Manisa Kına Gecesi Organizasyonu ve 2024 Fiyatları

(9 sonuç)

Manisa
Organizasyon Firmaları
Kına Gecesi Organizasyonu
Dival Organizasyon
5

Dival Organizasyon

Manisa
7500başlangıç fiyatı
Akhisar Life Organizasyon
7

Akhisar Life Organizasyon

Manisa, Akhisar
7500başlangıç fiyatı
Salihlim Salihli Organizasyon
5

Salihlim Salihli Organizasyon

Manisa, Salihli
7500başlangıç fiyatı
Şirin Şeyler Parti Evi
5

Şirin Şeyler Parti Evi

Manisa, Soma
7500başlangıç fiyatı
Mahi Nev Organizasyon
4

Mahi Nev Organizasyon

Manisa, Ahmetli
7500başlangıç fiyatı
Tatlı Telaş Organizasyon
7

Tatlı Telaş Organizasyon

Manisa, Salihli
7500başlangıç fiyatı
Erbil Organizasyon
4

Erbil Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
7500başlangıç fiyatı
Doktoroğlu Organizasyon
7

Doktoroğlu Organizasyon

Manisa, Sarıgöl
7500başlangıç fiyatı
Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon
5

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
7500başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Manisa kına gecesi organizasyonu firmaları, hizmet kaliteleri ve uzun saatler boyu süren eğlenceleriyle öne çıkıyor. Organizasyon firmaları, kaftanından tefine kadar unutulmaz bir kına gecesi için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bünyelerinde temin ediyor. Firmalar, dans ve nedime ekiplerinin şovlarıyla da eğlencenize eğlence katıyor. üstelik, kına gecesi organizasyonu başlangıç fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Manisa'nın En İyi Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Manisa kına organizasyonu firmaları siz neredeyseniz oraya geliyor. Uygun kına mekanı bulamayanlar, kına firmaları eşliğinde Manisa’nın en güzel yerleri arasında seçim de yapabiliyor. Firmalardaki organizasyon sorumlusu, bütün geceyi başından sonuna kadar gelin adayıyla planlayarak eksiksiz hale getiriyor. Ek olarak, kına tepsisi, kına mumları, kına örtüleri gibi pek çok detay da bu firmalar tarafından özenle karşılanıyor.

Manisa'nın en çok tercih edilen kına organizasyonu firmalarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Firma Başlangıç* Her Şey Dahil*
Kalbim Organizasyon 500 TL 1.000 TL
Salihlim Salihli Organizasyon 1.000 TL 1.500 TL
Tatlı Telaş Organizasyon 1.000 TL 1.500 TL
Şirin Şeyler Organizasyon 1.000 TL 1.500 TL
Dival Organizasyon 500 TL 1.000 TL
Gönül İşleri Organizasyon 1.500 TL 2.250 TL
Akhisar Life Organizasyon 1.750 TL 2.750 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kalbim Organizasyon

Kalbim Organizasyon, Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde yaşayan gelin adaylarının yüzlerini güldürüyor. Burada, gelin adaylarını karşılayan ilk aksesuar beyaz bir kına tahtı oluyor. Bu tahta, hasır kına sepetleri ve kırmızı detaylarla bezeli kına tepsileri oluyor. Tüm renkler, gelin adayının isteğine göre farklılık gösterebiliyor.

Firma, gece boyunca sürecek eğlenceye epey önem veriyor. Bu sebeple, geceyi müzikleriyle şenlendirecek bir DJ ya da müzik grubu da gecede sahne alabiliyor. Dilerseniz, kadın DJ seçimi yaparak kadınlar arasında bir eğlence de düzenleyebiliyorsunuz. Organizasyon firmasından fiyatları 500 TL’den başlayan paketlerle faydalanabiliyorsunuz.

Salihlim Salihli Organizasyon

Manisa kına gecesi organizasyon firmaları arasında öne çıkan bir firma da Salihlim Salihli Organizasyon oluyor. Firma, organizasyonlarında dekorasyona oldukça önem veriyor. Dilediğiniz mekan mumlar, tüller ve örtüler ile kırmızının en güzel tonlarında dekore ediliyor. Kalp şeklindeki gelin tahtı ve gelin minderleri de mekanın baş köşesine konuşlandırılıyor.

Organizasyon firması, kiralama fırsatı da sunuyor. Dileyen gelin adayları, farklı bindallı seçenekleri arasından seçim yapabiliyorlar. Dilerlerse nedimeleri için kaftanlar da kiralayabiliyorlar. üstelik, kına ekibi ile anlaşarak uzman nedime ekibinin verdiği hint kınası hizmetlerinden de faydalanabiliyorlar. üstelik tüm bu imkanlara, 1000 TL’den başlayan fiyatları ile kavuşabiliyorlar.

Tatlı Telaş Organizasyon

Manisa kına organizasyonu firmaları arasında öne çıkan Tatlı Telaş Organizasyon, sizleri isminizin yazılı olduğu tabelalar ile karşılıyor. Bu tabelalar ve tahttan mindere kadar diğer tüm aksesuarlarda, gelin adaylarına farklı renk seçenekleri sunuluyor. Klasikten yana adaylar kırmızı kına takımlarını tercih ederken, modern bir dokunuş isteyenler mor renkleri kullanıyor. Bu takımlara kına tahtı, kına tepsisi, kına minderi gibi gereken her şey dahil ediliyor.

