Filtreler

İlçeler

2 sonuç
Ankara
Düğün Firmaları
Gelin Çiçeği
Çiçeği Burnunda

Çiçeği Burnunda

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
İpek Çiçek

İpek Çiçek

Ankara, Yenimahalle
150 ₺ Başlangıç Fiyatı

Bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarları arasında çiçek buketi yer alıyor. Gelinlerin şıklığını tamamlayan buketler canlı veya yapay modelleri ile hazırlanabiliyor. Peki gelin buketi fiyatları ne kadardan başlıyor? Ankara gelin çiçeği firmaları, 50 TL'den başlayan fiyatları ile birbirinden güzel buketler hazırlayabiliyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor!

Ankara Gelin çiçeği Fiyatları

Ankara'da gelin çiçeği hazırlayan pek çok firma bulunuyor. Canlı gelin çiçeği tercih edecekler, yapay çiçeklere göre daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyor. Düğününüz olacağı mevsim çiçeğini tercih ederseniz daha uygun fiyatlı temin etme şansınız oluyor.

Ortalama olarak değerlendirirsek, Ankara gelin çiçeği fiyatları 50 - 300 TL arasında değişiyor. Şehrin önde gelen firmalarının ortalama fiyatları ise şöyle;

çiçekçiler

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Runkli Adams

150 TL

300 TL

Brn çiçekçilik

50 TL

100 TL

Hsb Doğan çiçekçilik

200 TL

350 TL

Neşe çiçekçilik

150 TL

350 TL

Ezgi çiçekçilik

50 TL

100 TL

Gözde Filiz çiçekçilik

50 TL

150 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara Gelin çiçeği Nereden Alınır?

Ankara'da el buketi gelinliğinizi satın aldığınız gelinlik ve moda evlerinden temin edilebiliyor. Fakat seçenekler oralarda daha kısıtlı kalıyor. İstediğiniz gibi size özel tasarlanan gelin buketi modelleri için çiçekçileri değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Suluhan Hanı ve Kızılay Meydanı en iyi çiçekçilerin bulunduğu bölgeler arasında yer alıyor. Ankara'nın en iyi çiçekçilerini ise sizi için inceledik.

Melisa çiçekçilik

Ankara gelin çiçeği firmaları arasında öne çıkmayı başaran Melisa çiçekçilik, hizmet kalitesi ile gelin adaylarından tam puan alıyor. Dilediğiniz tüm çiçek türlerini burada bulabiliyorsunuz. Firma ayrıca düğün mekanı süslemesinde de hizmet veriyor.

Damat yaka çiçeği de hazırlayabilen Melisa çiçekçilik'in fiyatları seçeceğiniz çiçek türüne ve buket boyutuna göre değişkenlik gösterse de ortalama 50 - 150 TL arasında seyrediyor.

Acar çiçekçilik

Acar çiçekçilik, 1983 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. özel günlerinizde mekan süslemesi, gelin buketi ve gelin arabası süslemesi için birçok çiçek alternatifini burada bulabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlar, teraryumlar, buket ve aranjmanlar herkesin beğenisini kazanıyor. İşinde uzman kişilerle çalışan firma her anınızda yanınızda oluyor.

Gelin buketi modelleri 50 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Canlı çiçeklerden oluşan bir buket isterseniz fiyatları seçeceğiniz çiçekler belirliyor.

Runkli Adams

Runkli Adams, çankaya’da sizi şahane tasarımlarla buluşturuyor. Gelin el çiçeği, damatlar için yaka çiçeği, nedime bilekliği ve gelin saçı aksesuarları gibi aradığınız her şeyi tek bir adreste bulabiliyorsunuz.

Hayallerinizi süsleyecek, yalnızca size özel tasarım bir el çiçeğine Runkli Adams ile sahip olabilirsiniz. Buketlerin fiyatları başlangıç ve her şey dahil paket olarak değişiyor. Başlangıç paketi fiyatları 150 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 300 TL olarak belirleniyor.

Brn çiçekçilik

Brn çiçekçilik, gelin el buketi için aradığınızı bulabileceğiniz bir firma olarak öne çıkıyor. çiçekçi; canlı çiçeklerden, yapay buketlere kadar her türlü tasarımı yapabiliyor. Mevsim çiçeklerinden hazırladığı gelin buketlerinin içine dallar, kozalak, kurtulmuş limon gibi özel detaylar da ekliyor.

Dilerseniz gelin buketi seti de tercih edebilirsiniz. Set içerisine ise bukete ek olarak damat yaka çiçeği dahil oluyor. Brn çiçekçilik gelin buketi fiyatları 50 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Hsb Doğan çiçekçilik

Hsb Doğan çiçekçilik, çankaya’da hizmet veren köklü firmalardan biri olarak öne çıkıyor. Firma gelin buketi ve damat yaka çiçeği başta olmak üzere; düğün çelengi, gelin arabası ve mekan süslemesi de yapılıyor.

1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz takdirde ürünleriniz tam zamanında hazır hale geliyor. Şehir dışına da hizmet veren firma ücretsiz teslimatla ürünlerinizi size ulaştırıyor. Gelin buketi fiyatları 200 TL’den başlayarak 350 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Neşe çiçekçilik

Neşe çiçek Evi, yıllara dayanan tecrübesiyle kaliteli hizmetlerini sürdürüyor. Kısa bir zaman önce kurulan internet sayfası sayesinde şehir dışına da hizmet verebiliyor. Her zaman en iyiyi hedefleyen firma, gelin buketi ve gelin arabası süslemesi yapıyor. Buket fiyatları, 150 - 350 TL arasında seyrediyor.

Gelinler için hazırladığı el buketlerinde çoğunlukla güller ve şakayık çiçeğini kullanıyor. Fakat isteğiniz üzerine farklı çiçekler de temin ediliyor. Değişik bir tasarım isteyenler için, sukulent ve gül birleşimiyle hazırlanan buket çok beğeniliyor.

Ezgi çiçekçilik

Ezgi çiçekçilik; gelin el çiçeği, gelin arabası süslemesi veya organizasyon mekanının süslenmesi için kullanılacak çiçekleri size sunuyor. Canlı çiçeklerden isterseniz mevsime göre taze çiçekler kullanıyor.

Yapay çiçek kategorisinde de çok daha fazla seçenek bulunuyor. üstelik onlar da canlıya yakın görsellikte oluyor. Buket fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Gözde Filiz çiçekçilik

Gelin buketi ve aksesuar tasarımlarıyla tam not alan Gözde Filiz çiçekçilik, birbirinden güzel model seçenekleri sunuyor. Düğün konseptine ve tarzınıza yakışacak en güzel buketleri buradan temin edebilirsiniz. Buket fiyatları ise 50 - 150 TL arasında değişiyor.

Firmanın en fazla kullandığı çiçek türü güller ve zambaklar oluyor. Dilerseniz eşiniz için de özel bir damat yaka çiçeği hazırlanabiliyor.

Ankara Canlı Gelin Buketi Fiyatları

Eskiden daha fazla yaygın olan yapay gelin çiçeği modelleri yerini canlı çiçeklerden yapılan buketlere bırakıyor. özellikle bahar ve yaz aylarında düğün yapacaklar ve kır düğünü konsepti düşünenler atmosfere uyum sağlaması için canlı çiçeklere yöneliyor.

Canlı gelin çiçeği fiyatları seçilen çiçeğe göre değişiyor. En çok tercih edilen canlı çiçek modelleri; papatya, gül, lale ve lavantalar oluyor.

ülkemizde yetiştirilen çiçekler daha uygun olurken, ithal edilenler ise yüksek fiyatlandırılıyor. Ortalama olarak çiçek fiyatlarının 100 - 150 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. çiçek adedi ve tasarıma göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Kuru Gelin Buketi Fiyatları

Buketinizin düğün gününden hoş bir hatıra olarak kalmasını isterseniz yapay gelin çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Kuru gelin buketi, yıllar geçse dahi ilk günkü gibi kalıyor. Gelinlik modelinize ve zevkinize göre seçilen çiçekler, cipso ile bir araya getirilerek şık tasarımlar oluşturuluyor.

Yapay çiçeklerden oluşturulduğu gibi, kurutulmuş çiçeklerin halat iple bağlanarak hazırlandığı buketler de oldukça ilgi görüyor. Birbirinden güzel tasarımlarla beğeninize sunulan buketlerin fiyatları ise 50 TL’den başlayarak 300 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Ankara Gelin çiçeği Firmaları Hizmetleri

Firmaların hizmetleri gelin buketiyle sınırlı kalmıyor. Gelin arabası süsleme, düğün çelengi, kız isteme çiçeği, söz ve nişan çiçeği gibi hazırlıkları da en iyi şekilde yürütüyor. Bazı çiçekçilerin online satış hizmetleri de bulunuyor. Bu sayede Ankara dışında dahi olsanız beğendiğiniz ürünleri satın alma şansınız oluyor.

üstelik çoğu firma ücretsiz adrese teslimat da yapıyor. Organizasyondan yaklaşık 1 hafta öncesi görüşmeye gelmeniz firmalar için yeterli oluyor.

Gelin Buketi Seti & Damat Yaka çiçeği

Gelin buketi ve damat yaka çiçeği hazır modelleri tüm çiçek firmalarında yer alıyor. Fakat çiçeklerinizin zevkinizi yansıtmasını ve size özel olmasını isterseniz tasarım da yapılıyor.

Bukette kullanılacak çiçek tercihi tamamen size bırakılıyor. Kurutulmuş çiçeklerden bir buket yaptırmak istediğinizde kuru çiçek temini de çoğu firmada yapılıyor. Buket hazır olduktan sonra damat yaka çiçeği de aynı çiçeklerden hazırlanıyor.

Bu hizmetler için İlkyaz çiçekçilik ve Ayda çiçekçilik firmalarından faydalanabilirsiniz.

Gelin Tacı & Gelinlik Aksesuarları

Tarzınızı yansıtan gelinliğe karar verdikten sonra sıra onun tamamlayıcı aksesuarları seçmeye geliyor. Gelin tacı ve gelin bilekliği bu aksesuarların en başında yer alıyor. çiçekçilerden gelin buketi seti satın aldığınız takdirde set içerisinde bu aksesuarların dahil olduğunu görebilirsiniz.

Gelin tacınızı ayrı olarak satın almak isterseniz zevkinize göre hazırlatma şansınız da bulunuyor.

Ankara'nın En İyi Kır Düğünü Salonları

Gelin buketiniz hazırsa sıra düğün mekanınızı seçmeye geldi. Ankara kır düğünü mekanları, DüğünBuketi.com'a özel fırsatları ile beğeni topluyor. Açık havada organizasyon planlıyorsanız kişi başı ortalama 35 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Kır bahçelerinde düğün davetlerine ek olarak nişan, sünnet düğünü, kına gecesi ve mezuniyet etkinlikleri de düzenleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gelin çiçeği modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını buradan bulabilirsiniz.

Ankara'da Gelin çiçeği Fiyatları Ne Kadar?

Ankara'da gelin çiçeği fiyatları ortalama 150 TL'den başlıyor. Tercih edeceğiniz canlı ya da yapay çiçeklerle konseptinize uygun gelin çiçeği tasarımları yapılıyor.

Ankara'da Gelin çiçeği Nereden Alınır?

Ankara'da gelin çiçeği alabileceğiniz yerler;

  • İpek çiçek
  • çiçeği Burnunda 
  • çiçek Bahçem
  • Sude çiçekçilik
  • Yapay çiçek Gelin Buketi

çiçekçilerde gelin buketi ve damat yaka çiçeği başta olmak üzere mekan ve gelin arabası süslemesi de yaptırma imkanınız bulunuyor. DüğünBuketi.com en iyi firmaları sizlerle buluşturuyor. Teklif formumuzu doldurarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilir, hayalinizdeki gelin çiçeğine en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Loader
0
%