Filtreler

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

9 sonuç
Ankara
Diğer Davet Mekanları
Gelin Hamamı Mekanları
Çam Thermal Hotel Hamamı

Çam Thermal Hotel Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Kızılcahamam
100 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şengül Hamamı

Şengül Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Altındağ
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Osmanlı Hamamı

Osmanlı Hamamı

Ankara, Keçiören
100 Maks. Kişi • 20 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tarihi Karacabey Hamamı

Tarihi Karacabey Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Altındağ
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Akman Tzob Otel

Akman Tzob Otel

5.0 (5)
Ankara, Yenimahalle
250 Maks. Kişi • 75 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yenişehir Hamamı

Yenişehir Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
100 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aşk Bahçesi Hamamı

Aşk Bahçesi Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara gelin hamamı mekanları, düğün öncesi stres atmak ve eğlenceye doymak isteyen gelin adaylarını bekliyor. özellikle Hamamönü ilçesi ve çevresinde hizmet veren hamamlarda kına gecesi organizasyonu da düzenlenebiliyor. Ankara gelin hamamı fiyatları kişi başı 10 TL'den başlayarak aldığınız hizmete göre 100 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Ankara Gelin Hamamı Fiyatları ve Paketleri

Tarihi, gelenekselleşmiş mekanların yanı sıra otelde gelin hamamı organizasyonu da Ankara'da yaygın olarak tercih ediliyor. çam Thermal Hotel Hamamı ve Akman Tzob Otel önerebileceğimiz oteller arasında yer alıyor. Spa kullanımının da dahil olduğu otel paketleri ise oldukça cazip bir fırsat oluşturuyor. Ankara'nın en iyi gelin hamamları ise şöyle;

Hamamlar Başlangıç Paketi* Her Şey Dahil Paket*
JW Marriot Hamamı 80 TL 100 TL
Yenişehir Hamamı 30 TL 50 TL
Tarihi Karacabey Hamamı 50 TL 80 TL
Akman Tzob Otel 50 TL 80 TL
Şengül Hamamı 50 TL 80 TL
Efes Gelin Hamamı 30 TL 50 TL
Antik Kına Konağı 10 TL 40 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

JW Marriott Ankara Gelin Hamamı

çankaya ilçesinde bulunan JW Marriott Ankara, gelin hamamı deneyimi için son derece kaliteli bir ortam hazırlıyor. ünü dünyaya taşan otel, gelin adaylarının hayalini süsleyecek şahane konseptler sunuyor. Hamam eğlencesi dışında vücudunuzu yenileyerek, sizi dinlendirecek olan masaj hizmetinde de uzman ellerden alabilirsiniz.

Mekanın açık ve kapalı havuzları da bulunuyor. Spa, masaj ve hamam sefasından sonra misafirleriniz ile havuz keyfi yapabiliyorsunuz. üstelik dilerseniz bu alanda sizin için süsleme de yapılıyor. 50 kişiye kadar yakınlarınızla vakit geçirebileceğiniz JW Marriott Ankara gelin hamamı başlangıç paketi fiyatları 80 TL olarak belirleniyor. Hamam kullanımı ve kese - köpük fiyatlara dahil oluyor.

Yenişehir Hamamı Kına Gecesi

Farklı bir atmosferde kına gecesi eğlencesi yapmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise size önerimiz çankaya Kızılay’da bulunan Yenişehir Hamamı. Geniş alanıyla özgürce eğlenme fırsatı sunan hamamın içinde kuaför, güzellik ve spor salonu imkanları da bulunuyor. Bu mekanda verilecek davetlerin kapasitesi ise 100 kişi olarak belirleniyor. Mekanın cafesinde, anlaştığınız organizasyon firması ile süsleme yapabilirsiniz.

üstelik tüm bu fırsatlar hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL gibi cüzi bir rakamdan sunuluyor. Mekanın kapsamlı hamamda kına paketleri için her bütçeye hitap edecek avantajları da mevcut. Ayrıca davetiniz boyunca müzik yayını hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tarihi Karacabey Hamamı & Kına

Tarih kokan bir mekanda gelin hamamı ya da kına organizasyonu yapmak için en iyi tercih Tarihi Karacabey Hamamı oluyor. 1440’lı yıllardan beri hizmetlerini sürdüren hamam Altındağ ilçesinde yer alıyor. Süs çeşmesi etrafında oturma düzeni kurulan alanda kına davetinizi düzenleyebiliyorsunuz. Misafirlere hamam girişine kese, sabun ve tarak seti veriliyor. üstelik peştemal de temin ediliyor.

İkramlı organizasyon düşünürseniz dışarıdan bir catering firmasıyla, süsleme içinde mekanın organizasyon sorumlusu ile çalışma şansınız oluyor. Hint kınası ve kına mumu ekstralarıyla Karacabey Hamamı’nda davet vermenin bedeli kişi başı 50 - 80 TL arasında değişiyor.

