İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

(21 sonuç)
İstanbul
Organizasyon Firmaları
Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları
Loveday İstanbul
49
1
Loveday İstanbul
5.0
(3)
İstanbul, Beykoz
4000başlangıç fiyatı
Süsleme Sanat Evi
23
Süsleme Sanat Evi
İstanbul, Beylikdüzü
7500başlangıç fiyatı
Sürprizler Diyarı Organizasyon
28
15
Sürprizler Diyarı Organizasyon
5.0
(2)
İstanbul, Beşiktaş
1500başlangıç fiyatı
Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi
5
Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi
İstanbul, Beşiktaş
7500başlangıç fiyatı
Hayatımın Sürprizi
7
Hayatımın Sürprizi
İstanbul, Bahçelievler
7500başlangıç fiyatı
Sürpriz Perisi
6
Sürpriz Perisi
5.0
(2)
İstanbul, Beşiktaş
7500başlangıç fiyatı
Etkili Yatçılık Organizasyon
4
Etkili Yatçılık Organizasyon
İstanbul, Sarıyer
7500başlangıç fiyatı
Events by Alfred
4
Events by Alfred
İstanbul, Beyoğlu
7500başlangıç fiyatı
Su Yat Evlilik Teklifi
6
Su Yat Evlilik Teklifi
İstanbul, Beşiktaş
100kapasite
7500başlangıç fiyatı
This Magic Moment
4
This Magic Moment
İstanbul, Beykoz
7500başlangıç fiyatı
Love of Ballon
9
Love of Ballon
İstanbul, Eyüp
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Romeo Organizasyon
7
Romeo Organizasyon
İstanbul, Beyoğlu
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları, hayatınızın belki de en heyecanlı anını kusursuz hale getiriyor. Firmalar, bu önemli teklifi eş adayınıza sunarken, en romantik, en orijinal ve sürpriz dolu organizasyonları gerçekleştiriyor. İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Firmalar hakkında daha detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları

İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları, evlenme teklifini ekonomik fiyatlarla ve çok farklı mekanlarda gerçekleştiriyor. Baş başa, kişiye özel dekorasyonlu tekliflerin yanı sıra, Galata Kulesi, Kız Kulesi gibi tarihi mekanlarda teklifler de son zamanlarda çokça tercih ediliyor.

İsteğe bağlı olarak teklife havai fişekler, volkan şovları gibi görkemli şovlar eklenebiliyor. Şehrin en iyi organizasyon firmalarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

A34 Event & Organizasyon

1.000 TL

2.000 TL

Sürpriz Prensi Organizasyon

1.500 TL

2.500 TL

Elizi Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Bükre Event Planner

1.000 TL

1.500 TL

Er Organizasyon

5.000 TL

7.000 TL

Fantastik Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Suyat Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

A34 Event Organizasyon

A34 Event Organizasyon, profesyonel ekibiyle akılda kalan sürpriz evlenme teklifleri planlıyor. Firma, sevgilinizle en özel ve romantik anlarınızdan oluşan bir klip hazırlayarak, arkasına dilediğiniz müziği koyabiliyor. Sevgisini yazıya dökmek isteyenler, şirketin hazırlayacağı pankarttan da faydalanabiliyor. Teklifiniz ister baş başa, ister arkadaş grubunuz içerisinde olsun, şirketin organizasyon sorumlusu bunu bir sürpriz olarak kalması için ekstra çaba sarf ediyor.

Yeni bir hayata “Evet” diyeceğiniz bu özel anı tekrar izlemeniz ve hep hatırlayabilmeniz için firma teklif boyunca fotoğraf ve video çekimi de gerçekleştiriyor. 

Sürpriz Prensi Organizasyon

Sürpriz Prensi, tekne kiralama hizmeti sunan İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Uzun yıllardır hizmet veren firma, boğaz turu ile İstanbul’un tarihi mekanları eşliğinde romantik bir evlilik teklifine olanak sağlıyor. Tekne, sizi ve sevdiklerinizi volkan şovlarıyla karşılıyor. Daha sonra ise eş adayınızı çok şık bir masa, alkollü alkolsüz içecekler ve lezzetli yemekler bekliyor.

