Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

10 sonuç
Konya
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Aşçıoğlu Harun Usta

Aşçıoğlu Harun Usta

Konya, Meram
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Er Me Er Kır Düğün Bahçesi

Er Me Er Kır Düğün Bahçesi

Konya, Ereğli
750 Maks. Kişi • 130 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ayyıldız Kır Düğün Salonu

Ayyıldız Kır Düğün Salonu

Konya, Ereğli
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beldibi Kır Düğünü

Beldibi Kır Düğünü

Konya, Seydişehir
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Deniz Kır Düğün Bahçesi

Deniz Kır Düğün Bahçesi

5.0 (1)
Konya, Meram
2000 Maks. Kişi • 60 ₺ Başlangıç Fiyatı
El Emeği Kır Düğün Salonu

El Emeği Kır Düğün Salonu

Konya, Sarayönü
2000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Atiker de Luxe

Atiker de Luxe

Konya, Meram
3000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bizim Ora Düğün Bahçesi

Bizim Ora Düğün Bahçesi

Konya, Meram
2000 Maks. Kişi • 70 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kwangjin Kır Düğünü Salonu

Kwangjin Kır Düğünü Salonu

Konya, Ereğli
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Saltanat Kır Tesisleri

Saltanat Kır Tesisleri

Konya, Selçuklu
2000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Konya kır düğünü mekanları, çim zemin üzerine kurulu davet alanlarıyla bir adım öne çıkıyor. Açık havada düğün hayali olan çiftlerin beğenisini kazanan tesisler, olumsuz hava koşullarına yönelik açılır kapanır tavan özellikli sisteme sahip. Gelin ve damatlar için kaliteli hizmetler sunan yerler arasında öne çıkan mekanlar en az 30 - 50 TL arasında değişen fiyatları ile bütçe dostu teklifler sunuyor.

Konya Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kaliteli ve şık mekanları bir arada bulabileceğiniz Konya kır düğünü yerlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere ve avantajlara sahip olan mekanlar, hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelik hamlelerde bulunuyor. Tüm zevklere ve ihtiyaçlara yanıt verebilen kır düğün salonlarının fiyatları kişi başı düzende şu şekilde karşınıza çıkıyor;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Mavera Kır Düğün Bahçesi

50 TL

100 TL

Bizim Ora Düğün Bahçesi

50 TL

90 TL

Gözde Kır Düğün Salonu

50 TL

80 TL

Alyans Kösedağ Kır Düğün Bahçesi

50 TL

60 TL

Pelitli Bahçe

50 TL

60 TL

Kwangjin Kır Düğünü Salonu

30 TL

80 TL

Deniz Kır Düğün Bahçesi

30 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Mavera Kır Düğün Bahçesi

Konya'nın Meram ilçesinde yer alan Mavera Kır Düğün Bahçesi, açık alanında 3.000'den fazla kişi ağırlayabiliyor. Geniş kır bahçesiyle kalabalık düğünler için ideal bir mekan olma özelliği taşıyor. 500 kişilik otoparkıyla araçlarınızı güvenli bir şekilde park etmenizi sağlıyor.

Doğa manzaralı mekan, menü tadımı ve menüde değişiklik yapma seçeneği sunuyor. Böylece düğün öncesinde mekanın yemekli menülerini tadabilirsiniz. İstemediğiniz bir yemek olursa değişiklik yapma şansınız bulunuyor. Mavera'da kır düğünü fiyatları yemekli ve kokteylli 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Bizim Ora Düğün Bahçesi

2.000 kişilik açık ve kapalı davet alanıyla kapılarını açan Bizim Ora, çim zemine sahip. Kır bahçesinde düğününüz için özel hazırlıklar yapıyor. Dekorasyon ve masa süsleme seçeneğiyle isteklerinize öncelik vererek mekan dizaynını tamamlıyor.

DJ ve müzik grubu temininde bulunuyor. Video ve fotoğraf çekimi hizmeti de veriyor. Eğlence dolu bir gece geçirmenizi sağlarken bu özel anların kalıcı hale gelmesi için fotoğrafçı ekibini devreye sokuyor. Mekanda kır düğün fiyatları 50 TL'den başlıyor. Hafta sonu başlangıç fiyatı ise 90 TL olarak belirleniyor.

Gözde Kır Düğün Salonu

Konya Ereğli'de konumlanan Gözde Kır Düğün Salonu, düz bir ova üzerinde yer alıyor. Etrafı açık, ağaçlarla çevrili bir doğaya sahip. Ferah, sadeliğin hakim olduğu ve şık bir mekan olma özelliğine sahip kır bahçesiyle unutulmaz düğünlere imza atıyor.

