İstanbul Konferans ve Toplantı Salonları ve 2024 Fiyatları

(44 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Konferans ve Toplantı Salonları
Barcelo İstanbul Hotel
7

Barcelo İstanbul Hotel

5.0
(2)
İstanbul, Beyoğlu
273kapasite
850başlangıç fiyatı
Clarion Golden Horn Hotel
18

Clarion Golden Horn Hotel

5.0
(1)
İstanbul, Beyoğlu
200kapasite
180başlangıç fiyatı
Teras Çamlıca Restaurant & Cafe
18

Teras Çamlıca Restaurant & Cafe

5.0
(1)
İstanbul, Üsküdar
500kapasite
80başlangıç fiyatı
Salon Yıldırım
8

Salon Yıldırım

İstanbul, Kağıthane
1,000kapasite
100000başlangıç fiyatı
Titanic Business Kartal
5

Titanic Business Kartal

5.0
(1)
İstanbul, Kartal
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Hotel Golden Way
8

Hotel Golden Way

5.0
(8)
İstanbul, Esenler
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Hilton İstanbul Bakırköy
4

Hilton İstanbul Bakırköy

5.0
(5)
İstanbul, Bakırköy
1,000kapasite
200başlangıç fiyatı
Kavacık Beyaz Saray Suit Davet Salonu
12

Kavacık Beyaz Saray Suit Davet Salonu

İstanbul, Beykoz
450kapasite
500başlangıç fiyatı
Grand Okmeydanı Balo & Davet
4

Grand Okmeydanı Balo & Davet

İstanbul, Şişli
1,000kapasite
50başlangıç fiyatı
Kemer Düğün ve Konferans Sarayı
20

Kemer Düğün ve Konferans Sarayı

5.0
(3)
İstanbul, Bağcılar
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Taksim Square Hotel
16

Taksim Square Hotel

5.0
(1)
İstanbul, Beyoğlu
250kapasite
150başlangıç fiyatı
Kaya İstanbul Fair & Convention Otel
20

Kaya İstanbul Fair & Convention Otel

5.0
(2)
İstanbul, Esenyurt
1,000kapasite
350başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İstanbul'da eğitim ve konferans gibi etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz birbirinden şık toplantı salonları bulunuyor. Otellerin özel salonlarını kullanabileceğiniz gibi belediyeye bağlı olarak hizmet veren mekanları da değerlendirebilirsiniz. İstanbul konferans salonu kiralama fiyatları, kiralanacak saate göre belirlense de ortalama 250 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

İstanbul Konferans ve Toplantı Salonları Kiralama Fiyatları

İstanbul konferans ve toplantı salonları birbirinden güzel hizmet içerikleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Borsa İstanbul, Teknopark İstanbul, İstanbul Barosu, İstanbul Ticaret Odası gibi kurum ve kuruluşların da tercih ettiği salonlar farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. İstanbul konferans salonlarının kiralama fiyatları ise 250 - 2.000 TL arasında değişiyor.

İstanbul üniversitesi öğrencilerinin tercih ettiği ömer Halis Demir Konferans Salonu gibi pek çok salon eğitim, seminer gibi konularda beklentilerinizi karşılıyor. 

Portaxe

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer konumunda bulunan Portaxe, deniz manzarasıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Açık ve kapalı alanda hizmet sunan mekan şık tasarımıyla da beğeni kazanıyor. Mekanın açık alanda 750 - 1.000 kişi, kapalı alanda ise 1.000 - 1.500 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Mekan iş yemekleri, kurumsal etkinlikler ve açılış gibi faaliyetlerde öne çıkıyor. Güler yüzlü personeli, şık dizaynı ve deniz manzarasıyla olumlu dönüşler alınan mekanda yemekli veya kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Portaxe kokteyl ve yemekli davet fiyatları hafta içi ve hafta sonu 1.500 TL'den açılıyor.

Cemile Sultan Korusu

üsküdar'da bulunan Cemile Sultan Korusu, havuz başı konsepti ve deniz manzarasıyla öne çıkıyor. Mekan kapalı alanda 350 - 500 kişiye açık alanda ise 750 - 1.000 kişiye kadar hizmet sunabiliyor. 

Aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirilebilen mekanda açık alan, kış bahçesi, restoran ve teras bulunuyor. Organizasyon sorumlusu ile toplantı veya konferanslarınızın detaylarını görüşebiliyor, kişi sayınıza göre alan seçimi yapabiliyorsunuz.

Teras Çamlıca Restaurant

Teras çamlıca Restaurant, deniz ve eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Mekanda bulunan barkovizyon gibi ekipmanlar sunum yapmanızı kolaylaştırıyor. 

Mekanda yuvarlak, kare ve dikdörtgen masa tercih ediliyor. Davetlerinize eşlik eden manzara, İstanbul ayaklarınızın altında hissiyatı uyandırıyor. Açık menü seçeneği de bulunan Teras çamlıca, eğitim toplantılarında da sıklıkla tercih ediliyor. 

Spicy Orman Evi

Spicy Orman Evi, İstanbul konferans ve toplantı salonları arasında farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor. Açık alanda faaliyet gösteren mekan, doğal yaşamın ortasında bir gizli sığınak rolünü üstleniyor. 750 kişilik mekanda kokteyl fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor.

Beton yığınından kurtulmayı isteyen çalışanlarınızla oldukça verimli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 

Safran Elite Restaurant

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar konumunda bulunan Safran Elite Restaurant, doğa manzarası ve farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Havuz manzaralı mekan iş toplantılarına, seminerlere ve eğitimlere ev sahipliği yapıyor. Kapalı alanında 100 kişi, açık alanında ise 400 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Otellerin Toplantı Salonları ve Fiyatları

Oteller son teknoloji ekipmanları, barkovizyon, sinevizyon, kırtasiye malzemeleri, mikrofon gibi araç ve gereçleri hizmet yelpazesine ekliyor. Otellerin fiyat aralığı hizmet içeriğine göre 50 - 300 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

İstanbul'da bulunan otellerin toplantı salonları hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilir, karar aşamasında DüğünBuketi.com ekibinden yardım alabilirsiniz.

Grand Makel Hotel

Zeytinburnu ilçesinde bulunan Grand Makel Hotel, geniş toplantı salonuyla dikkat çekiyor. Borsa İstanbul ve Teknopark İstanbul adına toplantı, konferans ve seminer etkinliklerine alan açan hotel hizmetleriyle beğeni topluyor. Hotelin kapasitesi 200 - 300 kişi arasında etkinlik düzenlemek için uygun oluyor.

Ahşap dikdörtgen masaların kullanıldığı salon yüksek tavanıyla ferah bir ortam oluşturuyor. Toplantı salonunu geniş gösteren krem renk perdeler ışıklandırma ile birleştiğinde barkovizyon hizmetinin değerini arttırıyor.

Hilton İstanbul Bakırköy

Hilton İstanbul Bakırköy, ihtişamlı tasarımı ve ferah alanlarıyla İstanbul konferans salonu denildiğinde ilk akla gelen adresler arasında yer alıyor. Otelde sağlanan ekipman seminer, eğitim ve konferans gibi etkinliklerin kusursuz şekilde sonuçlanmasını sağlıyor.

İstanbul üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası gibi kurumlara da kapılarını açan otel geniş kapasiteli salonlarında hizmet sunuyor. Kolonsuz yüksek tavanlı toplantı salonuna gold renk avizeler şıklık yaratıyor. 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen salonu kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Taksim Square Hotel

Beyoğlu merkezi bir konumda bulunan Taksim Square Hotel, konforlu toplantı salonları ile dikkatleri üzerine topluyor. İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Barosu, Teknopark İstanbul gibi kurum ve firmaların toplantı için tercih alanı oluyor.

75 kişilik kapasite sunan otelin toplantı salonunda koyu yeşil sandalyeler kullanılıyor. Barkovizyon hizmetiyle sunum olanağı ve ekipman temininde destek olan Taksim Square hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Eresin Hotels Topkapı

Eresin Hotels Topkapı, geniş salonuyla Fatih'te hizmet veriyor. Şehrin merkezi bir konumunda bulunan hotel; iş seyahatleri, konferanslar, eğitim ve seminerler için tercih edilir hale geliyor. 13 farklı toplantı salonuna sahip olan Eresin, etkinlikleri organizasyon sorumlusu rehberliğinde planlıyor.

Hotel toplantı aralarında çay, kahve ikramlarıyla gönülleri fethediyor. 1.000 kişiye kadar hizmet sunan mekan konaklama konusunda da yardımcı oluyor. 

The Craton Hotel

Şişli konumunda yer alan The Craton Hotel, sade ve şık tasarımlı salonlarında hizmet veriyor. İstanbul iş yemekleri, şirket içi eğitim ve seminer konularında sıklıkla tercih ediliyor.

Misafirlerin rahatlığını düşünen hotel yarattığı konfor alanıyla toplantıların keyifli geçmesini sağlıyor. Mekanın dekorasyonu ve ışıklandırması dikkat dağıtmayacak şekilde tasarlanıyor. 

Clarion Golden Horn Hotel

Clarion Golden Horn Hotel, Haliç manzarası ve modern mimarisiyle yoğun ilgi görüyor. Dolmabahçe ve Topkapı toplantı salonlarında; sinevizyon perdesi, barkovizyon ve son teknoloji ekipman hizmeti sunuyor. Otel şirket toplantıları, seminerleri ve eğitimler için sıklıkla tercih ediliyor.

Otel ücretsiz ulaşabileceğiniz hizmetlerle yüzünüzü güldürüp, toplantı esnasında kesinti yaşamamanızı sağlıyor. 200 kişi kapasiteli Clarion Golden Otel kokteylli ve yemekli etkinlikler düzenleyebiliyor.

Bu yazımızda İstanbul konferans ve toplantı salonları genel özelliklerini, kapasitelerini, hizmetlerini ve fiyatlarını inceledik. Ayrıca İstanbul’da bulunan otellerin toplantı salonları hizmetlerine ve fiyatlarına da değindik. Konferans salonları kiralama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiyi ücretsiz DüğünBuketi.com danışma hattından alabilir veya planlamalarınıza ‘’ücretsiz Teklif Al’’ formuyla da yön verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular