Filtreler

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

4 sonuç
Kayseri
Düğün Mekanları
Düğün Salonları
Florya Deluxe Kayseri

Florya Deluxe Kayseri

5.0 (1)
Kayseri, Kocasinan
700 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çırağan Düğün Salonu

Çırağan Düğün Salonu

Kayseri, Melikgazi
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Green Paradise Kayseri

Green Paradise Kayseri

5.0 (2)
Kayseri, Kocasinan
750 Maks. Kişi • 75 ₺ Başlangıç Fiyatı
Poyraz Diamond

Poyraz Diamond

Kayseri, Melikgazi
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kayseri düğün salonları, açık ve kapalı davet alanları ile birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Anadolu’nun en güzel şehirlerinden Kayseri’de her bütçeye uygun fiyatları ile salon alternatifi bulunuyor. Aklınızdaki konsept ne olursa olsun en iyi Kayseri kır düğün mekanları ve davet alanlarını değerlendirebilirsiniz. Gülbahçe Düğün Salonu ve İdeal Düğün Salonu gibi bölgenin en iyi mekanlarına ek olarak polis evi gibi sosyal tesisler de bu özel gün için sizi bekliyor.

Peki Kayseri düğün salonları fiyatları ne kadardan başlıyor? Kişi başı ortalama 50 - 70 TL’den başlayan fiyatlarla düğün ve davet organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz çiftlerin en çok sorduğu soruları yanıtlayarak içeriğimize başlayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayserili çiftlerin düğünden önce en merak ettiği soruları ve yanıtlarını yazımızın bu bölümünde bulabilirsiniz.

Kayseri Düğün Salonu Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri düğün salonları fiyatları genel itibariyle uygun aralıklarda seyrediyor. Salon düğünü planlayan çiftler için fiyatlar ortalama 50 - 70 TL bandından başlıyor. Bunlar başlangıç fiyatları olup, alınan hizmetler ve menü içeriklerine göre fiyatlarda değişim olabiliyor.

Kayseri’de yemekli düğün fiyatları kişi başı 60 - 80 TL’den başlıyor. Kayseri’nin meşhur lezzetleri olan yağlama, cıvıklı ve mantı gibi lezzetler menüye dahil edilebiliyor. Elbette düğününü kokteyl düzeninde planlayan çiftler için de farklı alternatif seçenekler yer alıyor. örneğin; içecek, çerez ve atıştırmalık ikramları ile düzenlenen düğünlerde kişi başı 40 TL’den açılış yapan mekanlar bulunuyor.

Pasta meşrubat ikramlı düğünlerde ise fiyatlar kişi başı 30 TL’ye kadar düşebiliyor. İkramlı davet planlayanlar mekanlar tarafından hazırlanan paketleri de değerlendirebiliyor. Ortalama bir rakam vermek istersek; Kayseri düğün salonları paket fiyatları 7.500 - 15.000 TL arasında değişiyor.

En İyi Kayseri Düğün Mekanları Hangileri?

Kayseri’de birbirinden lüks düğün salonu alternatifi bulunuyor. Şık dekorasyonları ile öne çıkan mekanlarda organizasyon hizmeti, orkestra, fotoğrafçı ve servis elemanı gibi pek çok detay bulunuyor. Kayseri’nin en iyi düğün salonları denilince akıllara ilk olarak Gülbahçe Düğün Salonu, Flamingo Düğün Salonu, Florya Deluxe ve Green Paradise geliyor.

Kapalı alanları ile hizmet veren bu mekanlar alternatif menü çeşitleri, after party organizasyonu, yemek servisi, kesintisiz video çekim, düğün pastası, sahne sistemleri ve organizasyon sorumlusu içeren paketleri ile hizmet veriyor. Mekanların pek çoğu kendi fotoğrafçıları ile çalışsa da dilerseniz kendi tercih ettiğiniz bir firmaya çekim yaptırabilirsiniz.