Akman Tzob Otel Ankara Gelin Hamamı Fiyatları

Yenimahalle ilçesinde adından sıkça söz ettiren Akman Tzob Otel, gelin adaylarının gözde otelleri arasında yer alıyor. Otelin organizasyon sorumlusu gelin hamamı eğlencesini tüm detaylarıyla planlıyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle profesyonel hizmet alabileceğiniz mekanda kına konsepti yaratmak isterseniz nedime kıyafetleri de temin ediliyor. Hamam dışında sauna ve buhar odasını da kullanabiliyorsunuz.

Gelin hamamı fiyatları seçeceğiniz hizmetlere göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak kişi başı 50 TL’den başladığını söyleyebiliriz.

Şengül Hamamı

Şengül Hamamı, Osmanlı’dan kalma geleneğimizi 16. yy mimarisiyle en iyi şekilde yaşatıyor. Altındağ lokasyonunda hem gelin hamamı hem de kına gecesi mekanı arayışındaki gelinlerin ilgi odağı oluyor. Spa, buhar odası ve masaj imkanlarını kullanarak tüm gerginliğinizi atıp rahatlamış halde düğün gününe hazırlanabiliyorsunuz. Maksimum 100 kişi kapasiteli mekanda konsept tercihi tamamen size bırakılıyor.

Yalnızca hamam kullanacaklar için sabun, kese, peştemal veriliyor ve spa kullanımı da dahil ediliyor. Kına eğlencesi yapacaklar için de hamamın sizler için hazırladığı kına tefi ve kına mumu gibi aksesuarları içeren kına paketi bulunuyor. Gelin hamamı başlangıç paketleri 50 TL, her şey dahil paketler ise 80 TL’den fiyatlandırılıyor.

Efes Gelin Hamamı

Altındağ Efes Otel bünyesinde bulunan hamam bölgedeki en sakin mekan olarak değerlendiriliyor. Misafirleriniz ile rahat ve özgürce bir organizasyon yapmak isterseniz Efes Gelin Hamamı ideal bir tercih oluyor. Genellikle hafta sonu bir yoğunluk yaşandığından eğer bir davet planınız varsa randevu oluşturmanızı öneriyoruz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan otel ekibi size süslemeden müzik yayınına kadar her türlü hizmeti sağlıyor.

30 TL’den başlayan hamam paketi fiyatları ile de bütçe dostu olan mekan bu fiyat içinde misafirlerinize kese ve sabun veriyor. üstelik organizasyon için gelen ekibe masaj hizmeti de sunuluyor.

Hamamönü Antik Kına Konağı

Antik Kına Konağı adından anlaşılabileceği gibi hamamda kına gecesi konsepti için biçilmiş kaftan. Yaz kış hizmet alabileceğiniz konak davetli sayısına göre de farklı davet alanları sunuyor. Ortalama 200 kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz.

Türk kültürünü ayağınıza getiren tarihi mekan Hamamönü Antik Kına Konağı, gül suyu eşliğinde Türk lokumu ikram ediyor. Fotoğraf çekimi, dans gösterisi ve kına tefi gibi aksesuar temini hizmetleri bulunan gelin hamamı fiyatları kişi başı 10 - 40 TL arasında değişiyor.

Ankara Gelin Hamamı ve Kına Organizasyon Şirketleri

Düğün sürecinde en çok eğleneceğiniz organizasyon kına gecesi oluyor. Yalnızca eğlenerek geçireceğiniz bu geceyi hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirmek için kına organizasyon şirketleri size her türlü desteği sağlıyor. Firmaların hazırladığı başlangıç ve her şey dahil paketlerinin olması farklı istek ve bütçelerdeki çiftlere hitap ediyor.

Mekan tercihiniz varsa bildirmeniz yeterli; fakat bu konuda da kararsızsanız mekan seçiminde de destek alabilirsiniz. Tüm kına malzemelerinin temininden gecede çalınacak müziklere kadar her şey sizin için için özenle düşünülüp, konsept bir kına gecesi planlanıyor.

Hanedan Organizasyon & Kına

Alışılmışın dışında, yaratıcı ve sadece size özel bir kına gecesi için ilk durağınız Hanedan Organizasyon olmalı!. Şehrin ilk kına organizasyon firmaları arasında bulunan Hanedan, zengin içerikli paketleri ile beğeni topluyor. Firmadan birbirinden güzel bindallı ve kaftan modelleri temin edilebiliyor. Zenne, oryantal ekibi temini de sağlayan firma gecede sınırsız eğlenceyi garanti kılıyor.

İhtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz Hanedan Organizasyon’da kına organizasyon başlangıç paketleri 1500 TL, her şey dahil paketler ise 2250 TL olarak sabitlenmiş. üstelik paketlere kına tefi, kına tepsisi gibi aksesuarlar da dahil ediliyor.

