Konya Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(45 sonuç)

Konya
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Yeşil Vadi Restaurant
6

Yeşil Vadi Restaurant

Konya, Akşehir
250kapasite
250başlangıç fiyatı
Baykara Gold Düğün ve Kongre Merkezi
4

Baykara Gold Düğün ve Kongre Merkezi

Konya, Selçuklu
875kapasite
250başlangıç fiyatı
Öncü Sosyal Tesisleri
10

Öncü Sosyal Tesisleri

Konya, Meram
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Bayır Diamond Hotel & Convention Center
11

Bayır Diamond Hotel & Convention Center

Konya, Selçuklu
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Göksu Kır Düğün Bahçesi
15

Göksu Kır Düğün Bahçesi

Konya, Ereğli
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Türkmenoğlu Plaza
12

Türkmenoğlu Plaza

Konya, Selçuklu
1,500kapasite
250başlangıç fiyatı
Kulu Aquapark
3

Kulu Aquapark

Konya, Kulu
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Anka Düğün ve Kongre Merkezi
16

Anka Düğün ve Kongre Merkezi

Konya, Selçuklu
350kapasite
40000başlangıç fiyatı
Gökçem
7

Gökçem

Konya, Meram
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Rüya Kına Sarayı
4

Rüya Kına Sarayı

Konya, Selçuklu
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Selçuk Düğün Salonu
6

Selçuk Düğün Salonu

Konya, Selçuklu
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Aydoğanlar Düğün Salonu
8

Aydoğanlar Düğün Salonu

Konya, Ereğli
450kapasite
250başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Konya’nın en şık kına gecesi mekanlarını sizin için derledik. Açık ve kapalı davet alanı seçenekleri ile birçok seçeneğiniz bulunuyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimleri ile konuklarınıza dilediğiniz lezzetleri ikram edebiliyorsunuz. Kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Size özel fiyatları değerlendirmek ve daha detaylı bilgi edinmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya kına gecesi mekanları hakkında merak edilen soruların cevaplarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Konya'nın En Popüler Kına Gecesi Mekanları Hangileri?

Konya’da kına gecesi yapmak isteyen çiftler için en popüler mekanları listeledik.

  • Gold Nişan ve Kına Salonu
  • Paşapark Hotel
  • Rüya Garden Düğün Merkezi
  • Manzara Düğün Sarayı
  • Zazadın Hanı
  • çamlıtepe Panorama
  • Emin Usta Düğün Salonu
  • Rüya Kına Sarayı
  • Mavera Düğün Merkezi
  • Kulu Aquapark

Konya'da Kına Gecesi Fiyatları Ne Kadar?

Konya’da kına gecesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl seçimlerinizle bu fiyatlar 100 TL bandına yükselebiliyor. Konuk sayınız, etkinlik tarihiniz ve talep edeceğiniz hizmetler fiyatlarda değişikliğe sebep oluyor.

Kına Gecesi Organizasyonlarında Neler Yapılır?

Kına gecesi organizasyonunda geleneksel kına müzikleri eşliğinde kına yakılır. Kına yakmadan önce son zamanlarda oldukça popüler olan konuk hediyelikleri dağıtılır. İkramlar servis edilir ve müzik eşliğine tören başlar. Organizasyonlarınızı daha eğlenceli kılmak için testi kırma oyunları, renkli kemeri şovu gibi etkinlikler organize edilir. Gecenizi daha keyifli geçirmek için organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz.

En Güzel Konya Kına Gecesi Mekanları

En güzel Konya kına gecesi mekanları ve hizmet yelpazelerini sizin için araştırdık. Açık ve kapalı davet alanları ile hayal ettiğiniz organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Butik ve büyük kına mekanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Rüya Kına Sarayı

Konya Selçuklu konumundaki Rüya Kına Sarayı en popüler mekanlar arasında yer alıyor. çiftlerin hayal ettiği kına organizasyonları için geniş bir hizmet yelpazesi bulunuyor. kapalı davet alanı bulunan mekan 500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Yüksek tavan, asansör ve kolonsuz salonu ile konuklarınıza konforlu bir davet alanı sunuyor.

Şehir manzaralı mekan kına gecesi için özel paketler sunuyor. Bindallı ve kaftan kiralama, kına tacı, kına tagı, kına halısı, kına tepsisi ve mumları temin ediliyor. Kına gecenizi daha eğlenceli hale getirmek için davul şov, oryantal/zenne şovları ile çeşitli etkinlik seçenekleri sunuluyor. Mekanın kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemeksiz uygun kına organizasyonu fiyatlarını dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Adres: Yazır Mah. Yazır Spor Salonu Yanı Baha İş Merkezi, No:15/11 Selçuklu Konya.

