Adana Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(60 sonuç)

Adana
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Elifim Balo Salonu
13

Elifim Balo Salonu

Adana, Çukurova
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Baraj Düğün Sarayı
13

Baraj Düğün Sarayı

Adana, Çukurova
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Ergüzel Müzikhol
10

Ergüzel Müzikhol

Adana, Seyhan
450kapasite
60000başlangıç fiyatı
Menekşe Düğün Salonu
5

Menekşe Düğün Salonu

Adana, Çukurova
500kapasite
15başlangıç fiyatı
Saray Balo Salonu
15

Saray Balo Salonu

Adana, Kozan
450kapasite
60000başlangıç fiyatı
Adana Yelken Kulübü
15

Adana Yelken Kulübü

Adana, Çukurova
550kapasite
1500başlangıç fiyatı
Pembe Köşk Balo Salonu
15

Pembe Köşk Balo Salonu

Adana, Çukurova
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Kozan Elit Balo Salonu
8

Kozan Elit Balo Salonu

Adana, Kozan
625kapasite
80000başlangıç fiyatı
Metro Balo Salonu
12

Metro Balo Salonu

Adana, Seyhan
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Frezya Davet & Organizasyon
12

Frezya Davet & Organizasyon

Adana, Seyhan
300kapasite
750başlangıç fiyatı
Ulus Düğün Sarayı
10

Ulus Düğün Sarayı

Adana, Seyhan
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Rıfat Başar Düğün Salonu
10

Rıfat Başar Düğün Salonu

Adana, Seyhan
450kapasite
80000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Adana düğün salonları, açık ve kapalı alanlarıyla çiftlere farklı deneyimler yaşatmayı amaçlıyor. Sunulan imkanlar ve mekan özellikleriyle kendilerine hayran bırakan tesisler, salon düğünü konsepti gibi kır düğünü konseptini de başarılı bir şekilde işliyor. Şehrin farklı bölgelerinde konumlanan mekanların kişi başı düğün fiyatları minimum 50 TL'den başlıyor.

Adana Düğün Mekanları ve Fiyatları

Adana ilinde kapılarını açan düğün salonları arasında kır bahçesi olan mekanlar olduğu gibi sosyal tesis statüsünde yerler de mevcut. çiftlere uygun fiyatlı düğün yapma fırsatı sunan yerler, şık ve lüks detaylarıyla bir adım öne çıkıyor. Düğün paketi fiyatları minimum 3.000 TL'den başlayan mekanları kişi başı fiyat detayları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

DSİ Düğün Salonu

50 TL

80 TL

Alyans Düğün Salonu

100 TL

150 TL

Elit & Safir Balo Salonu

100 TL

200 TL

Gala Wedding Event's

50 TL

100 TL

Beyaz Saray Düğün Salonu

50 TL

100 TL

Adana Polis Evi

50 TL

60 TL

İmparator Müzikhol Düğün ve Balo

80 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

DSİ Düğün Salonu

Sıklıkla açık havuz başı ve kır bahçesi alanıyla çiftler tarafından tercih edilen DSİ Düğün Salonu, şehir merkezinde konumlanıyor. Seyhan ilçesindeki tesis, kapalı salonuyla da çiftlerin listesine girmeyi başarıyor. 300 kişilik salon kapasitesiyle kalabalık düğünler planlanabiliyor.

Salonun yüksek tavanlı ve kolonsuz olması ferah bir ortam sunuyor. Diyabet, çocuklara özel, vegan, vejetaryen menü seçenekleriyle yemekli düğün düzenlenebiliyor. Mekanın kendi organizasyon sorumlusunun olması gecenin daha özenli ve güzel olmasını garantiliyor. Kişi başı düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Alyans Düğün Salonu

Seyhan ilçesindeki bir başka mekan Alyans Düğün Salonu. Şık bir salon olarak adını duyuran tesis, uygun fiyatlı düğünlerin de adresi haline geliyor. Geniş kapasiteli davet alanıyla misafirlerinizin rahat bir şekilde katılım sağlamasını da mümkün kılıyor.

500 - 750 kişi arasında misafir rahatça ağırlanıyor. Kendi bünyesinde etkinlik sorumlusu bulundursa da dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla çalışmanıza olumlu yanıt veriliyor. Aynı şekilde catering hizmetini de dışarıdan alabilirsiniz. Mekanın sunduğu hizmetlerle birlikte belirlenen düğün fiyatları 100 TL oluyor.

Elit & Safir Balo Salonu

İki farklı kapalı salonuyla misafirlerini ağırlayan Elit & Safir Balo Salonu, çiftlere birçok avantajı beraberinde getiriyor. Lüks ve gösterişli bir salon olmasıyla çiftlerin dikkatinden kaçmıyor. Gold renkli sandalyeleri, tavandan sarkan çiçek süslemeleri ve şık masa örtüleriyle dekorasyon açısından göz dolduruyor.

Aynı anda birden fazla düğün yapılabilmesini mümkün hale getirmesi ve lezzetli yemeklerin servisini güler yüzlü personellerle gerçekleştirmesi mekanın cazibesini artırıyor. Menü tadımı yapılmasını da çiftlere fırsat olarak sunan düğün mekanının fiyatları kişi başı 100 - 200 TL arasında değişiyor.

Gala Wedding Event's

Kapasite konusunda geniş imkanlardan yararlanmak isteyen çiftler için Gala Wedding kapılarını açıyor. Kokteyl düzende 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Kapalı salonda düğün yapacak olan çiftlerin davetli listesi de maksimum 750 kişiye kadar çıkıyor.

çukurova ilçesinde yer alan mekan, göl ve doğa manzarasıyla büyülüyor. Düğünlere eşlik eden manzaralar ile birlikte açık alanda after party yapma şansı da veriyor. Böylece düğün sonrasında kır bahçesine geçerek eğlenceye devam edilebiliyor. 500 araçlık otoparkı bulunan Gala Wedding mekanının düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Beyaz Saray Düğün Salonu

Havuz başı düğünler için daha sık tercih edilen mekanlardan biri olan Beyaz Saray Düğün Salonu, kapalı davet alanıyla saklı bir cevheri çiftlerin önüne sunuyor. Başta düğün olmak üzere kına gecesi, nişan ve söz, doğum günleri, sünnet düğünleri gibi farklı alanlarda da davetler düzenlenebiliyor.

Organizasyon sorumlusu, ışık, ses ve sahne hizmetleri, menü tadımı gibi özel imkanlarla çiftlerin yanında yer alıyor. Kapalı salonda 750 kişilik düğünler yapılabiliyor. Göl kenarında konumlanıyor. Böylece doğa, şehir ve göl manzarasını harmanlayarak sunuyor. Kişi başı belirlenen fiyatlar yemekli düzende 50 TL'den başlıyor.

Adana Polis Evi

Şehir merkezinde yer alan Adana Polis Evi, sosyal tesis olarak kapılarını açıyor. Sosyal tesisin düğün salonu alanında uygun fiyatlı organizasyon gerçekleştirme şansı yaratıyor. Adanalı çiftlerin sevdiği yerlerden biri haline gelen polis evi, kolonsuz ve yüksek tavanlı salon özelliğine sahip.

Menü tadımı yapmanın yanı sıra menüde değişiklik seçeneğini de çiftlere sunuyor. Böylece eğer beğenmediğiniz lezzetler olursa değişiklik talep edebilirsiniz. Kına, nişan ve sünnet düğünü davetlerini de düzenleyen mekanda, müzik ve servis hizmeti 24:00'a kadar devam ediyor. Düğün fiyatları ise 50 - 60 TL arasında seyrediyor.

İmparator Müzikhol Düğün ve Balo

Adana'nın Yüreğir ilçesinde yer alan İmparator Müzikhol, kapalı salonunda çeşitli davet türlerine ev sahipliği yapıyor. 500 - 750 kişilik salonuyla balolara, düğünlere ve mezuniyet partilerine uygunluk gösteriyor.

çiftlerin düğün günleri için ilk tercihlere arasına giren mekan, aynı anda birden fazla düğün yapabilecek iki farklı salona sahip. Teras alanından şehir manzarasını görebilmenizi sağlayan mekanın ferahlamak için ayrı bir alanı da mevcut. Kişi başı 80 TL'den başlayan düğün fiyatları paket seçenekte 5.000 TL olarak karşınıza çıkıyor.

Adana Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

Adana'da düğün salonlarına ek olarak kır düğün mekanları da çoğu çiftin ilk tercihi oluyor. Ferah, geniş kapasiteli, canlı ve samimi dekorasyonlarıyla öne çıkan mekanlar, uygun fiyat aralıklarıyla da beğeni topluyor.

Angel Kır Tesisleri, Adana'nın en gözde mekanları arasında yerini alıyor. 1.000 kişilik kapasitesi, beyaz ağırlıklı dekorasyonu ve gelin - damat hazırlık odası bulundurmasıyla kendine hayran bırakıyor. Kır düğünü fiyatları 80 TL'den başlıyor.

çukurova Green Park ve Osmanlı Kır Düğün Salonu da şehrin en güzel kır düğün mekanları arasında boy gösteriyor. Green Park'ın DJ ve müzik grubu temini olanağı sunması ön plana çıkmasını sağlarken Osmanlı Düğün Salonu kişiye özel konsept hazırlığıyla dikkat çekiyor. Düğün fiyatları 50 - 150 TL arasında değişiyor.

Adana düğün salonları, kapalı alanlarındaki dekorasyonlarıyla ve kaliteli hizmet standartlarıyla çiftleri mutlu ediyor. Birbirinden uygun imkanları ve düğün fiyatları ile cazip teklifler sunuyor. Mekanların dönemsel olarak belirledikleri indirimler ve kampanyalar doğrultusunda anlaşma yapmak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.