotoğrafçıları ile 1000 TL'den başlayan fiyatlarla düğün hikayesi çekimi gerçekleştirebilirsiniz.

Dış çekim

Dış çekim, mutluluğunu stüdyolara sığdıramayan çiftlerin en çok tercih ettiği çekim türleri arasında yer alıyor. İzmir dış çekim mekanları arasında genellikle tarihi yerler ve romantik kumsallar bulunuyor. Tarihi Havagazı Fabrikası, Efes Antik Kenti, Urla, Foça ve çeşme bölgeleri en çok tercih edilen dış çekim bölgeleri arasında yer alıyor.

Nişan Fotoğraf çekimi

İzmir’de düğün fotoğrafçılarının gerçekleştirdiği çekimlerden biri de nişan fotoğrafı çekimidir. Nişan çekimleri kapalı veya açık mekanlarda yapılabiliyor. Dilerseniz özel konsept çekim hizmeti de alabileceğiniz nişan çekimlerinde çiftlerin evlilik yolunda attıkları ilk adım ölümsüzleştiriliyor.

İzmir'de En çok Tercih Edilen Dış çekim Mekanları

İzmir dış çekim mekanları arasında eşsiz güzelliklere sahip Bergama, Seferihisar, Selçuk, çeşme, Foça, Urla gibi ilçeler bulunuyor. Bu ilçelerde yer alan Efes, Şirince, Alaçatı, Sığacık, Eski Foça gibi birçok yerleşim yerinde romantik bir atmosfer, plajlar ve eşsiz tarihi yapılar bulunuyor. Bu ilçeler sahip oldukları güzellikler ile İzmir dış çekim yerleri arasında çiftlerden büyük beğeni topluyor.

İzmir’in ilçelerinin yanı sıra merkezinde de çok sayıda dış çekim mekanı bulunuyor. Şehrin merkezinde yer alan kordon boyu, tarihi köşkler ve parklar da çiftler tarafından fotoğraf çekimlerinde çokça tercih ediliyor.

özellikle Alsancak Kordon, İzmir Saat Kulesi, Buca Rum Evleri, Tarihi Asansör gibi mekanlar bu çekimler için sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca; İnciraltı, Karşıyaka Sahil, Bostanlı Sahil ve Karşıyaka Seyirtepe de çiftlerin çiftlerin en çok tercih ettiği alanların başında geliyor.

Düğün Pozu önerileri & Dış çekim Fikirleri

Düğün pozları, boydan çekilen ve yakın plan çekilen fotoğraflar olarak ikiye ayrılır. çiftlerin yakın plan çekimlerinde birbirlerine bakıp gülümsedikleri pozlar, en çok tercih edilen karelerdir. Bu pozlarda çiftler genellikle baş başa vermektedir.

Boydan fotoğraflarda ise pek çok alternatif bulunuyor. Gelin ve damadın birbirine sarılarak gülümsediği pozlar en tercih edilen kareler arasında yer alıyor. Bu çekimler sırasında çeşitli aksesuarlar da kullanılabiliyor. Ancak her ilişkinin dinamiği, her düğünün konsepti ve her çiftin enerjisi farklıdır. Bu nedenle çiftler hangi pozları verecekleri, hangi düğün fotoğrafçısıyla çalışacakları gibi konularda kendi ilişkilerinin sahip olduğu enerjiyi ve tarzı göz önünde bulundurmalıdır.

Kore Düğün Fotoğrafı

Kore düğün fotoğrafı çekimi, özellikle bu yılın en çok tercih edilen düğün fotoğrafı trendleri arasında yer alıyor. Sadelikten yana olan çiftler Kore düğün fotoğrafı konseptini tercih ediyor. Gösterişten uzak olan bu fotoğraflar genelde stüdyolarında çekiliyor. Bu çekim türünde oldukça sade pozlar veriliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir dış çekim ve düğün fotoğrafçıları ile ilgili merak edilen tüm önemli detayları burada bulabilirsiniz.

İzmir'de Dış çekim Yapılabilecek Yer önerileri

İzmir'de dış çekim yapmak isteyen çiftler için birbirinden güzel yer önerileri bulunuyor. En gözde yerlerin başında Alaçatı geliyor. Bölge veya ilçe olarak Buca, Şirince, Kordon ve Bostanlı da sıkça tercih ediliyor. Antik kentler, sahiller, doğal yaşam parkları da dış çekim için ideal yerler arasında.

En İyi İzmir Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

çiftler, dış çekim ve düğün için en iyi fotoğrafçı arayışına giriyor. Hayatlarının en önemli gününü ölümsüzleştirmek isteyen çiftler için İzmir'deki en iyi düğün fotoğrafçıları şu şekildedir;

  • Zafer Keskin Düğün Fotoğrafçısı
  • Kadir Adıgüzel Photography
  • Tunca Fotoğraf
  • Butikwed
  • Happy Day VIP Fotoğrafçılık

İzmir Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Ne Kadar?

Düğün fotoğrafçıları başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki farklı paket seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. Başlangıç paket fiyatları ortalama 2.000 - 3.000 TL arasında değişirken, her şey dahil paket fiyatları 5.000 - 7.500 TL aralığında başlıyor.

Bu yazımızda İzmir dış çekim mekanları, düğün fotoğrafçısı seçimi, düğün fotoğrafçısı fiyatları, pozlar, düğün hikayesi çekimleri ve daha birçok konuya değindik. Siz de bu mutlu gününüzü daha özel bir hale getirmek için sitemizde yer alan ücretsiz teklif al butonunu kullanarak teklif alabilirsiniz. Keyifli bir çekim günü dileriz!