İzmir Gelinlik ve Moda Evleri ve 2024 Fiyatları

(149 sonuç)

İzmir
Düğün Firmaları
Gelinlik ve Moda Evleri
Belma Ateş Moda Nba
35

Belma Ateş Moda Nba

5.0
(4)
İzmir, Konak
10000başlangıç fiyatı
Diva Sposa
10

Diva Sposa

İzmir, Konak
2000başlangıç fiyatı
Miracle World
10

Miracle World

İzmir, Konak
3000başlangıç fiyatı
Hail Mary Gelinlik
5

Hail Mary Gelinlik

İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Viktorya Marrie
14

Viktorya Marrie

İzmir, Konak
2000başlangıç fiyatı
Erva Modaevi
6

Erva Modaevi

İzmir, Karabağlar
1000başlangıç fiyatı
Pierre Cardin Wedding
9

Pierre Cardin Wedding

İzmir, Konak
3000başlangıç fiyatı
Ayaz Moda
6

Ayaz Moda

İzmir, Konak
2000başlangıç fiyatı
Alyce Gelinlik
7

Alyce Gelinlik

İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Zümra Moda
9

Zümra Moda

İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Brawo Boutique
4

Brawo Boutique

İzmir, Karşıyaka
1000başlangıç fiyatı
Angel's Moda Evi
5

Angel's Moda Evi

İzmir, Karşıyaka
1000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir gelinlik mağazaları ve moda evleri şehrin özellikle Konak, Karşıyaka, Kemeraltı, Alsancak ve Bornova bölgelerinde konumlanıyor. Birbirinden güzel gelinlik modelleri ve fiyatları, tasarıma ve üzerinde kullanılan kumaş türüne göre değişiklik gösterebiliyor. İzmir gelinlik fiyatları ortalama 1000 TL'den başlıyor. Her bütçeye uygun model seçenekleri sunan moda evleri hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İzmir’de Gelinlik Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Gelinliklerin modeline, kumaşına ve dikimine göre fiyatları farklılık gösterebiliyor. İzmir'de hazır gelinlik modellerinin fiyatları 1000 TL'den başlıyor. özel dikim gelinliklerin başlangıç fiyatları ise yaklaşık olarak 5.000 TL civarında seyrediyor.

özel dikim ürünler istenilen kumaş cinsi kullanılarak vücuda uygun şekilde hazırlanıyor. Hazır kalıp modellerde ise sezonun modasına uygun kumaşlar kullanılıyor. Gelinliklerde; dantelli, kabarık, balık, A stili, transparan, büyük beden gibi birçok seçenek bulunuyor. İzmir'in en çok tercih edilen gelinlikçilerinin ortalama fiyatları ise şöyle;

İzmir Gelinlik Fiyatları

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

Derya Moda Evi 

1.000 TL

1. 500 TL

Bride’s Choice & Gelinlik Tercihim

1. 500 TL

2.500 TL

Sinem Mardi Couture

5.000 TL

7. 000 TL

çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture 

1.500 TL

2. 500 TL

Ferhan Türker Haute Couture

3.000 TL

4.000 TL

Relactive Bridal

1.000 TL

3.000 TL

Defne Moda Evi

1.000 TL

3.000 TL

White House Moda

3.000 TL

5.000 TL

Madam Burcu 

3.000 TL

5.000 TL

Sister’s Wedding

1.000 TL

3.000 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İzmir’de Gelinlik Satan Yerler

İzmir’de bulunan moda evleri ve gelinlikçiler yoğun olarak Konak, Kemeraltı başta olmak üzere çankaya, Alsancak ve Karşıyaka’da bulunuyor. Birçok farklı mağaza seçeneğinin bulunduğu bu bölgeler, trend modelleri de gelinlere sunuyor.

Pınar Moda Evi, Kahyaoğlu, Nazarel, İncim ve As Moda gibi markalar İzmir moda evleri arasında yer alıyor. Ayrıca bölgede tercih edilen markalar arasında Demet Gelinlik, Aleyna Moda, Yıldızgör, Kaneviçe ve Beyaz Podyum gibi gelinlikçiler de mevcut.

Konak Gelinlik ve Moda Evleri

Konak’ta çok sayıda gelinlik mağazası ve moda evi bulunuyor. Bu bölge, düğün alışverişi için yıllardır çiftlerin en çok tercih ettiği yerler arasında öne çıkıyor. Bölgede yer alan gelinlikçiler satın alma ve kiralama seçeneği ile çiftlere çok sayıda ürün alternatifi sunuyor. Konak’ta bulunan gelinlikçiler arasında; Dai Wedding, Derya Moda Evi, Sinem Mardi Couture gibi birçok marka bulunuyor.