Firma, yenilikçi ve görkemli şovları ile de beğeni topluyor. Aşkınızı gökyüzüne volkan ve havai fişek gösterileriyle haykırabiliyorsunuz. Firma, gelin adayını ve ailesini davul şovları ile karşılıyor. Sonrasında ise salonda bulunan nedimeler, tüm davetlilerin eğlendiğinden emin oluyor. Firma, tüm bu hizmetler için fiyatlarını 1000 TL’den başlatıyor.

Şirin Şeyler Parti Evi

Modern bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyenler, soluğu Şirin Şeyler Parti Evi firması konumunda alıyor. Firma, kına organizasyonlarında renk seçimlerini kırmızı ve siyahtan yana yapıyor. Ortam, peri ledleri gibi modern ışıklarla aydınlatılırken, masalar da tüyler ve yapraklar gibi doğal detaylarla süslenerek abartıdan kaçılıyor.

Firma, kına gecesi düzenleyecek gelin adaylarına nedime bilekliğinden kına hediyeliğine kadar her şeyin düşünüldüğü paket seçenekleri sunuyor. Dileyenler, catering konusunda da firmayla anlaşarak pastacılık hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Demo masa olanağı da sunan firmanın fiyatları 1000 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Dival Organizasyon

Dival Organizasyon, Manisa Merkez’deki kolay ulaşılabilir konumuyla eş adayları tarafından tercih ediliyor. Firma, film tadında organizasyonlarıyla öne çıkıyor. Gelin adayları ve sevdikleri, firmanın sağladığı nedimeler tarafından, Hint kınasından yapılmış eşsiz dövmelere sahip olabiliyor. Dileyenler, kaftan ve bindallı da kiralayarak bu organizasyonu daha da güzelleştirebiliyor.

Firma, gelinin adının yazdığı davul gibi kişiselleştirilmiş setler hazırlıyor. Gelin adayı, özel kostümler giymiş nedimelerin arasından yürüyerek alana geliyor. Bu kostümler, geleneksel Hint kostümleri gibi farklı konseptlerde de olabiliyor. Bu esnada, gelin adayına çeşitli volkan ve ışık şovları eşlik ediyor. Renkli görüntülere şahit olacağınız firmanın fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Gönül İşleri Organizasyon

Gönül İşleri Organizasyon, Manisa Salihli bölgesinin belki de en eğlenceli kına gecesi organizasyonlarını düzenliyor. Firma, sevdiklerinizi tabelalar, karşılama panoları ve fotoğraf köşeleriyle karşılıyor. Konseptin geri kalanını ise tamamıyla siz belirliyorsunuz. Hayallerinizi anlattıktan sonra, organizasyon sorumlusunun size sunduğu kına aksesuarları arasından seçimler yapabiliyorsunuz.

çiçekler, masa örtüleri, kına tahtları ve kına tepsilerinin seçiminden sonra oturma düzeni gibi detaylar da eş adayları tarafından özenle planlanıyor. Dileyenler, firmanın kokteyl ve yemekli organizasyon seçeneklerinden de faydalanabiliyor. Hizmetleriyle öne çıkan firmanın fiyatları 1500 TL ile 2250 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Akhisar Life Organizasyon

Akhisar Life Organizasyon, adeta masal gibi bir kına gecesi organizasyonu imkanı sunuyor. Kına tahtları, rengarenk tüller ve simli yastıklar ile dekore ediliyor. Gökkuşağı tonlarındaki dekorasyon, kına gecesi organizasyonunun her noktasında tercih ediliyor. Renkli kaftanlar, masa örtüleri ve bindallılar arasından gelin adayları rahatlıkla seçim yapabiliyor.

Kına gecesi organizasyonu firması, zenne ve semazen şovlarıyla rakipleri arasından sıyrılıyor. Bu esnadaki danslar ve müzikler, gelin adaylarının talepleri dinlendikten sonra kararlaştırılıyor. Organizasyon sorumlusu sayesinde kına gecesi sahiplerinin hiçbir detay konusunda endişelenmesine gerek kalmıyor. üstelik bu usta hizmetlerin fiyatları 1750 TL’den başlıyor.

Manisa Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Evde kına gecesi yapmak istemiyorsanız, Manisa ili içerisinde bu organizasyon için ideal çok sayıda mekan bulunuyor. Bu mekanlar, alkollü, alkolsüz, yemekli, kokteyl kına gecesi gibi birçok alternatif sunuyor. üstelik, her sayıda katılımcıya uygun bir mekan da mutlaka bulunuyor. Mekanlar, gelin tahtlarını ve geniş pistlerini, gelin adaylarının hizmetlerine sunuyor.

