İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve 2024 Fiyatları

(7 sonuç)

İzmir
Düğün Mekanları
Havuz Başı Düğün Mekanları
Prenses Garden
128
6

Prenses Garden

5.0
(7)
İzmir, Narlıdere
1,200kapasite
750başlangıç fiyatı
Karnaval Luxury
190
7

Karnaval Luxury

İzmir, Buca
1,250kapasite
60başlangıç fiyatı
Havuzbaşı Garden Kısıkköy
3

Havuzbaşı Garden Kısıkköy

İzmir, Menderes
1,000kapasite
100başlangıç fiyatı
My Garden Yakaköy
28

My Garden Yakaköy

4.9
(17)
İzmir, Bornova
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Grand Hotel Ontur Çeşme
12

Grand Hotel Ontur Çeşme

5.0
(2)
İzmir, Çeşme
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Life Park
59
5

Life Park

5.0
(2)
İzmir, Buca
3,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Varia Event Hall
34
2

Varia Event Hall

5.0
(2)
İzmir, Foça
250kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Havuz başı düğün konsepti İzmirli çiftler tarafından özellikle yaz aylarında oldukça rağbet görüyor. Açık düğün mekanlarının pek çoğunda ayrı bir havuz başı davet alanı bulunuyor. Bayraklı, Buca, Konak, Narlıdere, Alsancak ve Balçova ilçelerinde konumlanan havuz başı düğün mekanı fiyatları ortalama olarak 100 TL - 150 TL civarında seyrediyor. İzmir havuz başı düğün mekanları hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor!

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir havuz başı düğün fiyatları davet gününe ve menü seçimlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Düğün Buketi çiftlerine özel indirim fırsatları sunan mekanları ortalama fiyatları ise şöyle;

İlçe

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Bayraklı

100 TL

200 TL

Buca

50 TL

80 TL

Konak

80 TL

100 TL

Narlıdere

80 TL

100 TL

Alsancak

75 TL

100 TL

Balçova

75 TL

120 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ali Baba Düğün Salonları

İzmir Ali Baba Düğün Salonu, Bornova ilçesi Pınarbaşı semtinde bulunuyor. Mekanda hem kapalı salon, hem kır bahçesi, hem de havuz başı davet alanı bulunuyor. Burada sadece düğün değil; nişan, nikah töreni, partiler ve açılışlar da organize edilebiliyor. Mekanda yemekli düzende 1000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kokteyl davetlerde ise bu sayı 1500 kişiye kadar çıkabiliyor.

Ali Baba Düğün Salonları'nda havuz başı fiyatları ortalama 30 - 50 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. Yemekli bir düğün planlıyorsanız 50 - 80 TL arasında değişen menüleri tercih edebilirsiniz.

Garden Plus

İzmir'in Balçova ilçesinin İnciraltı semtinde bulunan Garden Plus, havuz başı düğünlerin aranan mekanı olarak öne çıkıyor. Şehir merkezine yakınlığı sayesinde mekana toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Düğün davetlerine ek olarak kutlama, açılış, fuar, parti, sünnet düğünü gibi her türlü daveti burada organize edilebilirsiniz.

İzmir Garden Plus'da havuz başı düğün fiyatları ortalama olarak 30 TL - 50 TL civarında seyrediyor. Tercih edeceğiniz menü ve düğün paketine göre fiyatlar değişebiliyor.

Bayraklı Havuz Düğün Salonu

Havuz Düğün Salonu, İzmir Bayraklı Belediyesi'ne ait bir sosyal tesis olarak hizmet veriyor. Bayraklı sahiline oldukça yakın bir konumda bulunan bu şık mekana İzban seferleri ile kolayca ulaşılabiliyor.

500 kişiye kadar misafir ağırlanabilen mekan hem açık hem de kapalı alan seçeneği sunuyor. Sosyal tesis olmasının bir artısı olarak oldukça uygun fiyatlarda davet düzenlenebiliyor. Kişi başı 30 TL'den başlayan düğün fiyatları, yemekli davetlerde 50 TL civarında seyrediyor.