Kayseri’nin en iyi düğün fotoğrafçıları arasında bulunan Bekir Işık Gökhan Color bu çekimler için ideal olacaktır. üstelik Bekir Işık ile dış çekiminizi de yapabilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız en iyi Kayseri düğün salonları listesi;

 • Gülbahçe Düğün Salonu
 • İdeal Düğün Salonu
 • Flamingo Düğün Salonu
 • Poyraz Düğün Salonu
 • Florya Deluxe
 • Green Paradise Kayseri
 • Mahall Balo ve Kongre Salonu
 • Kübra Paradise
 • Harika Düğün Adası
 • Artemis Ziyafet ve Balo Salonları
 • Pera Deluxe Düğün Salonu.

Uygun Fiyatlı Kayseri Düğün Salonları

En iyi düğün salonları listesini çıkardıktan sonra sıra en uygun fiyatlı alternatiflere geldi. Uygun paket seçenekleri sunan salonları ortalama 5.000 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Alacağınız ek hizmetler ve davetli sayısına göre fiyatların değişebileceğini unutmayın.

İşte uygun fiyatlı Kayseri düğün salonları listesi;

 • Florya Deluxe Kayseri
 • Diva Premium Düğün Salonu
 • Poyraz Diamond
 • Alice Deluxe
 • Sadabad Gold
 • Alice Wedding Center
 • Kayseri Ordu Evi
 • Elit Ziyafet Salonu.

Kayseri Düğün Salonları ve Fiyatları

çiftlerin merak ettiği soruları yanıtladıktan sonra Kayseri’de en çok tercih edilen düğün salonlarına yakından bakıyoruz. Salon özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiyi yazımızın bu bölümünde bulabilirsiniz.

Florya Deluxe Düğün Salonu

Kocasinan’da konumlanan Florya Deluxe, Kayseri düğün salonları arasında sunduğu hizmetler ve cazip fiyatları ile öne çıkıyor. Masa süslemelerinde supla ve şamdan seçeneklerini çiftlerin beğenisine bırakan mekan, yenilenmiş tasarımı ve sahne sistemleri ile eğlenceli bir gecenin kapılarını aralıyor.

Florya Düğün Salonu, 700 kişilik kapalı davet alanı ile hizmet veriyor. Isıtma ve klima sistemleri ile yılın dört mevsimi hizmet verebilen mekan, fotoğraf köşesi ve after party hizmeti gibi detayları da bünyesinde bulunduruyor.

Yemekli veya kokteyl konseptte düğün organizasyonu planlayabileceğiniz mekanın fiyatları kişi başı ortalama 45 TL’den başlıyor. Mekan hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Açık adresi: Yıldızevler, Oto Galericiler Sitesi No:9, Kocasinan/Kayseri.

Green Paradise Kayseri

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde hizmet veren Green Paradise Düğün Salonu, 750 kişilik geniş kapalı davet alanı ile öne çıkıyor. Konsept düğün organizasyonları düzenleyebilen mekanın organizasyon ekibi ile gecenizi en ince detayına kadar planlayabilirsiniz.

Mekan bünyesinde yemekli düğün organize edebilirsiniz. Kendi mutfak ekibine sahip olan Green Paradise, lezzetli menüleri ile beğeni topluyor. Ayrıca kokteyl ikramlar şeklinde de organizasyonlar düzenlenebiliyor. Sadece düğün değil, kına gecesi davetlerinde de bu şık salon sıklıkla tercih ediliyor.

Kayseri Green Paradise Düğün Salonu fiyatları kişi başı ortalama 75 TL’den başlıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirim imkanları sunan mekanın açık adresi ise şöyle;

Alsancak Caddesi No:6201, Kocasinan/Kayseri.

Gülbahçe Düğün Salonu

Diğer adı Gülbahçe Sosyal Tesisleri olan salon, uygun fiyatları ve ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkıyor. Mekan bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı seçeneği bulunuyor. Bu sayede her mevsimde düğün ve davetlerinizi burada planlayabilirsiniz.

Hem açık hem de kapalı alanında 1000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen Gülbahçe, yemekli ve kokteyl menüleri sunuyor. Kokteyl kapasitesi 2000 kişiye kadar çıkabilirken, menü tadımı ve menüde değişiklik gibi imkanları ile de farkını ortaya koyuyor.

Gülbahçe Düğün Salonu bünyesinde kendi organizasyon danışmanı bulunuyor. Kendinize özel bir konsept planlıyorsanız dışarıdan tercih ettiğiniz firmanızı davet edebilirsiniz. After party alanı ve vale hizmeti de bulunan Kayseri Gülbahçe Sosyal Tesisleri’nin fiyatları kişi başı ortalama 30 - 50 TL’den başlıyor. Açık adresi ise şöyle;

Kocasinan, Yavuz Seli̇m Mahallesi̇ Si̇vas Bulvarı No:332 Kumarlı Tramvay Durağı, 38080 Kayseri.

İdeal Düğün Salonu

Kayseri düğün salonları arasında en sevilen isimlerden İdeal Garden Davet ile devam ediyoruz. İdeal Düğün Salonu, açık ve kapalı salonlarında unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor. Mekan ayrıca düğün davetlerine ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyor.

Şık dekorasyonu ile beğeni toplayan mekan açık alanda 2000, kapalı alanda 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Kendi mutfak ekibine sahip olan salonda özel menü seçenekleri hazırlanabiliyor. Kokteyl veya yemekli davetlerinizde buraya güvenebilirsiniz.

750 araçlık otopark alanı da bulunan salonun fiyatları kişi başı ortalama 40 - 50 TL’den başlıyor. Açık adresi ise şöyle;

Becen, Elit Sk. No:8, 38220 Melikgazi/Kayseri.

Flamingo Düğün Salonu

Bölgenin en iyi düğün salonlarından biri olan Salon Flamingo, kalabalık davetlere rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. Şık dekorasyonu ile öne çıkan salonun kendi organizasyon ekibi bulunuyor. Düğün öncesinde ekiple iletişime geçerek ilk dans şarkısı, oturma düzeni ve yemek servisi gibi detayları planlayabilirsiniz.

Kendi orkestrası ile çalışan salon, gece boyu eğlenceli şarkılarla hareketli bir düğüne imza atıyor. Fotoğraf ekibi ile gece boyu çekim yapan Flamingo Düğün Salonu, yemek servisi ve after party alanı ile de tüm beklentileri karşılıyor.

Açık ve kapalı davet alanı seçeneği bulunan mekanda ortalama 3000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kişi başı fiyatları 50 - 100 TL’den başlayan mekanın açık adresi şöyle;

Nefi Cad. Batman Sok./Batman Sok. No:1, 38010 Kocasinan/Kayseri.

Poyraz Düğün Salonu

Kayseri düğün salonları arasında en bilinenlerden olan Poyraz Düğün Salonu, beyaz ağırlıklı dekorasyonu ve geniş dans pisti ile öne çıkıyor. Yuvarlak masalar kullanılan geniş salonunda dilerseniz davetinize özel oturma düzeni hazırlanabiliyor. Kına gibi özel davet türlerinde ise kına tahtı, masa sandalye giydirme ve dans ekibi ile hizmetler sizi bekliyor.

Poyraz Düğün Salonu’nda 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Mekan, düğün organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları karşılıyor. Böylece dışarıdan ekstra bir hizmete ihtiyaç duymadan organizasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Etkinlik sorumlusu, fotoğrafçı, orkestra, yemek servisi ve süsleme gibi hizmetleri pakete dahil olarak kullanabilirsiniz.

Poyraz Düğün Salonu fiyatları kişi başı ortalama 30 - 50 TL’den başlıyor. Paket fiyatları ise 7.500 - 10.000 TL arasında seyrediyor. Açık adresi ise şöyle;

Yıldırımbeyazıt Mahallesi Elif Sokak Necip Fazıl Kısakürek Merkezi Yanı, 38050 Melikgazi/Kayseri.

Kayseri’de düğün ve davet organizasyonu planlayan çiftler için hazırladığımız içeriğimizin sonuna geldik. Dileriz hayalinizdeki salonu bulmanızda size yardımcı olabilmişizdir. Beğendiğiniz mekandan ücretsiz fiyat teklifi alarak davetinizi organizasyon danışmanlarımız ile planlayabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Loader
0
%