Adana Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(50 sonuç)

Adana
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Ayna Restaurant
4

Ayna Restaurant

Adana, Kozan
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Ottoman Henna House
5

Ottoman Henna House

Adana, Seyhan
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Arada Biyer Restaurant
15

Arada Biyer Restaurant

Adana, Çukurova
150kapasite
250başlangıç fiyatı
Otel Şenbayrak City
15

Otel Şenbayrak City

Adana, Seyhan
75kapasite
250başlangıç fiyatı
İncir Event
7

İncir Event

Adana, Seyhan
400kapasite
150başlangıç fiyatı
Saray Balo Salonu
14

Saray Balo Salonu

Adana, Kozan
450kapasite
250başlangıç fiyatı
River Side Wedding
3

River Side Wedding

Adana, Ceyhan
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Küfe Meyhanesi
4

Küfe Meyhanesi

Adana, Çukurova
150kapasite
250başlangıç fiyatı
Riva Reşatbey Luxury Otel
8

Riva Reşatbey Luxury Otel

Adana, Seyhan
150kapasite
500başlangıç fiyatı
Kıbrıs Aile Çay Bahçesi
6

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi

Adana, Ceyhan
150kapasite
250başlangıç fiyatı
Kına Evi'm Organizasyon
5

Kına Evi'm Organizasyon

5.0
(1)
Adana, Adnan Menderes
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Wedding Parkpoint
11

Wedding Parkpoint

Adana, Seyhan
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Adana kına gecesi mekanları, gelin adaylarının hayallerine ulaşmaları için yüksek performanslı bir organizasyon hazırlığı yapıyor. Kırmızı renginin ağırlıklı olduğu salon dekorasyonları, misafirlere yapılacak ikramlar ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Kına organizasyonuna dair tüm ihtiyaçları karşılayan salonların kişi başı fiyatları 250 TL'den başlıyor.

Adana Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Adana'da kına gecesi ve bekarlığa veda düzenlemek isteyen çiftler, hizmet konusunda memnun kalabilecek organizasyonlar talep ediyor. Şehrin çeşitli bölgelerinde yer alan kına evleri ve mekanları, cazip fiyatları ile gelin adaylarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Hem kişi başı hem de paket halinde teklifte bulunan mekanların kişi başı fiyatları şu şekildedir;

Mekan Hafta içi* Hafta sonları*
Masalım Organizasyon Kına Evi 30 TL 50 TL
Bağ Evi 80 TL 100 TL
Riva Reşatbey Luxury Otel 250 TL 500 TL
Saki Meyhane 250 TL 250 TL
Tarihi Kısmet Meyhanesi 250 TL 250 TL
Otel Seyhan 100 TL 100 TL
Bezm-i Alem 250 TL 250 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

Osmanlı VIP Davet Sarayı

Adana'nın şehir merkezinde, çukurova ilçesinde yer alan Osmanlı VIP, gelin adaylarına unutamayacakları bir gece planlamaya hazırlanıyor. Bindallı ve kaftan kiralama hizmetiyle kına gecenizin ilk adımından başlayarak yanınızda yer alıyor. Aksesuar kiralama imkanını da sunmasıyla bir adım öne çıkıyor.

Kına müziği, mumu, süslemesi, tepsisi gibi önemli detayları da atlamadan yerine getiren davet sarayı, kına gecesi organizasyonunuza mutlu olacağınız bir dokunuş yapıyor. Kapasitesiyle de yeterli bir alan sunuyor. 300 kişi ağırlanabiliyor. 

Bağ Evi

Kına gecelerinin öncelikli adresi haline gelen Bağ Evi, Adana'nın sevilen mekanlarından biri. Masa ve sandalye süsleme, mekan giydirme ve dekorasyon gibi hazırlıklarıyla kına organizasyonlarına uygun bir ambiyans yaratıyor.

Davul şov, oryantal ve zenne ile şenlenen gecede isteyen gelinlere hint kınası yapılıyor. Bindallı veya kaftan kiralamayı direkt olarak yapabileceğiniz Bağ Evi'nde 200 kişilik organizasyonlar yapılabiliyor. Nedime ekibi bulunan mekanda sizlere eşlik edecek dansçıları düşünmenize gerek kalmıyor. 

B&B Anka Wedding

Kır düğünü için çiftlerin tercih ettiği, çukurova'da kapılarını açan B&B Anka Wedding, kına gecesi yapacak gelinlerin de ilk tercihleri arasında yer alıyor. özellikle açık alanda, kır bahçesi konseptinde kına organize etmek isteyenler arasında popüler bir mekan haline geliyor.

1.000 kişilik geniş çaplı bir gece geçirmek isteyenler için ideal olan B&B Anka, göl ve doğa manzarasına sahip. Geceye hazırlanman için özel bir oda bulunduran mekan, aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirebiliyor. Kına ekipmanları ve aksesuarları ile de büyük beğeni kazanıyor. 

İncir Event

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanıyla kapılarını açan İncir Event, gelin adaylarına iyi bir alternatif olma şansı yakalıyor. Şık ve ağaçlarla çevrili davet alanıyla cazip bir kına mekanı olmaya aday. Adana kına gecesi mekanları arasında ilk sıralara yerleşmeyi başarıyor.

Kapalı alanının yüksek tavanlı olması, açık alanının ise göl kenarında, doğa manzaralı olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yemekli kına geceleri için profesyonel bir hizmet gerçekleştiriyor. Yemek servisi, menü tadımı ve menü değişikliği seçeneğiyle unutulmaz bir gece yaratıyor.

Elit Saloon

Kına gecesi ve bekarlığı veda partisi için tercih edilebilecek bir diğer mekan Elit Saloon. çukurova'da konumlanıyor. Yuvarlak masaları, giydirilmiş sandalyeleri ve masalara şamdan yerleştirmesiyle gelinler için şık bir salon hazırlıyor. Renk olarak ise kırmızı veya gold rengin hakim olduğu bir düzen gerçekleştiriyor.

Kına tahtı kiralama, kına tepsisi, tagı, seti teminlerinde bulunuyor. Mekanın kendi organizasyon sorumlusu tüm bu teminler için özel olarak çalışıyor. Tüm ihtiyaçlar böylece eksiksiz bir şekilde gideriliyor. 

Masalım Organizasyon Kına Evi

Bindallı ve kaftan satışı / kiralaması ile hem organizasyon firması hem de kına evi olarak hizmet veriyor. Masalım Organizasyon Kına Evi, her iki olanağa aynı anda ulaşmayı mümkün kılıyor. Böylece gelinlerin doğrudan tüm hizmetleri alabilmesini kolaylaştırıyor.

Rengarenk kına kemeri, gül suyu ve lokum ikramı, yer minderi ve testi kırma oyunu gibi imkanları sizlerle buluşturuyor. Damat basma organizasyonu ile de gelinlere ve damatları eğlenceli bir gece hazırlıyor.

Sular Kına Evi

Adana'nın Seyhan ilçesinde kapılarını açan Sular Kına Evi, gelin ve yakınlarına eğlenceli bir organizasyon düzenliyor. Kırmızı rengin ağırlıkta olduğu, klasik bir düzenle modern dekorasyonu harmanlıyor. Kına tahtı, tagı ve tepsisiyle gelinin gece boyu olacağı nokta özenle hazırlanıyor.

özenle seçilen kına müzikleri gece boyu enerjiyi ve dinamiği yüksek tutuyor. Davul şov, oryantal ve zenne ile de unutulmayacak bir organizasyon planlanıyor. İsteyen gelinler hint kınası yaptırabiliyor.

Adana kına gecesi mekanları, davet alanlarının süslenmesi ve aksesuar teminleriyle gelin adaylarının mutlu gecesine renk katıyor. Uygun fiyatları ile de memnuniyet temelli çalışılıyor. Alternatif olarak otellerde de düzenlenebilecek kına geceleri, bütçeye uyabilecek cazip teklifler ile planlanabiliyor. Mekanlar ve organizasyon detaylarına dair bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.