Bu günü daha da özel hale getirmek isteyenler, İstanbul boğazına lazer ile eş adayının adını ve teklifi yansıtabiliyor. Boğazda afiş açmak da bir diğer orijinal seçenek oluyor. “Evet”i duyduğunuz o özel an ise havai fişekler, volkan şovları, lezzetli pastalar ve kemancıların çaldığı romantik şarkılar ile kutlanıyor. 

Elizi Organizasyon

Kadıköy’de bulunan Elizi Organizasyon işe size en uygun evlilik teklifi mekanını bulmakla başlıyor. Daha sonra bu mekan isteğinize göre süslenerek, seçtiğiniz müzisyenlerle birlikte evlilik teklifine hazır hale getiriyor. Sevgilinizle en güzel fotoğraflarınızın alana asılması, farklı konseptlerde süslemelerin yapılması gibi çoğu şeyle firmanın organizasyon sorumlusu ilgileniyor.

Bu çok özel anı özel bir yemekle taçlandırmak isteyenler için Elizi Organizasyon catering hizmeti de veriyor. Uzman aşçılar, birlikte ilk yediğiniz yemeği yaparak bu organizasyonu daha özel hale getirebiliyor.

Bükre Event Planner

Uygun fiyatlı İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan Bükre Event Planner, Anadolu Yakası çekmeköy’de bulunuyor. özenle hazırlanmış masaların kırmızı uçan balonlarla süslendiği evlilik teklifleri için mekan ideal oluyor. O önemli soruyu sorduğunuz an ise tamamıyla sizin taleplerinize göre hazırlanıyor. Tüm bu süreçte size ve sevgilinize gül yaprakları ile loş ve romantik bir mum ışığı eşlik ediyor.

Bükre Event Planner, evlilik teklifi organizasyonu için çağırdığınız her yere gidebiliyor. Kafanızdaki konsepti organizasyon sorumlusu ile paylaştığınız takdirde bu konseptler gerçeğe dönüşebiliyor. 

Er Organizasyon

Farklı konseptler ve sürprizlerle iç içe bir evlilik teklifi için tercihinizi Er Organizasyon firmasından yana yapabilirsiniz. Konsept netleştikten sonra evlilik teklifi mekanı da uzman ekip yardımıyla belirleniyor. Farklı bir teklif arayışındaysanız, Er Organizasyon oyuncu kadrosu ve senaristleri yardımıyla başarılı kurgular da gerçekleştiriyor.

Müzikler kullanarak teklifi zenginleştiren mekan çalma listesi konusunda da sizlere yardımcı oluyor. İsterseniz size ve sevgilinize özel şarkıları da teklif esnasında kullanabiliyorsunuz. Teklif esnasında volkan şovlarına da yer verebiliyorsunuz. 

Fantastik Organizasyon

Fantastik Organizasyon, evlilik teklifinin her detayıyla özel olarak ilgilenip bir eksik kalmaması için var gücüyle çalışıyor. Firma, kumsalda, yatta ve daha birçok mekanda teklif şansı sunup, aşkınızı Boğaz Köprüsü’ne lazerle yazdırıyor. Teklifin kabul edilmesinin ardından ortam volkan şovları ile aydınlatılıyor. Kutlama, iki kişilik özel yazılı pasta ile devam ediyor.

Kumsalda evlilik teklifi etmek isteyenler için kumların üzerine kurulan çardak, fenerler ve mumlarla aydınlatılıyor. Sevgiliniz, kırmızı halı ile kaplı yoldan yürüyerek Sarıyer Kilyos’a kurulan güzel masanıza ulaşıyor. Bu süreçte size bir de keman eşlik ediyor. 

Suyat Organizasyon

İstanbul yatta evlilik teklifi organizasyon firmalarından bir diğeri de Suyat Organizasyon olarak öne çıkıyor. Siz yıllardır beklediğiniz soruyu sorarken, size eşsiz bir deniz manzarası da eşlik ediyor. Firma, kırmızı tonlarında süslenmiş masası, mumlar, seçtiğiniz şarkılar ile hazırladığı masa ile sevgilinizi ve sizi bekliyor.

Aşkını bütün İstanbul’a duyurmak isteyenler için Suyat Organizasyon Boğaz Köprüsü’ne lazerle yazı yazabiliyor. Tarihi mekanları da tekliflere ortak eden firma, Kız Kulesi’ni de kullanabiliyor. Firmanın profesyonel kameraman ve fotoğrafçıları, evlilik teklifi anını kaydediyor. 