Hayallerinizdeki gibi dekore edebileceğiniz Manisa kına gecesi mekanları kokteyl fiyatları, 10 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Artemis Kır Bahçesi

Artemis Kır Bahçesi, oldukça geniş ve yeşil bir alana kurulu yuvarlak masalarıyla dikkat çekiyor. Kına gecesi organizasyonu için mekanda yaklaşık 1000 kişilik bir kapasite bulunuyor. Manisa Salihli’deki mekan, gelin adaylarına masa sandalye giydirme hizmeti sunuyor. Mekan, eksik kaldığı konular için anlaşmalı organizasyon firmalarıyla anlaşarak kına gecenizi kusursuz hale getiriyor.

Artemis Kır Bahçesi, ses ve müzik sistemleriyle de öne çıkıyor. Dileyen gelin adayları, DJ’e önceden hazırladıkları müzik listesini vererek bu şarkıların çalmasını sağlayabiliyor. Tüm bu eğlence ise, gece boyunca yapılan fotoğraf çekimleri ile devam ediyor. Bu sayede, en güzel anılarınız hiç unutulmuyor. Uygun fiyatlarıyla öne çıkan mekanın fiyatları kişi başı 10 TL’den başlayarak 30 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kybele Park

Kybele Park, sizleri ve sevdiklerinizi görkemli volkan şovları ve kırmızı halı eşliğinde karşılıyor. Kına gecesi organizasyonu denilince akla ilk gelen renk olan kırmızı, mekanın gelin tahtı ve dekorasyonlarında da kendisini gösteriyor. 1000 kişilik salon, açık ve kapalı mekan seçenekleri sunuyor. Buradaki masalar ise kırmızı ve yeşil renkteki örtülerle süsleniyor.

Mekanın öne çıktığı bir diğer konu da lezzetli yemekleri oluyor. Usta aşçılar, ara sıcaklardan mezelere kadar her şeyin düşünüldüğü mezeler hazırlıyor. Dileyenler, taze ikramlarla kokteyl servisi de yapabiliyor. Mekanın kokteyller için fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişirken, yemekli kına geceleri için bu fiyat 30 TL ile 50 TL’ye çıkabiliyor.

Yağmur Düğün Salonu

Yağmur Düğün Salonu, eksiksiz bir kına gecesi organizasyonu için ihtiyaç duyulan her şeyi sağlıyor. Mekan, geniş pistinde nedimelerin dans ve davul şovları gerçekleştirmesini sağlıyor. Görkemli pist ve salon, büyük ve sarkık avizelerle aydınlatılarak ortaya hoş bir görüntü çıkarabiliyor.

Düğün salonu, gelin ve damat adaylarına bir organizasyon sorumlusu atıyor. Bu sorumlu, aksesuarlardan çocuklar için hazırlanan özel menülere kadar birçok noktada sizlere yardımcı oluyor. Yemekli kına gecesi organizasyonu düşünüyorsanız, mekanda menü tadımı ve değişikliği seçeneği de bulunuyor. Mekanın düğün fiyatları ise 30 TL’den başlayarak 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Tütün Otel

Tütün Otel, asma tavanlarındaki led aydınlatmaları ile dikkat çekiyor. Manisa Akhisar bölgesindeki otel, konaklama imkanı da sunarak rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Otelin kına gecesi salonu, 750’ye varan davetliyi ağırlayabiliyor. Salonda, dans edebilmeniz için geniş bir pist de bulunuyor.

Otel, kına gecesi organizasyonu aksesuarlarını da temin ediyor. üstelik gelin adaylarına farklı organizasyon seçenekleri de sunuluyor. Menü konusunda da bu çeşitlilik sürdürülüyor. Gelin adayları, sevdiklerine beyaz et, kırmızı et, vegan ve vejetaryen menüler sunabiliyor. Müzik sistemi ile de eğlencesi artan gecenin kokteyl kına fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor. Yemekli fiyatları ise 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İçicem Cafe Lounge

İçiçem Cafe Lounge, Manisa Ahmetli’de lounge ve pub kültürünü yaşatan mekanlardan birisi oluyor. Burada, eğlenceye doyacağınız bekarlığa veda ve kına gecesi organizasyonları düzenleyebiliyorsunuz. Dilerseniz, müzisyenleri kendiniz getirebiliyor, dilerseniz mekanın usta müzisyenlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu esnada, alkollü ve alkolsüz içkileri tercih edebiliyorsunuz.

İçicem Cafe Lounge, ışıklandırma ve sahne sistemleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Gelin adayları, mekanı isteklerine göre farklı aksesuarlarla süsleyebiliyor. Konsept kına gecesi organizasyonları da düzenlenebilen lounge, fiyatlarını da erişilebilir düzeyde tutuyor. Mekanın fiyatları, 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Manisa kına gecesi organizasyon firmaları, kırmızı detaylarla bezeli unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu yaşamanızı sağlıyor. Firmalar, gelin tahtı, nedime ekibi, kına tepsisi gibi her aksesuarın, farklı renklerini ve modellerini ellerinde bulunduruyor. Siz de, Manisa kına gecesi organizasyonu firmalarıyla anlaşmak ve size özel kampanyalardan faydalanmak için “ Fiyat Teklifi Al” butonu ile DüğünBuketi.com destek ekibine ulaşabilirsiniz.