Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

14 sonuç
Ankara
Diğer Davet Mekanları
Mezuniyet ve Balo Mekanları
Ataköşk Hotel

Ataköşk Hotel

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hisar Kasrı

Hisar Kasrı

5.0 (1)
Ankara, Altındağ
1500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aşk-ı İncek

Aşk-ı İncek

5.0 (1)
Ankara, Gölbaşı
750 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
In Love

In Love

Ankara, Yenimahalle
500 Maks. Kişi • 65 ₺ Başlangıç Fiyatı
Payidar Düğün Davet

Payidar Düğün Davet

Ankara, Yenimahalle
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kronos Hotel

Kronos Hotel

Ankara, Gölbaşı
1250 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Batıpark & Anemon Balo

Batıpark & Anemon Balo

Ankara, Yenimahalle
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Terrace Wedding

Terrace Wedding

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ahi Kasrı Düğün Salonu

Ahi Kasrı Düğün Salonu

Ankara, Etimesgut
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Club Bonjour

Club Bonjour

5.0 (1)
Ankara, Gölbaşı
1500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Göksum Wedding House

Göksum Wedding House

5.0 (1)
Ankara, Etimesgut
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Vivaldi Park Balo

Vivaldi Park Balo

Ankara, Çankaya
800 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Riva Balo ve Nikah Salonu

Riva Balo ve Nikah Salonu

Ankara, Yenimahalle
750 Maks. Kişi • 65 ₺ Başlangıç Fiyatı
Atlı Spor Kulübü

Atlı Spor Kulübü

Ankara, Yenimahalle
3000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Uzun yıllar ve yoğun emeklerle dolu eğitim hayatınızın bitişini mezuniyet partisi organizasyonu ile kutlayabilirsiniz. Gelişmiş müzik sistemleri ve uygun fiyatları ile sınır tanımayan eğlencelere ev sahipliği yapan Ankara mezuniyet ve balo mekanları bunun için ideal adresler olacaktır. Kişi başı 30 TL'den başlayan öğrenci dostu paketler hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ankara Mezuniyet Partisi ve Balo Mekanları

Ankara mezuniyet partisi denilince akla ilk gelen mekanlar oteller ve davet alanları oluyor. Kapalı balo salonu, açık alan ve havuz başı seçeneklerinden mevsime göre seçim yaparak eğlenceyi başlatabilirsiniz. Bu alanlarda 20 kişilik, 30 kişilik butik kutlamaların yanı sıra, aile katılımıyla kalabalık mezuniyet balosu düzenleyebilirsiniz.

Ankara mezuniyet partisi mekanları ortalama kişi başı fiyatları ise şu şekilde;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Kırrda 312 Wedding 30 TL 50 TL
Ferhunde Hanım Konağı 30 TL 50 TL
Terrace Wedding 30 TL 50 TL
Cevahir Wedding 30 TL 50 TL
Göksum Wedding House 30 TL 50 TL
Aşk-ı İncek 50 TL 100 TL
Hisar Kasrı 30 TL 50 TL
Club Bonjour 50 TL 80 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara’da Mezuniyet Eğlencesi Fiyatları Ne Kadar?

Ankara mezuniyet eğlencesi fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösteriyor. Daha hesaplı bir organizasyon isteyenler kokteyl mezuniyet eğlencesi, daha lüks peşinde olanlar ise yemekli mezuniyet mekanları tercih edebiliyor. Katılımcı sayısına göre de değişen Ankara mezuniyet eğlencesi fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Kırrda 312 Wedding

Kırrda 312 Wedding, Ankara Yenimahalle bölgesinde bulunuyor. Yeşillikler üzerinde oldukça geniş bir alana kurulu mekan, kutlama yapmak isteyen 1500 yeni mezunu başarıyla ağırlayabiliyor.

Masalar karşısına yerleştirilen barkovizyon ekranları, eğitim hayatınızdan renkli kareleri hatırlamanıza yardımcı oluyor. Mekanın geniş pisti ise mezuniyet partisinin olmazsa olmazı danslar için konforlu bir ortam hazırlıyor. Kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatlarla salonda uygun fiyatlı mezuniyet partileri düzenlenebiliyor.

Ferhunde Hanım Konağı

Açık ve kapalı alanı, göz alıcı tasarımı, Altındağ’daki merkezi konumuyla Ferhunde Hanım Konağı mezuniyet ve balo mekanları arasında öne çıkıyor. Yıllarca verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınız bu gecede, mezuniyet mekanı sahnesini 500 kişi kapasiteli kapalı alanına kuruyor. Hava koşulları canınızı sıkmasın diye mezuniyet eğlencesi rahatlıkla 250 kapasiteli iç mekana taşınabiliyor.

Yıllardır beklediğiniz gün sorunsuz geçsin diye konak sizlere bir de organizasyon sorumlusu atıyor. Bu sorumlu, servis edilecek yemeklerden çalınacak müziklere kadar her konuda sizlere destek oluyor. 30 TL’den başlayan yemekli ve kokteyl mezuniyet fiyatları ile öne çıkan mekanda menü tadımı da yapılabiliyor.

Terrace Wedding

Terrace Wedding çankaya ilçesinde görkemli mezuniyet balolarının mimarı oluyor. Yüksek tavanlı kolonsuz mekan, geniş dans pistini renkli led ışıklarla aydınlatıyor. Parti edasında dansa ve eğlenceye doyacağınız mekan, 500 kişiyi ağırlayabiliyor.

Mekanda sizinle uzman bir ekip ilgileniyor. Bu ekibin yanı sıra DJ ve müzik grubu sayesinde birbirinize veda ederken çalacak müziklere siz karar verebiliyorsunuz. İsterseniz dışarıdan getirdiğiniz organizasyon şirketiyle de çalışabiliyorsunuz. Yemekli törenler de düzenleyen mezuniyet mekanı kapılarını kişi başı 30 TL’den açıyor.

Cevahir Wedding

Ankara mezuniyet ve balo mekanları arasından 1000 kişilik geniş kapasitesiyle öne çıkan Cevahir Wedding, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Elmas ve Yakut renkli iki farklı salonu bulunan mekandaki salonların tümü yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla beğeni topluyor.

Cevahir Wedding, yemekli mezuniyet balosu konusunda da oldukça iddialı isimler arasında yer alıyor. Deneyimli servis elemanları tarafından sunulan menülere menüde tadımı sonrası karar veriliyor. Sevdiklerinizle paylaştığınız bu önemli anılar, mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı tarafından anbean kayıt ediliyor. Mekanın fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Göksum Wedding House

Göksum Wedding House, 750 kişilik beyaz ve gri renklerle bezeli balo salonu ile Ankara Etimesgut’ta ilkokul, lise mezuniyetleri için ideal mekan oluyor. Organizasyon yetkilileri oturma düzenini size özel hazırlayarak sandalyeleri dilediğiniz renklerde süslüyor. Salon, gösterişli avizeler ve balonlarla dekore ediliyor.

Mezuniyet balosu için en önemli detay olan eğlence, Göksum tarafından da unutulmuyor. Renkli ışıklarla aydınlatılan geniş dans pisti, anlaşmalı DJ tarafından çalınan müziklerle şenleniyor. 30 TL başlangıç kokteyl fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden mezuniyet mekanı, isteğe bağlı fotoğrafçı da temin edebiliyor.

Aşk-ı İncek

Aşk-ı İncek uzun senelerin ardından buna değecek bir mezuniyet balosu yapmak isteyen gençlerin tüm beklentilerini karşılıyor. Genelde yaz ve bahar aylarında tercih edilen mezuniyet mekanı, çim zeminli bahçesinde 750 kişi, kapalı alanında ise 200 kişiyi misafir edebiliyor. Bu iki salonun süslemesini de mezuniyetlerini kutlayacak ekibin istekleri belirliyor.

Aşk-ı İncek, bünyesinde usta aşçılar çalıştırıyor. Bu usta aşçılar size lezzetli ikramlar ve özelleştirilmiş pastalar sunuyor. Uzun yılların stresini atıp kurtlarını dökmek isteyenler ise mekanın son teknoloji ses ve müzik sistemlerinden yararlanabiliyor. Gölbaşı İncek bölgesinde yer alan mekanın hafta içi kokteyl fiyatları 50 - 100 TL arasında değişiyor.

Hisar Kasrı

Led ışıklarla ve balonlarla süslü bir mezuniyet ve balo mekanı arayışındaysanız Hisar Kasrı tüm beklentilerinizi karşılıyor. Lezzetli yemekleriyle öne çıkan mekanda dilerseniz organizasyon öncesi yemek tadımı yapabiliyorsunuz. Ankara Altındağ bölgesinde yemekli ve kokteyl mezuniyet balosu düzenlenebilen mekan 1500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Size yalnızca eğlenmek kalsın diye mekan bir organizasyon sorumlusu görevlendiriyor. Bu sorumlu, dilerseniz gece sonunda after party organizasyonu için de sizlere yardımcı oluyor. Hisar Kasrı’nda unutulmaz bir balo için fiyatlar ise kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Club Bonjour

Gölbaşı konumunda bulunan Club Bonjour, bahar ve yaz aylarında iç ısıtan organizasyonlar düzenleyebileceğimiz Ankara mezuniyet ve balo mekanları arasında yer alıyor. Havuz başına kurulan yuvarlak masalarda 1500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Zengin menü seçenekleri sunan mekanda kırmızı ve beyaz et alternatiflerine ek olarak kokteyl menü alternatifi de sunuyor.

Mekanın orkestrası kişiye ve gruba özel müzik listeleri oluşturuyor. Dans etmekten yorulanlarsa Club Bonjour’un havadar balkonuna çıkarak dinlenebiliyorlar. Bu balkon, sosyal medyaya atılacak fotoğraflar için çok şık bir arka plan yaratıyor. Olanaklarıyla göz dolduran mekanın fiyatları hafta içi 50 TL’den başlıyor.

Ankara'nın En İyi Mezuniyet Fotoğrafçıları

Yıllardır beklediğiniz bu özel günü hep hatırlamak isteyeceğinizi tahmin ediyoruz. Şık kıyafetler, özenle yapılmış saçlar, göz kamaştıran makyajlarla boy gösterdiğiniz mezuniyet töreninde tek eksiğiniz iyi çekilmiş fotoğraflar olacaktır.

Ankara mezuniyet fotoğrafçıları ise bu çekimleri 500 TL’den başlayan paketlerle gerçekleştiriyor. Ankara'nın en iyi özel gün fotoğrafçılarını sizi için inceledik.

360 Dijital Group

Mezuniyet anlarınızı ölümsüzleştirmek için 360 Dijital Grup Ankara çankaya’da sizleri bekliyor. Bu çekimler ister stüdyoda, ister dış mekanlarda gerçekleştirilebiliyor. Firma ilkokul, lise, üniversite mezuniyetleri için okullara giderek de çekim yapabiliyor.

Mezuniyet partisi mekanları içerisinde de çekimlerini yapan sanatçı ve ekibi baloyu başından sonuna kadar kaydedebiliyor. Daha sonra bu görüntülerle çeşitli video klipler oluşturulabiliyor. Sanatçının başlangıç paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

SE Wedding Photography

Yenimahalle bölgesinde hizmet veren SE Wedding Photography, bireysel ve grup mezuniyet çekimlerinde hizmet verebiliyor. Sizi okul günlerinize geri döndürecek fotoğraflar çeken fotoğrafçı, bu çekimleri okul binanız ya da farklı manzaralar önünde yapabiliyor. Bu çekimlere aile üyeleriniz ve sevdikleriniz de eşlik edebiliyor.

Konsept çekim hizmeti veren fotoğrafçı aksesuar kullanımına da önem veriyor. Fotoğraflar balonlar, taçlar, çiçekler gibi aksesuarlarla süsleniyor. Sanatçıyla çalışmak için mezuniyetten on beş gün önce iletişime geçmek yeterli oluyor. SE Wedding, mezuniyet çekimi paket fiyatlarını 500 TL’den başlatıyor.

Harun Arslan Photography

Harun Arslan Photography, Ankara mezuniyet fotoğrafçılığı alanında da hizmet veriyor. Mezuniyet balosu süresince çekim yapan fotoğrafçı, video kayıt da yapabiliyor. Bunların yanı sıra, cüppe ve kep ile bireysel ve grup stüdyo çekimlerini stüdyoda başarıyla gerçekleştirilebiliyor.

Harun Arslan, deneyimli ekibi ile okul yıllıklarını da en güzel fotoğraflarınızla süslüyor. Kalabalık gruplar halinde eğlenceli videolar çekmek isterseniz, sanatçı ortaya keyifli klipler çıkartıyor. Bu fotoğrafları basılı ve elektronik halde teslim eden fotoğrafçı, 1000 TL'den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'da mezuniyet töreni yapmak isteyenlerin merak ettiği tüm soruların cevabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara'da Mezuniyet Töreni Nerede Yapılır?

Ankara'nın en şık mezuniyet töreni mekanları listesi;

  • Vivaldi Park Balo
  • Batıpark Anemon & Balo
  • Hilton Garden Inn Ankara
  • Atlı Spor Kulübü
  • Hisar Kasrı

Ankara'da Mezuniyet Töreni Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Ankara'da mezuniyet töreni fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile fiyatlar 80 - 150 TL bandına kadar yükselebiliyor.

Mezuniyet Töreni Mekanları Kaç Kişiliktir?

Butik ve büyük mezuniyet törenleri için 30 - 1000 kişilik etkinlikler yapabilirsiniz. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan mezuniyet töreninizi organizasyon sorumlusu ile planlayabiliyorsunuz.

Ankara mezuniyet mekanlar; uygun fiyatları, şık tasarımları, her hava koşuluna uyum sağlamaları sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Bu salonlar yalnızca 20 kişilik, 30 kişilik, 50 kişilik butik balolar değil, kalabalık partiler düzenlenmesine de olanak sağlıyor. Siz de bu mekanlarla anlaşmalı fiyatlarla çalışmak, kampanyalardan faydalanmak için DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçmeyi unutmayın!

Loader
0
%