Teknede & Yatta Evlilik Teklifi

Teknede evlenme teklifi hizmeti son zamanlarda birçok İstanbul evlilik teklifi firması tarafından veriliyor. Firmalar, Boğaz manzarası ve lezzetli yemekler eşliğinde akılda kalıcı bir organizasyon hizmeti sunuyor. Yatta evlilik teklifi konseptinde ise en çok tercih edilen organizasyon köprüye lazerle isim yazdırma oluyor. Tekne Boğaz Köprüsü’nün önünde durdurularak gelin adayının yazıyı okuması sağlanıyor.

Beykoz’da bulunan Payitaht Denizcilik, cazip fiyatlarla lezzetli yemekler ve keman eşliğinde bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Mekan, mum ışığı ve balonlar ile lezzetli yemekler sunuyor. Kadıköy’de bulunan Parus Yachting de yaptığı 3D hava ve ışık şovları ile evlilik teklifinize farklı bir hava katıyor.

Kumsalda Sürpriz Evlilik Teklifi Fiyatları

Daha sade bir evlilik teklifi organizasyonu düşünenler bu teklifi sahilde gerçekleştirebiliyor. Eş adayınız, kumsala serilen halıdan yürüyerek gelirken, onu burada balonlar, mumlar, romantik bir masa ve hafif bir müzik bekliyor oluyor. Siz “Benimle evlenir misin?” sorusunu sorarken size denizin güzel kokusu ve hafif bir meltem eşlik ediyor.

Hatıra Organizasyon kumsalda teklif için ideal ortamı özenle oluşturuyor. Firma, size özel çiçek, teklif pankartı, dilek feneri gibi gereken bütün detayları temin ediyor. Kumsalda sürpriz evlilik teklifi için ideal olan bir diğer firma da Sürpriz Evi olarak öne çıkıyor. Dronedan slayt gösterisine, canlı müzikten sis makinesine her türlü imkanı sunuyor.

Restoranda Evlilik Teklifi

Klasiklerden şaşmam diyenler, restoranda evlilik teklifi alternatifini tercih ediyor. Restoranlar tavuk, balık ve vejetaryen seçenekleri, alkollü ve alkolsüz içkileri ile lezzetli menüler ortaya çıkarıyor. Birçok restoran, evlilik teklifi yapılacak masayı özel olarak hazırlayarak, en güzel manzaralı masayı çiçekler, şamdanlar ve mumlarla süslüyor.

Sarıyer’in en ünlü restoranlarından olan Rumelihisarı İskele Restoran da lezzetli menüleri ve otantik tasarımı ile öne çıkıyor. Boğaz manzaralı mekan, yemeklerinin yanı sıra tatlıları ve deneyimli servis elemanları ile de sorunsuz bir yemek geçirmenizi sağlıyor. Beykoz’da bulunan Hera Restaurant ise doğayla iç içe, müzikli organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. -

İstanbul'da En Çok Tercih Edilen Evlendirme Daireleri

İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları arayışındaysanız, nikah yakında demektir. İstanbul, geniş katılımlı nikahlar için ideal olan çok sayıda evlendirme dairesine ev sahipliği ediyor. Bu daireler, 450 TL’den başlayan fiyatlarla 1000 kişilik nikah organizasyonları düzenliyor.

Anadolu Yakası'ndakiler için ümraniye Evlendirme Dairesi, Beykoz Evlendirme Dairesi, Kadıköy Evlendirme Dairesi gibi seçenekler sunuluyor. Avrupa Yakası'nda ise Esenler, Bağcılar, Eminönü, Bakırköy başta olmak üzere çok sayıda evlendirme dairesi bulunuyor.

İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları, sevgilinize eşiniz olmasını teklif edeceğiniz bu özel günü çok daha özel hale getiriyor. Firmalar, yemekten müziğe kadar her detay için ekstra çaba harcayarak konseptler konusunda sizlere destek oluyor. Siz de DüğünBuketi.com destek ekibi ile iletişime geçebilir, sürpriz tekliflerinizde İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları ile çalışabilirsiniz. “Fiyat Teklifi Al” formunu doldurarak kampanyalı fiyatlar ve anlaşmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular