Filtreler

İlçeler

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

17 sonuç
Bursa
Diğer Davet Mekanları
Nikah Sonrası Yemek
Karçiçeği Restaurant

Karçiçeği Restaurant

Bursa, İznik
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yeşilçam Restaurant

Yeşilçam Restaurant

Bursa, Nilüfer
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bursa Vira Restaurant

Bursa Vira Restaurant

Bursa, Osmangazi
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Restaurant Ahtapotus

Restaurant Ahtapotus

Bursa, Nilüfer
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yusuf Restaurant

Yusuf Restaurant

Bursa
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kalami Restaurant

Kalami Restaurant

Bursa, Mudanya
100 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Cemil Usta

Cemil Usta

Bursa, Nilüfer
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gazi Meyhanesi

Gazi Meyhanesi

Bursa, Nilüfer
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Durmayaz Restaurant

Durmayaz Restaurant

Bursa, Nilüfer
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Deluxe Bursa

Deluxe Bursa

Bursa, Nilüfer
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kadim Restaurant

Kadim Restaurant

Bursa, Nilüfer
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Engin Usta Lezzet Sofrası

Engin Usta Lezzet Sofrası

Bursa, Gemlik
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mahur Restaurant

Mahur Restaurant

Bursa, Mudanya
50 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Denizatı Bar & Cafe

Denizatı Bar & Cafe

Bursa, Gemlik
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Ferro Otel

Salon Ferro Otel

Bursa, Osmangazi
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sera Bahçe

Sera Bahçe

Bursa, Nilüfer
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Emr-et Restaurant

Emr-et Restaurant

Bursa, Mudanya
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Düğün veya nikah sonrası eğlence için mekan arayışına giren çiftler, yemekli veya kokteyl menü seçeneklerinin dahil olduğu yerlere öncelik tanıyor. Bursa nikah sonrası yemek mekanları da sundukları alternatif lezzetler ve eğlence imkanları ile tam olarak aranılan nitelikleri taşıyor. Yakın çevre ile gerçekleştirilecek nikah sonrası yemek veya eğlence fiyatları da bu mekanlarda cazip aralıklarda sunuluyor.

Bursa'daki Nikah Sonrası Eğlence Yerleri

Bursa nikah sonrası yemek mekanları arasında açık hava veya kapalı salon özelliğine sahip yerleri tercih edebilirsiniz. Yemekli menülerin yanına ek olarak sunulan alkollü veya alkolsüz kokteyl menülerle, eğlenceli bir organizasyon yaşanmasının temelleri atılıyor. Birbirinden başarılı ve profesyonel hizmet sunan mekanların detaylı fiyat bilgisi aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Dobruca Kaya Restaurant 50 TL 100 TL
Umut Restaurant 30 TL 50 TL
Karçiçeği Restaurant 50 TL 80 TL
Lion City Hotel 50 TL 100 TL
Beyaz Kayalar Restaurant 30 TL 50 TL
Salon Ferro Otel 50 TL 80 TL
Seyir Butik 50 TL 100 TL
Nevale 30 TL 50 TL
Poyraz Meze & Balık Restaurant 30 TL 50 TL
Deli Kasap 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Dobruca Kaya Restaurant

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde kapılarını açan Dobruca Kaya Restoran, açık ve kapalı davet alanlarıyla sizleri karşılıyor. Nikah sonrası yemek organizasyonları için 300 kişiye kadar hizmet verebiliyor. 50'den az araç alabilen otoparkı ile gelen misafirleri park sorunundan kurtarıyor.

Yemekli ve kokteyl menülere ek olarak çocuklara özel menü seçeneğini de bünyesinde bulunduruyor. Servisi 23:30'a kadar devam ettirdiği gibi müzik yayınını 24:00'a kadar sürdürüyor. Doyasıya eğlenmenize odaklanan mekanın davet fiyatları 50 - 100 TL arasında başlıyor.

Umut Restaurant

Şehrin sevilen ilçelerinden biri olan İznik mevkiinde bulunan Umut Restoran, deniz manzaralı konumuyla dikkat çekiyor. Şehrin gürültüsünden uzak, deniz kenarında bir lokasyonda bulunması ile çiftler tarafından rağbet görüyor. Hem açık hem de kapalı alanında organizasyonlar için hazırlık yapabiliyor.

Yemekli menüsünü önceden tadabilme fırsatını sizlere sunan mekan, aynı zamanda menüde değişiklik yapabilmenize de imkan tanıyor. Böylelikle davetlilere sunulan yemeklere tamamen siz karar verebilirsiniz. Umut Restaurant'ta nikah sonrası yemek fiyatları 50 TL'den az olacak şekilde belirleniyor.

Karçiçeği Restaurant

İznik ilçesinde yer alan bir diğer mekan Karçiçeği Restaurant. Engelli bireylere uygun girişi bulunan mekanın her misafirine aynı özen ve titizlikle yaklaşması dikkat çekiyor. Bünyesinde bulunan etkinlik sorumlusu ile organizasyonlarda daha profesyonel hazırlıkların yapılmasına vesile oluyor.

Davetiniz için çeşitli hazırlıklar yapan mekana dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ekip getirebilirsiniz. Şehir merkezinde yer alması ve aynı zaman şehir manzaralı bir atmosferi sizlere sunması ile büyük oranda beğeni kazanıyor. 50 - 80 TL arasındaki fiyat skalası ile 100 kişilik kutlamalar düzenlenebiliyor.

Lion City Hotel

Otel restoranında, kaliteli ve şık bir mekanda nikah sonrası eğlence düzenlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bursa nikah sonrası yemek mekanları arasında önceliği taşıyan Lion City Hotel, 200 kişilik davet alanının kapılarını açıyor. 75 araçlık otoparkına ek olarak aynı kapasitedeki konaklama imkanı ile davet sonrasında otelde kalabilirsiniz.

Kendine ait organizasyon danışmanı bulunuyor. Kutlama ve eğlenceler için en iyi hazırlıkların yapılabilmesi için profesyonel bir danışmanlık hizmeti yer alıyor. Dileğiniz gibi bir gece için çalışan ekip, vegan, vejetaryen ve diyabet gibi farklı menü seçenekleri de sunuyor. Eğlence fiyatları ise 50 - 100 TL arasında seyrediyor.

Beyaz Kayalar Restaurant

Mudanya'da tam deniz kenarında konumlanan Beyaz Kayalar Restoran, gün batımına karşı keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyor. Şık masa dizaynı ve yeterli orandaki kapasitesi ile birbirinden güzel anların yaşanmasına ön ayak oluyor. 200 kişilik yemekli kapasite seçeneği, çiftlerin tüm sevdikleriyle beraber kutlama yapmasına zemin hazırlıyor.

Taze ve organik lezzetleri masalarınıza getiren mekanda aynı zamanda küçük çaplı doğum günü, mezuniyet partileri, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon organizasyonları düzenlenebiliyor. Tüm etkinlikler için etli menülere ek olarak diyabet ve vegan alternatiflerini sunuyor. Fiyatları kişi başı 30 TL olacak şekilde ayarlanıyor.

Salon Ferro Otel

Salon Ferro Otel, teras katında yer verdiği restoranıyla çeşitli davetlere uygun bir mekan oluyor. Bursa nikah sonrası yemek ve eğlence yerleri arasında lüks ve kalite anlamında önceliği eline alıyor. Teras katında yer almasıyla doğa ve şehir manzarasını eşsiz bir şekilde ayaklarınızın altına seriyor.

Açılıp kapanabilir çatısıyla her mevsime uygun olmasıyla da bir adım öne çıkıyor. Etkinlik sorumlusu, vale ve servis personeli gibi çalışanlarıyla güler yüzlü ve samimi bir hizmet sizlerin oluyor. 200 kişi kapasite sınırı ile tüm sevdiklerini yanında görmeni mümkün kılıyor. 50 - 80 TL arasındaki kutlama fiyatları ile bütçenize uygun bir mekan olma özelliği de taşıyor.

Seyir Butik

Adından da anlaşılacağı gibi butik bir mekan olarak çiftlerin karşına çıkan Seyir Butik, Bursa'da nikah veya düğün sonrası eğlenceler için sık tercih edilen yerlerinden biri oluyor. çim alan üzerine kurulu mekan, sevdiğiniz insanlarla birlikte keyifli dakikalar yaşayabilmenize destek oluyor. 50 - 100 kişi arasında davetliyi oldukça rahat ve konforlu bir şekilde ağırlıyor.

Dışarıdan fotoğrafçı bir ekip ile anlaşarak mekanda gerçekleştireceğiniz kutlamanın en özel anlarını ölümsüzleştirebilirsiniz. Menülerdeki lezzetleri tadarak değişikliğe gitme avantajınız bulunuyor. Yemekli menü fiyatları mekanda kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Nevale

Bursa'nın şehir merkezi olarak nitelendirilen Nilüfer ilçesinde yer alan Nevale, nikah sonrası yemek davetleri için öne çıkan mekanlardan biri. Beyaz ve kırmızı et menülerine ek olarak vejetaryen menü seçeneğiyle de her misafire özel lezzetler sunuyor. çeşitli organizasyon türlerinde hizmet vermesi sayesinde çiftlerin dikkatini çekiyor.

Eğlence ve servis hizmetlerinin 24:00'a kadar sürdüğü mekanda sadece kapalı alan bulunuyor. Bu alanın kapasitesi 200 - 300 kişi olarak belirleniyor. Yüksek tavanlı yapısıyla ferah bir alanda eğlence fırsatı sunuyor. Eğlence fiyatları ise kişi başı 50 TL'den az olacak şekilde sizlere sunuluyor.

Poyraz Meze & Balık Restaurant

Bursa ilinde yer alan bir diğer eğlence mekanı Poyraz Meze ve Balık Restoran oluyor. İki katlı bir binadan oluşan mekan, deniz kenarında bulunmasıyla bir adım öne çıkıyor. Akşam gerçekleşecek etkinliklerde deniz manzarasını masalara taşıyor. Davetinize özel olarak dizayn edilen mekanın üst katı, sadece organizasyonunuza gelecek misafirler için ayarlanıyor.

Uzun masa etrafına dizilen sandalyelerle tüm davetlilerinizi görme şansınız bulunuyor. 100 kişiye kadar sevdiğiniz yakınlarınızı aynı yerde toplayabilirsiniz. Günlük ve taze hazırlanan meze ve balık menüler eşliğinde unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Restoranın düğün sonrası kutlama fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Deli Kasap

Şık ve yenilikçi bir mekan olarak göze çarpan Deli Kasap, ahşap masa ve deri koltuk uyumuyla dekorasyonunu tamamlıyor. Et menüsüyle zengin bir içerik sunan restoran, lezzetli tatları sizlerle buluşturuyor. Kolonsuz ve yüksek tavan özelliği ile ferah bir ortamda yemek yiyerek sevdiklerinizle eğlenmenizi sağlıyor.

Dışarıdan fotoğrafçı ekip ve organizasyon firması getirebileceğiniz mekanda tüm düzenleme ve hazırlıklar sizlerin talepleri doğrultusunda yapılıyor. Profesyonel bir çalışma eşliğinde hayatınızın en güzel gününü istediğiniz şekilde noktalama şansınız oluyor. Ayrıca mekanın kendi organizasyon danışmanı da bulunuyor. Bunlara karşılık mekanın fiyat aralığı 30 - 50 TL olarak belirleniyor.

Bursa'da En İyi After Party Hizmeti Veren Yerler

Bursa nikah sonrası yemek mekanlarına alternatif arayışında olan çiftler, after party yapabilecekleri yerlere de öncelik tanıyor. Eğlencenin dozunu biraz daha yükseltmek istiyorsanız sizlere önereceğimiz mekanları değerlendirebilirsiniz.

Bursa'nın en sevilen after party yerlerinden biri olan Cake'stanbul, doyasıya eğlenmenize ortak olan mekanların başında geliyor. Lezzetli tatlıları ve pastaları ile kutlamalar için ideal bir konum oluyor. özlüce Keyif Cafe Lounge da aynı kalitede hizmet sunuyor. özellikle yemekli after party isteyen çiftlerin tam olarak aradığı yer olma özelliği taşıyor.

Nikah sonrası yemek mekanı olarak da tercih edilebilen Cemilusta Akçaabat Köftecisi, Bursalı çiftlerin after party yerleri arasına giriyor. Tüm bu mekanların 50 TL'den başlayan kutlama ve parti fiyatları bütçenize uygun bir eğlence yaşamanızı kolaylaştırıyor.

Bursa'nın Osmangazi, Nilüfer ve İznik gibi farklı lokasyonlarında yer alan en iyi nikah sonrası eğlence ve yemek mekanlarını bir araya getirdik. Lezzetleriyle birbirinin önüne geçen mekanlar arasında bütçenize ve zevkinize uygun bir seçim yaparak eşsiz bir geceye kendi imzanızı atabilirsiniz. Mekanların size özel fiyat tekliflerini öğrenmek isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Loader
0
%