Çankaya Nikah Sonrası Yemek

(65 sonuç)

Ankara
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Çankaya
Yakamoz Alamatra
11

Yakamoz Alamatra

Ankara, Çankaya
150kapasite
750başlangıç fiyatı
Kalispera
7

Kalispera

Ankara, Çankaya
200kapasite
100başlangıç fiyatı
Halilzade Restaurant
5

Halilzade Restaurant

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Develi Ankara
4

Develi Ankara

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Balıkçıköy Fahri Çukurambar
8

Balıkçıköy Fahri Çukurambar

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Quick China GOP
6

Quick China GOP

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
100kapasite
80başlangıç fiyatı
Quick China Çayyolu
8

Quick China Çayyolu

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
200kapasite
80başlangıç fiyatı
Sur Balık Restaurant
7

Sur Balık Restaurant

Ankara, Çankaya
200kapasite
150başlangıç fiyatı
PelinS Winehouse
19

PelinS Winehouse

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
200kapasite
275başlangıç fiyatı
Güney Restaurant
5

Güney Restaurant

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Düveroğlu Restaurant
5

Düveroğlu Restaurant

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
200kapasite
50başlangıç fiyatı
Dafne Restaurant
6

Dafne Restaurant

5.0
(1)
Ankara, Çankaya
300kapasite
50başlangıç fiyatı

Ankara çankaya nikah sonrası yemek mekanları, şehrin sevilen ve rağbet gören isimlerinden oluşuyor. Mekanlar, üstün performansları ve dikkat çeken hizmetleri ile çiftlere ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla çiftlere rehber olan mekanlarda nikah sonrası yemek fiyatları 50 TL’den başlıyor.

çankaya'nın En İyi Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

Ankara çankaya nikah sonrası yemek mekanları, birbirinden güzel restoranlardan oluşuyor. Nikah sonrası kutlama yapmak isteyen çiftler müzikli ve yemekli eğlenceyi tercih ediyor. çankaya genelinde öne çıkan mekanların fiyatları 50 ile 150 TL arasında değişebiliyor.

Müşteri memnuniyetini gözeten restoranların ortalama fiyatları ise şu şekilde;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Göksu Lokantaları

50 TL

80 TL

Risa Park

50 TL

80 TL

Asrı çınar Balo Nikah Salonu

50 TL

80 TL

Quick China çayyolu

80 TL

120 TL

Hacettepe Yeşil Vadi Restaurant

50 TL

80 TL

Nusr-et Steakhouse

100 TL

150 TL

Adı Meşhur

50 TL

80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız. 

Göksu Lokantaları

400 kişilik kapasiteye sahip Göksu Lokantaları kaliteli hizmeti ve lezzetli tatlarıyla zihinlerde yer ediyor.

Organizasyon sorumlusu bulunan mekanda dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile çalışılabiliyor. Eşinizle birlikte kadraja yansıttığınız mutlu anlarınızı dostlarınızla paylaşmak için barkovizyon hizmetini değerlendirebilirsiniz.

Kişiye özel konsept seçeneği sunan mekan kırmızı ve beyaz et seçeneğinin yanı sıra çocuk menüsü ve vegan menü de hazırlıyor. Lokantada hafta içi davet fiyatları 50 TL olurken hafta sonu 80 TL olabiliyor.

Risa Park

Kır bahçesi, kapalı alanı ve havuz başı konseptiyle dikkat çeken Risa Park, güler yüzlü personeli ve profesyonel hizmeti ile öne çıkıyor.

750 kişiye kadar kır bahçesi alanı, 400 kişiye kadar da kapalı alanı bulunan mekanın aksesuarları dikkat çekiyor. Mekan giydirme, düğün pastası gibi hizmetler bulunan restoranda organizasyon danışmanı ve orkestra hizmeti de bulunuyor.

Tercihe göre mekana dışarıdan organizasyon firması, catering ve fotoğrafçı getirilebiliyor. Nikah sonrası yemek menüsünde kırmızı ve beyaz eti ön plana çıkaran ekip aperatif, cips ve kuruyemiş seçeneklerini alternatifler arasına ekliyor. Hafta içi 50 TL olan nikah sonrası yemek fiyatları, hafta sonu 80 TL olarak belirleniyor.

Asrı çınar Balo Nikah Salonu

500 kişilik kapasitesiyle hizmet sunan Asrı çınar Balo Nikah Salonu, çankaya nikah sonrası yemek mekanları arasında şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Etkinlik sorumlusu, DJ veya orkestra, video ve fotoğraf gibi hizmetlerin yer aldığı mekanda düğün pastası hizmeti de bulunuyor. Başlangıç, ara sıcak, salata ve tatlı gibi içeriği bulunan menüleri davet öncesi tadabilir ve menüde değişiklik yapabilirsiniz.

Menü içeriğine göre değişen nikah sonrası eğlence fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL olabiliyor.

Quick China çayyolu

Farklı tasarımıyla merak uyandıran Quick China çayyolu, Ankaralılar için çin yemeklerini eşsiz sunumlarla servise hazır hale getiriyor.

100 ile 200 kişilik çin restoranında etkinlik sorumlusu, kişiye özel konsept ve süsleme gibi hazırlıklar yapıyor. Asya esintili müzikler eşliğinde uzak doğu yemeklerine doyuyor, dışarıdan getirilen fotoğrafçıyla en özel anlarınızı ölümsüz kılıyorsunuz.

Menü tadımı ve menüde değişiklik yapılabilen mekanda davet fiyatları 80 - 120 TL arasında değişiyor.

Hacettepe Yeşil Vadi Restaurant

Göl kenarındaki açık alan konseptiyle dikkat çeken Hacettepe Yeşil Vadi Restaurant, 100 - 200 kişilik kapasitesiyle hizmet sunuyor.

Organizasyon danışmanı kişiye özel konsept tasarım hizmetini beğeninize sunarak yemekli davetleri titizlikle planlıyor. Düğün pastası hizmeti de sunulan mekana dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirilebiliyor.

Beyaz ve kırmızı et seçenekli menüye deniz mahsullerini de ekleyen mekan, menü tadımı ve değişikliği konusunda yardımcı oluyor. Hafta içi kişi başı 50 TL olan nikah sonrası eğlence fiyatları, hafta sonu 80 TL’den başlıyor.

Nusr-et Steakhouse

Lezzetleriyle uluslararası bir platformda adını duyuran Nusr-et Steakhouse, çankaya nikah sonrası yemek kategorisinde ilk sıralarda yer alıyor.

Krem ve ahşap tonlarında dizayn edilmiş restoranda organizasyon danışmanı, müzik yayını ve fotoğraf hizmeti sunuluyor. Kırmızı etin farklı versiyonlarını sunuma hazır hale getiren mekan yemek servisi ile profesyonel bir karşılama gerçekleştiriyor.

Kişiye özel konsept hazırlığı ile memnuniyet uyandıran restoranda yemekli davet fiyatları 100 - 150 TL’den başlıyor.

Adı Meşhur

100 ile 200 kişilik kapasitesiyle hizmet sunan Adı Meşhur, Maraş kebapçısı olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Birçok avantajı beğeniye sunan mekan etkinlik sorumlusu, video ve fotoğraf, kişiye özel konsept seçeneği gibi olanakları hizmete sunuyor. Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebildiğiniz mekanda özgürce hareket edebilme şansınız bulunuyor.

Ağırlıklı olarak Kahramanmaraş lezzetlerini sunan mekan, menü tadımı ve değişikliği olanağıyla damak zevkinize uygun hazırlıklar yapıyor. Vegan, diyabet veya çocuk menü seçeneklerine duyarlı davranan ekip hoşnutluk uyandırıyor. 50 TL’den başlayan yemekli eğlence fiyatları, menü içeriğine göre 80 TL’ye kadar çıkabiliyor.

çankaya’daki En Popüler Otelde Düğün Mekanları

çankaya konumunda bulunan otelde düğün mekanları şık tasarımları ve güler yüzlü personelleriyle akıllarda yer ediniyor. Uzun yıllar unutulmayacak bir hizmete imza atan mekanlar, memnuniyet uyandırmaya devam ediyor. İlçe genelinde hizmet veren otellerde düğün fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere, kapalı alanı ve yüksek tavanlı salonuyla dikkat çekiyor. 100 - 200 kişilik kapasite seçeneği sunan mekanda olanaklar yüzleri güldürüyor.

Etkinlik sorumlusu otelde düğün organizasyonunun her detayıyla ilgileniyor. Orkestra veya DJ, video ve fotoğraf çekimi, düğün pastası, after party, karşılama kokteyli ve barkovizyon gibi hizmetler sunuluyor.

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı da getirilebilen mekanda menü tadımı olanağı bulunuyor. Kokteylli düzende düğün fiyatları 80 - 100 TL arasında değişirken, yemekli düğün fiyatları 100 - 150 TL arasında değişiyor.

Divan Ankara

100 ile 250 kişilik kapasitesi bulunan Divan Ankara; şık tasarımı, geniş pist alanı ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

Gelin yolu, gelin tagı, gelin ve damat odası gibi imkanlar sunan mekan düğününüzde size eşlik edecek etkinlik sorumlusunu hizmetinize sunuyor. Işık, ses ve sahne hizmeti sunulan mekanda orkestra, DJ, fotoğrafçı ve barkovizyon gibi detaylar dikkat çekiyor.

Yemekli davetlerde catering hizmeti sunan mekan, menü tadımı sonucunda kendi istediğiniz lezzetlerin bulunduğu bir menü hazırlamanıza fırsat sunuyor. Divan Ankara’da düğün fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında seyrediyor.

çankaya'nın En İyi Gelinlik ve Moda Evleri

Ankara çankaya’da hizmet veren gelinlik ve moda evleri, sizleri en özel gününüze hazırlıyor. özel tasarım ve hazır model seçenekleri ile dikkat çeken firmalar, şehir genelinden ziyaretçilerini ağırlıyor. Tamamen sizin taleplerinizi ve hayallerinizi dinleyen gelinlikçiler, 2.000 - 3.000 TL arasında nikah ve nişan elbisesi fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Saraylı Moda Evi

Heyecan dolu bir süreçten geçerken ekibiyle birlikte yanınızda olan Saraylı Moda Evi, birçok alternatifi hizmetinize sunuyor.

Hazır kalıp model ve özel dikim seçeneği sunulan firmada vücut ölçüleriniz dikkate alınıyor. 1 ile 3 prova alınan firmada kaftan, bindallı ve gelinlik kiralanabiliyor. Paket sistemle çalışan firmanın başlangıç fiyatları 3.000 TL her şey dahil fiyatları ise 5.000 TL olarak belirleniyor.

Duygu Gelinlik

En iyi gelinlik modellerini hizmete sunan Duygu Gelinlik, abiye ve nişanlık hizmetiyle dikkat çekiyor.

Hazır model gelinlik, abiye ve nişanlık hizmeti sunan firma özel dikim hizmetiyle de memnuniyet uyandırıyor. özel dikimde zevklerinize tecrübesini katan ekip mutluluğunuza katkıda bulunuyor. 3 - 5 prova alan firma, hafta sonu hizmet vermesiyle de beğeniye topluyor.

3.000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları modele göre 5.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

çankaya'daki mekanlarda nikah sonrası eğlence için merak edilen tüm sorular burada yer alıyor.

çankaya nikah sonrası yemek fiyatları ne kadardan başlıyor?

Ankara'nın merkezi çankaya ilçesinde hizmet veren restoran, kafe, bar ve meyhanelerde kişi başı eğlence fiyatları 100 TL'den başlıyor.

çankaya nikah sonrası eğlence paket içeriklerinde neler bulunuyor?

 • After party organizasyonu
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Mekan giydirme
 • Menü tadımı
 • Servis hizmetleri
 • Canlı müzik
 • Ses, sahne ve ışık sistemleri
 • çeşitli menü seçenekleri

çankaya en eğlenceli nikah sonrası yemek mekanları

 • Uykuluk Meyhane
 • PelinS Winehouse
 • Kalinos Balık Restaurant
 • Yelken Balık Evi
 • Küpeli Meyhane
 • Villa Restaurant

Ankara çankaya konumunda hizmet veren nikah sonrası yemek mekanları hem özellikleri hem de olanakları ile çiftler tarafından beğeniliyor. Birçok farklı avantajı sunmaları ile özel günlerde uygunluk gösteren mekanlar, evliliğe doğru ilerlediğiniz yolda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. çankaya nikah sonrası yemek mekanları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve size özel indirimlerden yararlanmak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.