Havuzbaşı Garden Kısıkköy

İzmir'in Menderes ilçesinde bulunan düğün salonu, Kısıkpet Havuzbaşı Düğün Salonu olarak da biliniyor. Kısıkpet Tesisleri içinde bulunan havuz başı düğün salonu İzmir'in dört bir yanından onlarca çifti ağırlıyor. Tesis bünyesinde hem açık hem de kapalı davet alanı seçenekleri bulunuyor.

Havuzbaşı Garden açık alanında 1500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kapalı salonda ise yaklaşık 750 kişiye hizmet verilebiliyor. Düğün paketi fiyatları ise ortalama olarak 3.000 TL - 5.000 TL arasında değişiyor.

İzmir Havuz Başı Kır Düğünü Mekanları

Balçova, Alsancak, Narlıdere, Konak, Buca ve Bayraklı ilçeleri birbirinden güzel havuz başı kır bahçelerine ev sahipliği yapıyor. Mavi ve yeşilin birleştiği noktada unutulmaz organizasyonlar sizi bekliyor.

Karnaval Luxury, Efsuna Garden ve Kırçiçeği Event Hall gibi tesisler özellikle bahar ve yaz aylarında çiftlerin ilk tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. İzmir'de havuz başı kır düğünü fiyatları ortalama olarak 50 TL - 80 TL civarında seyrediyor.

Prenses Garden

Prenses Garden, çim zemin üzerinde havuz başı düğün konseptini en iyi yansıtan mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Mekanın açık davet alanında 1200 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kapalı alan tercih edecek olan çiftleri ise 400 kişi kapasiteli balo salonu bekliyor.

Prenses Garden havuzbaşı düğün fiyatları hafta içi 30 - 50 TL civarında seyrediyor. Hafta sonu ise 50 - 80 TL arasında değişen fiyat seçenekleri bulunuyor.

Kırçiçeği Event Hall

Kırçiçeği Garden olarak da bilinen havuzbaşı düğün salonu Buca ilçesinin Kaynaklar semtinde hizmet veriyor. Düğün mekanı arayışındaki çiftlerin yakın kadrajına giren mekan, lüks bir organizasyonu oldukça uygun fiyat aralıklarında sunuyor.

Mekanın kapalı davet alanı 600 kişilikken, açık davet alanında 2000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyon düzenlenebilen mekanda kişi başı düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Elit Garden Kır Düğün Salonu

Kır bahçesi tarzında açık davet alanında bulunan Elit Garden Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Mekanın açık alanında ortalama 400 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Yemekli veya kokteyl düzeninde organizasyonların düzenlenebildiği mekanda kişi başı düğün fiyatları 50 TL ile 80 TL civarında değişiyor. Seçtiğiniz pakete göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Düğün davetlerine ek olarak sünnet düğünü, kına gecesi ve nişan davetlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Efsuna Garden

Alsancak Efsuna Garden, Atatürk Stadyumu içinde yer alan merkezi konumu ile beğeni topluyor. Kır bahçesi üzerine kurulu havuzbaşı davet alanında 2000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Mekanın havuz başı kır düğünü fiyatları seçilecek menü içeriğine ve düğün gününe bağlı olarak değişebiliyor. Efsuna Garden düğün fiyatları hafta içi 30 TL - 50 TL civarında iken, hafta sonu 50 TL - 80 TL civarında seyrediyor.

Karnaval Luxury

İzmir'in Kaynaklar ilçesinde hizmet veren Karnaval Luxury, havuz başı kır düğünü konseptinde bölgenin en başarılı mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Mekanın çim zemin üzerine kurulmuş davet alanında 1500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Karnaval Luxury havuz başı düğün fiyatları ise 30 TL'den başlıyor. Yemekli düğün planlayan çiftler için birbirinden lezzetli menüler 50 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

İzmir Otelde Havuzbaşı Düğün Fiyatları

DoubleTree by Hilton İzmir Airport, Swiss Otel Büyük Efes, Kaya İzmir Thermal & Convention ve Anemon Ege Hotel, İzmir halkı tarafından sıklıkla tercih edilen havuzbaşı düğün otelleri olarak öne çıkıyor. Kalabalık organizasyonlara imza atabileceğiniz otellerde ek olarak konaklama imkanı da bulunuyor. İzmir genelinde otelde havuz başı düğün fiyatları 50 - 80 TL arasında değişiyor.

DoubleTree by Hilton İzmir Airport

İzmir'in Gaziemir ilçesinde hizmet veren Doubletree by Hilton Otel, Adnan Menderes Havaalanı’na yalnızca 2 km. uzaklıkta olan bulunuyor. Bu konumu sayesinde şehir dışından gelecek olan misafirleriniz düğün mekanınıza kolayca ulaşabilir. 250 kişiye kadar konaklama kapasitesi de bulunan otelin kendine ait otoparkı bulunuyor.

Havuzbaşı davet alanında 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Bu şık otelde düğün fiyatları ise kişi başı 100 - 150 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. Otelin kendi catering ekibi tarafından hazırlanan kokteyl ve yemekli menü seçenekleri de bulunuyor.

Swiss Otel Büyük Efes

İzmir'in kalbinde, yeşillikler içinde bir havuz başı düğün organizasyonuna hazır mısınız? Swissotel Büyük Efes, Alsancak semtindeki kolay ulaşılabilir konumu ve lüks düğün hizmetleri ile sizi bekliyor.

Mekanda kır bahçesi ve havuzbaşı davet alanı seçenekleri bulunuyor. Swissotel İzmir düğün fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor.

Kaya İzmir Thermal & Convention

İzmir'in en saygın otelleri arasında yer alan Kaya İzmir Thermal & Convention, 1.200 metrekarelik alanda 2000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi sunuyor.

Otelde düzenleyeceğiniz organizasyonların fiyatları seçilen menülere, davet gününe ve konseptine göre değişkenlik gösterebiliyor. Kaya Termal'de kişi başı düğün fiyatları 150 TL'den başlıyor.

Anemon Ege Hotel

Anemon Hotel Ege, İzmir Bornova'nın en çok tercih edilen havuz başı düğün otelleri arasında yer alıyor. Ege üniversitesi’nin hemen karşısında bulunan otel bünyesinde 750 kişilik açık davet alanı bulunuyor.

Anemon Hotel'de havuz başı düğün fiyatları seçtiğiniz menü içeriğine bağlı olarak 30 - 100 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Havuz başı düğünü için çiftlerin merak ettiklerini burada bulabilirsiniz.

İzmir'de Havuz Başı Konseptli Düğün Mekanları Hangileri?

  • DoubleTree by Hilton İzmir Airport
  • Havuz Başı Erolun Yeri
  • Reyhan Hanım Konakları
  • La Fontaine Wedding
  • En Bordo Wedding Hall
  • Mygarden İzmir
  • Porto Beach Resort

Havuz Başı Düğün Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İzmir'de havuz başı düğün konsepti ile çiftlerin karşısına çıkan mekanların kişi başı fiyatları 70 - 80 TL aralığında başlıyor.

İzmir Havuz Başı Düğün Salonu Kapasiteleri

İzmir'de açık havuz başı alanı olan mekanlar kapasite aralıklarını geniş tutuyor. 1.000 kişiye kadar misafir rahatlıkla ağırlanabiliyor.

İzmir'in neredeyse her ilçesinde birbirinden şık havuz başı düğün mekanları bulunuyor. çiftlere indirimli paketler sunan mekanlarda siz de hayallerinizdeki organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Mekanlar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Tüm çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz!