Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

11 sonuç
Adana
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Elit Saloon

Elit Saloon

Adana, Çukurova
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Doğrular Balo Salonu

Doğrular Balo Salonu

Adana, Sarıçam
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Otel Seyhan

Otel Seyhan

Adana, Seyhan
750 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
B&B Anka Wedding

B&B Anka Wedding

Adana, Çukurova
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Masalım Organizasyon Kına Evi

Masalım Organizasyon Kına Evi

Adana, Çukurova
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bağ Evi

Bağ Evi

Adana, Çukurova
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ada Park Kına Evim Organizasyon

Ada Park Kına Evim Organizasyon

Adana, Çukurova
300 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ottoman Henna House

Ottoman Henna House

Adana, Seyhan
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
İncir Event

İncir Event

Adana, Seyhan
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kına Evi'm Organizasyon

Kına Evi'm Organizasyon

5.0 (1)
Adana, Adnan Menderes
Osmanlı Vip Davet Sarayı

Osmanlı Vip Davet Sarayı

Adana, Çukurova
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Adana kına gecesi mekanları, gelin adaylarının hayallerine ulaşmaları için yüksek performanslı bir organizasyon hazırlığı yapıyor. Kırmızı renginin ağırlıklı olduğu salon dekorasyonları, misafirlere yapılacak ikramlar ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Kına organizasyonuna dair tüm ihtiyaçları karşılayan salonların kişi başı fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Adana Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Fiyatları

Adana'da kına gecesi ve bekarlığa veda düzenlemek isteyen çiftler, hizmet konusunda memnun kalabilecek organizasyonlar talep ediyor. Şehrin çeşitli bölgelerinde yer alan kına evleri ve mekanları, cazip fiyatları ile gelin adaylarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Hem kişi başı hem de paket halinde teklifte bulunan mekanların kişi başı fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Osmanlı VIP Davet Sarayı

50 TL

80 TL

Bağ Evi

80 TL

150 TL

B&B Anka Wedding

50 TL

100 TL

İncir Event

100 TL

200 TL

Elit Saloon

30 TL

50 TL

Masalım Organizasyon Kına Evi

30 TL

50 TL

Sular Kına Evi

50 TL

100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için teklif alınız.

Osmanlı VIP Davet Sarayı

Adana'nın şehir merkezinde, çukurova ilçesinde yer alan Osmanlı VIP, gelin adaylarına unutamayacakları bir gece planlamaya hazırlanıyor. Bindallı ve kaftan kiralama hizmetiyle kına gecenizin ilk adımından başlayarak yanınızda yer alıyor. Aksesuar kiralama imkanını da sunmasıyla bir adım öne çıkıyor.

Kına müziği, mumu, süslemesi, tepsisi gibi önemli detayları da atlamadan yerine getiren davet sarayı, kına gecesi organizasyonunuza mutlu olacağınız bir dokunuş yapıyor. Kapasitesiyle de yeterli bir alan sunuyor. 300 kişi ağırlanabiliyor. Osmanlı VIP organizasyon fiyatları kişi başı 50 TL'den başlayıp 80 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Bağ Evi

Kına gecelerinin öncelikli adresi haline gelen Bağ Evi, Adana'nın sevilen mekanlarından biri. Masa ve sandalye süsleme, mekan giydirme ve dekorasyon gibi hazırlıklarıyla kına organizasyonlarına uygun bir ambiyans yaratıyor.

Davul şov, oryantal ve zenne ile şenlenen gecede isteyen gelinlere hint kınası yapılıyor. Bindallı veya kaftan kiralamayı direkt olarak yapabileceğiniz Bağ Evi'nde 200 kişilik organizasyonlar yapılabiliyor. Nedime ekibi bulunan mekanda sizlere eşlik edecek dansçıları düşünmenize gerek kalmıyor. Kına gecesi fiyatları 80 TL'den başlıyor.

B&B Anka Wedding

Kır düğünü için çiftlerin tercih ettiği, çukurova'da kapılarını açan B&B Anka Wedding, kına gecesi yapacak gelinlerin de ilk tercihleri arasında yer alıyor. özellikle açık alanda, kır bahçesi konseptinde kına organize etmek isteyenler arasında popüler bir mekan haline geliyor.

1.000 kişilik geniş çaplı bir gece geçirmek isteyenler için ideal olan B&B Anka, göl ve doğa manzarasına sahip. Geceye hazırlanman için özel bir oda bulunduran mekan, aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirebiliyor. Kına ekipmanları ve aksesuarları ile de büyük beğeni kazanıyor. Organizasyon fiyatı kişi başı 50 - 150 TL arasında değişiyor.

İncir Event

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanıyla kapılarını açan İncir Event, gelin adaylarına iyi bir alternatif olma şansı yakalıyor. Şık ve ağaçlarla çevrili davet alanıyla cazip bir kına mekanı olmaya aday. Adana kına gecesi mekanları arasında ilk sıralara yerleşmeyi başarıyor.

Kapalı alanının yüksek tavanlı olması, açık alanının ise göl kenarında, doğa manzaralı olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yemekli kına geceleri için profesyonel bir hizmet gerçekleştiriyor. Yemek servisi, menü tadımı ve menü değişikliği seçeneğiyle unutulmaz bir gece yaratıyor. İncir Event kına gecesi fiyatları 100 TL'den başlıyor.

Elit Saloon

Kına gecesi ve bekarlığı veda partisi için tercih edilebilecek bir diğer mekan Elit Saloon. çukurova'da konumlanıyor. Yuvarlak masaları, giydirilmiş sandalyeleri ve masalara şamdan yerleştirmesiyle gelinler için şık bir salon hazırlıyor. Renk olarak ise kırmızı veya gold rengin hakim olduğu bir düzen gerçekleştiriyor.

Kına tahtı kiralama, kına tepsisi, tagı, seti teminlerinde bulunuyor. Mekanın kendi organizasyon sorumlusu tüm bu teminler için özel olarak çalışıyor. Tüm ihtiyaçlar böylece eksiksiz bir şekilde gideriliyor. Semazen gösterisi de düzenlenebilen mekanda kına gecesi fiyatları kişi başı 30 - 50 arasında başlıyor.

Masalım Organizasyon Kına Evi

Bindallı ve kaftan satışı / kiralaması ile hem organizasyon firması hem de kına evi olarak hizmet veriyor. Masalım Organizasyon Kına Evi, her iki olanağa aynı anda ulaşmayı mümkün kılıyor. Böylece gelinlerin doğrudan tüm hizmetleri alabilmesini kolaylaştırıyor.

Rengarenk kına kemeri, gül suyu ve lokum ikramı, yer minderi ve testi kırma oyunu gibi imkanları sizlerle buluşturuyor. Damat basma organizasyonu ile de gelinlere ve damatları eğlenceli bir gece hazırlıyor. Gelin hamamı da düzenleyebilen organizasyon firması, kendi mekanındaki kına geceleri için kişi başı 30 - 50 TL arasında fiyat belirliyor.

Sular Kına Evi

Adana'nın Seyhan ilçesinde kapılarını açan Sular Kına Evi, gelin ve yakınlarına eğlenceli bir organizasyon düzenliyor. Kırmızı rengin ağırlıkta olduğu, klasik bir düzenle modern dekorasyonu harmanlıyor. Kına tahtı, tagı ve tepsisiyle gelinin gece boyu olacağı nokta özenle hazırlanıyor.

özenle seçilen kına müzikleri gece boyu enerjiyi ve dinamiği yüksek tutuyor. Davul şov, oryantal ve zenne ile de unutulmayacak bir organizasyon planlanıyor. İsteyen gelinler hint kınası yaptırabiliyor. Sular Kına Evi'nin organizasyon fiyatları 50 TL'den başlıyor. 200 - 300 kişilik kına geceleri düzenlenebiliyor.

Adana Otellerde Kına Gecesi Fiyatları

Otel Seyhan, Divan Adana Otel ve Hotel Bosnalı, Seyhan ilçesinde yer alan tesisler. Adana'da kına gecesini otel konforunda ve şıklığında yaşamak isteyen gelinlerin en sık tercih ettiği mekanlar arasında önceliği taşıyor.

Kına töreni ve müziği eşliğinde lüks bir hazırlık aşamasına giren tesisler, aksesuar kiralama seçenekleriyle memnuniyet odaklı çalışıyor. Bünyelerinde yer alan hamamlar sayesinde gelin hamamında kına gecesi organize edebilme fırsatı da bulunuyor. Otellerde kına gecesi fiyatları ortalama kişi başı 80 - 150 TL arasında değişiyor.

Adana kına gecesi mekanları, davet alanlarının süslenmesi ve aksesuar teminleriyle gelin adaylarının mutlu gecesine renk katıyor. Uygun fiyatları ile de memnuniyet temelli çalışılıyor. Alternatif olarak otellerde de düzenlenebilecek kına geceleri, bütçeye uyabilecek cazip teklifler ile planlanabiliyor. Mekanlar ve organizasyon detaylarına dair bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Loader
0
%