Kayseri Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları ve 2024 Fiyatları

(1 sonuç)

Kayseri
Düğün Firmaları
Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları
Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık
34

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık

5.0
(3)
Kayseri, Melikgazi
2000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Kayseri profesyonel dış çekim ve düğün fotoğrafçıları ile hayal ettiğiniz çekimin gerçekleşmesi için size imkan sunuyor. Her bütçeye uygun çekim paketleri, farklı mekan seçenekleri ile dilediğiniz ekibi tercih edebiliyorsunuz. Ortalama 1.000 TL’den başlayan fiyatlarla dış çekim ve düğün fotoğrafçısı paketlerini değerlendirebiliyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri dış çekim ve düğün fotoğrafçıları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Kayseri'nin En İyi Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Hangileri?

Profesyonel ekipleri ile Kayseri’nin en iyi dış çekim fotoğrafçıları listesi şu şekilde;

  • Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık (Gökhan Color)
  • Foto Mustafa
  • Foto Taç Fehmi Karakaya
  • çekim Atölyesi
  • Foto Graf Belsin
  • Osman Arabacı Photography
  • Mia Wedding Photography
  • Stüdyo Ziya
  • Foto Atak
  • Belde Color

Kayseri Dış çekim Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri dış çekim fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil düğün fotoğrafı çekimlerinde bu fiyat ortalama 3.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Trash day, save the date çekimleri ile düğün öncesi, sonrası ve düğün esnasında çekim seçenekleriniz bulunuyor. Stüdyo çekimleri ve katalog çekimlerini de değerlendirebiliyorsunuz.

Kayseri'de Nerede Dış çekim Yapılır?

Kayseri’de dış çekim yapabileceğiz Sultan Sazlığı çiftler arasında oldukça popüler. Erciyes Dağı eteklerindeki Hürmetçi Sazlığı’nda bulunan yılkı atları da farklı çekim konsepti arayan çiftlere önerilerimiz arasında yer alıyor. Kayseri yakınındaki Kapadokya’da çiftlerin en gözde çekim yerlerinden oluyor.

Kayseri Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Kayseri’nin dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında en popüler ekipleri burada bulabilirsiniz. Her şey dahil paketler ve başlangıç fiyatları ile ortalama 1.000 – 3.000 TL arasında dış çekim yapabilirsiniz. Düğün belgeseli, düğün klibi, save the date, trushday çekimi seçenekleriniz de bulunuyor.

Foto Mustafa

Kayseri’nin en popüler dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında Foto Mustafa bulunuyor. 1.000 TL’den başlayan dış çekim fiyatları 1.500 TL’ye kadar çıkabiliyor. çekim yapılacak mekan seçimi size bırakılıyor. Tercih edeceğiniz sizin için özel bir mekanın yanı sıra Kayseri’de bulunan saat kulesi, Sultan Sazlığı’nı de çekim için tercih edebilirsiniz.

Stüdyo çekimi, şehir dışına çekim hizmeti, dış ve iç mekan çekimi bulunuyor. çekimlerin orijinal teslimi yapılabiliyor. 1 hafta içerisinde fotoğraf albümünüz teslim ediliyor.

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık Kayseri’nin en popüler düğün fotoğrafçıları arasında ilk sırada yer alıyor. Profesyonel ekibi ile tercih edeceğiniz çekim alanlarında düğün çekimleriniz gerçekleşiyor. Şehir içi ve şehir dışına hizmet veriliyor. Yurt dışı çekimlerinde de ön plana çıkan ekip fotoğraf çekimi konusunda oldukça profesyonel. Hazırlık anlarınızdan düğünün sonun kadar sizinle olacak bir ekip talep edebilirsiniz.

İsteme, nişan, söz, kına gecesi ve düğün çekimlerinde değerlendirebileceğiniz paketler bulunuyor. Farklı konseptleri ile hayal ettiğiniz çekimler gerçekleşiyor. Sosyal medya klipleri, HD çekimler ile düğün albümünüzün orijinal teslimi yapılıyor. Ortalama fiyatlar 2.000 – 3.000 TL bandında değişiyor. Dilerseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Stüdyo Tek Ersin Korkut

Stüdyo Tek Ersin Korkut ile düğün töreninizden 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. çekimlerden 2 hafta sonra albümün orijinal teslimi yapılıyor. Tercih edeceğiniz mekanlarda dış çekim gerçekleşiyor. Stüdyo çekimi, konsept çekimleri seçenekleriniz bulunuyor.

Düğün, nişan, kına gecesi çekimi, düğün belgeseli, düğün klibi, save the date çekimleriniz için tercih edebilirsiniz. Vintage esintilerine yer vereceğiniz konsept tasarımları sizin de beğeninizi kazanabilir. Ortalama 1.000 TL’den başlayan çekim fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Foto Taç Fehmi Karakaya

Foto Taç Fehmi Karakaya doğa tutkunlarına özel konsept çekimleri ile Kayseri Melikgazi’de hizmet veriyor. Hürmetçi Sazlığı’nda bulunan yılkı atlarıyla keyifli bir çekim gerçekleştirebiliyorsunuz. çiftlerin tercih edeceği her mekanda çekim yapılabiliyor. Katalog ve konsept çekimleri, düğün klibi ve diğer çekim seçeneklerini de değerlendirebiliyorsunuz.

Şehir dışı ve yurt dışı çekimleri içinde ekip temin edilebiliyor. Düğün fotoğraf çekimleri ortalama 1.000 TL’den başlıyor. 4 hafta içerisinde çekimlerin orijinal teslimi yapılıyor.

Güneş Fotoğrafçılık Mustafa Güneş

Kayseri Kocasinan konumunda hizmet veren Güneş Fotoğrafçılık Mustafa Güneş başarılı ekibi ile ilk sıralara yerleşiyor. 1 haftadan daha kısa sürede iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. çekim türüne göre değişen fiyatları ortalama 1.500 – 2.000 TL bandında değişiyor.

Tercih edeceğiniz düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, save the date ve trashday çekimleriniz 4 hafta içerisinde teslim ediliyor. Türkiye’nin birçok noktasına hizmet verilebiliyor.

çekim Atölyesi

Kayseri’nin en profesyonel ekiplerinden biri olan çekim Atölyesi dış çekim hizmeti veriyor. Düğün anınızda hazırlık aşamaları dahil sizinle beraber olacak bir ekip temin ediliyor. Düğün klipleriniz, düğün hikayesi, trashday ve farklı konseptlerdeki çekimler ile en özel anınız ölümsüzleştiriliyor. Sizin için özel olan mekanlar, ekibin önerileri ile çekim yerlerinizi belirleyebiliyorsunuz.

3.000 TL’den başlayan düğün çekimleri 5.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. 3 hafta öncesinde randevu oluşturmanız yeterli oluyor. 6 haftadan daha kısa sürede çekimleriniz teslim ediliyor.

Kayseri’nin en popüler dış çekim ve düğün fotoğrafçılarını sizin için araştırdık. Uygun fiyat seçenekleri, farklı konseptleri ile size en uygun ekibi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.