Bursa Düğün Salonları ve 2024 Fiyatları

(152 sonuç)

Bursa
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Ballo Davet
49

Ballo Davet

Bursa, Nilüfer
900kapasite
750başlangıç fiyatı
Vizyon Grup
14

Vizyon Grup

Bursa, İnegöl
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Salon Yağmur
79

Salon Yağmur

Bursa, Yıldırım
800kapasite
250başlangıç fiyatı
Çalışkan Teras Balo Salonu
15

Çalışkan Teras Balo Salonu

Bursa, Osmangazi
1,000kapasite
750başlangıç fiyatı
Keyf-i Hünkar
10

Keyf-i Hünkar

Bursa, Yıldırım
350kapasite
250başlangıç fiyatı
Şeb-i Werda Balo Davet Salonları
24

Şeb-i Werda Balo Davet Salonları

Bursa, Yıldırım
875kapasite
250başlangıç fiyatı
Salon Aydoğdu
1

Salon Aydoğdu

Bursa, İnegöl
1,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman
13

Yıldırım Düğün Sarayı Yenikaraman

Bursa, Osmangazi
625kapasite
80000başlangıç fiyatı
Salon Karizma
10

Salon Karizma

Bursa, Osmangazi
875kapasite
40000başlangıç fiyatı
Gold Salon
5

Gold Salon

4.0
(2)
Bursa, Osmangazi
750kapasite
30başlangıç fiyatı
Kuvars Banquet & Kristal Banquet
58

Kuvars Banquet & Kristal Banquet

Bursa, Nilüfer
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Özkocaman Düğün Salonu
9

Özkocaman Düğün Salonu

Bursa, Mustafakemalpaşa
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Bursa düğün salonları, geniş tavanlı ve kolonsuz ferah salonlarıyla uzun yıllar gülümseyerek hatırlayacağınız düğünlere sahne oluyor. Düğün salonları, 1000 kişiye varan geniş katılımlı düğünler için tercih edilebiliyor. Yemekli ve kokteyl düğün seçenekleriyle öne çıkan mekanlar, menüde tadım ve değişiklik gibi çeşitli imkanlar da sunuyor. Bursa düğün salonları fiyatları ise kişi başı 250 TL’den başlıyor.

Bursa'nın En İyi Düğün Salonları

Bursa’nın birçok ilçesinde kriterlerinizle eşleşen bir düğün salonu bulmak mümkün oluyor. Bursa düğün salonları, ilin merkez ilçelerinden olan Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım bölgelerinde yoğunlaşıyor. Kolay ulaşılabilir konumlarıyla beğeni toplayan salonlar, otopark ve vale hizmetleriyle park sorununu da ortadan kaldırıyor. Bursa düğün salonları ve fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Çalışkan Teras Balo Salonu 750 TL 750 TL
Altın Davet 500 TL 500 TL
Kristal Park Düğün Salonu 250 TL 250 TL
Hanif Davet 500 TL 500 TL
Salon S 10 TL 30 TL
Formback Sultan Düğün Salonu 500 TL 500 TL
Divanpark Davet 500 TL 500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

En İyi Nilüfer Düğün Salonları

Nilüfer ilçesinde hizmet veren Bursa düğün salonları, hizmet çeşitlilikleri ile beğeni topluyor. Mekanlar, düğününüz için yemeğinden müziğine kadar her detayı önceden ayarlıyor. Dans edebilmeniz için bu mekanlarda geniş bir pist de bulunuyor. Nilüfer düğün salonları, fiyatlarını kişi başı 10 TL’den başlatıyor.

Arena Düğün Salonları

Bursa Arena Düğün Salonları, 300 ve 1500 kişilik iki farklı salonuyla hem küçük hem büyük ölçekteki düğünler için ortam sağlıyor. Gelin masası, renkli led aydınlatmalar ile aydınlatılıyor. Gelin yolu ise kırmızı halının yanına yerleştirilmiş çiçekli kolonlardan oluşturuluyor. Mekan, beyaz renk masa sandalyelerle zarif bir ambiyans yakalıyor.

Düğün salonu, geniş dans pistini ışık ve ses sistemleriyle donatıyor. Mekanda, düğününüzde sahne alacak bir düğün orkestrası da bulunuyor. Bu orkestrayla yetinmeyenler, dışarıdan müzisyen de getirebiliyor. Arena Düğün Salonları, kokteyl düğünler için fiyatlarını 30 TL ile 50 TL aralığında tutuyor. Yemekli düğün fiyatları ise 50 TL ile 80 TL aralığında değişiklik gösteriyor.

Akasya Düğün Salonları

Akasya Düğün Salonları, baştan aşağı altın renkteki dekorasyonuyla öne çıkıyor. Mekanın aynaları bile altın rengi şeritlerle süsleniyor. Yuvarlak masaların masa örtüleri, şamdan ve supla seçenekleri de yine konsepte uygun gold tonlarında seçiliyor. Tavandaki led aydınlatmalar ise, 750 kişilik salona ayrı bir hava katıyor.

Bursa Akasya Düğün Salonları, kişiye özel organizasyon sorumlusu atıyor. Bu sorumlu yardımıyla yapılan tadım ve değişikliklerin ardından düğün menüsü belirleniyor. Masa sandalye giydirme seçenekleri de yine bu sorumlu yardımıyla kullanılıyor. Uygun fiyatlarıyla öne çıkan salon kokteyl fiyatlarını 10 TL ile 30 TL arasında değiştiriyor. Yemekli fiyatları ise 30 TL ile 50 TL bandında seyrediyor.

özlüce Davet

Altın renklerin hüküm sürdüğü bir diğer Bursa düğün salonu da özlüce Davet oluyor. 1000 kişilik salon, altın renginde görkemli avizeler ile aydınlatılıyor. Tavana gömülü ledler de aynı renkte ışık veriyor. Düğün salonunun altın ve siyah renklerindeki zemini, siyah masa örtüleri, beyaz sandalyeler, gold suplalar ile kombinleniyor. Dekorasyonda isteğe bağlı değişiklikler yapılabiliyor.

Düğün salonunda 250 araçlık bir otopark bulunuyor. Vale hizmeti sayesinde konuklarınız herhangi bir park sorunu yaşamıyor. Kokteyl ve yemekli seçenekler sunan düğün salonu, çocuklara özel ve diyabet menüler gibi özel menüler de çıkarabiliyor. Düğün salonunun kokteyl düğün fiyatları 30 TL’den başlarken, yemekli davet fiyatları da 50 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Zas Düğün Salonu

Altın konseptini benimsemiş Bursa düğün salonları arasında Zas Düğün Salonu da yerini alıyor. Devasa avizeleriyle göz alan salon, masalarda da gold detaylı ve taşlı şamdanlar tercih ediyor. Yuvarlak beyaz masa ve sandalyeler, gelin ve damat adaylarının isteklerine göre giydiriliyor. İki farklı salonuyla hizmet veren düğün salonu, kapalı alanında 1000, açık alanında 300 kişiyi ağırlayabiliyor.

Düğün salonu, projeksiyon ve slayt gösterisi ile en güzel anılarınızı ekrana taşıyor. Lazer ve ışık şovları ise düğününüzde farklı ve yenilikçi bir hava yaratıyor. Firma, piyanist ve fotoğrafçıyı da bünyesinde temin ederek sizleri büyük bir dertten kurtarıyor. Mekanın kokteyl düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den, yemekli fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Bursa Osmangazi Düğün Salonu Fiyatları

Bursa Osmangazi, gerek belediyenin, gerek özel düğün salonlarıyla kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile buluşturuyor. Salonlar, yemekli ve kokteyl düğünlerin yanı sıra düğün pastası ikramı da yapıyor. Hem pasta, hem de mekanın dekorasyonu ve masa sandalye giydirme seçenekleri kişiye özel yapılıyor. Tasarımlarıyla ve mimarileriyle de ilgi çeken Bursa Osmangazi düğün salonları, 10 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Emek Belediyesi Düğün Salonu

Emek Belediyesi düğün salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz salonunda 400 kişiyi ağırlayabiliyor. Kişiye özel organizasyon sorumlusu atayan mekan, dekorasyonu da çiftlere danışarak yapıyor. Beyaz ağırlıklı salondaki masalar, şamdan ve mum seçenekleri ile güçlendiriliyor. Masa sandalye giydirme de kişiye özel yapılıyor.

Mekandaki nikah da kıyılabilen gelin masası, disko ışıkları ile aydınlatabiliyor. Düğün salonu, müzisyen ve fotoğrafçı temini de yaparak çiftleri büyük bir dertten kurtarıyor. Bursa düğün salonları arasında en ekonomik salonlardan birisi olan Emek Belediyesi, fiyatları ile yüz güldürüyor. Salonda kokteyl ve yemekli düğün fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sultan Düğün Salonları

Bursa Sultan Düğün Salonları, adeta bir sarayı andırıyor. Koyu renk perdeler, görkemli avizeler, masalardaki şamdanlar ve aynalı kolonlar mekana oldukça şık bir hava katıyor. 400 kişilik salon, oldukça rahat olan kadife görünümlü sandalyeler ve yuvarlak masalar ile donatılıyor. Masa örtüsü rengi ise konsepte uygun olarak seçilebiliyor.

Lezzetli yemekleriyle de beğeni toplayan salon, Türk ve Dünya mutfağının en güzel lezzetlerini sunuyor. Mekan, menülerde tadım ve değişiklik opsiyonu da sunuyor. 750 araçlık bir otoparkı da bulunan mekan konuklarınızı park sorunundan kurtarıyor. Vale hizmeti sayesinde konuklarınız karşılamadan ayrılana kadar araçları hakkında endişelenmiyor. Düğün salonu, kokteyller için fiyatlarını 10 TL’den, yemekli davetler için fiyatlarını 30 TL’den başlatıyor.

Armoni Düğün Salonu

Bursa ilin Osmangazi ilçesinde hizmet veren Armoni Düğün Salonu, cam duvarlarıyla ortama derinlik ve ferahlık katıyor. Düğün salonu, tabandan tavana dek renkli çiçeklerle süsleniyor. Tavandaki parlak aydınlatmalar da ortama farklı bir hava katıyor. Salon, yuvarlak masa ve Napolyon sandalyelerinde 750 kişiyi başarıyla ağırlıyor.

Armoni Düğün Salonu, yemekli ve kokteyl düğün opsiyonu sunuyor. Bunların yanı sıra, çiftlere özel düğün pastası da hazırlanıyor. Dileyen çiftler düğün öncesi menü seçeneklerine bakabiliyor, tadım ve değişiklik gerçekleştirebiliyor. Düğün salonunun kokteyl fiyatları hafta içi 10 TL, hafta sonu 30 TL olurken, yemekli fiyatları da 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Gold Salon

Bursa Osmangazi düğün salonları arasında yer alan Gold Salon, 750 kişilik salonunda sade, şık ve zarif bir düğün organizasyonu düzenliyor. Hava sürkilasyonu sebebiyle epey havadar olan salon, bej renk masa örtüleri, yuvarlak masalar, tahta rengi sandalyeler ile şatafattan uzak dekore ediliyor. Tavandaki büyük aydınlatmalar ise ortama farklı bir hava katıyor.

Gold Salon, akustik yapısıyla müziğin her yerden eşit duyulmasını sağlıyor. Ses ve sahne sistemleri ise sizleri kaliteli müziğe kavuşturuyor. Eğlencenin gece boyu süreceği dans pisti, mekandaki tüm masalar tarafından rahatlıkla görülebilecek bir konumda yer alıyor. Salon, kokteyl düğünler için fiyatlarını 10 TL’den, yemekli düğünler için fiyatlarını 30 TL’den başlatıyor.

Bursa Yıldırım Düğün Salonları Fiyatları

Hiçbir hava koşulundan etkilenmeden keyifli bir düğün yapmak isteyenler Bursa Yıldırım salonda düğün mekanlarını tercih edebiliyor. Bu salonlar, iklimlendirme sistemleri sayesinde yaz ve kış aylarında sıcaklıklarını stabil tutuyor. Salonlarda aynı zamanda gelişmiş ses ve sahne sistemleri de bulunuyor. Bu sayede ilk dans müziğiniz daha da özel hale geliyor. Bursa Yıldırım düğün salonları fiyatları ise 10 TL’den başlıyor.

Orkide Düğün Salonu

Orkide Düğün Salonları, kırmızı, beyaz ve altının eşsiz uyumunu konuşturuyor. Kırmızı zemin üzerine yerleştirilen beyaz masa ve sandalyeler, kırmızı renkte suplalarla süsleniyor. Masaların ortasında ise altın renkli şamdanlar yer alıyor. Devasa aydınlatmalar ve led ışıklar kullanan düğün salonu, 750’ye varan davetlinizi ağırlamayı başarıyor.

Bursa Orkide düğün salonu, yemekli ve kokteyl menü seçenekleri sunuyor. Bu seçenekleri önce tadarak, sonrasında değişiklik yapma imkanınız da bulunuyor. Düğün pastası konusunda da salon sizleri yalnız bırakmıyor. Hizmet kalitesini uygun fiyatlarıyla birleştiren düğün salonu, her bütçeden çifte hitap ediyor. Kokteyl düğünleri 30 TL’den başlatan salon, yemekli düğünleri ise 50 TL’den başlatıyor.

Salon Yağmur

Salon Yağmur, gümüş rengi detaylar kullanarak Bursa düğün salonları arasından sıyrılmayı başarıyor. Sadeliğin zerafetini kullanan salon, gümüş rengi masalarını beyaz sandalyeleriyle birleştiriyor. Duvarlarda ve perdelerde ise mor renk ağırlıklı kullanılıyor. Aynalı camlar, gümüş şamdanlarla birleşerek hoş bir görüntü yaratıyor.

Salon Yağmur, yemekli ve kokteyl düğün olanağı sunuyor. Organizasyon sorumlusu sayesinde dileyenler mekanın anlaşmalı fotoğrafçı ve müzisyeninden de faydalanabiliyor. Mekanın hafta içi kokteyl fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. Bu fiyat hafta sonu 30 TL’ye çıkıyor. Yemekli düğün fiyatları ise hafta içi 30 TL’den başlayarak hafa sonu 50 TL’ye yükseliyor.

Bulut Gold

çoğu Bursa düğün salonu gibi Bulut Gold da renk tercihini altından yana yapıyor. Tavandan sarkan sarkıt avizeler, mum izlenimi yaratarak hoş bir görüntü ortaya koyuyor. Masalarda altın rengi şamdan ve supla seçenekleri ile süsleniyor. Altın minderli tabureler ise beyaz masa örtüleri ile birleştiriliyor. 750 kişilik mekanda, masa sandalye süsleme seçenekleri de bulunuyor.

Bulut Gold, her alanda çiftlere esneklik sunuyor. Mekanın yemek hizmetinden faydalanmak istemeyenler dışarıdan catering firması getirebiliyor. Müzisyen ve fotoğrafçı konusunda da dileyenler mekanla anlaşabiliyor. Dileyenler ise kendi anlaşmalı fotoğrafçılarını getirebiliyor. Görkemli düğün salonunun kokteyl fiyatları 10 TL’den başlarken yemekli düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Handem Düğün Salonları

Handem Düğün Salonları, mor renkte masa örtüleri, beyaz ve yuvarlak masa sandalyeleri, gold ve silver detaylı suplalarıyla hoş bir tasarım yakalıyor. Salon, aynalı kolonlarıyla derinlik kazanıyor. 400 kişiyi ağırlayabilen düğün salonu, iklimlendirme sistemleri sayesinde dört mevsim aynı sıcaklıkta kalıyor. Salonun dekorasyonu ise kişiye özel değiştirilebiliyor.

Gece boyunca mekanın anlaşmalı fotoğrafçıları her anı kaydediyor. Düğün sonrasında bu fotoğrafları basılı ve DVD şeklinde teslim almanız mümkün oluyor. Müzisyenler de saat 23:00’a kadar sahne performanslarını sürdürüyor. Düğün salonunun fiyatları ise 10 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Bursa'nın En İyi Kır Düğünü Mekanları

Bursa, yalnızca düğün salonları ile değil, kır düğünü mekanları ile de beğeni topluyor. Yaz ayları için Bursa’nın güzel ve serin doğasında düğün yapmak isteyenler, tercihlerini kır düğünü mekanlarından yana kullanıyor. Geniş bir yeşil alana kurulmuş salonlarda kalabalık gruplar ağırlanabiliyor. Bursa kır düğünü mekanları eşsiz hizmetleri için başlangıç fiyatlarını kişi başı 30 TL olarak belirliyor.

Kasaba Organizasyon

Kasaba Organizasyon Alanı, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde adeta bir çiftlik evi konseptiyle hizmet veriyor. Yemyeşil kır alanına kurulu yuvarlak masalarda kalabalık gruplar ağırlanabiliyor. Yanından Nilüfer deresi geçen mekan, eşsiz manzarası ve peyzajı ile beğeni topluyor.

Beklenmedik yağmurlara karşın mekanda kapalı bir alan da bulunuyor. Yemekli ve kokteyl düğünler düzenlenebilen kır alanı, menüde tadım ve değişiklik seçeneği sunuyor. Dans etmek isteyenler için ise çimenlerin üzerine yerleştirilmiş geniş bir dans pisti de bulunuyor. Kasaba Organizasyon Alanı, fiyatlarını ise 30 TL’den başlatıyor.

Baia Bursa

Osmangazi’de bulunan Baia Bursa, devasa havuzu ile dikkat çekmeyi başarıyor. 500 kişiyi ağırlayabilen havuz başı alanı, dikdörtgen masalar ile oldukça sade bir şekilde dekore ediliyor. Mekan, yemekli ve kokteyl kır düğünü olanağı sunuyor.

Baia Bursa Hotel, şehir dışından gelen konuklarınıza konaklama imkanı da sunuyor. 250 kişiye kadar konaklayabileceğiniz otelde, otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Böylece konuklarınız Bursa’nın bu merkezi ilçesinde park sorunu yaşamıyor. Otelin kokteyl organizasyonlar için fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Oksijen Havuzbaşı Kır Düğün Tesisleri

Oksijen Havuzbaşı Kır Düğünleri, renkli çiçekleri, bu çiçeklerle bezeli gelin yolu ve taglarıyla renkli bir görüntü oluşturuyor. 1000 kişiye kadar ağırlayabilen mekan, Bursa Yıldırım lokasyonunda hizmet veriyor. Mekanın altın renkli sandalyeleri, dilediğiniz masa örtüleriyle kombinleniyor.

Kır düğünü salonu, piyano ve müzik dinletisiyle farklı bir düğünün kapılarını aralıyor. Kır bahçesinin ortasında bulunan havuz ise ortaya hoş bir görüntü çıkarıyor. Mekan, sınırsız fotoğraf ve video çekimi imkanıyla da beğeni topluyor. Oksijen’in kokteyl düğün fiyatları 50 TL, yemekli düğün fiyatları ise 80 TL’den başlıyor.

Bu yazımızda, Bursa düğün salonları, olanakları, hizmetleri ve fiyatlarından söz ettik. Bursa düğün salonları, hem yaz hem de kış düğünleri için iyi bir alternatif oluyor. üstelik bütçe dostu fiyatlarıyla eş adaylarını da zorlamıyor. “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak salonlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, DüğünBuketi.com destek ekibine ulaşabilirsiniz.