Manisa Kır Düğünü Mekanları ve 2024 Fiyatları

(80 sonuç)
Manisa
Düğün Mekanları
Kır Düğünü Mekanları
Kelebek Kır Düğün Bahçesi
7
Kelebek Kır Düğün Bahçesi
Manisa, Soma
625kapasite
250başlangıç fiyatı
Meydan Düğün Salonu
7
Meydan Düğün Salonu
Manisa, Akhisar
500kapasite
432başlangıç fiyatı
Adn Kır Düğün Bahçesi
3
Adn Kır Düğün Bahçesi
Manisa
750kapasite
432başlangıç fiyatı
Utopya Kir Dugunu
15
Utopya Kir Dugunu
Manisa, Akhisar
875kapasite
500başlangıç fiyatı
Anadolu Park Kır Düğünü
8
Anadolu Park Kır Düğünü
Manisa
500kapasite
10başlangıç fiyatı
İmza Kır Düğün Salonu
36
İmza Kır Düğün Salonu
Manisa, Yunusemre
2,000kapasite
500başlangıç fiyatı
İnci Garden
10
İnci Garden
Manisa, Şehzadeler
750kapasite
600başlangıç fiyatı
Park Sardunya Kır Düğünü Bahçesi
12
Park Sardunya Kır Düğünü Bahçesi
Manisa, Soma
750kapasite
750başlangıç fiyatı
Papatyam Garden
17
Papatyam Garden
Manisa, Şehzadeler
1,000kapasite
500başlangıç fiyatı
Şelale Plaza Restaurant
9
Şelale Plaza Restaurant
Manisa, Yunusemre
500kapasite
10başlangıç fiyatı
Gonca Kır Düğün Salonu
15
Gonca Kır Düğün Salonu
Manisa, Akhisar
625kapasite
500başlangıç fiyatı
Diva Garden Kır Düğün Salonu
11
Diva Garden Kır Düğün Salonu
Manisa, Salihli
2,000kapasite
432başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Manisa kır düğünü mekanları, alabildiğine uzanan yeşil alanlarıyla temiz hava ve ferah bir ortamda düğün seçeneği sunuyor. Bölgedeki kır düğünü mekanları, geniş kır alanlarında kalabalık davetlere ev sahipliği yapabiliyor. üstelik kalabalık gruplara kokteyl ve yemek servisi de yapılabiliyor. Aşağıda Manisa kır düğünü mekanları, kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları ve benzersiz hizmetleri hakkında çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

En İyi Manisa Kır Düğünü Mekanları

En iyi Manisa kır düğünü mekanları, Şehzadeler ve Merkez gibi ilçelerde yoğunlaşıyor. Gelin ve damat adayları ister kır alanları, ister havuz başı alanları tercih edebiliyor. üstelik kötü hava koşullarından etkilenmemeniz için çoğu mekan açılır kapanır tavan olanağı da sunuyor.

Doğru kır düğünü salonunu seçmek konusunda kafanız karıştıysa, aşağıdaki tablodan Manisa kır düğünü salonları ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mekan Kokteyl* Yemekli*
Kalbim Garden Taş Ev 100 TL 150 TL
Akpınar Sosyal Tesisleri 30 TL 50 TL
Avdan Park 30 TL 50 TL
Sarıgül Bahçe 10 TL 30 TL
Alyans Davet 50 TL 80 TL
Diva Garden Kır Düğün Salonu 10 TL 30 TL
Sarıgöl Avcilar Lokali Kır Düğün Bahçesi 10 TL 30 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Kalbim Garden Taş Ev

Kalbim Garden Taş Ev, Manisa ili Şehzadeler ilçesindeki merkezi konumuyla beğeni topluyor. Kır bahçesinde 500 kişiye kadar ağırlayabilen mekan, 250 araçlık bir otoparkla hizmet veriyor. Vale hizmeti sayesinde ise konuklarınız park sıkıntısından büyük ölçüde kurtuluyor. Mekanın kır alanında, çiçekler ve yeşilliklerden oluşan bir gelin tagı bulunuyor. Bu tag ve konukların masaları, şamdanlar ve mumlar ile süsleniyor.

Kalbim Garden Taş Ev, geniş pisti ve bu pistte sahne alan müzisyenleri ile de kalpleri kazanmayı başarıyor. Eş adayları, çalacak müziklere kendileri karar verebiliyor. Kır düğünü mekanı, fotoğrafçıyı da bünyesinde sağlayarak geceden güzel kareler ile dönülmesini sağlıyor. Mekanın kokteyl kır düğünü fiyatları 80 TL ile 100 TL arasında değişirken, yemekli fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında farklılık gösteriyor.

Akpınar Sosyal Tesisleri

Manisa Turgutlu’da bulunan Akpınar Sosyal Tesisleri, 400 kişilik kır alanında butik kır düğünü organizasyonları düzenliyor. Bu alandaki yuvarlak masalar, gelin ve damat adaylarının taleplerine göre süsleniyor. Oturma düzeni ve dekorasyon da kişiye özel yapılabiliyor. Mekandaki masalar, yapay çiçekler ve şamdanlar ile dekore ediliyor.

Akpınar Sosyal Tesisleri, yemekli ve kokteyl kır düğünü olanakları sunuyor. Menüye ise gelin ve damat adayları tadım ve değişiklik yaparak karar verebiliyor. Kişiye özel atanan organizasyon sorumlusu, bu menü değişiklikleri başta olmak üzere fotoğraf ve müzik gibi diğer unsurların da temin ve kontrolünü sağlıyor. Mekanın fiyatları ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlıyor.

Avdan Park

Avdan Park, 400 kişilik açık hava kır alanıyla ferah ve havadar düğünlere ev sahipliği yapıyor. Beyaz renk ağırlıkta şık ve sade bir dekorasyon benimseyen kır düğünü mekanı, dikdörtgen masa ve sandalyeler kullanmayı tercih ediyor. Bu masa ve sandalyelerin her birisi, pisti en iyi görebilecekleri noktada konumlandırılıyor.

Avdan Park, yalnızca yemekli menü hizmeti sunmasıyla rakipleri arasından sıyrılıyor. Bu hizmetin en iyi şekilde sağlanması için firma uzman servis elemanları ile tanışıyor. Eş adayları menüdeki yemekleri öncelikle tadabiliyor. Daha sonra ise damak zevklerine uygun değişiklikler gerçekleştirebiliyor. Bu özenle hazırlanan menüler için mekanın fiyatları hafta içi 30 TL ve hafta sonu 50 TL oluyor.

Sarıgül Bahçe

Sarıgül Bahçe de beyaz renk ağırlıklı şık dekore edilmiş Manisa kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Mekan, açık alanında 500 kişiyi ağırlayabiliyor. Kötü hava şartları için ise 100 kişilik bir kapalı park alanı bulunuyor. Konuklarınızın Kula ilçesinde yer alan bu mekana gelirken park konusunda endişelenmesi gerekmiyor. çünkü mekanda 100 araçlık bir otopark ve vale hizmeti de bulunuyor.

Sarıgül Bahçe, düğün için eğlencenin ne demek olduğunu çok iyi biliyor. Bu sayede mekanda gelişmiş ses ve müzik sistemleri kullanılıyor. Dileyenler dışarıdan müzisyen temini yapabileceği gibi, mekanın sağladığı orkestradan faydalanmak da mümkün oluyor. Hizmetleri kadar fiyatlarıyla da öne çıkan mekanın kokteyl düğün fiyatları 10 TL’den, yemekli fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Alyans Davet

Alyans Davet, en renkli Manisa kır düğünü mekanlarından birisi olmayı başarıyor. Led ışıklar ve tüllerle aydınlatılmış bir merdivenden piste inen gelin ve damat adaylarını burada sevdikleri karşılıyor. Kır alanı 750 kişilik açık ve kapalı alanlarıyla hiçbir hava koşulundan etkilenmeyen düğünler düzenliyor. Bu geniş katılımlı düğünler için mekanda 500 araçlık geniş bir otopark da bulunuyor.

Napolyon masa ve sandalyeler, şamdan ve çiçek seçenekleri ile otantik ve romantik bir şekilde dekore ediliyor. Mekan, gelin ve damat adaylarının rahatlığını da oldukça önemsiyor. Düğün öncesi rahatlıkla hazırlanabilmeleri için mekanda gelin ve damat odaları da bulunuyor.

Farklı ambiyansıyla beğeni toplayan mekanın fiyatları ise tüm bütçelere hitap ediyor. Kokteyl fiyatlar hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlarken, yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL’den başlıyor.

Diva Garden Kır Düğün Salonu

Diva Garden Kır Düğün Salonu, eş adaylarını altın renklerinde alaturka bir dekorasyon ile karşılıyor. Görkemli dekorasyon, kendisine hem açık hem kapalı alanlarda yer buluyor. Dileyen eş adayları ise farklı renkler tercih ederek farklı tasarım fikirlerini gerçekleştirebiliyor. Manisa'nın en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından olan Diva Garden, Salihli’deki 2000 kişilik açık, 1000 kişilik kapalı alanıyla hizmetlerini sürdürüyor.

Diva Garden Kır Düğün Salonu, canlı müzik ve orkestra hizmeti sunuyor. Bu sayede bu en stresli günde kurtlarınızı dökebiliyorsunuz. Mekan, gün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapacak bir fotoğrafçı ekibiyle de çalışıyor. Düğün sonrası fotoğraflarınızı basılı ve DVD formatlarında teslim alabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerden ise kokteyl için 10 TL, yemekli kır düğünü için 30 TL’den başlayan fiyatlar ile faydalanabiliyorsunuz.

Sarıgöl Avcılar Lokali Kır Düğün Bahçesi

Sarıgöl Avcılar Lokali siz kıymetli misafirlerini Manisa ili Sarıgöl ilçesinde bekliyor. Yüksek standartlarda bir hizmet sağlayan mekan, 400 kişilik yemekli, 500 kişilik kokteyl davetleriniz için ideal oluyor. Mekanda, kişiye özel masa sandalye giydirme seçenekleriyle canlı ve yapay çiçekle süsleme olanakları bulunuyor.

Sarıgöl Avcılar Lokali, kişiye özel düğün pastaları da tasarlıyor. Mekanın kokteyl ve yemekli menülerinde ise tadım ve değişiklik fırsatı sunuluyor. Eğlenceye önem verenler için kır alanında geniş bir dans pisti de bulunuyor. Alandaki tüm masalar bu pisti rahatlıkla görebilecek noktalara konumlandırılıyor. Sarıgöl Avcılar Lokali’nin kokteyl düğün fiyatları 10 TL’den, yemekli düğün fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Manisa Düğün Salonları ve Fiyatları

Manisa kır düğünü mekanları dışında bir alternatif için Manisa düğün salonlarına göz atabilirsiniz. Bu salonlarla anlaşarak organizasyon sorumlusundan kişiye özel konsepte varan pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. üstelik geniş pistlerinde, müzisyen ekipleriyle birlikte düğün gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Saray Düğün Salonu

Manisa Saray Düğün Salonu, tüm salonu aydınlatan sarı led ışıkları, kubbe şeklindeki gelin tagı tasarımı, pisti aydınlatan mavi ışıkları ile adeta bir masal şatosunu andırıyor. Salonun ortasında yer alan devasa aydınlatma, alaturka konseptle giydirilmiş masaları aydınlatıyor. Bu gösterişli salon, Manisa Yunusemre’de 1000 kişilik düğünlerin düzenlenmesine olanak sağlıyor.

Mekanda tüm hazırlıklar davetli sayınıza göre yapılıyor. Masa düzenleri, sunulacak ikramlar ve yemekler buna göre hazırlanıyor. Farklı konsept seçenekler de bulunan mekan, çiçekler ve balonlar gibi farklı detaylarla süslemeler yapabiliyor. Eş adayları, hem süslemeler hem yemeklerde değişiklikler gerçekleştirebiliyor. Mekanın kokteyl düğün fiyatları ise 50 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Teras Düğün Salonu

Teras Düğün Salonu, ilk olarak led ışıklarla aydınlatılmış geniş pistiyle dikkat çekiyor. Salonun geneli de aynı pistte olduğu gibi soft ama parlak renkler kullanılarak dekore ediliyor. Tüm konuklar sahneyi görebilsin ve birbirleriyle rahat iletişim kurabilsin diye dikdörtgen, uzun ince masalar mekan tarafından tercih ediliyor. 500 kişilik salon, iklimlendirme sistemleri sayesinde hep serin ve ferah kalıyor.

Düğün salonunda oldukça geniş bir otopark ve vale hizmeti sunuluyor. Bu sayede konuklarınız araçlarını nereye park edeceklerini düşünmekten kurtarıyor. Salon, eş adaylarına da bir sorumlu atıyor. Organizasyon sorumlusu, çiftlerle iletişime geçerek onlara düğün orkestrası ve seçeneği de sunuyor. Tüm bunların kusursuz gerçekleştirdiği bir düğün için firma kapılarını 30 TL’den açıyor.

Dilara Düğün Salonu

Dilara Düğün Salonu, sizleri beyaz tüller ve altın renkli şamdanlarla bezeli bir gelin yoluyla karşılıyor. Salon içerisinde ise konuklarınızı kırmızı ve dantelli örtülerle süslenmiş masalar bekliyor. 500 kişiye kadar ağırlayabilen salon, masa düzeninde eş adaylarının fikrini alıyor. Masa sandalye giydirme seçenekleri sayesinde eş adaylarına farklı renk alternatifleri de sunuluyor.

Salonda geniş bir pist ve kaliteli sahne ışıklandırmaları bulunuyor. Bu sahnede, mekanın anlaşmalı müzisyenleri sahne alarak gecenize adeta bir renk katıyor. Salon, düğün dışında sünnet, kına, mevlit gibi farklı organizasyonlar için de sıkça tercih ediliyor. Uygun fiyatlarıyla da tercih sebebi olan düğün salonunun fiyatları 10 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

Yağmur Düğün Salonu

Yağmur Düğün Salonu, yüksek tavanından sarkan görkemli aydınlatmaları ile beğeni topluyor. Sarkıt avizeler, ince uzun aydınlatmalar ve led ışıklar, mekana farklı bir ambians katıyor. Napolyon sandalyeler ve yuvarlak masalar da bu ambiyansın tamamlayıcısı oluyor. Manisa Yunusemre lokasyonunda hizmet veren düğün salonu, 500 kişiyi ağırlayabiliyor.

Düğün salonu, çiftlere özel düğün pastası tasarımı ve ikramlıklar da hazırlıyor. Tüm bunlar, şık tasarımları ve lezzetleriyle misafirlerin beğenisini kazanıyor. Yemekli düğün tercihinde bulunanlar için de tadım ve değişiklikle son halini almış menüler sunuluyor. Mekan, fiyatlarını kokteyl düğünler için 30 TL’den, yemekli düğünler için 50 TL’den başlatıyor.

La Mora Düğün Salonu

La Mora Düğün Salonu Manisa ilinin Yunusemre ilçesinde bulunuyor. 750 kişilik yüksek tavanlı ve kolonsuz ferah salon, yuvarlak masalar ve altın rengi detaylarla süsleniyor. Salonun baş köşesinde bulunan nikah masası ve gelin tagı, led ışıklarla aydınlatılarak ortaya farklı bir görüntü çıkarılıyor. Masalar ise çiçekler ve kristal şamdanlarla süsleniyor.

Mekan, çiftlere bir organizasyon sorumlusu veriyor. Bu sayede, çiftler düğün günü ikram edilecek yemekleri ve oturma düzenini seçebiliyor. Düğün repertuarı gibi özel talepler olur ise, mekan bunları da karşılayabiliyor. Salonun kokteyl fiyatları hafta içi 30 TL, hafta sonu 80 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise 80 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Manisa kır düğünü mekanları, yemekli, yemeksiz, kokteyl düğün gibi çok sayıda olanak sunuyor. Salonlar, hem fotoğrafçı, hem müzisyen, hem de servis elemanı ve vale temini yapabiliyor. Siz de hayallerinizdeki düğünü açık bir gökyüzü ve yemyeşil çimenler altında gerçekleştirmek için “ Fiyat Teklifi Al!” butonuna tıklayabilirsiniz. DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçerek Manisa kır düğünü mekanları tarafından size özel sunulan teklifleri öğrenebilirsiniz.