Gold Nişan ve Kına Salonu

Gold Nişan ve Kına Salonu, Konya’nın en popüler kına gecesi mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menü seçeneklerini değerlendirebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et menü seçenekleri, salata ve meze çeşitleri konuklarınıza özenle servis ediliyor.

Kapalı alanı ile ortalama 400 kişi konuk ağırlayabiliyorsunuz. Mekanın kına gecesi organizasyonlarına özel dj ve orkestra ekibi bulunuyor. Kına müziklerine nedime ekibiniz keyifle eşlik ediyor. Kına mumu, kına tepsisi, kına örtüsü, kına halısı gibi ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Kına seti ile ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Mekanın organizasyon fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor. 50 TL bandına kadar değişiyor.

Adres: Yazır, Saray Bosna Sk. No:11/A, 42250 Selçuklu/Konya.

Paşapark Hotel

Paşapark Hotel, Konya Selçuklu konumunda yer alıyor. 300 – 400 kişilik açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Konuklarınıza kolaylık sağlamak için otopark alanı da bulunuyor. Mekanın asansör, bahçe ve yüksek tavanı bulunuyor. Mekanın sunduğu avantajlardan biri konaklama oluyor. Şehir dışından gelen konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyorsunuz.

Kına gecesi töreniniz için kına seti temin ediliyor. Oryantal, zenne ve semazen gösterileri oluyor. Konuklarınıza yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinden dilediğinizi ikram edebiliyorsunuz. Türk ve dünya mutfağından lezzetli kırmızı ve beyaz et seçenekleri, meze ve salata çeşitleri bulunuyor. Otelde kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL2den başlıyor ve 100 TL’ye kadar değişiyor.

Adres: Ferit Paşa Mah. Demiryolu Cad. No:108 Selçuklu/Konya.

Beldibi Kır Düğünü

Konya’da açık alanda kına gecesi planlayan çiftlerin ilk tercihi Beldibi Kır Düğünü oluyor. 500 kişilik kır bahçesi ile hayal ettiğiniz kına gecesine kavuşabiliyorsunuz. çim zemin üzerine kurulu mekanın engelliye uygun girişi, açılır kapanır tavanı bulunuyor. Dj ve müzik grubu temini ile sevdiğiniz kına müziklerine eşlik edebiliyorsunuz.

Masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri ile kına konseptine uygun süslemeler yapılıyor. Mekan dışı organizasyon ve catering ile çalışma imkanınız da bulunuyor. Konya kına gecesi fiyatları kişi başı 50 – 100 TL bandında değişiyor.

Adres: Gökçehüyük, Marangozlar Kavşağı, 42360 Seydişehir/Konya.

Emin Usta Düğün Salonu

Emin Usta Düğün Salonu Konya Beyşehir’in en çok tercih edilen kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Bindallı ve laftan kiralama seçenekleri, kına seti ile birçok hizmet sunuyor. Hint kınası, mumlar, tef ve bendirler, halay mendili temin ediliyor.

Kişiye özel konsept belirlenerek masa süsleme ve dekorasyon özelleştiriliyor. Dj ve müzik ekibi ile keyifli bir geceye imza atabiliyorsunuz. Konuklarınıza ikram edeceğiniz menüyü davet öncesinde tadabiliyorsunuz. Catering ile de çalışabiliyorsunuz. Kına organizasyonu fiyatları kişi başı 30 TL civarında oluyor.

Adres: Hacı Armağan, 42700 Beyşehir/Konya.

Rüya Garden Düğün Merkezi

Konya’da kalabalık kına gecesi planlıyorsanız Rüya Garden Düğün Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. 750 – 1000 kişilik açık, kır bahçesi ve kapalı davet alanlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bahçesi, çim zemini ve kolonsuz salonu ile konforlu bir alan sunuyor. Organizasyon danışmanı kına gecenizin her detayını sizinle planlıyor. Kusursuz bir davete imza atabiliyorsunuz.

Mekan dışı organizasyon ve catering hizmeti alabiliyorsunuz. Kına gecenize özel kaftan ve bindallı seçimi yapabiliyorsunuz. Davul ve oryantal şovları ile organizasyonunuz daha renkli hale geliyor. Yemekli kına gecesi fiyatları 80 TL, kokteyl ise 50 TL bandında oluyor.

Adres: Karakavak Mahallesi 42370 Seydişehir Konya.

Konya’nın en çok tercih edilen kına gecesi mekanlarını sizin için araştırdık. Uygun fiyat seçenekleri ile konuk sayınıza göre bir mekan seçimi yapabilirsiniz. Mekanlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve indirimli fiyatlardan faydalanmak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.