Bursa Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(30 sonuç)

Bursa
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Kasaba Organizasyon Alanı
4

Kasaba Organizasyon Alanı

5.0
(16)
Bursa, Nilüfer
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Piano Labella Kır Davet
8

Piano Labella Kır Davet

Bursa, Yıldırım
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Merinos Davet
14

Merinos Davet

Bursa, Osmangazi
5,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Bursa Çankaya Davet
10

Bursa Çankaya Davet

Bursa, Kestel
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Altınpark Tesisleri
11

Altınpark Tesisleri

Bursa, Nilüfer
2,000kapasite
80başlangıç fiyatı
Aşka Davet & Garden
9

Aşka Davet & Garden

Bursa, Osmangazi
2,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Platonya Davet
14

Platonya Davet

Bursa, Nilüfer
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Çırağan Kır Bahçesi
39

Çırağan Kır Bahçesi

Bursa, Nilüfer
1,500kapasite
750başlangıç fiyatı
Baia Bursa
5

Baia Bursa

4.9
(10)
Bursa, Osmangazi
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Wedding Garden Bademli
7

Wedding Garden Bademli

Bursa, Mudanya
750kapasite
50başlangıç fiyatı
Garden Life
5

Garden Life

Bursa, Osmangazi
3,000kapasite
100başlangıç fiyatı
Mor Çilek
6

Mor Çilek

Bursa, Osmangazi
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Bursa kır düğünü mekanları, cazip paket seçenekleri ile her yıl çiftlerin mutluluğuna şahitlik ediyor. Açık alan, kır bahçesi ve havuz başı gibi seçenekler sunan Bursa kır düğün salonlarında siz de unutulmaz etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Peki Bursa’da kır düğünü fiyatları ortalama ne kadardan başlıyor? Kişi başı fiyatları, yemekli kokteyl menü çeşitleri ve şehrin en güzel mekanlarını sizin için inceledik.

Bursa'da Kır Düğünü Fiyatları Ne Kadar?

İlk sorumuzun yanıtı ile yazımıza başlayalım. Bursa kır düğünü mekanlarında fiyatları belirleyen farklı etkenler bulunuyor. Mekanın bulunduğu ilçe, davetli sayısı, davet türü, davetin günü ve menü seçimi bunlardan yalnızca birkaçı. Bursa’nın merkezi ilçelerinden Osmangazi’de kır düğün salonu arıyorsanız kişi başı ortalama 50 - 100 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Yemeksiz paketler ise ortalama 6.000 TL’den başlıyor.

Bursa’nın bir diğer merkezi ilçesi Nilüfer’de ise kişi başı yemekli düzende ortalama 100 - 200 TL arasında değişen mekanlar bulunuyor. Bu bölgedeki salonlar, diğer ilçelere göre biraz daha lüks olarak öne çıkıyor. Altınpark Tesisleri, Minör Garden ve Seremoni Garden bölgenin en çok tercih edilen kır düğün mekanları arasında yer alıyor.

Bursa’da deniz manzaralı düğün mekanı denilince ilk akla gelenlerden olan Mudanya Wedding Garden, kişi başı ortalama 100 TL’den başlayan fiyatları ile öne çıkıyor. Bursa deniz manzaralı kır düğün salonlarından olan bir diğeri Konak Sea Garden Gemlik ise 100 - 150 TL arasında değişen fiyatları ile beğeni topluyor.

İşte Bursa’nın en iyi kır düğünü mekanları ve fiyatları;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Siraç Davet & Balo 80 TL 100 TL
Aşka Davet & Garden 100 TL 120 TL
Kasaba Garden 100 TL 150 TL
Mütevelli çiftliği 200 TL 250 TL
224 Garden 80 TL 100 TL
Mor çilek 50 TL 100 TL
Wedding Garden Bademli 100 TL 150 TL
Defne Davet 200 TL 250 TL
Doburca Davet 100 TL 150 TL
Otantik Clup Hotel 100 TL 150 TL
Merinos Davet 150 TL 200 TL
Bursa çankaya Davet 100 TL 150 TL
Piano Labella 50 TL 100 TL
Platonya Davet 80 TL 100 TL
Piramit Garden 100 TL 150 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

En Sevilen Bursa Kır Düğün Mekanları

Bursa’daki kır düğün salonlarının ortalama fiyatlarını inceledik. Dilerseniz, bölgedeki en çok tercih edilen mekanlara yakından göz atalım. Mekan hizmetleri, olanakları, fiyatları ve adres gibi pek çok detayı burada bulabilirsiniz.

Oksijen Kır Düğün Salonu

Oksijen Kır Düğün Salonu Bursa’nın en sevilen açık hava düğün mekanları arasında bulunuyor. Havuz başı alan alternatifi de sunan mekan, Yıldırım ilçesinde konumlanıyor. Açık havada 1000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen mekan, 750 kişiye kadar yemekli etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyor. Kendi bünyesinde mutfak ekibi bulunan mekanla önden menü tadımı yapabilirsiniz.

Bursa Oksijen Kır Düğünü fiyatları kişi başı ortalama 50 - 100 TL arasında değişiyor. Alınan hizmet ve menü çeşitlerine göre fiyatlar değişebiliyor.

