Ankara Evlilik Teklifi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(9 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Evlilik Teklifi Mekanları
YONCA Event
21

YONCA Event

Ankara, Gölbaşı
500kapasite
350başlangıç fiyatı
Yüzen Ev
7

Yüzen Ev

Ankara, Gölbaşı
35kapasite
175başlangıç fiyatı
No4 Restaurant
6

No4 Restaurant

Ankara, Çankaya
300kapasite
70başlangıç fiyatı
Villa Event İncek
11
8

Villa Event İncek

5.0
(4)
Ankara, Gölbaşı
250kapasite
275başlangıç fiyatı
AOÇ Kaşıbeyaz Ankara
9

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

Ankara, Yenimahalle
500kapasite
80başlangıç fiyatı
O Ses Sensin Sürpriz Evlilik
4

O Ses Sensin Sürpriz Evlilik

Ankara, Çankaya
10kapasite
80başlangıç fiyatı
Düğün Helikopteri
5

Düğün Helikopteri

Ankara, Çankaya
5kapasite
150başlangıç fiyatı
Niki Restaurant
5

Niki Restaurant

Ankara, Çankaya
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Bizim Çatı
6

Bizim Çatı

Ankara, Gölbaşı
1,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara'da birbirinden romantik evlilik teklifi mekanları bulunuyor. Eğmir Gölü, Gölbaşı ve İncek gibi yerler unutulmaz evlenme tekliflerine ev sahipliği yapıyor. Ankara evlilik teklifi mekanları fiyatları konseptinize göre kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor. Organizasyon paketleri ise 5.000 TL'den başlayan fiyatlarla öne çıkıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Ankara'da En İyi Evlilik Teklifi Mekanları 2024 Fiyatları

Çiftlerin hayatlarını birleştirme isteğindeki ilk resmi dile getiriş olan evlilik teklifi seçilen mekana göre anlam kazanır. Romantik olduğu kadar gecenizi hizmetleri ile unutulmaz kılacak bir mekan seçmek oldukça önemlidir. Ankara evlilik teklifi mekanları kişi başı 2.500 TL'den başlayan fiyatları ile unutulmaz bir teklifte bulunmanıza yardımcı oluyor. 2 kişilik evlilik teklifi paketleri ise ortalama 5.000 TL'den başlayarak aldığınız hizmete göre 20.000 TL ve üzerine çıkabiliyor.

Bazı mekan önerilerimiz ise şöyle;

Sheraton Otel

Otelde evlilik teklifi planlayanlar için Sheraton Otel harika bir konsept ile geliyor.

Sizin için hazırlanan otelin en üst katındaki odada masa, balonlar, güller, Ankara manzarası ve mum ışığında yemek hazırlanıyor. İsteğinize göre konulan kameralar ise tüm bu özel anlarınızı kayda alıyor.

Meva Garden

Meva Garden, Ankara evlenme teklifi mekanları arasında uygun fiyatları ve yemyeşil kır bahçesi ile öne çıkıyor. Canlı müzik imkanı bulunan mekanda sevgilinize unutulmaz bir teklif sunabilirsiniz.

Çiftlerin masasına eklenen şık şamdanlar, gül yaprakları ve suplalar ile hoş bir ambiyans oluşturuluyor. Meva Garden en güzel evlenme teklifi konseptleri ile unutulmaz bir gece yaşatmayı planlıyor. Bu unutulmaz geceyi kayda almak içinse fotoğrafçı ile çalışmanızı tavsiye ediyor.

O Ses Sensin

Ankara Çankaya'da yer alan O Ses Sensin, sevgilisine farklı bir konseptte evlenme teklifi etmek isteyenler için ideal bir mekan. Çiftlere özel hazırlanan loca odalarda lezzetli yemekler ve içecekler eşliğinde evlenme teklifi imkanı bulunuyor. Aynı zamanda kareoke kafe olarak da hizmet veren mekanı sevgilisine şarkılar söyleyerek romantik bir sürpriz yapmak isteyenlere öneriyoruz.

Ankara Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları

Ankara evlilik teklifi mekanları harika bir ambiyans sunsa da teklifi unutulmaz kılan çoğunlukla organizasyon firmaları oluyor.

Sürprizhane Organizasyon, Teklifella, Sürpriz Limanı, Yüzen Ev Organizasyon gibi firmalar sinemada, sokakta veya evde çılgın evlilik teklifi peşindeki kişilere harika senaryolar ve hizmetler sunuyor. Ankara evlilik teklifi organizasyonu firmalarının paket fiyatları ise ortalama 5.000 - 10.000 TL bandından başlıyor.

Ankara'nın en iyi evlenme teklifi organizasyon firmalarını burada bulabilirsiniz.

,Siz de bu şık mekanlardan yerinizi ayırtmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz. Mekanların DüğünBuketi.com ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular