Kocasinan Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(5 sonuç)

Kayseri
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Kocasinan
Green Paradise Kayseri
19
3

Green Paradise Kayseri

5.0
(2)
Kayseri, Kocasinan
750kapasite
75başlangıç fiyatı
Nüzhet Otel
3

Nüzhet Otel

Kayseri, Kocasinan
1000başlangıç fiyatı
Emek Düğün & Balo Salonu
11

Emek Düğün & Balo Salonu

Kayseri, Kocasinan
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Florya Deluxe Kayseri
22

Florya Deluxe Kayseri

5.0
(3)
Kayseri, Kocasinan
700kapasite
50başlangıç fiyatı
Kaytur Düğün Adası
4

Kaytur Düğün Adası

Kayseri, Kocasinan
625kapasite
500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Kayseri Kocasinan düğün ve kına gecesi mekanlarının bir araya geldiği merkezi konumlardan biri olarak dikkat çekiyor. Yemekli ve kokteyl menülü kına geceleriniz kişiye özel paket seçenekleri sunuluyor. Açık ve kapalı davet alanları ile hayal ettiğiniz daveti verebiliyorsunuz. Kayseri’de kına gecesi fiyatları kişi başı 80 TL bandında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri kına gecesi mekanları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara bu bölümde ulaşabilirsiniz.

Kayseri'de Kına Geceleri Nasıl Yapılır?

Kayseri’de kına geceleri genellikle kız evinde yapılır. Konuklar kına müziği eşliğinde karşılanır, oyunlar oynanır. Misafirlere lezzetli ikramlar servis edilir. Kına töreni ise kına tepsisi ile gelin damadın etrafında şarkılar eşliğinde dönerek gerçekleştirilir. Bazı bölgelerde kına testisi kırılır, damat basma etkinlikleri ile gece daha eğlenceli hale getirilir. Davul, zurna eşliğinde kına eğlencesi sonlanır.

Kayseri Kocasinan Kına Gecesi Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri Kocasinan’da kına gecesi fiyatları tercihe ettiğiniz pakete göre değişiyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri, konuk sayısı fiyatları etkiliyor. Yemekli kına geceleri 80 – 100 TL bandında olurken kokteyl menüler 50 – 80 TL’den başlıyor.

Kayseri'nin En Uygun Açık Hava Düğün Salonları Hangileri?

Kayseri’de açık havada düğün yapabileceğiniz mekanlar şu şekilde listeleniyor;

  • Ottoman Paradise Kır Düğün Salonu
  • İdeal Garden Davet & Organizasyon
  • Dubai Palace & Terrace
  • Gül Bahçe Sosyal Tesisleri
  • Vadi Düğün Salonları Sosyal Tesisleri

En Popüler Kocasinan Kına Gecesi Mekanları

Kayseri Kocasinan’da birbirinden şık kına gecesi mekanları sizi beliyor. Ortalama 50 TL’den başlayan fiyatlar 150 TL bandında kadar çıkabiliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleriniz bulunuyor. kına gecesine özel paket seçenekleri ile hayal ettiğiniz organizasyonu yapabiliyorsunuz. Mekanlar hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında sizi bekliyor.

Green Paradise Kayseri

Green Paradise Kayseri, kına geceleri için en çok tercih edilen mekanlar arasında ilk sırada yer alıyor. şık dekorasyonu ile temanıza özel süslemelere yer veriliyor. Masa ve sandalye takımları, şık supla ve şamdanlar göz alıcı görünüyor. Barkovizyon gösterileri, volkan şovu ile herkes ilk dans anınıza hayran kalıyor.

Mekanın kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemek menüleri, salata ve mezelerle servis ediliyor. yemekli kına gecesi fiyatları 130 TL’den başlıyor. Kokteyl menüler de ise atıştırmalıklar, tuzlu ve tatlı tabaklar servis ediliyor. Kokteyl fiyatları ise 75 TL’den başlıyor.