Kemeraltı Gelinlikçileri ve Moda Evleri

Kemeraltı’nda bulunan gelinlikçiler ve moda evleri, her gelini ideal gelinliğine kavuşturmak için özveri ile çalışıyor. Bölgede; Derya Moda Evi ve Bride’s Choice & Gelinlik Tercihim gibi çok sayıda mağaza bulunuyor. Kemeraltı’nda yer alan moda evlerini ziyaret ederek, hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

Derya Moda Evi

Derya Moda Evi, İzmir gelinlik trendlerini takip eden moda evleri arasında yer alıyor. Moda evi, hayal ettiğiniz gelinliği size en uygun biçimde sunmaya yönelik hizmet veriyor. Kemeraltı’nda yer alan bu marka, ayrıca abiye ve nişanlık hizmeti sunuyor. 1000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile beğeni topluyor.

Bride’s Choice & Gelinlik Tercihim

Bride’s Choice & Gelinlik Tercihim, İzmir gelinlikçileri arasında tercih edilen mağazalar arasında yer alıyor. Birbirinden şık gelinlik modelleri ve tasarımlarına ek olarak nişanlık ve abiyeleri de gelin adaylarının beğenisine sunuyor. özel indirim imkanı sunan Bride's Choice, 1500 TL'den başlayan uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

En İyi Alsancak Moda Evleri ve Gelinlikçileri

Alsancak moda evleri ve gelinlik mağazaları, uygun fiyat ve kalitesi ile göz kamaştırıyor. Bölgede yer alan bu dükkanlar kaliteli ürünleri ve müşteri beklentisi odaklı yaklaşımları ile düğün öncesi alışverişlerde çiftler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Bölgede; çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture ve Ferhan Türker Haute Couture gibi birçok moda evi ve gelinlik mağazası bulunuyor.

çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Alsancak’ta bulunuyor. Marka özel dikim, hazır kalıp gelinlik ve abiye satışı da yapıyor. Seçtiğiniz gelinlik modelinde vücudunuza göre düzenleme yapılabiliyor. Düğün Buketi gelinlerine özel indirim sunan mağazada 1500 TL'den başlayan uygun fiyat seçenekleri sunuluyor.

Ferhan Türker Haute Couture

Alsancak’ta bulunan Ferhan Türker Haute Couture, ürün çeşitliliği konusunda gelin adaylarının beğenisini topluyor. çok sayıda seçeneği bünyesinde bulunduran firma, farklı ve kaliteli dokudaki kumaşlarıyla dikkat çekiyor. Gelinlik tasarımlarının dışında, gelinler için aksesuar seçenekleri de bulunduran mağaza; gelinlik fiyatlarını kullanılan kumaşa, işçiliğe ve modele göre şekillendiriyor.

Mağazada gelinlik fiyatları ortalama 3000 TL'den başlıyor.

çankaya’da Gelinlik Satan Yerler

İzmir’de moda evi ve gelinlik mağazası dendiğinde ilk olarak akla çankaya gelir. Bölgede Relactive, Miss Defne Moda ve White House Moda gibi birçok dükkan bulunuyor. Yıllardır düğün alışverişlerinde en uğrak yerlerden olan çankaya, popülerliğini her dönem koruyor.

Yine bu bölgede yer alan Mimar Kemalettin Moda Caddesi, her tarzdan gelinlik modelini bulabileceğiniz mağazalara ev sahipliği yapıyor.

Relactive Bridal

çankaya bölgesinde bulunan Relactive markası, kendine has ve kaliteli ürünleri ile sizleri bekliyor. İzmir gelinlikçileri arasında en uygun fiyatlı alternatifler arasında yer alan Relactive, geçmişten günümüze en çok tercih edilen modelleri müşterilerine sunuyor. Firma, özel dikim gelinlik tasarımı ve hazır kalıp model satışı yapıyor. 1000 TL'den başlayan fiyatlarla hayalinizdeki gelinliğe sahip olabilirsiniz.

Defne Moda Evi

Defne Moda ile güzel ve zarif gelinlik modellerine hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. çankaya’da yer alan firma, alanındaki trendleri yakından takip ediyor. Marka, çiftlerin gelinlik alışverişleri için sıklıkla uğradığı dükkanlar arasında yer alıyor. 1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları sunan firma, aksesuar temini konusunda da gelinlere destek oluyor.

White House Moda

Dünya üzerinde pek çok kıtada şubesi bulunan ve küresel bir marka olan White House Moda, çankaya bölgesinde de talepleri tüm hassasiyeti ile karşılıyor. Marka ayrıca İzmir’de gelinlik kiralama mağazaları arasında ürün çeşitliliği ile sıklıkla tercih ediliyor. White House Moda, gelinliğinize eşlik edecek kişiye özel aksesuar tasarımlar da hazırlayabiliyor.

Bornova’da Gelinlik Firmaları

Bornova’da gelinlik firmaları arasında Madam Burcu, Tennure Butik gibi birçok firma bulunuyor. Pek çok ünlü markanın şubelerini de bulabileceğiniz bölgede gelinlik fiyatları ortalama 1250 TL'den başlıyor.

Madam Burcu

Madam Burcu, gelinlik ve aksesuarlara yönelik tasarımları ile biliniyor. Bornova'nın en ünlü gelinlikçisi ünvanını taşıyan Madam Burcu, İzmir gelinlik mağazaları arasında uygun fiyatları ile de öne çıkıyor. 1000 TL'den başlayan gelinlik modelleri fiyatları, seçilen tasarıma göre değişkenlik gösterebiliyor.

En çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

Konak, Kemeraltı, çankaya, Alsancak ve Karşıyaka’da bulunan gelinlik mağazalarında en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında prenses ve kabarık model gelinlikler göze çarpıyor. Gelin adaylarının hayallerini süsleyen prenses modelli gelinlikler, en çok tercih edilenler modeller arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Bu modelin yanı sıra, sırtı transparan modeller de İzmirli gelinlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yarım balık tasarımlar ise sıklıkla sonbahar düğünlerinde tercih ediliyor.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri hemen hemen tüm İzmir gelinlik mağazalarında bulunabiliyor. Markaların sunduğu bu modeller, kapalı gelin adayları tarafından yoğun ilgi görüyor. Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile tesettür gelinlikler, Konak, Kemeraltı başta olmak üzere; çankaya, Alsancak ve Karşıyaka’da gelin adaylarını bekliyor. Tesettür gelinlik modellerinde A kesim ve prenses tasarımlar daha çok tercih ediliyor.

Prenses Kesim Gelinlikler

İzmir’de yer alan gelinlik mağazaları ve moda evleri, prenses kesim gelinlikler için birçok farklı seçenek sunuyor. Modası hiç geçmeyen bu model, birçok gelin adayının evlilik hayallerini süslüyor. özel gününüzde size zarifçe eşlik edecek olan bu tasarım ile, unutulmaz bir güne imza atacağınıza emin olabilirsiniz. özellikle minyon yapılı bir gelin adayıysanız tercihinizi bu modelden yana kullanabilirsiniz.

Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Düğün gününe şıklık katan bu gelinlikler, son zamanlarda gelinlerin sıklıkla tercih ettiği modellerden biri olarak öne çıkıyor. Düğün gününüzde zarif ve şık bir görünüm elde etmek için balık kesim gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışan balık kesim gelinliklerin fiyatları ortalama 2000 TL'den başlıyor.

İzmir’in En İyi Davet Salonları

Gelinlik seçiminize karar verdiyseniz İzmir'deki en güzel düğün ve davet salonlarını Mywedi.com'da inceleyebilirsiniz. Şehir genelinde kişi başı 30 TL'den başlayan fiyatlarla unutulmaz davetlere imza atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir gelinlik ve moda evleri için tüm merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

İzmir Gelinlik Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Son dönemde gelinlik satın almadan çok kiralama daha çok tercih ediliyor. Gelinlik kiralama fiyatları, satın alma fiyatının yarısına karşılık geliyor. 6.000 - 7.000 TL aralığında satın alınan gelinliklerin kiralama fiyatı 3.500 - 4.000 TL arasında belirleniyor.

İzmir'deki En Güzel Gelinlikçiler ve Moda Evleri

İzmir'de gelinlikçi ve moda evi yoğunluğu karar aşamasında zorlaştırıcı bir faktör olarak görülse de aslında doğru modeli bulma konusunda oldukça avantajlı bir durum. Konak çankaya ilçesinde konumlanan gelinlikçiler en güzel tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Knight & Bride, Emine Yıldırım Gelinlik ve Maxvera Gelinlik ve Aysira Gelinlik en çok tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor.

Bu yazımızda sizler için İzmir gelinlik markalarını ve hizmetlerini derledik. Moda evlerini sizler için tanıttık. Gelinliğe dair ihtiyaç duyacağınız her detaya bu yazıda değindik. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için, sitemizde bulunan dilediğiniz moda evini seçerek ücretsiz teklif alabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, düğün planlamanızda destek alabilirsiniz.