Servis 23:00'da, müzik yayını ise 24:00'da sona eriyor. Eğlenceyi yüksek tutmak için ve gece sonunda eğlenmeye devam etmek için ayrı bir after party alanı ayarlıyor. Genelde after partyler için kapalı salonunu hazırlıyor. Yemekli ve kokteyl düğün fiyatları mekanda 50 TL'den başlıyor.

Alyans Kösedağ Kır Düğün Bahçesi

Açık alanda düğün organize eden mekanlardan biri olan Alyans Kösedağ, Konya'da sık tercih edilen yerler arasına giriyor. üstü kapalı bir alanda kır düğünü düzenleniyor. Açık alanın etrafı çimlerle kaplı. Süs havuzu özelliği taşıyan alan da kır bahçesine renk katıyor.

3.000'in üzerinde misafir ağırlayabilen nadir yerlerden biri olması da dikkat çekiyor. Yemek servisini mekanın güler yüzlü personelleri yapıyor. Işık, ses ve sahne düzenleme hizmeti yerine getiriliyor. Organizasyon sorumlusu gece boyu sizinle ilgileniyor. Hafta içi 50 TL, hafta sonu 60 TL'lik anlaşmalar yapılıyor.

Pelitli Bahçe

Konya kır düğünü mekanları arasında boy gösteren Pelitli Bahçe, Meram ilçesinde yer alıyor. Hem yuvarlak masa düzeni hem de dikdörtgen uzun, sıralı masa düzeni olmasıyla farklı alternatifleri tercih etmenize şans tanıyor.

Dekorasyon açısından da sadelikten yana ilerleyen mekan, bahçe ve doğa manzaralı. Dışarıdan fotoğrafçı getirmenize olumlu geri dönüş yapıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneği de bulunuyor. Kır düğünü için mekanın belirlediği fiyat aralığı 50 - 60 TL olarak biliniyor.

Kwangjin Kır Düğünü Salonu

Ereğli ilçesinde kapılarını açan Kwangjin Kır Düğün Salonu, açık alanında farklı bir kır düğünü konsepti ile karşınıza çıkıyor. Mekana giriş yapıldığı zaman çim zeminli çardağa giriş yapılıyor. Oradan köprü ile geçilen alanda masalar ve sandalyeler yer alıyor.

Mekanın etrafı havuz ile çevrili. Hem kır düğünü hem havuz başı düğün konseptini harman bir şekilde sunan düğün mekanı, çiftlere unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor. Volkan şovu, düğün pastası, organizasyon sorumlusu, video ve fotoğraf çekim hizmeti gibi olanaklarla da memnuniyeti artırıyor. Düğün fiyatları 30 TL'den başlayıp 80 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Deniz Kır Düğün Bahçesi

Kapalı alanında 200 kişiyi ağırlayan Deniz Kır Düğün Bahçesi, kır bahçesinde 2.000 kişiyi misafir ediyor. Gelin damat odası ve gelin yolu hazırlığı gibi mekan özellikleriyle çiftleri kendine çekiyor. Şehir ve doğa manzarası sunuyor.

After party organizasyonu da düzenleme imkanı bulunuyor. Masa süsleme ve dekorasyon, mekan giydirme olanakları sunuluyor. DJ ve müzik grubu temin ediliyor. Etkinlik sorumlusu sizinle ve davetlilerinizle yakından ilgileniyor. 500 araçlık otoparkı mevcut. Kır düğün fiyatları da 30 - 80 TL arasında değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Konya'daki kır düğün mekanları ile ilgili merak edilen soruların cevapları burada yer alıyor.

Konya Kır Düğün Salonları Fiyatları Ne Kadar?

Konya kır düğünü mekanları ve salonları fiyat aralığı olarak ortalama 50 - 100 TL'lik tekliflerde bulunuyor. 30 TL'lik mekan anlaşması sağlamak da mümkün.

Kır Düğünü Mekanları Kapasitesi Ne Kadar?

Birçok mekan 3.000 kişi ve üzeri davetli ağırlayabiliyor. Küçük çaplı kır düğünü tercih etmek isteyenler için 300 - 500 kişi aralığında kapasitesi bulunan seçenekler de mevcut.

En Güzel Konya Kır Düğünü Mekanları

  • Baranlar Düğün Bahçesi
  • Kwangjin Kır Düğünü Salonu
  • Mavera Kır Düğün Bahçesi
  • Bizim Ora Kır Düğün Bahçesi
  • Pelitli Bahçe
Loader
0
%