Adres: Alsancak, Alsancak Caddesi No:6201, Kocasinan/Kayseri.

Florya Deluxe Kayseri

Florya Deluxe Kayseri, kapalı alanı ile büyük davetlere ev sahipliği yapıyor. 100 – 700 kişi arasında konuk ağırlayabiliyorsunuz. 500 araçlık otopark alanıyla park sorunu da ortadan kaldırılıyor. Kına gecesine özel süslemelerle kına tahtı, nedime tef ve bendirleri, kına mumu, kına testisi set içinde hazırlanıyor. Tüm ihtiyaçlarınız kına setiyle tamamlanmış oluyor.

Mekanda yemekli kına geceleri kişi başı 70 TL’den başlıyor. Kokteyl ise 45 - 50 TL bandında değişiyor. Size özel kampanyaları değerlendirmek için erken rezervasyon avantajından yararlanabilirsiniz.

Adres: Yıldızevler, Oto Galericiler Sitesi No:9, Kocasinan/Kayseri.

Alice Deluxe Kına ve Nişan Salonları

Alice Deluxe Kına ve Nişan Salonları, özel günlerde çiftler ve ailelerden tam not alıyor. Organizasyon sorumlunuz davetinizin her detayıyla yakından ilgileniyor. Size ise gelin damat odasında heyecanla hazırlamak kalıyor. Balkon, kolonsuz salon, yüksek tavan ve terasıyla geniş bir alan sunuyor. Kapalı alanında 750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsunuz. Oturma planı yemekli ve kokteyl menü seçeneklerine göre düzenleniyor.

Dj ve orkestra temini ile düğü tadında bir gece oluyor. Kına gecesinde ihtiyacınız olacak tef, bendir, tepsi, kına mumu, Hint kınası ve diğer ihtiyaçlarınız temin ediliyor. Alice’de kına gecesi fiyatları 50 TL bandında değişiyor.

Adres: Mimarsinan, Murat Cd. No:45, 38020 Kocasinan/Kayseri.

Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salonu 

Beyaz İnci Premium Ziyafet ve Balo Salonu, kına gecesi dışında davet, düğün, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet, mezuniyet törenlerinde de hizmet veriyor. Yemekli, kokteyl menü seçenekleri ile kalabalık davetlere ev sahipliği yapılıyor. Mekan 500 kişilik kapalı alan seçeneği sunuyor.

Dj ve orkestrası ile eğlenceli bir gece için bu mekanı tercih edebilirsiniz. Organizasyon sorumlusu, karşılama ekibi ve hizmet elemanları ile profesyonel bir ekip sizi bekliyor. Mekanın engelliye uygun girişi, otopark alanı bulunuyor. Bu mekanda vereceğiniz konforlu davetin fiyatı ortalama 80 – 100 TL oluyor.

Adres: Aytemiz Petrol Karşısı, Talatpaşa,Kocasinan Bulv.,463/A Galericiler Sit İlerisi, 38110 Kocasinan/Kayseri.

Safir Düğün ve Balo Salonu

Safir Düğün ve Balo Salonu, açık ve kapalı alan seçenekleri sunuyor. 750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsunuz. Şehir merkezinde bulunan mekan bahçe, teras ile büyük bir davet alanı sunuyor. Orkestra seçimi ve süsleme detayları sizin seçiminize bırakılıyor. Supla, şamdan, yapay çiçek detayları ile mekan hazırlanıyor.

özel menüleri ile diyabet, kosher, kırmızı ve beyaz et menüleri hazırlanıyor. Işık, ses, sahne ve servis için profesyonel bir ekip çalışıyor. Safir Düğün Salonu fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Adres: Kocasinan Kayseri.

Kayseri Kocasinan’da düğün yapabileceğiniz birbirinden şık mekan bulunuyor. Yemekli ve kokteyl menülü kına gecesi davetleri ile konuklarınızla unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Size özel fiyat tekliflerini değerlendirmek için danışman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.