Asel Organizasyon

Mamak ilçesinde bulunan Asel Organizasyon, profesyonel kadrosu ve hepsi en iyilerden oluşan iş ortaklarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Asel Organizasyon kına fiyatları için ortalama 1500 TL gibi bir değer belirliyor.

Mekanda süsleme yaparken kına tahtı ve kına minderi içinde alternatifler sunuluyor. Bir şovla kına mekanına giriş yapmak isterseniz kına takımı ile birlikte şahane bir gösteri de hazırlayabilirsiniz. üstelik bu gösteriye yakın arkadaşlarınız da firmanın temin ettiği nedime kıyafetleri ile eşlik edebiliyor.

Henna Kına Organizasyon

Henna Kına Organizasyon Ankara'nın dört bir yanına hizmet verebiliyor. Farklılık isteyen gelinler için firmanın yaratıcı konsept fikirleri bulunuyor. Eğlenceden önce gelin hamamı isterseniz firmanın bu alanda da önerileri bulunuyor.

Henna Kına Organizasyon paketleri 1500 TL'den başlıyor. Aldığınız hizmetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

Ankara Kına Gecesi Mekan önerileri

Otelden kır bahçelerine kadar tüm konseptler için Ankara’da birbirinden güzel kına mekanları bulunuyor. Kırrda 312 Wedding, devasa büyüklükteki kır bahçesi ile açık hava kına gecesi mekanlarının başında geliyor. Hilton Garden Inn gibi oteller de lüks bir davet planlayanlar için ideal seçenek olarak öne çıkıyor.

Demonti Otel Kına Gecesi Fiyatları

Demonti Otel kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz olanakları ve modern mimarisiyle yoğun ilgi görüyor. Kapalı balo salonunda 400 kişiye kadar ağırlanabiliyor. Açılır kapanır tavan sistemi bulunan otelin açık alanında ise 300 kişilik davetler düzenlenebiliyor. Organizasyon sorumlusu eşliğinde her iki alanda da kına gecesi için konsept hazırlığı yapılıyor.

Otel, uygun fiyatlı kına paketleri ile de bütçeleri zorlamıyor. Kaliteli hizmeti uygun fiyatla almanız için kokteyl kına geceleri kişi başı 30 TL’den, yemekli kına eğlencesi ise 50 TL’den başlıyor.

Bride Kına Konağı Fiyatları

Bride Kına Konağı gelin adaylarını adeta sultanlar gibi ağırlıyor. Geleneksel kına adetlerini yaşatan; zenne ve oryantal şovlarıyla eğlendiren 200 kişilik bir kına mekanı olarak hizmet veriyor. örf ve adetler derken, kınanın olmazsa olmazı bindallı için de hizmet sağlanıyor.

İsteklerinize göre şekillenen kına paketleri uygun fiyatlarıyla da oldukça memnun ediyor. Organizasyonu sanat olarak gören Bride Kına Konağı fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu ise 50 TL civarında seyrediyor.

Ankara Konağı Kına & Bekarlığa Veda

Devasa büyüklüğüyle ön plana çıkan Ankara Konağı, şık dekorasyonu ve hayranlık uyandıran kır bahçesi ile sizleri bekliyor. Yenimahalle ilçesinde bulunan mekan 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Tarihi dokusuyla öne çıkan konak, Ankaralı çiftler tarafından düğün çekimlerinde de sıklıkla tercih ediliyor.

Ankara Konağı'nda kokteyl tarzı kına paketleri kişi başı 45 TL, yemekli paketler ise 75 TL’den tercihinize sunuluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara gelin hamamı mekanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları bu bölümde yer alıyor.

Ankara Gelin Hamamı Paketlerinde Hangi Hizmetler Var?

Geleneksel gelin hamamı organizasyonları modern yorumlarla günümüze uyarlansa da vazgeçilmez hizmetler vardır. Lezzetli ikramlar, müzik eşliğinde kese ve köpük masajları ile sunulan paket içeriklerine ek süslemeler de yapılıyor. Size özel terlikler, mumlar, nedime tef ve zilleri hazırlanıyor.

Ankara Gelin Hamamı Fiyatları Ne Kadar?

Gelin hamamı fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Konuk sayınıza göre değişen fiyatlar 80 TL bandını görebiliyor.

Ankara'da Gelin Hamamları Kaç Kişiliktir?

Ankara gelin hamamları ortalama 50 - 100 kişiliktir. Düğün öncesinde yapılan bu aktivite genellikle yakın çevre ile planlanır.

Ankara gelin hamamı organizasyonu ve kına hizmetleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları DüğünBuketi.com sayfalarında bulabilirsiniz. Beğendiğiniz firmanın sayfasında yer alan "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz. İndirim fırsatlarını değerlendirebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Loader
0
%