Ankara Düğün Pastası Firmaları ve 2024 Fiyatları

(2 sonuç)
Ankara
Düğün Firmaları
Düğün Pastası Firmaları
Bana Bir Pasta Yap
5
Bana Bir Pasta Yap
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Koza Pastaneleri
7
Koza Pastaneleri
5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Pastalar davetlerin baş köşelerinde daima yerlerini alıyor. En mutlu anlarımızı sembolize eden tatlar taze, lezzetli ve güzel bir görsele sahip olması ile de önem kazanıyor. Ankara düğün pastası fiyatları dilim başına ortalama 5 - 10 TL'den başlıyor. Nişan pastası, şeker hamurlu pasta modelleri ve çok daha fazlası yazımızda sizi bekliyor.

Ankara Düğün Pastası Fiyatları

Ankara düğün pastası fiyatları dilim başına 5 TL'den 30 TL'ye kadar geniş bir fiyat aralığında bulunuyor. Pasta fiyatları belirlenirken kaç kişiye servis edileceği, modeli, kullanılan malzemeler ve kat sayısına göre farklı kriterler göz önünde bulunduruluyor.

Pasta fiyatları ise ortalama olarak şöyle;

Model / Malzeme

Fiyatları*

Sade Pasta

15 TL (dilim fiyatı)

Şeker Hamurlu Pasta

25 TL (dilim fiyatı)

Maket pasta (sadece strafor)

30 TL

Pleksi İsimlikli pasta

30 TL (dilim fiyatı)

Maket pasta (hazırlanmış)

250 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara'nın En İyi Düğün Pastası Firmaları

Düğün ve eğlencenin şehri Ankara’nın en iyi düğün pastası firmalarını sizler için hazırladık.

Tuana Pastanesi, Aksoylar Pastanesi, Damla Pastanesı, Ferlife Chocolate & Patisserie, Bana Bir Pasta Yap, Ceremi Butik Pasta, Melis Pastanesi, Zerdali Beştepe isimler Ankara düğün pastası denilince ilk akla gelen yerler arasında bulunuyor.

Tuana Pastanesi

Nişan, söz, baby shower gibi çiftler için önem arz eden günlerde Tuana Pastanesi birbirinden güzel pasta modelleri sunuyor.

Düğün pastası ücretleri dilim başı 10 TL gibi uygun aralıklarda seyrediyor. özel günleriniz için dilediğiniz tarz süsleme işlemleri ve kişiye özel tasarımlar Tuana Pastanesi'nin uzmanlık alanına giriyor.

Aksoylar Pastanesi

Keçiören ilçesinde bulunan Aksoylar Pastanesi taze ve lezzetli pastaları ile çiftler tarafından özellikle tercih sebebi oluyor.

Hazırlık öncesi çiftlerle konuşan, konseptleri ve hayalleri hakkında fikir sahibi olan pastane sonrasında tarzınıza en uygun pasta önerilerinde bulunuyor.

Aksoylar Pastanesi Ankara düğün pastası fiyatları dilim başına 15 TL'den başlıyor. Birbirinden taze pastalara ulaşabileceğiniz Aksoylar Pastanesi mutlu günlerini tatlandırmak için çiftleri bekliyor.

Damla Pastanesi

Nişan pastası fiyatları diğer pastanelere göre oldukça uygun olan Damla Pastanesi'nde antep fıstıklı, çikolatalı taptaze 8 kişilik pastayı 50 TL’ye bulabilirsiniz. Düğün pastalarında da uygun fiyatlı seçenekler sunan Damla'da dilim başına 10 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Ferlife Chocolate & Patisserie

Ferlife Chocolate & Patisserie düğün pastasından kız isteme çikolatasına kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Ferlife'da düğün pastası ücretleri dilim üzerinden hesaplanıyor. Dilim başına ücretleri 20 TL'den başlayan pastalarda kullanılan malzemelere göre fiyatlar artış gösterebiliyor. Katlı düğün ve nişan pastası da hazırlayabilen Ferlife, en kaliteli ve taze ürünleri kullanıyor.

Ceremi Butik Pasta

Sade ve şık tasarımları ile tercih edilirliğini arttıran Ceremi Butik Pasta, yapay görüntü içermeyen pastalar hazırlıyor.

En doğal ve kaliteli ürünler ile hazırlanan pastalara birbirinden güzel tasarımlar ile şekil veriliyor. Aynı zamanda catering hizmeti veren Butik Pasta; evde, kır bahçesinde, kafede kısacası nerede olursanız olun organizasyonlarınıza ikram temin edebiliyor.

Ankara düğün pastası firmaları arasında uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkan Ceremi'de dilim başına 10 TL'den başlayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Melis Pastanesi

Düğün pastası fiyatları dilim başına 15 - 20 TL arasında olan Melis Pastanesi birbirinden taze pastaları ve konsept modelleri ile hizmet veriyor.

Nişan pastası, söz pastası, doğum günü pastası gibi her organizasyona uygun pasta seçenekleri bulunan pastane lezzetli bir organizasyon sunmak için çiftlerini bekliyor.

Mis Başak Ankara

12 şubesi bulunan Mis Başak Ankara, Ankaralılar tarafından tanınan ve sevilen pastaneler arasında yer alıyor. Pastanenin dilim başı düğün pastası fiyatları 16 TL'den başlıyor.

Mis Başak konsept pastalar ile nişan ve düğün pastası hizmetleri veriyor. Eğlenceli, romantik ve zarif konseptlere ulaşabileceğiniz pastane hayalinizdeki pastayı öğrenmek ve hazırlamak için sizleri bekliyor.

Düğün Pastası Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ankara düğün pastası firmaları, fiyatları kat sayısına veya dilim başına belirliyor. Ortalama pasta dilimi fiyatları 5 TL'den başlıyor. Büyük pastanelerde ise bu durum kilo ile satış olarak gerçekleşebiliyor. Şeker hamuru olmayan bir pastanın kilosu 60 TL iken şeker hamuru olan nişan pastası fiyatı 70 TL civarında seyrediyor.

Bu durumda 200 kişilik nişan pastası modelleri fiyatları 2.000 - 3.000 TL arasında seyrediyor. Butik pastanelerde genellikle sınırlı olan pasta çeşitleri pastacılarda daha fazla seçenek ile sunulabiliyor. İstenilen organizasyona uygun özel tasarım pasta hazırlayan pastanelerin fiyatları daha yüksek aralıklarda seyredebiliyor.

Malzemelerine Göre Düğün Pastası Fiyatları

Fiyat farkları malzemelere, süslenme şekillerine ve adet sayılarına göre belirleniyor. Nişan pastası fiyatları sade modellerde dilim başına 5 - 15 TL iken, iki katlı pasta modelleri dilim başına 20 TL civarında seyrediyor.

Pasta üzerine yerleştirilen süslemeler de fiyatları etkileyebiliyor. Gelin ve damadın baş harfi olan isimlikler tane başına 15 TL'den başlıyor.

Şeker Hamurlu Ankara Düğün Pastası Fiyatları

Görsel olarak daha şık olan şeker hamurlu pasta modelleri çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Pastanın şekli bozulmasın isteyen çiftler çoğunlukla şeker hamuru tercih ediyor. Şeker hamurlu ücretleri istenilen pastanın büyüklüğüne göre değişse de dilim başına ortalama 20 - 25 TL'den başlıyor.

Ankara düğün pastası firmalarının 50 kişilik düğün pastası ücretleri 200 TL’den başlıyor. Fiyatlar istenilen figürlere, şeker hamuru kalitesine ve ek süslemelere bağlı olarak değişebiliyor.

Maket Ankara Düğün Pastası Fiyatları

18 cm, 24 cm, 22 cm gibi çapları bulunan maket pasta fiyatları 20 TL civarında seyrediyor. Tamamen çıplak olan bu maketler dilerseniz krem şanti, köpük ve pasta süsleri ile istediğiniz görsele kavuşturuluyor.

Hazırlanmış maket pasta isteyen çiftler için fiyatlar tek katlı modellerde 250 TL, iki katlı pasta için 400 - 700 TL aralığında bulunuyor. Maket pasta fiyatları elbette tercih ettiğiniz model ile de alakalı oluyor.

Kat Sayısı ve Dilim Sayısına Göre Düğün Pastası Fiyatları

Ankara düğün pastası firmalarının bazıları dilim başına fiyat çıkarırken, bazılarının ücretleri kat başına belirliyor. Bu fiyatlar dikkate alındığında 50 kişilik nişan pastası fiyatları 1.000 - 2.000 TL civarında seyrediyor. 100 kişilik söz pastası fiyatları 1.500 - 1.750 TL aralığında bulunuyor.

200 kişilik düğün pastası fiyatları 2.000 TL'den başlayarak seçtiğiniz malzemelere ve modele göre 7.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Ankara Nişan Pastası Fiyatları

Ankara nişan pastası siparişi denince elbette akla Pinky Pie Pasta ve Zerdali Beştepe geliyor. Farklı tatları bir araya getiren pastaneler misafirlerine alışık olmadıkları lezzetli tatlar sunuyor.

10 TL’den başlayan dilim başı pasta fiyatları bulunan Pinky Pie Pasta konsept ve taze ürün çeşitleri ile hizmet veriyor. Evde nişan ve söz gerçekleştirecek çiftler için nişan masası üzerine güzel bir görsel sunum olacak ekler, sarma, tart, cupcake, makaron gibi ikramları ise 10 TL altı fiyatları ile hazırlıyor.

Zerdali Beştepe nişan pastası fiyatları talebe göre değişiyor. Aile arasında olacak yüzük takma töreni için sembolik pasta fiyatları muzlu, krokanlı, frambuazlı, fıstıklı, meyveli modellerde 6 kişilik pasta için 100 TL, 8 kişilik pasta için 140 TL civarında oluyor.

Dilim başı nişan pastası fiyatı 20 - 30 TL arasında değişen pastane 50 kişilik nişan pastası fiyatları için 1.000 TL civarı teklif verebiliyor.

Ankara Sünnet Pastası Fiyatları

Filika Pasta Evi, Betül Butik Pasta gibi firmalar Ankara'da sünnet pasta siparişi alan yerler arasında bulunuyor.

Sünnet çocuğuna yakışır bir pasta tasarlayan Filika Pasta Evi, pastaları ailenin istediği özel konseptlere göre uyabiliyor. Mavi ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu modeller dilerseniz yarış arabalı, çizgi film veya süper kahramanlı pasta şeklinde üretilebiliyor.

Dilim başı sünnet pastası ücretleri 10 TL’nin altında olan Betül Butik Pasta 500 kişilik organizasyonlara kadar pasta hazırlayabiliyor. Taze ve lezzetli modeller hazırlayan pastane, isteğe göre maket pasta da hazırlayabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'nın en lezzetli düğün pastası yapan firmaları ve merak ettiğiniz sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın En Güzel Düğün Pastası Yapan Firmaları Hangileri?

En gösterişli düğün pastası yapan firmalar;

  • Bana Bir Pasta Yap
  • Ceremi Butik Pasta
  • Berdem Pasta Kek Dükkanı
  • Torta Colorata Cafe & Pasta Evi
  • Maksatpasta

Ankara'da Düğün Pastası Fiyatları Ne Kadar?

Düğün pastalarında konuk sayınıza göre kaç katlı olacağına karar verebilirsiniz. Ortalama 200 - 300 kişilik bir pasta 2.000 - 3.000 TL bandında değişiyor. Şeker hamurlu, maket pastalar, kişiye özel tasarımlarda fiyatlar değişiklik oluyor.

Ankara düğün pastası ücretleri, şehrin en iyi pastaneleri ve modeller hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. Daha fazla firma bilgisi, fiyat alternatifleri ve organizasyon firmaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.