Akasya Kır Düğünü Salonu

Bursa kır düğünü mekanları arasında öne çıkan bir diğer isim ise Akasya Grup. Osmangazi ilçesinde yer alan mekan çiftlere eksiksiz bir düğün organizasyonunun kapılarını aralıyor. Kır düğünlerine ek olarak kına gecesi, nişan ve nikah etkinlikleri de burada düzenlenebiliyor. Mekanın açık ve kapalı alanlarında 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. After party alanı olması da mekana artı katan detaylardan.

Bursa Akasya Kır Düğün Salonu fiyatları kişi başı ortalama 50 - 150 TL arasında değişiyor.

Atalay Club

Bursa Mudanya’da konumlanan Atalay Club, farklı davet türlerinde çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yemekli düğün organizasyonları düzenlenebilen mekan, kendi mutfağında menüler hazırlayabiliyor. Dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir catering firması ile de çalışmanız mümkün. Açık alana ek olarak olumsuz hava koşullarına karşı bir de kapalı alan sunan mekanda 1000 kişiye kadar davetler düzenlenebiliyor.

Atalay Club Mudanya kır düğünü fiyatları kişi başı 50 - 100 TL bandından başlıyor.

İstasyon Kır Düğünü

Diğer adı çekirge İstasyon olan bu mekan, Bursa kır düğünü mekanları arasında en sevilenlerden biri. Osmangazi ilçesinde konumlanan mekana ulaşım Bursa’nın dört bir yanından rahatlıkla sağlanabiliyor. Açık kapalı alan alternatifleri ve açılır kapanır tavan sistemi ile çiftlerin en güzel gününe ortak oluyor. Ayrıca mekan bünyesinde davet organizasyonunuza destek olacak etkinlik sorumlusu da bulunuyor.

çekirge İstasyon Düğün Salonu’nda kişi başı 50 - 100 TL bandından başlayan fiyatlarla kır düğünü düzenlenebiliyor.

Hanedan Kır Düğünü

Bursa Nilüfer’in en şık salonlarından Hanedan Kır Düğünü ile devam ediyoruz. Hanedan bünyesinde nişan, düğün ve kır nikahı organizasyonları düzenlenebiliyor. Misafirlere muhteşem bir doğa manzarası sunan mekanda yemekli düğünlerden kokteyl davetlere kadar pek çok farklı konseptte etkinlik düzenlenebiliyor. Açık alanda 1000, kapalı alanda 500 kişilik davetler düzenleyebilen mekan, dışarıdan kendi seçtiğiniz bir organizasyon firması ile çalışmanıza da sıcak bakıyor.

Bursa Hanedan Kır Düğünü fiyatları kişi başı ortalama 150 - 200 TL civarında seyrediyor.

Şeke Bahçe

Bursa kır düğünü mekanları arasında başarısını ispatlayan Şeke Bahçe, 2000 kişilik dev kır bahçesi ile unutulmaz davetlere imza atıyor. Yemekli düğün organizasyonlarının aranan ismi Şeke Kır Bahçesi, dilerseniz menüde değişiklik alternatifi de sunuyor. Ses ve sahne hizmetlerini bünyesinde bulunduran mekan, ayrıca düğününüz boyunca fotoğraf ve video çekimi de yapıyor. 500 araç kapasiteli otoparkı da mekanı öne çıkaran detaylardan.

Şeke Bahçe’de kır düğünü fiyatları 50 - 100 TL bandından açılıyor. Alınan hizmetlere göre fiyatlar değişebiliyor.

Mor çilek

Bursa kır düğünü mekanları incelememizin sıradaki durağı Mor çilek oluyor. Uygun fiyatlı kır düğün salonu denildiğinde ilk akla gelen adreslerden olan Mor çilek’te çim zemin ve doğa manzarası sizi bekliyor. Düğün hazırlık odası ve after party alanı gibi artıları bulunan mekanda yemekli ve kokteyl düğünler düzenlenebiliyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik gibi imkanlar da sunan mekan, kendi organizasyon sorumlusu ile çalışıyor.

Mor çilek Bursa kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 50 - 80 TL’den başlıyor. Ek hizmetlerle fiyatlarda artış görülebiliyor.

Altınpark Tesisleri

Bursa kır düğün salonları incelememizin son durağı Altınpark Tesisleri oluyor. çiftlere havuzbaşı, kır bahçesi ve kapalı salon alternatifleri sunan mekanda kalabalık davetler düzenlenebiliyor. Mekan şık dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Gelin ve damadın dans pistine giriş yaptığı merdivenlerden masa sandalyelere kadar tüm detaylar çiçeklerle süsleniyor. Organizasyon danışmanı da bulunan mekan, çiftlerin dekorasyon konusundaki görüşlerine değer veriyor.

Bursa Altınpark Tesisleri’nde kır düğünü fiyatları ortalama 80 - 100 TL’den başlıyor.

En iyi Bursa kır düğün salonları, fiyatları ve özelliklerini incelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Şehrindeki en iyi düğün mekanları DüğünBuketi.com’a özel fiyatları ve paket seçenekleri ile sizi bekliyor. “ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak size özel paketleri öğrenebilirsiniz. Mutluluklar dileriz!